مهاجرت تحصیلی مجارستان

مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل

مهاجرت به کشور مجارستان از طریق تحصیل

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به شما در مورد مهاجرت و اقامت به کشور های اروپایی بهترین روش های مهاجرت را پیشنهاد می کنند. کارشناسان ارشد و حقوقی ما در باره مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل به شما مشاوره تخصصی ارائه می دهند. شما در مورد مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل باید اطلاعات کافی را داشته باشید و سپس برای دریافت پذیرش تحصیلی اقدامات لازم را انجام دهید.

درباره کشور مجارستان

کشور مجارستان، دارای پایتخت زیبا به نام شهر بوداپست می باشد که به مروارید دانوب معروف می باشد. این کشور جزء کشور های شنگن می باشد که با داشتن ویزای تحصیلی می توانید به همه کشور های جزء شنگن مسافرت کنید. از پایتخت این کشور (شهر بوداپست) تا پایتخت کشور اتریش ( شهر وین ) با قطار کمتر از سه ساعت می باشد.

بیشتر از بیست هزار دانشجو از تمامی کشور های دنیا در مجارستان در حال ادامه تحصیل هستند، بعضی از دانشجویان از طریق بورسیه تحصیلی به تحصیل خود در این دانشگاه ها ادامه می دهند. و بعضی از دانشجویان دیگر به دلیل دریافت راحت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های این کشور می باشد.

شهریه تحصیل در مجارستان

شهریه دانشگاه های این کشور به صورت میانگین به صورت سالانه پنج هزار یورو است که دانشجویان باید ابتدا این شهریه را پرداخت کنند. شهریه دوره پزشکی و دندان پزشکی و پیش پزشکی در این کشور و تقریبا 6000 یورو در سال و برای دوره های پزشکی 10.000 یورو به بالا می باشد. هزینه زندگی در این کشور به مدت یک ماه بین 400 تا 600 یورو می باشد. واحد پول این کشور فورینت می باشد که هر 1000 فورینت حدودا 4 یورو می باشد.

بورسیه دولتی مجارستان

بورسیه تحصیلی در دانشگاه های اروپایی امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرارد گرفته شده که دانشگاه  های این کشور به راحتی به دانشجویانی که رزومه تحصیلی قوی دارند اعطا می شود و می تواند به هزینه های زندگی و تحصیل خود کمک کند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به شما عزیزان در دریافت مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل از این کشور به شما کمک می کنند. شما می توانید از طریق موسسه ما در مورد تمامی دانشگاه های این کشور اطلاعات لازم را بدست آورید و اگر تمایل داشته باشید می توانید با مشاوران ارشد ما به صورت حضوری مشاوره جامع و کامل انجام دهید.

مزایای مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل

 • شهریه تحصیلی پایین
 • رتبه بندی های عالی دانشگاه های مجارستان در دنیا
 • هزینه زندگی پایین
 • دریافت کار همزمان تحصیل در این کشور
 • امکان دریافت ویزای تحصیلی مجارستان نسبت به کشور های دیگر اروپایی غربی
 • امکان سفر به کل عضو شنگن با دارا بودن ویزای مجارستان

شهر های بزرگ مجارستان

شهر بوداپست مجارستان

بوداپست، به دو قسمت تقسیم می شود، سمت buda شامل منازل مسکونی بوده و سمت pest از بافت های تاریخی و بناهای قدیمی روی دانوب پل های زیبا با چشم انداز های شب دارد. بیشتر بخش های این شهر در شهر یونسکو به عنوان مکان های قدیمی معروف شده است.

شهر سگد مجارستان

این شهر، شهری آرام و امن و کم هزینه می باشد. امنیت این شهر نسبت به شهر های دیگر بوداپست بالاتر می باشد و در کل دانشگاه فضای خوب و آرامی برای دانشجویان مهیا می باشد. این دانشگاه از لحاظ سطح علمی رتبه اول را به خود اختصاص داده است و فارغ التحصیلان این کشور افراد معروفی بوده اند. این شهر در کل 170 هزار نفر جمعیت دارد که از آن 25 هزار نفر دانشجو در حال تحصیل هستند. یکی از بزرگترین جشنواره های این کشور در فصل تابستان در این شهر برگزار می شود.

شهر پچ مجارستان

این شهر قدیمی و تاریخی می باشد. گردشگران زیادی هر ساله به این کشور سفر می کنند و از دیدنی های این کشور بازدید می کنند. دانشگاه پچ یکی از بهترین دانشگاه های مجارستان و اروپا می باشد که یه زبان مجاری و انگلیسی آموزش داده می شود.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم مربوط به کشور مجارستان

 • Budapest University of Technology and Economics
 • Corvinus University of Budapest
 • EotvosLorand University
 • Godollo University of Agricultural Sciences
 • Semmelweis University
 • SzentIstvan University
 • University of  Pannonia
 • University of Debrecen
 • University of Horticulture and Food Industry
 • University of Miskolc
 • University of Szeged
 • Franz Liszt Academy of Music Budapest

دانشگاه های مورد تایید دوره های پزشکی در مجارستان

دانشگاه سملوایز بوداپست

این دانشگاه اولین دانشگاه مجارستان بوده است که دوره های پزشکی، دارو سازی، دندان پزشکی، بهداشت به زبان انگلیسی تدریس داده شد. امروزه تفریبا 25 هزار دانشجو در این دانشگاه در حال ادامه تحصیل هستند.

شهریه دوره پیش پزشکی

 • شهریه دوره پزشکی = 6 سال = هر ترمی 9100 دلار آمریکا
 • شهریه دوره دندان پزشکی = 5 سال = هر ترمی 9100 دلار آمریکا
 • شهریه دوره دارو سازی = 5 سال = هر ترمی 6000 دلار آمریکا

دانشگاه سگد

دانشگاه با قدیمی که رتبه بندی جهانی اغلب در 500 دانشگاه برتر در جهان قرارد گرفته شده است.

دانشگاه پچ

این دانشگاه با قدمت طولانی که در اروپا و این کشور دارد در بین دانشجویان یکی از برترین دانشگاه ها شناخته شده است.

دانشگاه دبرسن

این دانشگاه در قسمت شرقی مجارستان وجود دارد و می توان گفت یکی از اصلی ترین دانشگاه های کشور اروپایی می باشد.

مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل

دوره پزشکی در این کشور، دندان پزشکی در این کشور، عضو پر طرفدار حوزه های تحصیلی در اروپا می باشد. دوره های پزشکی در این کشور مسیر آسان تری دارد و برای وارد شدن به این دوره باید آزمون ورودی بدهید و نمره قبولی دریافت کنید. شما می توانید بعد از شش سال که این دوره به اتمام می رسد مدرک پزشک عمومی خود را دریافت کنید.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به شما عزیزان در مورد مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل بهترین راه ها را پیشنهاد می کنند. شما می توانید با وکلای حقوقی ما به صورت رایگان مشاوره تلفنی شوید. افتخار ما داشتن تجارب فراوان در زمینه مهاجرت است که به شما کمک خواهد نمود تا مهاجرتی بی دغدغه و با طیب خاطر داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *