مهاجرت کاری اوکراین

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین

در مورد مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین اطلاعاتی دارید؟در صورتی که شما هم متمایل به داشتن اطلاعاتی در زمینه مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین هستید با خواندن این مقاله و همچنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و مشاوره با وکلا و مشاورین مجرب این موسسه که در زمینه گرفتن اقامت کشورهای مختلف و امور مهاجرتی دارای تخصص می باشند از اطلاعات جامعی در زمینه این امور و به خصوص در زمینه مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین بهره مند شوید.

علت محبوبیت و مزایای ویزای کاری کشور اوکراین

این کشور که  در طی  چند سال  گذشته به دلیل وجود مزایای  متعددی که  ویژه شهروندان خود می باشد را به همراه دارد،  توانسته که مورد  محبوبیت  اشخاص بسیار زیادی قرار بگیرد . در هر سال تعداد زیادی از متقاضیان اقدام به درخواست اقامت این کشور می کنند . لازم به توضیح است برای گرفتن اقامت این  کشور راه های گوناگونی وجود دارد که  می توان به گرفتن  ویزای کاری  این کشور اشاره نمود .

در صورتی که شما هم  قصد مهاجرت به  این کشور را دارید  این امکان را دارید تا با  اخذ ویزا کاری در  این کشور فرصت مهاجرت به این کشور را به دست آورید  و از این طریق موفق به اقامت نمودن وگرفتن تابعیت کشور اوکراین شوید. نکته قابل بیان برای  ویزای کاری این کشور این می باشد که  می توانیم بگوییم که  ویزای کاری این کشور برای شخص متقاضی ا قامت  این کشور می تواند مزایایی  را به همراه داشته باشد که از جمله مزایای ویزا کار اوکراین این می باشد  که شخص متقاضی  فرصت دریافت حقوق مناسب  را دارد و همچنین این شانس را دارد که  اقامت و تابعیت این کشور را دست آورد.

بررسی شرایط مورد نیاز برای گرفتن ویزا کار در کشور  اوکراین

اشخاص متقاضی ویزای کار این کشور  ملزم به داشتن مدرکی می باشند که بیانگر  دعوت به کار نمودن  از جانب کارفرمایی باشند تا بتوانند برای گرفتن  این نوع  ویزا  اقدام نماید.  در این حالت شخص کارفرما  ملزم به این کار  می باشد که در ظرف مدت  نود  روز کاری را قصد فعالیت در آن را دارد  در این کشور آگهی نماید و در نهایت  فرد متقاضی  کار که در آگهی درج شده پیدا شود و سپس شخص متقاضی که بیرون از خاک  این کشور به سر می برد   این امکان را دارد تا از طریق آگهی ویزا ی کار این کشور را  بگیرد و در نهایت  مشغول به کار شود.

بررسی انواع توافق کاری در کشور اوکراین

به صورت کلی در ان کشور سه نو ع از قرار داد و توافق کاری وجود دارد که عبارتند از:

توافق کاری از نوع  بلند مدت و نامحدود

در این نوع از توافق ها که  به طور معمول به  صورت رودر رو و  شفاهی شروع می شود و میبایست بر اساس کار نامحدود و بلند مدت برای شخص متقاضی وجود داشته باشد.

توافق کاری بلند مدت و ثابت

در این نوع از توافق ها می بایست  همه ی  قوانین برای کارکنان ذکر شود.مواردی مثل  زمان شروع کار ، و کلیه قوانین در بر گیرنده وظایف کارکنان

توافق کاری خاص برای یک پروژه ویژه

در این نوع از توافق ها کلیه  کارکنان  موظف هستند که یک دوره  نود  روزه ویژه دوران کارآموزی را سپری نمایند و در حالتی  که با وجود  شرایط کاری به  توافق برسند و قرارداد کاری را قبول و امضا نمایند  در نهایت مشغول به کار شوند.

 بررسی مدارکی که برای گرفتن ویزای کاری کشور  اوکراین

 • به همراه داشتن پاسپورت شخص متقاضی  برای  گرفتن ویزای کاری کشور  اوکراین به شرط این که مدت 6 ماه از زمان  تاریخ باقی مانده باشد .
 • به همرا ه داشتن چند قطعه عکس از شخص متقاضی برای گرفتن ویزای کاری کشور اوکراین
 • به همراه داشتن فرم تکمیل شده برای تقاضای کار در این کشور که از جانب یک کارفرمای اوکراینی صادر شده باشد.
 • به همراه داشتن گواهی بیمه نامه سلامت شخص متقاضی گرفتن  ویزای کاری کشور اوکراین
 • به همراه داشتن مدرکی که بیانگر ارائه نامه تمکن مالی از شخص متقاضی برای گرفتن  ویزای کاری این کشور باشد.

6 دیدگاه برای “مدارک لازم برای اخذ ویزای کار در اوکراین

 1. hiva گفت:

  با سلام ایا برای اخذ ویزای کار در اوکراین مدارکی مثل سوابق بیمه هم مهم است؟ممنونم

 2. سپهر تکم چی گفت:

  این ویزا چه مدت گرفتنش به طول می انجامه؟
  ممنون از مقاله خوبتون

 3. لیدا بهرامی گفت:

  سلام اگر تحصیلی بخوایم بریم تو این کشور میتونیم بعدش دنبال کار باشیم؟

 4. پدرِ پسرشجاع گفت:

  آیا به ما خاورمیانه ای ها راحت ویزا می دهند؟

 5. سحر گفت:

  لطفا در مورد تحصیل در اکراین توضیح دهید.
  ممنون از شما

 6. ارشاد گفت:

  امکان کاریابی تو اوکراین بهتره یا روسیه چون من فکر می کنم روسیه از همه نظر بهتره اما اوکراین هم تو برخی مشاغل نیروی متخصص می خواد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *