مهاجرت کاری سنت کیتس

شرایط کار در سنت کیتس

شرایط کار در سنت کیتس

 در این مقاله می خواهیم توضیحات مفید و جامعی در رابطه با شرایط کار در سنت کیتس برای متقاضیان علاقه مند قرار بدهیم. کشور سنت کیتس کشور جزیره ای که اکثریت مردمانی سیاه پوست با دین پروتستان و اقلیت مردمانی سفید پوست با دین کاتولیک و انگلیسی زبان در میان دریای کارائیب می باشد.

این کشور دارای مناظر و جزایر زیبا و دست نخوردنی است که همه ساله گردشگران زیادی جهت دیدن این مناظر از نزدیک وارد این کشور می شوند. منبع اقتصادی این کشور از صنعت گردشگری و نیشکر تامین می شود. هدف ما در ارائه دادن این مقاله به شما عزیزان دادن اطلاعات کامل در زمینه شرایط کار در سنت کیتس می باشد. اگر چنانچه پس از خواندن مقاله سوالات مبهمی در ذهن خود داشتید می توانید سوالات خود را همه روزه از کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بپرسید.

مستندات قوانین کار در کشور سنت کیتس

اگر چنانچه می خواهید از طریق سرمایه گذاری شهروند کشور سنت کیتس شوید احتیاجی به اجازه کار از کشور سنت کیتس را ندارید. زیرا که با شهروند شدن شما در کشور سنت کیتس از حقوق و مزایای یکسان از جمله حق کار، حق تحصیل، حق رای و سایر به شما تعلق می گیرد.

اما اگر شما شهروند کشور سنت کیتس نمی باشید باید اجازه کار بگیرید. در هنگام درخواست مجوز باید دارای شغل باشید. در این کار کارفرمای شما کمکتان خواهد کرد. شما باید به پر کردن فرم درخواست کار بپردازید. سپس مدارکی که در ادامه مقاله می گوییم آماده و ارائه دهید. این مدارک عبارتند از:

  • گواهی تولد
  • گذرنامه
  • گواهی پلیس
  • چند قطعه عکس
  • نتایج آزمایش ایدز
  • پیشنهاد شدن شرایط کار در سنت کیتس
  • اثبات کردن اینکه شما دارای وضعیت مالی خوبی هستید.
  • مدرک نظامی
  • مدرک ازدواج یا طلاق

مدت زمانی که طول می کشد تا مجوز کار در سنت کیتس را دریافت کنید 3 تا 6 ماه است. بر اساس نوع شغلی که انتخاب می کنید اعتبار مجوز کاری شما تا یک سال می باشد. هزینه ها بر طبق مدت مجوز می تواند تا 2500$ (دلار آمریکا) باشد. بهتر است از یک وکیل محلی برای درخواست مجوز کار که اطلاعات کامل در زمینه شرایط کار در سنت کیتس را دارد استفاده کنید تا هیچ محلی نتواند جایگزین شما شود.

شروع کسب و کار در سنت کیتس

لازم به ذکر است که مجوز هر ساله قابل تمدید می باشد. هر ساله کشور سنت کیتس سرمایه گذاران خارجی خود را تشویق می کند. شما می توانید با ارائه دادن مدارکی که در ادامه مقاله می گوییم کسب و کار خود را در کشور سنت کیتس با توجه به شرایط کار در سنت کیتس شروع کنید.

این مدارک شامل پیشنهاد کسب و کار، یک برنامه مشخص شده مالیاتی، دریافت مجوز کار برای همه کسانی که در شرکت کار می کنند. گرفتن مجوز مالکیت خارجی، ارائه درخواستی مبنی بر اجاره نامه یا اجاره نامه ساختمانی که می خواهید در آن کسب و کار کنید. از آنجاییکه دولت سنت کیست علاقه زیادی به جذب سرمایه گذاران خارجی دارد و آن ها را مورد تشویق قرار می دهد، سرمایه گذاران نیز برای شروع کسب و کار از هیجان و رقابت زیادی برخوردار هستند.

شروع کسب و کار در سنت کیتس

چشم انداز شرایط کار و طرق کاریابی در سنت کیتس

اگر بخواهیم اطلاعاتی در مورد شرایط کار در سنت کیتس بدهیم باید بگوییم صنعت گردشگری تامین کننده اقتصاد این کشور است. همچنین صنعت کشاورزی، ماهیگیری، جنگلداری و معدن نیز تامین کننده اقتصاد می باشند. البته صنعت شکر از تمامی این صنعت ها سبقت گرفت و تامین کننده اقتصادی اصلی شد. همچنین دولت سنت کیتس تلاش خود را کرد تا در صنعت کشاورزی پیشرفت کند و به مشاغلی نظیر تولید کردن صادرات دریایی و بانکداری نیز بپردازد. کشور سنت کیتس رو به رشد و پیشرفت می باشد و نیرو های کار مسلط به زبان انگلیسی دارد. در سیستم مخابراتی خود ارتباط پیشرفته دارند، دارای ارز پایدار و ثبات اقتصادی بسیار خوبی می باشند.

فردی که می خواهد در کشور سنت کیتس شروع به کار کند باید در سایت های رسمی از منابع معرفی شده اقدام کند. با فرستادن رزومه به این سایت ها شانس خود را امتحان کنند. البته درصد پاسخ گویی بسیار پایین است. همچنین می توانید از طریق وب سایت SKN که دارای آگهی های شغلی روزانه بسیار است اقدام کنید. Career Jet یکی دیگر از سایت های بزرگ است که آگهی های شغلی به صورت هفتگی در آن قرار می گیرد. Riley Guide از دیگر سایت های کاریابی می باشد که شما می توانید شانس خود را برای جست و جوی کار امتحان کنید. با توجه به بالا بون درخوایت کار از سوی کشور آفریقای جنوبی می توانید با مطالعه مقاله شرایط و مزایای کار در آفریقای جنوبی انتخاب خود را عاقلانه تر انجام دهید.

اجازه کار در کشور سنت کیتس

در نوع اول ویزای کاری کارفرما باید یک دعوت نامه کاری برای فردی که از خارج از کشور رزومه کاری فرستاده است و مورد تایید کارفرما شده است بفرستد. لازم به ذکر است که اولویت با متقاضیان داخلی کشور می باشد. زمانی افراد خارجی شانس پذیرفته شدن در آن کار را دارند که هیچ یک از افراد داخلی از عهده انجام کار بر نیایند.

به این گونه است که ابتدا باید کارفرما به مدت 3 ماه شغل مورد نظر را آگهی کند. اگر کسی پیدا نشد به مدت 3 ماه در کشورهای عضو اتحادیه اروپا آگهی شود و اگر باز هم متقاضی پیدا نشد افراد خارجی می توانند دعوت به کار شوند. در این صورت کارفرما باید اجازه کار را برای متقاضی خارجی از دولت بگیرد. امروزه به علت پایین بودن درخواست کار در این کشور و بالا بودن درخواست کار در کشور آفریقای جنوبی با خواندن مقاله مدارک لازم برای کار در آفریقای جنوبی اطلاعات لازم ذا کسب کنید. امروزه مهاجرت و کار کردن برای کشور سنت کیتس کاملا امری قانونی می باشد و شما عزیزان میتوانید از طریق ارتباط با کارشناسان و مشاورین خبره ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت راهنمایی های لازم را کسب کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.