مهاجرت سرمایه گذاری در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های پرطرفدار و مناسب به جهت گرفتن اقامت کشور نیوزلند مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری می باشد. همچنین شما می توانید در این نوع از مهاجرت، خانواده خود را در کنار خود داشته باشید. اخذ اقامت به روش سرمایه در این کشور به چهار روش صورت پذیر است که در ادامه به شرح هر یک از این روش ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پردازیم.

 ویزای سرمایه گذاری مهاجرتی نوع اول کشور نیوزلند

مبلغی که سرمایه گذاران گرامی باید وارد کشور نیوزلند کنند، چیزی حدود یک و نیم میلیون دلار نیوزلند می باشد. همچنین فرد متقاضی  باید این مبلغ ورودی را به مدت چهار سال در کشور نیوزلند نگه دارد. از دیگر شرایط اخذ این نوع از ویزا میتوان به این مورد اشاره کرد که فرد خواستار ویزا، علاوه بر مبلغ یک و نیم میلیون دلار نیوزلند نیز جهت سرمایه‌گذاری، باید مبلغی به میزان تقریبی یک میلیون دلار نیز جهت زندگی در کشور نیوزلند داشته باشد.

شرایط سرمایه گذاری در کشور نیوزلند

  • شرط دیگر آن این میباشد که طالبان باید حدود شرایط سنی را رعایت کرده و بیشتر از ۶۵ سال سن داشته باشند.
  • برخورداری از نمره حداقل ۳ آیلتس نیز در زمره شرایط اخذ این ویزا می باشد.
  • همچنین این شرط را افراد همراه فرد متقاضی ویزا نیز باید دارا باشند.
  • چنانچه به مدت ۱۴۶ روز از سال را در کشور نیوزلند سپری و زندگی کنید، می توانید اقامت دائم این کشور را از طریق سرمایه گذاری به دست آورید.
  • همچنین سه سال سابقه کاری نیاز است تا طالبان گرامی بتوانند این نوع از ویزا را دریافت کنند.

ویزای سرمایه گذاری مهاجرتی نوع دوم کشور نیوزلند

در نوع دوم مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری به این نکته مهم بر‌می‌خوریم، که تعدادی از قوانین موجود در نوع اول، کسر شده است و همچنین محدودیت‌های کمتری را نسبت به نوع اول سرمایه گذاری می بینیم. لیکن در این نوع از مهاجرت میزان سرمایه مورد نیاز افزایش وافری داشته است.

میزان مبلغ ملزوم جهت سرمایه‌گذاری، در این نوع از مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری، مبلغی به میزان ۱۰ میلیون دلار نیوزلند می باشد. همچنین این سرمایه گذاری باید به مدت سه سال در این کشور باقی بماند. در این نوع از سرمایه‌گذاری، دیگر، شرایط فوق‌الذکر مورد نیاز نیست که از جمله این شرایط می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

  • دیگر نیازی به سابقه کاری نمی باشد و همچنین محدودیت سنی نیزدر این نوع از سرمایه گذاری مطرح نیست.
  • دیگر اینکه جهت زندگی در این کشور نیازی به مبلغی به میزان یک میلیون دلار نیوزلند نمی باشد.
  • دارا بودن مدرک زبان برای طالبان و افراد همراه کننده او نیز دیگر مطرح نیست. لیکن در هر صورت، فرد متقاضی باید شرایطی چون سلامتی و عدم سوء پیشینه را دارا باشد
  • مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری_ ویزای سرمایه گذاری موقت بازنشستگی کشور نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

طالبان این نوع از ویزا جهت مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری، باید حداقل ۶۶ سال سن داشته باشند. ایضاً، در صورتی که فرد متقاضی تصمیم دارد به همراه خانواده خود مهاجرت کند، همسر او نیز باید شرط سنی فوق الذکر را دارا باشد. میزان سرمایه جهت این نوع از مهاجرت، مبلغی حدود ۷۵ هزار دلار نیوزلند است.

همچنین دو سال زمان، جهت باقی ماندن این مبلغ در کشور نیوزلند نیاز است، تا بتوان اقامت نیوزلند از طریق ویزای سرمایه گذاری را به دست آورد. از دیگر شرایط آن این است که فرد متقاضی، مبلغی حدود ۵۰۰ هزار دلار نیوزلند به عنوان سرمایه ثابت برای زندگی و هزینه های جاری داشته باشد.

همچنین دارا بودن این شرط مهم، که سلامت و عدم سوء پیشینه است، جهت این نوع از مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری برای کسب اقامت دائم، نیاز است. ایضاً، در هنگام درخواست این نوع از ویزا، فرد مطالبه‌گر باید درآمدی به میزان ۶۰ هزار دلار نیوزلند داشته باشد مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری_ ویزای کارآفرین یا کارآفرینی کشور نیوزلند داشتن کار آفرینی و ذهن خلاق از ملزومات دریافت این نوع اقامت است.

تجارت و کار آفرینی در نیوزلند

در این نوع از ویزا اگر فرد، خود دارای تجارت می‌باشد، یا مدیر ارشد یک شرکت تجاری است، نیز می‌تواند اقامت کشور نیوزلند را در زیر مجموعه ویزای کارآفرینی به دست آورد. طالبان می توانند با ایجاد کسب و کار مربوط به خود، در کشور نیوزلند، کارآفرینی و ایجاد شغل کنند. در کشور نیوزلند دو روش وجود دارد جهت گرفتن اقامت از طریق کارآفرینی در نیوزلند.

شرح نوع اول آن که به آن کارآفرینی ساده نیز می‌گوینداز این قرار است که طالبان، طرح پیشنهادی خود را به دولت کشور نیوزلند عرضه می دارند. از شرط های این نوع اقامت این است که طرح پیشنهادی، باید دارای نوآوری و سودآوری باشد. منظور از سودآوری در مطلب قبل این است که این طرح پیشنهادی، منافعی را برای دولت نیوزلند به ارمغان آورد.

میزان سرمایه بابت سرمایه گذاری در نیوزلند

از این مطالب ذکر شده  می‌توان دریافت، که میزان سرمایه متقاضی در این نوعاز ویزا، اهمیت چندانی ندارد. داشتن خود اشتغالی به مدت دو سال در کشور مبدا، از شرایط نوع دوم این مهاجرت که به آن کار آفرینی ویژه نیز می‌گویند است. منظور از مطلب این است، که طالبان پیش از اعلام درخواست برای دولت نیوزلند، باید به مدت ۲ سال در کشور خود دارای یک کسب و کار مستقل و درآمدی معقول باشند.

از آنجایی که طالبان گرامی باید درخواست خود را به دولت نیوزلند ارسال کنند، وبعد از پذیرش این درخواست توسط دولت نیوزلند، پروژه آنها درست شود، این پروسه حدود دو الی سه سال زمان می‌برد. از مطلب ذکر شده در این مقاله در میابیم که به جهت مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری و گرفتن اقامت دائم این کشور روش های متعددی موجود می باشد، که از جمله راه‌های با صرفه و عقلانی آن، سرمایه‌گذاری در کشور نیوزلند است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و برخورداری از راهنمایی ها وپیشنهاد ‌های آینده‌ساز وکلا و کارشناسان مجرب و کار بلد ما، می توانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید. تمام تلاش ما درمؤسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این است که شما با دیدی روشن وآگاهی بالا بتوانید تصمیمات  درستی اتخاذ نمایید ودر راه این تصمیمات، موفقیت‌های چشمگیری برای خود و خانواده خود به دست آورید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *