مهاجرت کاری برزیل

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در برزیل

جهت مطل شدن از مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در برزیل متقاضیان و هموطنان عزیز می توانند با متخصصان تیم مهاجرتی ما در موسسه سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایند و همچنین برای شرکت در جلسات مشاوره، با تماس با دفتر موسسه، هماهنگی های مورد نیاز را انجام دهند. کشور برزیل یکی از کشور های در حال توسعه می باشد و شرایط مطلوبی در زمینه ی اقتصادی دارد؛ به همین دلیل متقاضیان زیادی برای مشغول به کار شدن و یا تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند. مردم کشور برزیل به زبان پرتغالی صحبت می کنند و به همین دلیل متقاضیان برای مشغول به کار شدن در این کشور و یا به طور کلی برای مهاجرت به برزیل باید توانایی صحبت کردن به زبان پرتغالی را داشته باشند. مهاجرت به کشور برزیل از راه های مختلفی مانند:

 • سرمایه گذاری.
 • تاسیس کمپانی.
 • اشتغال.
 • تحصیل.
 • پناهندگی.

امکان پذیر می باشد و متقاضیان برای مهاجرت به کشور برزیل با انتخاب هر روش، باید شرایط مورد نظر را داشته باشند و مدارک و اسناد لازم را ارائه دهند. مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در برزیل به چند بخش تقسیم می شوند و هدف اصلی تهیه این نوشتار توسط متخصصان و کارشناسان ما ارائه اطلاعات و مطلع سازی هموطنان عزیز درباره مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در برزیل می باشد. برای مشغول به کار شدن در کشور برزیل شما عزیزان نیاز به دو مدرک زبان انگلیسی و پرتغالی دارید و حداقل باید توانایی صحبت به این دو زبان را داشته باشید.

مهاجرت کاری به برزیل

مهاجرت به برزیل از طریق دریافت ویزای کار در برزیل یکی از رایج ترین ورود به خاک این کشور می باشد و متقاضیانی که قصد دارند برای کار به کشور برزیل مهاجرت کنند، می بایست مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در برزیل را به صورت کامل ارئه دهند تا پرونده ی آن ها دچار مشکل نشود. کاریابی در کشور برزیل توسط تارنما های معتبر، روزنامه های رسمی و موسسه های کاریابی انجام میشود. جهت مشغول به کار شدن در کشور برزیل، متقاضی باید مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در برزیل را بعد از کاریابی در این کشور برای کارفرمای خود ارسال کند.

 کارفرمای متقاضی با تحویل مدارک به اداره کار و مهاجرت، اقدام به دریافت مجوز و تاییدیه می کند. در صورتی که پرونده متقاضی توسط وزارت امور خارجه، اداره کار و اداره مهاجرت و همچنین سفارت کشور برزیل تایید شود، متقاضی می تواند برای دریافت ویزای کار در برزیل اقدام کند. مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در برزیل به صورت زیر میباشند:

 • سی وی.
 • مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات و ترجمه رسمی.
 • پرونده سوابق کاری.
 • ارائه پاسپورت معتبر.
 • ارائه پرینت بانکی.
 • مدارکی که توان مالی متقاضی را ثابت کنند.
 • نداشتن سابقه ی جرم و ارائه مدارک و اسناد مربوطه.

برای دریافت روادید کاری در کشور برزیل متقاضیان باید از راه قانونی اقدام کنند و در صورتی که متقاضیان از راه های قاچاقی بخواهند وارد خاک کشور برزیل شوند با مشکلات زیادی برخوردار خواهند شد و در برخی موارد ممکن است متقاضی کشته شود.

انواع روادید کاری

ویزای کار در برزیل به دو بخش تقسیم می شود:

 • روادید کاری موقت.
 • روادید کاری دائمی.

روادید کاری موقت

روادید کاری برای متقاضیان خارجی که برای کار در کشور برزیل به این کشور مهاجرت می کنند مناسب می باشد و لازم به ذکر است که مدت اعتبار این روادید حداکثر بیست و چهار ماه می باشد. در صورتی که متقاضیان بخواهند روادید کاری موقتی خود را تمدید کنند، می توانند قبل از اتمام اعتبار روادید خود اقدام کنند و بعد از چهار سال اقامت دائمی کشور برزیل را کسب کنند.

روادید کاری دائمی

روادید کار دائمی کشور برزیل به متقاضیانی تعلق می یابد که دارای گواهی اقامت دائمی کشور برزیل باشند؛ برای مثال محققان، دانشمندان، سرمایه گذاران و یا افرادی که در زمینه های تجاری بیش از پنجاه هزار دلار در کشور برزیل سرمایه گذاری کرده اند می توانند به راحتی روادید کار دائمی کشور برزیل را کسب کنند. برای مطلع شدن از مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در برزیل شما عزیزان می توانید در جلسات مشاوره با مشاوران موسسه سفیران سروش سعادت شرکت کنید.

کسب اقامت و تابعیت

همانطور که می دانی بعد از ارائه مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در برزیل، متقاضیان می توانند با داشتن شرایط مناسب، موفق به کسب تاییدیه و مجوز برای مشغول به کار شدن در کشور برزیل شوند. به یاد داشته باشید که متقاضیان باید برای مهاجرت به کشور برزیل، از تمامی شرایط مهاجرت به برزیل مطلع باشند تا دچار پشیمانی نشوند. بعد از دریافت مجوز کار و مشغول به کار شدن، متقاضیان از موارد مثبت بسیاری بهره مند خواهند شد که یکی از آن ها کسب اقامت و سپس تابعیت کشور برزیل می باشد.

متقاضیان در صورتی که بیش از پنج سال در کشور برزیل ساکن باشند و در این مدت دارای شغل مناسب با درآمد کافی باشند، می توانند اقدام به دریافت گواهی اقامت در کشور برزیل شوند. شایان ذکر است که بعد از گذشت دوره ای مشخص پس از کسب اقامت دائم، متقاضیان می توانند با دریافت تابعیت و پاسپورت کشور برزیل، از مزایای فوق العاده خوب این امر برخوردار شوند.

به طور کلی کسب تابعیت به صورت مستقیم در کشور برزیل امکان پذیر نمی باشد و متقاضیان باید بعد از کسب اقامت دائم، با داشتن شرایط مناسب، اقدام به کسب تابیعت کشور برزیل کنند. دریافت گذرنامه کشور برزیل به متقاضیان این اجازه را می دهد تا بدون مجوز و روادید به بیش از صد و بیست و سه کشور دنیا سفر کنند و فعالیت تجاری داشته باشند.

مزایای روادید کاری

افرادی که موفق به دریافت روادید کاری برزیل می شوند و سپس با این روادید به کشور برزیل مهاجرت می کنند، از مزایای زیر برخوردار خواهند شد:

 • متقاضیان می توانند خانواده ی خود را به همراه فرزندان زیر هجده سال به کشور برزیل ببرند.
 • تمامی افراد خانواده در صورت داشتن شرایط لازم می توانند مشغول به کار و تحصیل شوند.
 • متقاضیان از تمامی حقوق شهروندی در کشور برزیل برخوردار می شوند.
 • متقاضیان می توانند بعد از کسب اقامت دائم کشور برزیل، تابعیت این کشور را نیز دریافت کنند.

اقدام برای اخذ ویزای کار برزیل

در آخر باید ذکر کنیم که مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در برزیل باید به صورت کامل و رسمی به زبان پرتغالی ترجمه شوند و شما عزیزان می توانید برای انجام امور پرونده ی خود به دفتر موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *