مهاجرت به کشور امارات

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج یکی از بهترین روش های ورود به خاک کشور امارات می باشد و هر ساله متقاضیان و افراد زیادی برای ازدواج به امارات متحده عربی مهاجرت می کنند؛ اما قبل از انجام هر امری متقاضیان باید از هزینه های مهاجرت به امارات متحده عربی مطلع باشند و شرایط مورد نیاز را داشته باشند و مدارک لازم با به صورتی کامل ارائه دهند زیرا در صورتی که مدارک و اسناد متقاضیان ناقص باشد، انجام امور پرونده ی آن ها کند تر می شود و یا در برخی از موارد به صورت کلی کنسل میشود.

شما عزیزان و هموطنان گرامی برای انجام امور پرونده ی خود و مهاجرت به امارات از طریق ازدواج می توانید با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید و با ارائه مدارک لازم آماده ی مهاجرت به امارات از طریق ازدواج باشید.

کشور امارات یکی از کشور های حوزه خلیج فارس می باشد که از شهر هایی مانند دبی، شارجه، ابوظبی، فجیره و سه شهر دیگر تشکیل شده است و هر ساله متقاضیان و مهاجران زیادی اهداف مختلف به امارات متحده عربی مهاجرت می کنند.

در سال های اخیر کشور امارات از لحاظ آموزشی و دانشگاهی پیشرفت چشمگیری کرده است و لازم به ذکر است که در این کشور شعبه هایی از بهترین دانشگاه های جهان وجود دارد و متقاضیانی که موفق به کسب و دریافت بورسیه از این دانشگاه های می شوند می توانند به راحتی در سراسر جهان مشغول به کار شوند.

ازدواج در کشور امارات

امارات متحده عربی از جمله کشور هایی می باشد که ازدواج یک فرد خارجی با یک شهروند اماراتی باعث می شود تا همسر خارجی اقامت و تابعیت کشور امارات را بدست آورد و لازم به ذکر است که ازدواج در این کشور به دو صورت ازدواج مسیحی و ازدواج اسلامی انجام می شود.

متقاضیان با ازدواج با یک فرد اماراتی می تواند موجب کسب گواهی اقامت این کشور و سپس کسب تابعیت و اخذ پاسپورت این کشور شود و افرادی که بتوانند پاسپورت امارات متحده عربی را بدست بیاورند می توانند به راحتی به اکثر کشور های دنیا سفر کنند.

برای مهاجرت به امارات راه های زیادی وجود دارد اما کارشناسان و متخصصان ما در موسسه سفیران سروش سعادت با تهیه این نوشتار قصد دارند تا شما را از شرایط مهاجرت به امارات از طریق ازدواج آگاه سازند.

یکی از مهم ترین فاکتور های مهاجرت به امارات متحده عربی داشتن توان مالی کافی می باشد و متقاضیانی که قصد دارند با هر هدفی وارد خاک این کشور شوند باید پول کافی به همراه خود داشته باشند تا دچار مشکل نشوند.

در ادامه شما عزیزان با شرایط مهاجرت به امارات از طریق ازدواج آشنا خواهید شد و درباره ی ازدواج اسلامی در امارات متحده عربی و ازدواج مسیحی در امارات متحده عربی آگاه و مطلع خواهید شد.

ازدواج اسلامی

ازدواج اسلامی در امارات متحده عربی در صورتی اتفاق می افتد که داماد مسلمان باشد و لازم به ذکر است که پدر و مادر عروس حتما باید در زمان ازدواج در دادگاه حاظر باشند و در صورتی که والدین عروس در قید حیات نباشند، بستگان عروس باید این مسئولیت را به عهده بگیرند.

ازدواج مسیحی

ازدواج مسیحی در امارات متحده عربی معمولا در کلیسا انجام می شود و طبق قوانین تعیین شده در دین مسحیت، عروس و داماد باید بیش از هجده سال سن داشته باشند.

بعد از انجام ازدواج، متقاضیان باید یک نسخه کپی از مدارک و اسناد ازدواج خود را برای اثبات ازدواج به وزارت امور خارجه، وزارت دادگستری و یا دادگاه دبی تحویل دهند.

کسب اقامت و روادید امارات

به طور کلی، بر اساس قوانین تعیین شده در امارات متحده عربی، مردانی که به صورتی قانونی در کشور امارات کار و زندگی می کنند و قصد دارند با همسر خود به این کشور مهاجرت کنند، می توانند این امر را به راحتی انجام دهند و برای همسر خود اقدام به دریافت روادید و اقامت کشور امارات کنند.

روادید کسب شده توسط این افراد حداقل یک سال و حداکثر سه سال معتبر می باشد و یکی از مهم ترین شرط هایی که متقاضی باید آن را دارا باشد، داشتن حدقل سه هزار درهم درآمد در ماه می باشد.

همچنین زوجین باید برای سکونت در کشور امارات محل مشخصی را دارا باشند و خانه و مسکن خود را مشخص کنند.

مردان مسلمان در صورتی که با چند نفر ازدواج کرده باشند، می توانند فقط برای یکی از همسر های خود این امور را انجام دهند و اقدام به کسب روادید و اقامت امارات متحده عربی کنند.

شرایط ازدواج در امارات متحده عربی

متقضیانی (مرد) که قصد دارند اقدام به مهاجرت به امارات از طریق ازدواج کنند، باید در نظر داشته باشند که باید بتوانند همسر خود را از لحاظ مالی ساپورت کنند و همچنین امضای اسناد و مدارک و درخواست گواهی اقامت در امارات نیز به عهده ی آن ها می باشد.

در صورتی که همسر متقاضی (زن) کم تر از بیست و پنج سال سن داشته باشد، باید از مدیر کل بخش تابعیت و اقامت تاییدیه کسب کند.

برای مهاجرت به امارات از طریق ازدواج، همسر متقاضی باید از داخل کشور امارات برای همسر خود اقدام به دریافت روادید سفری کند و همسرش با این روادید وارد خاک کشور امارات شود.

بعد از ورود به خاک امارات متحده عربی، زوجین تا دو ماه فرصت دارند تا برای کسب روادید ازدواج اقدام کنند و در صورتی که بعد از اتمام مهلت خود اقدام کنند، متقاضیان جریمه خواهند شد.

تمامی اسناد و مدارک ازدواج باید توسط وزارت خارجی و مقامات مسئول در کشور امارات تایید و ثبت شوند و مرد خانواده باید ثابت کند که توان پشتیبانی مالی از همسر خود را دارد و همچنین یکی دیگر از مهم ترین موارد، داشتن خانه در کشور امارات می باشد.

مدارک و شرایط لازم

برای مهاجرت به امارات از طریق ازدواج متقاضیان باید مدارک و شرایط زیر را دارا باشند:

  • داشتن حداقل چهار هزار درهم درآمد در ماه.
  • کسب روادید ازدواج در تایم مشخص شده.
  • ارائه پاسپورت.
  • ارائه پاسپورت همسر.
  • ارائه کار ای گیت.
  • تایید تمامی مدارک توسط مقامات و سازمان های مربوطه.
  • داشتن قرارداد کاری (جهت اثبات توان مالی کافی).
  • ارائه مدارک پزشکی.
  • پرداخت هزینه های تکمیل فرم و کسب روادید.
  • شش عدد عکس.

کلام پایانی

به طور کلی برای مهاجرت به امارات متحده عربی، متقاضیان باید از شرایط اقامت و زندگی در امارات مطلع باشند و شما عزیزان با تماس با مشاوران و کارشناسان موسسه سفیران سروش سعادت می توانید از تمامی شرایط موجود آگاه و مطلع شوید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *