مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » استرالیا » موسسات کاریابی استرالیا

موسسات کاریابی استرالیاآیا شما نیز در زمره متقاضیانی هستید که به دنبال یافتن شغلی استرالیا می گردید و به دنبال مطمئن ترین و راحت ترین راه هستید؟ موسسات کاریابی استرالیا در صورتی که تایید شده باشند می توانند شما را چندین قدم در زمینه یافتن شغل مورد علاقه تان در استرالیا جلو بیاندازند. علاوه بر این می توانید بر کمک متخصصان بین المللی موسسه سفیران سروش سعادت حساب کنید.

یافتن موسسات کاریابی

مهم نیست موسسات کاریابی استرالیا را به چه نامی بخوانید چرا که نام های فراوانی دارند همچون آژانس های کاری / سازمان های استخدامی، شرکت های استخدامی، موسسات کاریابی، آژانس های کاریابی/ آژانس ها، مشاوران استخدام، شرکت های کاریابی و غیره).

موسسات کاریابی استرالیا می توانند کار شما را انجام دهند و با جستجوی بسیار ساده طی ۲۰ سال گذشته توانسته اند جایگزین بسیار مناسبی برای روزنامه های سنتی باشند. فعالیت این موسسات در سال ۲۰۱۹ نیز رشد قابل توجهی داشته است.

یک موسسات کاریابی استرالیا خوب وب سایت خود را باید داشته باشد، به این معنی که روش آنلاین یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای پیدا کردن کار در استرالیا است.

جایگاه موسسات کاریابی

استرالیا دارای آژانس های استخدامی زیادی است که هم در پایتخت استرالیا و هم در مناطق و حومه به آسانی می توانند برای متقاضیان کار پیدا کنند.

به معنای واقعی کلمه هزاران موسسات کاریابی استرالیا وجود دارد که بسیاری از آنها در بخش های خاص استخدام تخصص دارند.

بسته به آژانس کاری و نوع کاری که دنبال می کنید، ممکن است لازم باشد یک نمایه در وب سایت خود ایجاد کنید، در مصاحبه حضور یابید، یا در دفتر استخدامی وارد شوید و آزمایشاتی را انجام دهید. یا حتی ممکن است قبل از ورود به استرالیا موسسه کاریابی به شما کمک کند تا شغلی پیدا کنید!

درباره موسسات کاریابی در استرالیا

هر یک از متقاضیانی که فهرست شده اند، پیش از اضافه شدن به پایگاه داده ها، با جزییات بازبینی شده اند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که بهترین سازمان های استخدام در استرالیا هستند و شما قادر خواهید بود آنها را به ویژه با کمک موسسه سفیران سورش سعادت پیدا کنید.

موسسات کاریابی استرالیا معمولا بسیار حرفه ای هستند، لیست مشاغل تهیه می کنند و به بسیاری از مردم کمک می کنند. بنابراین از همین الان طلب کمک از آنها را شروع کنید.

خدمات موسسات کاریابی

دفاتر کاریابی خدمات متنوعی را شامل می شوند: آموزش و پرورش، آموزش و امور جوانان؛ استخدام؛ خدمات بهداشتی و خانوادگی؛ صنایع اولیه و انرژی؛ و امنیت اجتماعی.

دفاتر Centrelink همچنین خدمات جانبی بسیاری را شامل می شود: مشاوره و اطلاعات مربوط به برنامه های جابجایی دولت ، آموزش و تربیت JET؛ ثبت نام و پذیرش متقاضیان جدید برای کمک به درآمد و کمک به اشتغال؛ تسهیلات و کمک های دولتی و خصوصی، از جمله دسترسی به کامپیوتر به پایگاه داده های شغلی ملی.

خدمات تخصصی خدمات بازار کار برای گروه های محروم از جمله Aboriginals و جزایر تنگه تورس، مهاجران، افراد معلول، تک والدها و جوانان را نیز ارائه می دهند.

Centrelink دارای یک وب سایت جامع www.centrelink.gov.au  است که آخرین اطلاعات مربوط به خدمات Centrelink را فراهم می کند. خدمات اشتغال Centrelink را می توان در Tel. 13-2850 (هزینه تماس محلی از هر کجا در استرالیا حساب می شود).

آژانس های استخدام خصوصی

آژانس های استخدامی خصوصی در تمام شهرهای بزرگ و کوچک در استرالیا فراوان هستند و کسب و کار جستجو می کنند. آژانس های خصوصی سالانه کار تقریبا 100،000 نفر را انجام می دهند، اگرچه تقریبا دو سوم از آنها در کارهای فصلی و کوتاه مدت مشغول هستند.

انواع آژانس های استخدام خصوصی

چهار نوع اصلی از آژانس های خصوصی در استرالیا وجود دارد: مشاوران پرسنلی، پیمانکاران استخدام کارکنان، خدمات استخدام دانشجویان و آژانس های استخدامی.

مشاوران پرسنلی (سرپرست) اغلب امور اجرایی، مدیریتی و حرفه ای (حسابداران) را اداره می کنند، گرچه برخی از همپوشانی ها با آژانس های استخدامی عمومی وجود دارد. پیمانکاران با کارگران ماهر، نیمه کارآموز و غیر کارآموز دست و پنجه نرم می کنند و تمایل دارند تا در خیابان های اصلی شهرهای اصلی در مناطق صنعتی قرار گیرند.

موسسات استخدامی تخصصی

موسسات کاریابی تحت عنوان آژانس های استخدامی نیز وجود دارند و لیستی از مشاغل تهیه می کنند. برخی از آنها در زمینه های خاص یا صنایع تخصص دارند که عبارتند از: حسابداری؛ کشاورزی؛ بانکداری؛ نگهبانان؛ محاسبه؛ مهندسی و فنی؛ مهمان داری؛ کار صنعتی و دستی؛ قانونی؛ پزشکی و پرستاری؛ معدن؛ مشاغل بیرونی؛ کار تعطیل حراجی؛ دبیرخانه؛ و گردشگری.

برخی از سازمانها به طور اختصاصی با کارگران موقت در انواع مختلفی از مشاغل همکاری می کنند من جمله: پرستاری از کودکان و سالمندان، خدمات نظافت، آشپز، باغبان، آرایشگر، خانه دار، کارگران صنعتی، کارگران ساده، کارکنان اداری و نگهبانان.

شغلهای مراقبت، پرستاری و مراقبت های پرستاری شغلهای معمول هستند و معمولا کل خدمات پرستاری را پوشش می دهند. بسیاری از سازمانها موقعیت های دائمی و موقتی را اداره می کنند.

پرداخت هزینه

معمولا سازمان ها از پرداخت هزینه به متقاضیان شغل ممنوع می باشند، زیرا هزینه های خود را از مشتریان دریافت می کنند، اگرچه در برخی از ایالت ها ممکن است هزینه ثبت نام را از متقاضی دریافت کنند (این امر را ابتدا چک کنید).

برای کارکنان دائمی، هزینه پرداخت شده توسط کارفرما یک درصد از حقوق سالانه (به عنوان مثال 10 درصد) است؛ برای کارمندان موقت، آژانس ها یک درصد از نرخ ساعتی را که کارفرمایان پرداخت می کنند، می گیرند.

اگر یک کار موقت را از طریق یک آژانس به دست آورده باشید، شما از طریق آژانس، معمولا هفتگی یا هر دو هفته یکبار حقوق دریافت می کنید.

نکات کلیدی

همیشه از همان ابتدا یک قرارداد منعقد کنید و اطمینان حاصل کنید که دقیقا می دانید چه میزان به شما پرداخت می شود و زمان و شرایط مربوط به خاتمه کار را نیز به صورت صریح در قرارداد ذکر کنید.

مؤسسات باید مالیات بر درآمد را از پرداخت کسر نمایند و شما ملزم هستید شماره پرونده مالیاتی خود را ظرف چند هفته پس از شروع کار به سازمان بدهید. در غیر این صورت آنها باید مالیات را در بالاترین میزان کسر نمایند.

حقوق متقاضی طبق شغل بطور قابل توجهی متفاوت است، اما بیشتر مشاغل بین 14 تا 20 دلار در هر ساعت دریافت حقوق دارند.

متقاضی شغل معمولا برای کارهای آخر هفته، اضافه کار و شب کاری، اضافه حقوق دریافت می کند و برای کار در مناطق دورافتاده قلمرو شمالی و استرالیای غربی بالاترین میزان حقوق را بر اساس آخرین مصوبات دولتی دریافت می کند.

به روز ترین اطلاعات و مشاوره ها را در زمینه موسسات کاریابی استرالیا از متخصصان موسسه سفیران سروش سعادت بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *