مهاجرت کاری سنت کیتس

مهاجرت کاری به سنت کیتس

یکی از طرق ممکن برای مهاجرت به کشور سنت کیتس در سال 2019 میلادی کار در شرکت ها و موسسات این کشور می باشد. برای مهاجرت کاری به سنت کیتس شرایطی وجود دارد، همچنین متقاضیان خارجی باید ویزای کاری دریافت نمایند، که جهت اخذ ویزای کاری نیز باید مدارکی ارائه شود.

می توان گفت که مهاجرت کاری به سنت کیتس یکی از روش های مناسب برای مهاجرت و رسیدن به این کشور می باشد. اما باید گفت در این کشور کوچک موقعیت کاری برای افراد خارجی و بین المللی بسیار کم می باشد و افرادی که قصد دارند به صورت تابعیت این کشور را به دست بیاورند اقدامات لازم را جهت سرمایه گذاری در این کشور انجام می دهند.

اما کارشناسان موسسه مهاجرتی سفیران سروش سعادت در این مقاله سعی دارند اطلاعات لازم را در اختیار افرادی قرار دهند که قصد انتخاب یک کشور انگلیسی زبان برای کار را دارند.

مهاجرت کاری به کشور سنت کیتس

متقاضیانی که قصد مهاجرت کاری به سنت کیتس را دارند باید در قدم اول قرار داد کاری از کارفرمای این کشور را دریافت نمایند، متقاضیان خارجی جهت اخذ این قرار داد می توانند از راه های مختلفی مثل: ارسال رزومه کاری به سایت های کاریابی، ارتباط مستقیم با کارفرما، مراجعه نزد کارفرما و شرکت در مصاحبه اقدامات لازم را انجام دهند.

پس از عقد قرار داد کاری با کارفرما متقاضیان باید اقدامات لازم را جهت اخذ ویزای کاری انجام دهند، جهت کسب ویزای کاری متقاضی باید مدارکی را ارائه نماید، که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

  • دریافت فرم اجازه کار و تکمیل آن
  • ارائه گزارش پزشکی از وضعیت سلامت متقاضی و نتایج آزمایش پوست دارای مانتوکس و همچنین میزان پلاسما جهت تشخیص بیماری سفلیس
  • ارائه 3 قطعه عکس پاسپورتی
  • ارائه گواهی تولد
  • ارائه پاسپورت معتبر
  • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه معتبر، تایید شده توسط پلیس کشور مبدأ
  • ارائه گواهی از انجام آزمایش HIV
  • ارائه قرار دادکاری وضع شده بین متقاضی و کارفرما
  • ارائه پاسپورت معتبر
  • ارائه صفحه شناسایی تایید شده از پاسپورت متقاضی

اگر متقاضی متاهل باشد باید مدارک دیگری مثل: گواهی ازدواج ارائه نماید و فرم مربوطه را تکمیل نماید، همچنین فرد باید فرم اقامت موقت را دریافت و تکمیل نماید. در صورت داشتن فرزند باید مدارک دیگری نظیر: سابقه واکسیناسیون، 2 قطعه عکس، شناسنامه، پاسپورت و ریز نمرات مربوط به مدرسه ارائه شود.

نحوه کاریابی در سنت کیتس

اگر شما فردی می باشید که قصد دارید مهاجرت کاری به سنت کیتس را تجربه نمایید، بهتر است از سایت های رسمی ذکر شده در این کشور برای یافتن فرصت های شغلی به عنوان یک فرد خارجی اقدام نمایید. فرد می تواند از سایت های کاریابی معتبر و تایید شده استفاده نماید.

متقاضی باید رزومه کامل و دقیق خود را به این سایت ها ارسال نماید، و شانس خود را امتحان نماید. متقاضیان باید به این نکته توجه نمایند که میزان پاسخ دهی از این طریق کم می باشد. یکی از بهترین سایت های کاریابی در این کشور وب سایت SKN می باشد.

در این وب سایت تعداد زیادی آگهی های شغلی منتشر شده است، و روزانه به روز می شوند و آگهی ها منظم در سایت قرار می گیرند. یکی دیگر از سایت های کاری که می توان آن را معرفی کرد سایت Career Jet می باشد، این سایت آگهی های کار را به صورت هفتگی منتشر می نماید. و همچنین می توان سایت Riley Guide را نیز به عنوان یکی دیگر از سایت های کاریابی معرفی کرد.

ویزا کار در سنت کیتس

نوع اول ویزای کار به این صورت می باشد که کارفرما باید برای فردی خارجی و بین المللی دعوت نامه شغلی ارسال نماید. متقاضیان باید این نکته را بدانند که برای استخدام شدن در هر کشوری اولویت استخدام برای شهروندان آن کشور می باشد. کارفرما زمانی می تواند برای متقاضیان خارجی دعوت نامه ارسال نماید که شخصی برای شغل مورد نظر استخدام نشود.

در سنت کیتس کارفرما باید از دولت این کشور درخواست اجازه کار برای استخدام افراد خارجی دریافت نماید، بعد از اخذ مجوز کار فرد می تواند از طریق روزنامه های رسمی یا رسانه های محلی و بومی عنوان شغلی مورد نظر را برای جذب نیرو و استخدام منتشر نمایند.

متقاضیان خارجی که تقاضا مهاجرت کاری به سنت کیتس و اقامت در این کشور را دارند باید مدارکی مثل: پاسپورت معتبر، بلیط برگشت به کشور مبدأ و ارائه دعوت نامه شغلی دریافت شده از کارفرما را ارائه نماید. کارفرما باید برای دعوت متقاضیان خارجی مجوز ها را از اداره امنیت کاری، اداره مهاجرت و پلیس دریافت نماید که درخواست آن ها به وزارت کار در این کشور ارسال خواهد شد.

مزایا اخذ تابعیت از سنت کیتس

برای پردازش ارزیابی و بررسی درخواست مهاجر مدت زمان 3 تا 4 ماه لازم می باشد، در طی روند مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری اگر درخواست شما توسط دولت این کشور پذیرفته شود شما این اجازه را دارید که اقدامات لازم جهت سرمایه گذاری در این کشور را انجام دهید.

تابعیتی که متقاضیان از این طریق دریافت می کنند به صورت مادام العمر می باشد. این شکور تابعیت چند گانه را قانونی می دانید. یعنی شما می توانید با حفظ تابعیت قبلی خود تابعیت کشور سنت کیتس را میز به دست بیاورید. با به دست آوردن تابعیت و پاسپورت این کشور متقاضی می تواند بدون دریافت ویزا به کشور هایی مثل: استرالیا، هنگ کنگ، سنگاپور، کره، مالزی، نروژ، سوئیس، بریتانیا و تمامی کشور های عضوء شنگن در رفت و آمد باشند.

با اخذ پاسپورت از این کشور متقاضی می تواند در کشور کانادا و کشور انگلستان مشغول به تحصیل شده و همین طور این اجازه به فرد داده می شود که در کشور انگلستان مشغول به کار شود. فرد با دریافت تابعیت می تواند به خرید ملک و مستغلات در این کشور بپردازد و همین طور می تواند شرکتی با نام خود ثبت نموده و کسب و کاری را راه اندازی نماید.

همان طور که مطالعه کردید در این مقاله سعی داشتیم اطلاعاتی در رابطه با مهاجرت کاری به سنت کیتس در اختیار متقاضیان قرار دهیم. متقاضیانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند باید بدانند که امکان مهاجرت از طریق تحصیل، ازدواج با تبعه این کشور، تولد فرزند، سرمایه گذاری و پناهندگی به این کشور مهاجرت نمایند.

یکی از راه های آسان برای مهاجرت تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی می باشد، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه پیشنهاد می شود مقاله اعزام دانشجو یه سنت کیتس که توسط موسسه مهاجرتی و حقوقی سفیران سروش سعادت نوشته شده است را مطالعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *