مهاجرت به کشور استونی

تحصیل در استونی

تحصیل در استونی

تحصیل در استونی از جمله روش های مهاجرت می باشد. متقاضیان می توانند به پشتوانه تحصیل از مزایای زندگی در این کشور نیز بهره مند شوند. تحصیل در این کشور برای متقاضیان خارجی اغلب مقرون به صرفه است. لذا متقاضیان در این کشور می توانند از بورسیه های تحصیلی و حمایت های مالی بهره مند شوند. تحصیل در این کشور پلی برای کار در این کشور نیز تلقی می شود.

از این رو متقاضیان می توانند با کار پس از تحصیل، تمامی هزینه های دوران تحصیل خود را در این کشور، جبران کنند. متقاضیان برای آگاهی از شرایط تحصیل می توانند از کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشاوره دریافت نمایند.

اینفوگرافیک تحصیل در استونی

شرایط تحصیل در استونی

استونی کشوری است واقع در مناطق شمال شرقی اروپا که دارای دانشگاه های مطلوبی می باشد. کیفیت آموزشی در این کشور در سطوح بالایی قرار دارد. از این رو متقاضیان زیادی جذب این کشور می شوند. متقاضیان تحصیل در این کشور می توانند برای تحصیل در این کشور از روش های مهاجرت قانونی بهره مند شوند. تحصیل در استونی متقاضیان را برای کار پس از تحصیل در این کشور آماده می کند. از این رو کار پس از تحصیل در استونی برای متقاضیان بهترین گزینه است. متقاضیان برای تحصیل در این کشور ملزم به واجد شرایط بودن و دارا بودن مدارک مورد نیاز هستند. به عبارتی رعایت شرایط، یکی از ارکان مهاجرت تحصیلی به این کشور می باشد.

متقاضیانی می توانند در این کشور تحصیل کنند که:

الزامات تحصیل در استونی

متقاضیان در دوران تحصیل و کار پس از تحصیل خود نیز ملزم به رعایت شرایطی هستند. این شرایط در قالب قوانین مختلفی در روند حضور خواهند داشت. به عبارتی متقاضیان باید تحت قوانین وضع شده به تحصیل و کار در استونی بپردازند. متقاضیان می توانند به پشتوانه تحصیل در این کشور، مدارک تحصیلی معتبری را اخذ نمایند. اخذ مدارک معتبر در هنگام ورود به بازار کار اهمیت خواهد یافت. بررسی اعتبار مدارک تحصیلی در کشورهای مختلف را می توان از طریق بررسی رتبه جهانی دانشگاه مورد نظر بررسی کرد. در حال حاضر دانشگاه های این کشور در رتبه های نسبتا مطلوبی در جهان قرار می گیرند. متقاضیان می توانند با تحصیل در دانشگاه های این کشور برای ار در کشور های دیگر نیز اقدام نمایند اما اعتبار مدارک اخذ شده، پایین تر از کشوری چون فرانسه می باشد.

مزایای و معایب تحصیل در استونی

تحصیل در استونی شامل مزایای فراوانی می شود. برخی از این مزایا در دوران تحصیل و برخی دیگر در دوران پس از تحصیل در این کشور عاید متقاضیان خواهد شد. بزرگترین مزیت تحصیل در این کشور، امکان کار پس از تحصیل در مشاغل پر درآمد و بهره مندی از مزایای اجتماعی در اروپا می باشد. متقاضیان می توانند به پشتوانه مدرک تحصیلی خود در برخی از کشورهای اروپایی مشغول به کار شوند. کار و تحصیل در اروپا می تواند متقاضیان را هر چه بیشتر به اهداف مهاجرتی آن ها نزدیک کند. تحصیل در این کشور و اقامت تحصیلی در آن شامل مزایای زیادی هستند. برخی از این مزایا عبارتند از:

 • اقامت در کشوری عضو شنگن
 • جایگاهی مناسب برای ارتباط با جهان
 • امتیازات فراوان
 • بهره مندی از فرصت های شغلی در اروپا
 • شانس بیشتر برای کار پس از تحصیل در اروپا

نا گفته نماند که تحصیل در این کشور به غیر از مزایای مختص به خود، شامل برخی محدودیت ها نیز می شود. متقاضیان می توانند توسط مشاوره با کارشناسان مجرب، این محدودیت ها را پیش بینی کرده و به آن ها غلبه کنند. تحصیل در استونی دارای مزایایی است که به پشتوانه آن ها می توان بر محدودیت ها غلبه کرد. برخی از مهمترین محدودیت های تحصیل در استونی عبارتند از:

 • پایین تر بودن اعتبار مدرک تحصیلی نسبت به برخی از کشور ها
 • عدم وجود امکان تحصیلی رایگان در این کشور به زبان انگلیسی
 • لزوم نسبی برای تسلط به زبان بومی
 • امکان عدم پذیرش در دانشگاه و یا برای کار پس از تحصیل

تحصیل رایگان در استونی

تحصیل رایگان در استونی

متقاضیان قادر اند تا با برخی اقدامات به تحصیل رایگان در این کشور بپردازند. تحصیل رایگان در این کشور، اخذ مدرک تحصیلی در این کشور را کاملا مقرون به صرفه می کند. چرا که متقاضیان می توانند با صرف کمترین هزینه در این کشور به تحصیل بپردازند. برخی از دوره های تحصیلات عالی در دانشگاه های استونی، به صورت رایگان تدریس می شوند. اما این به معنی معافیت دانشجویان از هزینه تحصیل و زندگی در استونی نخواهد بود. متقاضیان می توانند با استفاده از دوره های تحصیل رایگان در این کشور، هزینه های خود را به شدت کاهش دهند.

برخی از نکته های تحصیل رایگان در این کشور عبارتند از:

الزامات تحصیل رایگان در در استونی

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در استونی

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در این کشور در مقاطع مختلف متفاوت است. این مدارک در مراحل مختلف مهاجرت به کار می روند. شایان ذکر است که برخی از مدارک برای افتتاح حساب بانکی در اروپا نیز ضرورت دارد. از این رو متقاضیان بایستی به صورت اختصاصی از دانشگاه مورد نظر تحقیق به عمل آورند. البته این اقدام با اخذ مشاوره از کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت امکان پذیر است. متقاضیان می توانند برای تکمیل مدارک از چند دوره قبل اقدام نمایند. مدارک مورد نیاز برای تحصیل در استونی، گواه بر صلاحیت تحصیل متقاضیان در این کشور می باشد.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در استونی عبارتند از:

مدارک دلیل ضرورت
مدرک تحصیلی پیشین تایید تحصیل در دوره قبلی
ریز نمرات تایید نمرات دانشجو
گواهی تمکن مالی جلوگیری از بروز مشکلات مالی
گواهی سلامت پزشکی تایید سلامت جسمی و روانی متقاضیان
رزومه علمی و شغلی ثبت سوابق متقاضی
مدارک هویتی اثبات هویت دانشجو

مدارک اثبات کننده ادعای متقاضیان می باشند. به عبارتی دولت استونی از مدارک برای اثبات توانایی دانشجویان استفاده می کند. متقاضیان می توانند به پشتوانه مدارک علمی و معتبر خود، شانس پذیرش را افزایش دهند. از این رو اخذ مدارک علمی کمک شایانی به پذیرش در استونی می نمایند. شایان ذکر است که در صورت وجود نقص در مدارک، سفارت استونی از پذیرش متقاضیان خود داری می کند. لذا تکمیل مدارک به بهترین شکل، از ضرورت های تحصیل در استونی می باشد.

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در استونی

بررسی هزینه ها در استونی

هزینه تحصیل در استونی متناسب با توان متقاضیان تنظیم شده است. از این رو این کشور در تلاش است تا متقاضیان در سهولت هر چه بیشتر در این کشور به تحصیل بپردازند. هزینه تحصیل در این کشور از جهت محاسباتی و آماری حائز اهمیت می باشد. به عبارتی به متقاضیان در بررسی شرایط تحصیلی در استونی یاری می رساند.  هزینه های تحصیل در استونی به دو گروه کلی تقسیم می شوند. این گروه بندی به متقاضیان در مدیریت درآمد یاری می رساند. 2 گروه کلی هزینه در استونی عبارتند از:

 • هزینه های زندگی در استونی
 • هزینه های تحصیلی در استونی

روش های تامین هزینه تحصیل در استونی

تامین منابع مالی برای تحصیل در استونی از روش های متعددی صورت می پذیرد. متقاضیان می توانند از فرصت های متعددی برای تامین هزینه ها خود استفاده نمایند. متقاضیان قادر اند تا با توجه به شرایط خود اقدام به انتخاب روشی مناسب برای تامین منابع مالی مورد نیاز کنند. متقاضیان خواهان تحصیل در استونی ملزم به داشتن منابع مالی برای مهاجرت تحصیلی به این کشور می باشند.

متقاضیان می توانند این منابع مالی را از روش های متعددی تامین نمایند که برخی از آن ها عبارتند از:

تامین هزینه مالی در استونی

اخذ ویزای تحصیلی برای تحصیل در استونی

تحصیل در استونی مستلزم اخذ ویزای تحصیلی این کشور می باشد. اخذ ویزا، پس از اخذ پذیرش و اخذ پاسپورت صورت می پذیرد. ویزای تحصیلی استونی، امکان تحصیل و کار دانشجویی در این کشور را برای دانشجویان فراهم می نماید. متقاضیان می توانند برای بررسی شرایط کار ضمن تحصیل در استونی از منابع مختلفی استفاده نمایند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی استونی عبارتند از:

 • گواهی تمکن مالی
 • نامه پذیرش از دانشگاه
 • پاسپورت
 • مدارک هویتی
 • سوابق تحصیلی
 • مدارک تحصیلی
 • ریز نمرات

اخذ ویزای تحصیلی این کشور برای متقاضیان در برخی موارد شامل دشواری های حقوقی و روند اداری نا شناخته می باشد. از این رو متقاضیان می توانند با بررسی شرایط و ضوابت موجود مشکلات خود را برطرف نمایند. توصیه می شود تا متقاضیان برای سهولت در امور خود، با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همکاری به عمل آورند. متقاضیان می توانند در هر زمان با تکمیل فرم ارزیابی آنلاین، اقدام به دریافت مشاوره از موسسه نمایند.

سوالات متداول در باب تحصیل در استونی

در این بخش مفتخر به پاسخگویی سوالات شما می باشیم:

 • شرایط تحصیل رایگان در استونی چیست؟ متقاضیان قادر اند تا با برخی اقدامات به تحصیل رایگان در این کشور بپردازند. تحصیل رایگان در این کشور، اخذ مدرک تحصیلی در این کشور را کاملا مقرون به صرفه می کند. چرا که متقاضیان می توانند با صرف کمترین هزینه در این کشور به تحصیل بپردازند. برخی از دوره های تحصیلات عالی در دانشگاه های استونی، به صورت رایگان تدریس می شوند. اما این به معنی معافیت دانشجویان از هزینه تحصیل و زندگی در استونی نخواهد بود. متقاضیان می توانند با استفاده از دوره های تحصیل رایگان در این کشور، هزینه های خود را به شدت کاهش دهند.
 • مدارک مورد نیاز برای تحصیل در استونی کدام اند؟ مدرک تحصیلی پیشین، ریز نمرات، گواهی تمکن مالی، گواهی سلامت پزشکی، رزومه علمی و شغلی و مدارک هویتی
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *