مهاجرت سرمایه گذاری در برزیل

مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به برزیل

مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری یکی از اصلی ترین روش های اخذ اقامت این کشور سرسبز و پهناور می باشد.در صورتی که شما هم برای داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری دارای علاقه می باشید با مطالعه نمودن مقاله مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی دررابطه با موضوع مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری به دست آورید.

همواره این کشور از جمله کشور های مورد علاقه هم وطنان ما بوده است اما نکته و موضوعی که هم وطنان ما باید در نظر بگیرند این موضوع می باشد که سرمایه گذاری درمیان این کشور با آنچه که در تصور و همچنین اذهان مردم می باشد داری تفاوت می باشد.

فرایند کلی مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری

موضوع سرمایه گذاری  از جمله فرایند هایی می باشد که  به طور معمول شخص می تواند حق اقامت در میان این کشور را به دست آورد. اما به علت وجود میزان هزینه و مخارج  سنگینی که اشخاص متقاضی مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری ملزم به پرداخت این هزینه ها می باشند این روش  از جمله روش ها ی دشوار مهاجرت به این کشور می باشد.

لازم به ذکر می باشد در صورتی که برای موضوع  سرمایه گذاری در این کشور دقت لازم و مورد نیاز وجود نداشته باشد این امکان وجود دارد که به شخص متقاضی از حیث مالی خسارت جبران ناپذیری وارد شود در نتیجه  این موضوع از اهمیت به سزایی بر خوردار می باشد. در نتیجه اشخاص متقاضی با داشتن اطلاعات و همچنین آگاهی کامل در راستای  سرمایه گذاری نمودن  در میان یک کشور خارجی  به فعالیت بپردازند.

بررسی تاریخچه سرمایه گذاری در برزیل

موضوع سرمایه گذاری از نوع مستقیم در میان این کشورکه به صورت مستقیم و خارجی باشد در بین سال های 2009 الی 2011 به شدت رو به رشد و دارای پیشرفت جدی زیادی می باشد. در صورتی که بعد از این سال ها این روند رو به کاهش می باشد. با این توضیح که بعد از گذراندن 3 سال متوالی و پی در پی ، این  کشور  در زمینه شروع دوباره این جریانات موفق به  ورود به موضوع سرمایه گذاری از نوع مستقیم و خارجی شده اند.

این کشور موفق به قرار گرفتن در رتبه چهارمین اقتصاد پویا به خصوص از لحاظ تبادل سرمایه گذاری از نوع خارجی در سال 2017 میلادی می باشد. هم چنین میزان جریان های سرمایه گذاری از نوع مستقیم و خارجی در بخش انرژی به میزان سه برابر زمان های گذشته شده است و همچنین در  قسمت های مربوط به ایاب و ذهاب به میزان چهار برابر زمان های گذشته شده است  و در  قسمت تولید این میزان نسبت به زمان های گذشته دو برابر شده است.

اصلی ترین شرکا سرمایه گذاری کشور برزیل

از جمله اصلی ترین شرکای اقتصادی این کشور می توان به کشور های  انگلستان ،کشور نروژ، کشور فرانسه، کشور آمریکا ، کشور آلمان، کشور هنگ کنگ،کشور سوئیس، کشور کانادا، کشورایتالیا و کشورشیلی و کشور ایران اشاره نمود.

اصلی ترین صنایع موجود در کشور برزیل

از جمله اصلی ترین منابع در آمدی و هم چنین سرمایه گذاری در میان این کشور می توان  به سرمایه گذاری  در حوزه های زیر اشاره نمود.

 • سرمایه گذاری در بخش صنعت
 • سرمیه گذاری در بخش کشاورزی با محصولات کشاورزی نظیر نیشکر، قهوه، سویا، ، بادام زمینی، ذرت، و فلفل ، برگ توتون و تنباکو ،پرتقال، موز ،گردو، آناناس
 • سرمایه گذاری در بخش مواد معدنی مانند سنگ معدن، آهن و آلومینیوم
 • سرمایه گذاری در بخش انرژی
 • سرمایه گذاری در بخش دامپروری و صنایع مربوط به دامپروری مانند تولید گوشت گاو، گوشت مرغ
 • سرمایه گذاری در بخش استخراج مواد معدنی
 • سرمایه گذاری در بخش تجارت
 • سرمایه گذاری در بخش حمل و نقل
 • سرمایه گذاری در بخش ذخیره سازی
 • سرمایه گذاری در بخش مالی
 • سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات
 • سرمایه گذاری در بخش ذخیره آب
 • سرمایه گذاری در بخش درمان و پزشکی
 • سرمایه گذاری در بخش توزیع و بخش خدمات فناوری اطلاعات

جالب است که بدانید این کشور در حوزه نفتی دارای نقش کلیدی و حائز اهمیتی در راستای توسعه یافتگی در میان این کشور می باشد.

مزیت های سرمایه گذاری در کشور برزیل

عوامل و مزیت های گوناگون و متعددی باعث جذابیت موضوع سرمایه گذاری در میان این کشور شده است برخی از این عوامل عبارتند از:

 • بازار داخلی این کشور بسیار پر متقاضی می باشد با این توضیح که این بازار در برگیرنده دویست و ده ملیون متقاضی می باشد.
 • امکان دسترسی آسان به کلیه مواد خام و ارگانیک
 • این کشور در بر گیرنده یک اقتصاد پویا و دارای تنوع می باشد که درمواجه شدن با بحران ها از آسیب پذیری کمتر بین المللی بر خوردار می باشد.
 • همچنین موقعیت جغرافیایی استراتژیک این کشور که اجازه دسترسی آسان به دیگر کشور های امریکای جنوبی را می دهد.
 • این کشور از نظر نظام بانکی دارای پیشرفت به سزا ی چشم گیری می باشد.

بررسی وضعیت حفاظت از سرمایه گذار خارجی

میزان امنیت از میزان سرمایه اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در این کشور بسیار بالا می باشد به صورتی که یک کنوانسیون  بین المللی در رابطه با موضوع سرمایه گذاری دو جانبه  به وسیله این کشور به امضا رسیده است. با این توضیح که این کشور اقدام به امضا نمودن یک نوع قرارداد و همچنین موافقت نامه  که به صورت دو جانبه باشد با 14 کشور دنیا کرده است. لازم به ذکر می باشد که هم چنین این میزان  بیان گر تلاش نمودن این کشور در راستای ایجاد نمودن محیطی دارای  امنیت  مختص اشخاص سرمایه گذار با تابعیت خارجی می باشند.

توصیه وکلای ما

اگر شما هم پس از مطالعه نمودن مقاله مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر اخذ تابعیت برزیل از طریق ازدواج و یا اعزام دانشجو به برزیل به اطلاعات زیادی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *