مهاجرت به کشور سنت کیتس

مهاجرت به سنت کیتس

راه های مهاجرت به سنت کیتس

مهاجرت به سنت کیتس از جمله اهداف تعداد زیادی از اشخاص از کشور های مختلف دنیا می باشد چنان چه شما هم علاقه مند به کسب نمودن اطلاعاتی در زمینه شرایط مهاجرت به سنت کیتس هستید با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی دست یابید.

بررسی روش های مهاجرت به سنت کیتس

از جمله اصلی ترین روش های مهاجرت به این کشور عبارتند از:

  • مهاجرت به سنت کیتس از روش تحصیل در این کشور
  • مهاجرت به سنت کیتس از روش کار کردن در این کشور
  • مهاجرت به سنت کیتس از روش سرمایه گذاری در این کشور
  • مهاجرت کوتاه مدت به سنت کیتس از روش ویزای توریستی
  • مهاجرت به سنت کیتس از روش ازدواج با تبعه این کشور
  • مهاجرت به سنت کیتس از روش تولد فرزند در این کشور
  • مهاجرت به سنت کیتس از روش پناهندگی در این کشور

در ادامه این مقاله به شرح برخی از این روش ها خواهیم پرداخت.

مهاجرت به سنت کیتس از روش سرمایه گذاری

سه سطح آموزشی عالی در کشور سنت کیتس عبارتند از: کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حداقل سن متقاضیان مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس  برای ثبت نام در دانشگاه های کشور سنت کیتس سن  18 سال می باشد. از جمله کالج های پرطرفدار در کشور سنت کیتس کالج علوم طبیعی، کالج علوم اجتماعی و کالج مطالعات انسانی می باشد دانش آموزان تا سنین 18 تا 22 سالگی در کالج تحصیل می کنند. تحصیل در سنت کیتس در مقطع کارشناسی حدودا 4 سال می باشد. در کشور سنت کیتس حدودا 200 دانشگاه که به بخش های خصوصی و کالج ها اختصاص دارد، وجود دارد.سطح رقابتی در تحصیل در کشور سنت کیتس بسیار زیاد می باشد. چنانچه در رشته های همچون: پزشکی، مهندسی، علوم کسب و کار ، امور مالی تحصیل کنند، سیستم آموزشی برای دانشجویان فراهم است تا زبان انگلیسی را به صورت کامل و جامع آموزش ببینید.

مهاجرت به کشورسنت کیتس از پیدا کردن کار

مدت زمان مورد نیاز برای موفقیت در زمینه دریافت نمودن مجوز کار در خارج از این کشور به مدت زمانی به میزان 3الی 6 ماه  می باشد در نتیجه برای اینکه  متقاضیان ویزای کاری این کشور بتوانند برای این مدت زمان آمادگی خود را حفظ نمایند بر اساس نوع مورد که به انتخاب  این اشخاص باشد مجوز کار این اشخاص می تواند برای یک سال دارای اعتبار باشد و میزان مخارج و هم چنین میزان هزینه ها بر طبق مدت اعتبار داشتن این نوع مجوز باشد.در نتیجه به همین علت می باشد که باعث شده که این نوع فرایند نیاز به نوعی مهارت مشخص و هم چنین منحصر به فرد را داشته باشد. هم چنین کارفرمای این اشخاص ملزم به اثبات نمودن این موضوع می باشند که در هیچ مکانی قادر به جبران نمودن این نوع موقعیت نمی باشد. لازم به ذکر می باشد که این نوع مجوز که مختص به شما می باشد فقط یرای انجام دادن این کار دارای اعتبار می باشد.

مهاجرت به سنت کیتس از روش سرمایه گذاری

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور سنت کیتس، دریافت روادید سرمایه گذاری میباشد؛ اما لازم به ذکر است که متقاضیان در صورتی می توانند این روادید را کسب کنند که سرمایه کافی داشته باشند و این موضوع را با ارائه مدارک مربوطه ثابت کنند. برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در کشور سنت کیتس متقضیان باید طرح و نقشه و یا بیزنس پلن داشته باشند در غیر این صورت شروع کسب و کار و ایجاد آن بسیار مشکل خواهد بود. بعد از دریافت روادید سرمایه گذاری و ورود به خاک کشور سنت کیتس، متقاضیان می توانند بعد از سه سال مقیم این کشور کارائیبی شوند و پس از گذشت حداقل چهار سال دیگر، تابعیت و گذرنامه کشور سنت کیتس را بدست بیاورند. با دریافت گذرنامه کشور سنت کیتس متقاضیان می توانند به بیش از صد و سی کشور مختلف دنیا بدون نیاز به روادید خاصی سفر کنند.دولت این کشور اقدام به حمایت نمودن سرمایه گذاری از نوع خارجی در میان این کشور می نماید. به صورتی که تعداد زیادی از اشخاصی که دارای تابعیت خارجی می باشند و  اقدام به سرمایه گذاری در این کشور می کنند را مورد حمایت قرار می دهد.

در راستای شروع نمودن کسب و کار به همراه داشتن کلیه مدارک از جمله مدرکی که بیانگر یک پیشنهاد مناسب در زمینه کسب و کار این اشخاص باشد، مدرکی که بیانگر داشتن یک برنامه حمایتی مالیاتی به انضمام یک نوع پیشنهاد کاری باشد، مدرکی که بیان گر داشتن مجوز کار لازم که ویژه اشخاصی می باشد که برای همه اقدام به شرکت نمودن می کنند، مدرکی که بیان گر مجوز داشتن مالکیت شخص خارجی می باشد و مدرکی که بیان گر درخواست نمودن شخص در راستای اجاره نمودن یک ساختمان که مورد استفاده برای انجام دادن یک نوع کسب و کار باشد الزامی می باشد.

مهاجرت به سنت کیتس از روش پناهندگی

هم واره این روش از مهاجرت یک روش مهاجرت غیر قانونی و بسیار خطرناک می باشد که به هیچ وجه مورد تایئید مشاورین و وکلای متخصص مهاجرتی نمی باشد پس در این مقاله به شرح این خطرات نپرداختیم.

مهاجرت کوتاه مدت به سنت کیتس از روش ویزای توریستی

هر ساله افراد زیادی به جزیره سنت کیتس سفر می کنند تا منظره های بکر این کشور را از نزدیک ببینند و از ساحل های بسیار زیبای این کشور لذت ببرند و اوقات فراغت خود را به همراه خانواده خود در این کشور سپری کنند. افرادی که میخواهند با ویزای توریستی سنت کیتس به این کشور سفر کنند، باید در نظر داشته باشند که این ویزا تنها یک تاریخ ورود و یک تاریخ خروج مشخص دارد و در صورتی که متقاضیان بخواهند مدت زمان بیشتری را ساکن کشور سنت کیتس شوند، باید با انتخاب سایر روش ها اقدام کنند.

در صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله مهاجرت به سنت کیتس علاقه مند به داشتن اطلاعات تخصصی تر در مورد روش های مهاجرت به سنت کیتس هستید با مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت  نظیر مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس و یا ویزای کار سنت کیتس می توانید به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *