مهاجرت کاری کره جنوبی

موسسات کاریابی درکره جنوبی

شما هم در صورت آشنا شدن با موسسات کاریابی درکره جنوبی این فرصت را دارید تا به آسانی و به سرعت شرایط پیدا نمودن شغل و کار مناسب خود در این کشور را به دست آورید.
برای بسیاری از مردم یک حرکت به کره جنوبی به وسیله تمایل به تغییر، مکان، یا یک فرصت جدید خانواده انجام می شود برای دیگران به دلیل تغییر شرایط در خانه خود و یا یک بازار کار بهتر در جای دیگر است.
به غیر از انگیزه اصلی شخص برای پیدا کردن شغل معیار های دیگری برای شخص می توانند مهم باشد برخی از این معیار ها عبارتند از :

قوانین اجازه کار

انواع قراردادهای کار

انواع رشته های مرتبط با کارآفرینی

از جمله دیگر راه های پیدا کردن کار در کره جنوبی، روزنامه های کاریابی، آژانس های استخدام، خدمات کنسولی، اتاق های بازرگانی بین المللی، تحقیقات اینترنت و هم چنین معرفی از طرف دوستان یا بستگان در این کشور می باشد. در ادامه این مقاله به شرح برخی از این روش های کاریابی خواهیم پرداخت.

روزنامه های کاریابی در کره جنوبی

روزنامه کره تایمز یک منبع مفید برای آشنایی با مشاغل موجود در مورد کره جنوبی و اقتصاد و دنیای کسب و کار به طور کلی است روزنامه کره تایمز نیز یک نسخه آنلاین دارد.
دیگر روزنامه کاریابی کره ای روزنامه هرالد این کشور می باشد  این روزنامه هم دارای یک نسخه آنلاین می باشد.

خدمات کنسولی برای کاریابی در کره جنوبی

متقاضیان کار در کره جنوبی برای پیدا کردن یک شغل در یک شرکت خارجی، می توانند  به اتاق بازرگانی این کشور مراجعه نمایند در این صورت ملزم می باشند این اشخاص ملزم به پیدا کردن لیستی از شرکت های خارجی را با پیشنهادات شغلی برای  متخصصان خارجی می باشند این اشخاص می توانند در این سازمان مشاوره مفیدی در مورد اشتغال در کره جنوبی دریافت کنند.

آژانس های کاریابی برای کاریابی در کره جنوبی

در کره جنوبی آژانس های کاری مختلفی وجود دارد که در کمک نمودن به متخصصان خارجی می توانند به استخدام بلند مدت یا کوتاه مدت بپردازند.
این اشخاص می توانند با آژانس های کاریابی مختلفی  ملاقات کنند یا CV خود را در وب سایت مختص به خود قرار دهند.

کاریابی در کره جنوبی به وسیله اینترنت

تحقیق در اینترنت احتمالا بهترین راه برای یافتن کار در کره جنوبی است. متقاضیان کاریابی در کره جنوبی  می توانند  به وب سایت های حرفه ای عمومی و تخصصی مراجعه نموده و رزومه خود را آپلود یا بخش شغلی گسترده در این وب سایت ها را مرور کنند، هم چنین این وب سایت ها نکات و ترفند های مفیدی برای مصاحبه با شرکت های کره جنوبی ارائه می کنند.

نحوه نوشتن یک نامه به موسسات کاریابی درکره جنوبی

CV یا رزومه متقاضیان کاریابی در کره جنوبی معمولا بر اساس یک مدل آمریکایی است.  ذکر انگیزه اصلی برای اشتغال به یک شغل بسیار مهم است
لازم به ذکر می باشد که بیان نمودن اطلاعات به صورت صادقانه در رزومه  این اشخاص بسیار مفید است چرا که این امکان وجود دارد که کارفرمایان کره ای اطلاعات موجود از این اشخاص را به صورت دقیق مورد بررسی  قرار دهند.

هم چنین متقاضیان کاریابی در کره جنوبی  ملزم هستند که انگیزه و آرمان های شغلی خود را در رابطه با پست مورد نظر خود  مشخص نمایند.علاوه بر این، اگر قصد دارید نامه درخواست خود را از طریق ایمیل ارسال کنید، مطمئن شوید که یک طرح ساده بدون کاراکترهای خاصی به کار رفته است تا با کامپیوترهای کره ای سازگار باشد.
همچنین توصیه می شودکه این اشخاص CV و نامه ی خود را  به زبان کره  جنوبی ترجمه کنند حتی اگر کارگزار  این اشخاص به زبان انگلیسی صحبت کند یا اگر موقعیت لازم برای مهارت های زبان کره ای را نداشته باشد. ارائه رزومه خود را به زبان انگلیسی و کره  جنوبی در این کشور بسیار مهم می باشد.

نحوه برخورد متقاضیان کاریابی با کارفرمایان در کره جنوبی

این اشخاص قبل از شروع جست و جوی شغلی، ملزم به برگه های مربوط به کسب و کار  می باشند که در بر گیرنده اطلاعات تماس خود در انگلیسی و کره ای (یک زبان در جلوی و یک زبان در پشت برگه باشد) را در نظر بگیرند، زیرا تبادل کارت های کسب و کار در کره جنوبی بسیار رایج است.  در صورتی که این اشخاص با یک کارفرمای احتمالی رو به رو شوند در  ابتدا  باید کارت مختص خود را ارائه دهند.
متقاضیان کار در کره جنوبی ملزم می باشند که در مصاحبه خود بیان نمایند که دارای یک تجربه حرفه ای از کار خود می باشند.

الزامات متقاضیان کار در موسسات کاریابی درکره جنوبی

اگر متقاضی یک فرد طبیعی باشد، او باید مدارک مختص به خود را داشته باشد.

  • اگر یک متقاضی یک شخص حقوقی باشد، شخص حقوقی مذکور باید دارای سرمایه ای با شد که پرداخت نشده و میزان آن کمتر از 50 میلیون KRW باشد، و حداقل دو نفر از مدیران آن باید یکی از مدارک زیر را داشته باشند.
  • مجوز ملی مشاور شغل (درجه 1 یا 2) بر اساس “مجوز ملی”
  • داشتن چند سال تجربه در زمینه مشاوره شغلی، راهنمایی شغلی، آموزش حرفه ای و سایر موارد مربوط به استخدام در ادارات مرتبط با شغل ، مراکز توسعه حرفه ای، مدارس و سازمان های جوانان.
  • مجوز مشاور متخصص امور کارگری بر اساس گواهی نامه کار کارشناس امور کارگری
  • داشتن چند سال تجربه در کار به عنوان یک مقام رسمی در اتحادیه کارگری مبتنی بر شرکتی که دارای 100 یا بیشتر عضو داشته باشد  یا یک فدراسیون یا یک اتحادیه کارگری.
  • یکی با دو یا چند سال تجربه کار برای مدیریت کار در محل کار با 300 یا بیشتر از کارگران منظم
  • داشتن دو یا چند سال به عنوان مقام دولتی در دولت های مرکزی یا محلی کار در این کشور باشد
  • داشتن چند سال تجربه تدریس با مجوز معلم بر اساس قانون ابتدایی و آموزش متوسطه.
  • دفترکاریابی باید حداقل 33 مترمربع (شخص حقوقی) یا 20 متر مربع (شخصی) باشد که براساس (ماده 18، حکم اجرای قانون اقدامات امنیتی) می باشد.

معرفی برترین موسسات کاریابی درکره جنوبی

معتبر ترین موسسات کاریابی درکره جنوبی عبارتند از:

شما هم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشور کره جنوبی می توانید به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر (مهاجرت به کره جنوبی از طریق کارآفرینی) و یا (مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار ) به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *