نیوزلند

نیوزلند چگونه کشوری است

زندگی در کشور نیوزلند

این کشور، کشوری کوچک که به اندازه ای شباهت زیادی به بریتانیا بزرگ و کشور ژاپن دارد. این کشور جمعیت زیادی ندارد تقریبا چهار میلیون نفر می باشد. این کشور در فرهنگ انگلیسی را جستجو می شود و فرهنگ این کشور تاثیر زیادی در سبک زندگی دارد. این کشور چند فرهنگی می باشد که در بخش های مختلف قومی و مذهبی در مراسم های آداب و رسوم شرکت می کنند.در این مقاله به بررسی اینکه نیوزلند چگونه کشوری است و چه شرایطی دارد می پردازیم.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اقامت از طریق تحصیل در نیوزلند، نیوزلند چگونه کشوری است، اقامت از طریق سرمایه گذاری در نیوزلند، اقامت از طریق کار در نیوزلند، اقامت از طریق خرید ملک در نیوزلند و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره حرفه ای ارائه می کنند و در کنار شما هستند و جای هیچ نگرانی نمی باشد.

نیوزلند چگونه کشوری است و چه شرایطی دارد؟

یکی از سازمان های کشور رتبه سیزدهم از صد و هشتاد و هفت کشور را در فهرست توسعه انسانی در سال 2017 را دارد. آمار جنایت در این کشور پایین می باشد. رابطه جهانی صلح در سال 2017 که 162 کشور بابت خطر خشونت شخصی قیاس می کنند. اولین کشور امن جهان کشور ایسلند می باشد و دومین کشور امن کشور نیوزلند می باشد.

جامعه صلح آمیز نیوزلند

به دلیل روشن فکری مردمان این کشور، شیوه زندگی مردم باید آزاد باشد و از آزادی بیان و سخنرانی ها شرکت کنند. پلیس های این کشور بسیار مطمئن می باشند و آمار بالایی در پاسخ جنایت ها دارد و شما در صورت ایجاد مشکل به راحتی می توانند به آن ها بپردازند.

جغرافیای کشور نیوزلند

این کشو به زبان مائوری به معنی ابر های کشیده می باشد که در اقیانوسیه واقع در آب های جنوبی غربی اقیانوس آرام و جنوب خاوری استرالیا؛ این کشور از دو جزیره اصلی شمالی و جنوبی و چند جزیره کوچک دیگر تشکیل شده است. بلند ترین نقطه این کشور قله کوک به ارتفاع 3764 متر می باشد که عمده ترین رود خانه در این کشور که در ازای 420 کیلو متر می رسد و رود های کلوته ، تایر، ایتاکیاز و … رود های مهم این کشور می باشد.

پراکندگی زیستی نیوزلند

دور افتادگی این سرزمین به ایجاد یک حیات جانوری و گیاهی منحصر به فرد می باشد که هر چند ورود حیوانات غیر بومی توسط مهاجران آسیب پذیر می باشد و بسیاری از گونه های جانوری این سرزمین منقرض یا در حال منقرض شدن می باشد. تقریبا 80 درصد حیوانات این سرزمین بومی های این کشور می باشند، موجوداتی که نیاکان آن ها هزاران سال قبل از مسیر دریا وارد آن شده با توجه به ویژگی های آن تغییرات محیطی آن ها شکل گرفته است. وجود پرندگانی که نمی توانند پرواز کنند و دارای رفتار های غیر تهاجمی هستند یکی از خصوصیات حیات وحس در این کشور می باشد که جانوران درنده و مار در این کشور وجود ندارد.

در سال های گذشته نیوزلندی ها برای کاهش گونه های جانوری و گیاهی مهاجر و جایگزینی آن ها با گیاهان و حیوانات بومی و احداث ذخیره های زیستی بابت احیای طبیعت کشورشان سعی کرده اند.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه نیوزلند چگونه کشوری است، اقامت از طریق تحصیل در نیوزلند؛ اقامت از طریق سرمایه گذاری در نیوزلند، اقامت از طریق کار در نیوزلند، اقامت از طریق خرید ملک در نیوزلند، قیمت خانه برای زندگی در نیوزلند و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره حرفه ای و تخصصی ارائه می دهند.

نیوزلند چگونه کشوری است

  • 16 استان
  • 50 شهرستان
  • شهر ولینگتون پایتخت این کشور می باشد.
  • سومین شهر پر جمعیت این کشور ولینگتون می باشد.
  • جمعیت این کشور 4.3 میلیون نفر می باشد.

مذهب مردم کشور نیوزلند

قبل از وارد شدن افراد اروپایی به این کشور، به دین خود اعتقاد داشتن ولی امروزه بیشتر شهروندان این کشور مسیحی هستند و معتتقد به این دین هستند. مسیحیت مهم ترین دین این کشور می باشد که تقریبا 56 درصد مردم این کشور میسحی هستند. سی و پنج درصد مردم خود بدون دین هستند. حکومت این کشور از دین جدا می باشد و بر اساس عقیده و قانون، دین و مذهب آزاد بوده و هر کس می تواند آیین ویژه دینی خود را داشته باشد.

 

سیاست و حکومت نیوزلند

این کشور یک حکومت مشروطه سلطنتی دارد و دارای یک دمکراسی پارلمانی است. بالاترین رتبه در این شاهنشاهی ملکه الیزابت دوم است که در قانون به عنوان شاهنشاهی 1974 ملکه این کشور و رییس کشور شناخته شده است. فرماندار کل با پیشنهاد نخست وزیر زلاندنو منصوب گردید و نماینده ملکه و شخص اول کشور می باشد.

این کشور مانند کشور بریتانیا قانون اساسی مدون ندارد، قانون مشروطه سال 1986 مقررات پایه این حکومت را انجام می دهد. نخست وزیر و رییس دولت توسط پارلمان انتخاب می شود. نخست وزیر جدید در این کشور از حزب ملی رعایت می کند.

از ماه مارس 2005 تا اوت 2006 نیوزلند تنها کشور دنیا می باشد که ریاست هر سه قوه آن بر عهده بانوان بود :

  • ملکه الیزابت
  • فرماندار کل سیلویا کارترایت
  • رئیس دیوان عالی نیوزلند سیان الیاس
  • رئیس مجلس نمایندگان مارگارت ویلسون
  • رئیس دولت هلن کلارک

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه نیوزلند چگونه کشوری است، اقامت از طریق تحصیل در نیوزلند، اقامت از طریق کار در نیوزلند، اقامت از طریق سرمایه گذاری در نیوزلند، اقامت از طریق خرید ملک در نیوزلند و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر به صورت حرفه ای و تخصصی مشاوره ارائه می دهند و در کنار شما عزیزان هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *