مهاجرت به کشور سنت کیتس

پاسپورت سنت کیتس

اخذ پاسپورت سنت کیتس

اخذ پاسپورت سنت کیتس به روش ­های گوناگونی نظیر تحصیل، کار، پناهندگی، تولد، ازدواج و سرمایه گذاری امکان پذیر می­باشد که هر روش متقاضیان خاص خود را داراست. اگر هدف شما این باشد که با انواع مختلف ویزا وارد کشور سنت کیتس ­شوید، در این صورت متقاضیان قادر خواهند بود که بعد از گذراندن مراحل قانونی و اخذ اقامت دائم بعد از سکونت و زندگی در این کشور به مدت 5 سال، برای اخذ پاسپورت این کشور اقدام نمایند. در صورتی که شما هم علاقه من به اخذ اطلاعاتی در زمینه شرایط اخذ پاسپورتسنت کیتس هستید با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی دست یابید.

آشنایی بیشتر با کشور سنت کیتس

تاریخ استقلال این کشور از کشور انگلستان به سال ۱۹۸۳ میلادی می رسد. این کشور که در برگیرنده دو ایالت اصلی می باشد مساحت تقریبی این کشور حدود 170 کیلومتر مربع می باشد. این کشور که جزء کشورهایی می باشد که با انگلستان دارای منافع مشترک می باشد. ملکه الیزابت دوم به مانند سایر کشورهایی که با بریتانیا دارای منافع مشترک می باشند در راس حکومت این کشور قرار گرفته و به سیاست اصلی برای اداره نمودن این کشور بر اساس حکومت دموکراتیک می باشد و هم چنین سیستم پارلمانی این کشور کاملا بر اساس سیستم پارلمانی بریتانیا  می باشد.

مزیت های داشتن پاسپورت سنت کیتس کشور سنت کیتس

از جمله مهم ترین مزیت های داشتن حق شهروندی و پاسپورت  این کشور عبارتند از: امکان سفر کردن بدون ویزا به سایر کشورهای اروپایی برای شخص فراهم می شود، با داشتن حق شهروندی این کشور دیگر نیازی به داشتن سابقه سفر به سایر کشورهای دیگر وجود ندارد، با داشتن حق شهروندی این کشور شخص شامل مالیات آزاد می شود، امکان اخذ تابعیت این کشور به صورت تمام وقت فراهم می شود.

آشنایی بیشتر با انواع روش های اخد پاسپورت سنت کیت

از جمله اصلی ترین روش های اخذ پاسپورت سنت کیتس به مانند بسیاری از کشور های دنیا  روش های زیر می باشند:

  • اخذ پاسپورت سنت کیتس از روش مهاجرت تحصیلی
  • اخذ پاسپورت سنت کیتس از روش اشتغال به کار
  • اخذ پاسپورت سنت کیتس از روش سرمایه گذاری
  • اخذ پاسپورت سنت کیتس از روش ازدواج با تبعه این کشور
  • اخذ پاسپورت سنت کیتس از روش تولد فرزند
  • اخذ پاسپورت سنت کیتس از روش پناهندگی

در ادامه این مقاله به شرح برخی از این روش ها خواهیم پرداخت

اخذ پاسپورت سنت کیتس از روش مهاجرت تحصیلی

حدود 300بورس تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و تحصیل کشور انگلستان  در  سپتامبر 2017 میلادی برای این کشور در نظر گرفته شده وجود دارد که دانشجویان سنت کیتسی نیز میتوانند از این بورس های تحصیلی استفاده کنند که گروه هدف آنها دانشجوسال کشور های در حال توسعه می باشد و از این بورسیه می توانند در اکثر رشته ها به صورت کامل استفاده کنند که این بورس شامل بلیط هواپیما از طرف پادشاهی انگلستان ، هزینه های درمانی و بیمه ایی کامل کمک هزینه ی ارائه پایان نامه و کمک هزینه ی ورود اولیه به دانشجویان تعلق میگیرد که بر اساس شایسته سالاری این افراد انتخاب میشود و باید به تایید DFID  انگلستان برسد و سپس بتوانند وارد بریتانیای کبیر شوند.

اخذ پاسپورت سنت کیتس از روش اشتغال به کار

یکی از راه ­های اخذ پاسپورت کشور سنت کیتس، روش دریافت نمودن ویزای این کشور  از طریق کار است. متقاضیان جهت اخذ ویزای کار ملزم به اخذ یک دعوت نامه کاری از سوی کارفرمای خود می باشند. اخذ ویزای کاری سنت کیتس برای آن دسته از افرادی که به دنبال زندگی در کنار سواحل کارئیب و آب و هوای جزیره ای هستند می تواند گزینه مناسبی باشد. افراد با اخذ مجوز کار سنت کیتس میتوانند به مدت 6 ماه در این کشور اقامت  داشته باشند افراد با اخذ اقامت 6 ماهه این کشور می توانند نسبت به دریافت اقامت دائم این کشور نیز اقدام نمایند.فرد متقاضی انجام کار در این کشور باید تمامی مدارک خود را به وزارت کار کشورسنت کیتس  برای اخذ مجوز کار ارسال نماید. مقامات مسئول در این اداره با بررسی مدارک فرد متقاضی پس از مدت 2 هفته تا 7 ماه مجوز کار را صادر خواهد نمود.­ باشد.

 

اخذ پاسپورت سنت کیتس از روش سرمایه گذاری

سرمایه گذاری و اخذ پاسپورت کشور سنت کیتس از این طریق یکی از قدیمی ترین انواع سرمایه گذاری در سرتاسر دنیا می ­باشد. در سال 1984 سرمایه گذاری در این کشور شکل گرفت و اعطای شهروندی از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک به افراد واجد شرایط صورت گرفت. حداقل هزینه برای سرمایه گذاری در حدود 250 هزار $ برای کمک مالی SIDF و یا سرمایه گذاری از طریق ملک که مبلغ لازم برای این روش در حدود 400 هزار $ می ­باشد. یک پیشنهاد کوتاه مدت در سال 2017 الی 2018 در کشور سنت کیتس اجرایی شد و آن هم سرمایه گذاری با مبلغ 150 هزار $ بود که منجر به اخذ پاسپورت و اقامت این کشور می ­شد.

طرح سرمایه گذاری مهاجرتی سنت کیتس

در سال 1984، کشور سنت کیتس یک طرح سرمایه گذاری مهاجرتی معرفی کرد و از سال 2015 به یکی از محبوب ترین کشورها برای اخذ پاسپورت تبدیل شد. با پرداخت هزینه ­ای در حدود 250 هزار $ و اخذ پاسپورت سنت کیتس، متقاضیان بدون اخذ ویزا قادر خواهند بود به 132 کشور مسافرت نمایند. در سال2014 شبکه اعمال خلاف ­های مالی اخطار داد که این کشور پاسپورت ­هایی صادر نموده که اشخاص از طرح سرمایه گذاری شهروندی برای مشارکت در کارهای غیرقانونی سوء استفاده کرده­اند.

در سال 2014کشور کانادا تأکید کرد که اتباع کشور سنت کیتس جهت مسافرت به کشور کانادا ملزم می باشند روادید اخذ نمایند. اخذ روادید از 22 نوامبر سال 2014 به سبب مشکلاتی در رابطه با روش ­های مدیریت هویت در طرح شهروندی از راه برنامه سرمایه گذاری می ­باشد. دولت کشور سنت کیتس طی فراخوانی اعلام کرد تمامی پاسپورت ­های بیومتریک صادر شده بین ژانویه سال 2012تا ژوئیه سال 2014  را باطل خواهد کرد. تمامی پاسپورت ­های صادر شده در تاریخ 31 ژانویه سال 2015 و یا قبل از آن توسط دولت سنت کیتس لغو شد.

در صورتی که شما هم بتا مطالعه نمودن مقاله پاسپورت سنت کیتس علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری در مورد کشور سنت کیتس شدید این فرصت را دارید تا با مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر تحصیل در سنت کیتس و یا ویزای کاری سنت کیتس به اطلاعات جامعی دست یابید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *