مهاجرت سرمایه گذاری در برزیل

مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری یکی از اصلی ترین روش های اخذ اقامت این کشور سرسبز می باشد که مدنظر سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است. در صورتی که شما هم برای داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری دارای علاقه می باشید. با مطالعه نمودن مقاله مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری و همچنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی دررابطه با موضوع مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری به دست آورید.

همواره این کشور از جمله کشورهای مورد علاقه هموطنان ما بوده است. سرمایه گذاری درمیان این کشور با آنچه که در تصور و همچنین اذهان مردم می باشد داری تفاوت می باشد.

تاریخچه سرمایه گذاری در برزیل

موضوع سرمایه گذاری از نوع مستقیم در میان این کشورکه به صورت مستقیم و خارجی باشد. در بین سال های 2009 الی 2011 به شدت رو به رشد و دارای پیشرفت جدی زیادی می باشد. در صورتی که بعد از این سال ها این روند رو به کاهش می باشد. بعد از گذراندن 3 سال متوالی، این کشور در زمینه شروع دوباره این جریانات موفق به ورود به موضوع سرمایه گذاری از نوع مستقیم و خارجی شده اند.

این کشور موفق به قرار گرفتن در رتبه چهارمین اقتصاد پویا به خصوص از لحاظ تبادل سرمایه گذاری از نوع خارجی در سال 2017 می باشد. همچنین میزان جریان های سرمایه گذاری از نوع مستقیم و خارجی در بخش انرژی به میزان 3 برابر زمان های گذشته شده است. همچنین در قسمت های مربوط به ایاب و ذهاب به میزان 4 برابر زمان های گذشته شده است. در قسمت تولید این میزان نسبت به زمان های گذشته 2 برابر شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله سرمایه گذاری در برزیل را بررسی بفرمائید.

فرآیند مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری

موضوع سرمایه گذاری از جمله فرآیندهایی می باشد که شخص می تواند حق اقامت را به دست آورد. اما به علت وجود میزان هزینه و مخارج سنگینی که اشخاص متقاضی مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری ملزم به پرداخت این هزینه ها می باشند. این روش از جمله روش های دشوار مهاجرت به این کشور می باشد.

لازم به ذکر می باشد در صورتی که برای موضوع سرمایه گذاری در این کشور دقت لازم و مورد نیاز وجود نداشته باشد. این امکان وجود دارد که به شخص متقاضی از حیث مالی خسارت جبران ناپذیری وارد شود. در نتیجه این موضوع از اهمیت به سزایی بر خوردار می باشد. در نتیجه اشخاص متقاضی با داشتن اطلاعات در راستای سرمایه گذاری نمودن در میان یک کشور خارجی به فعالیت بپردازند.

فرآیند مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری

شرکا سرمایه گذاری در کشور برزیل

از جمله اصلی ترین شرکای اقتصادی این کشور می توان به کشورهای انگلستان، نروژ، فرانسه، آمریکا، آلمان، هنگ کنگ، سوئیس، کانادا، ایتالیا، شیلی و کشور ایران اشاره نمود. از جمله اصلی ترین منابع درآمدی این کشور می توان به سرمایه گذاری در حوزه های زیر اشاره نمود:

 • سرمایه گذاری در بخش صنعت
 • سرمایه گذاری در بخش انرژی
 • سرمایه گذاری در بخش استخراج مواد معدنی
 • سرمایه گذاری در بخش تجارت
 • سرمایه گذاری در بخش حمل و نقل
 • سرمایه گذاری در بخش ذخیره سازی
 • سرمایه گذاری در بخش مالی
 • سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات
 • سرمایه گذاری در بخش ذخیره آب
 • سرمایه گذاری در بخش درمان و پزشکی
 • سرمایه گذاری در بخش توزیع و بخش خدمات فناوری اطلاعات

مزایای مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری

عوامل و مزیت های گوناگون و متعددی باعث جذابیت موضوع سرمایه گذاری در میان این کشور شده است. برخی از این عوامل عبارتند از:

 • امکان دسترسی آسان به کلیه مواد خام و ارگانیک
 • این کشور در بر گیرنده یک اقتصاد پویا و دارای تنوع می باشد. درمواجه شدن با بحران ها از آسیب پذیری کمتر بین المللی بر خوردار می باشد.
 • همچنین موقعیت جغرافیایی استراتژیک این کشور که اجازه دسترسی آسان به دیگر کشورهای آمریکای جنوبی را می دهد.
 • این کشور از نظر نظام بانکی دارای پیشرفت به سزای چشم گیری می باشد.

در خصوص مهاجرت به برزیل و کسب اطلاعات جامع مقاله مهاجرت به برزیل را بررسی بفرمائید.

حفاظت از سرمایه گذار خارجی در برزیل

میزان امنیت از میزان سرمایه اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در این کشور بسیار بالا می باشد. به صورتی که یک کنوانسیون بین المللی در رابطه با موضوع سرمایه گذاری دو جانبه به وسیله این کشور به امضاء رسیده است. این کشور اقدام به امضاء نمودن یک نوع قرارداد به صورت دو جانبه باشد با 14 کشور دنیا کرده است. این میزان بیانگر تلاش نمودن این کشور در راستای ایجاد نمودن محیطی دارای امنیت مختص اشخاص سرمایه گذار با تابعیت خارجی می باشند.

اگر شما هم پس از مطالعه نمودن مقاله مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و همچنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر اعزام دانشجو به برزیل به اطلاعات زیادی دست یابید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *