مهاجرت کاری آرژانتین

شرایط مهاجرت کاری به آرژانتین

شرایط مهاجرت کاری به کشور آرژانتین

در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع شرایط مهاجرت کاری به آرژانتین می باشید با مطالعه نمودن مقاله شرایط مهاجرت کاری به آرژانتین و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

در آرژانتین انجمن های مختلفی وجود دارد که به حمایت در مورد اشخاصی که دارای تابعیت خارجی می باشند و هدف زندگی در این کشور را دارند می پردازند. بسیاری از دانش آموزان این هدف را دارند که با پایان رساندن دوران تحصیلی خود بتوانند برای پیدا کردن یک شغل در شهر های این کشور به زندگی کردن بپردازند.

در صورتی که اشخاص متقاضی مهاجرت کاری به آرژانتین اقدام به  درخواست نمودن  ویزای کاری نمایند در ابتدا ملزم به در خواست نمودن اقامت موقت خود می کنند. این معمولا ساده ترین راه برای اقامت در آرژانتین می باشد اما این اشخاص ملزم به در نظر گرفتن این موضوع می باشند که قبل از اینکه بتوانند تمام پروسه گرفتن اقامت این کشور را شروع نمایند، باید قبل از آن موفق به پیدا کردن کارشوند.

شرایط مهاجرت کاری به آرژانتین

بررسی مراحل و فرایند مهاجرت کاری به آرژانتین

از جمله مراحلی که شخص متقاضی مهاجرت کاری به آرژانتین مستلزم گذراندن این مراحل می باشند عبارتند از:

مرحله اول مشاوره نمودن با یک مشاور در زمینه دریافت یک کار در این کشور

در اولین مرحله این اشخاص برای داشتن اطلاعات بیشتری ملزم به مشاوره نمودن با یک مشاوره با تجربه می باشند.

مرحله دوم -جمع آوری مقاله مورد نیاز

در بخش دیگر ازفرایند پیدا نمودن ویزای کاری این کشور شخص ملزم به جمع آوری و مطالعه نمودن مقاله های شرایط مهاجرت کاری به آرژانتین می باشد.

مرحله سوم جمع آوری و ارائه تمام اسناد لازم

این مرحله که بیشترین زمان فرایند درخواست ویزا را به خود اختصاص می دهد. یکی ار سخت تریی مراحل ممکن برای فرایند مهاجرت کاری به آرژانتین می باشد که شخص ملزم به ارائه مدارکی مانند گذر نامه دارای اعتبار(با گواهی معتبر توریستی ویزا) لازم به ذکر می باشد که در صورت موفقیت در گرفتن گذر نامه دارای اعتبار  این کشور دیگر بیشتر فرایند دریافت نمودن ویزای کاری این کشور به پایان می رسد (معمولا زمان دریافت گذرنامه دارای اعتبار این کشور به نود روز زمان نیاز دارد).

مرحله چهارم -ارزیابی سابقه کیفری در آرژانتین

این مرحله ساده ترین مرحله ممکن برای فرایند گرفتن ویزای کاری این کشور می باشد چرا که انجام این مرحله کاملا به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد در این مرحله این اشخاص می توانند اقدام به انتخاب نمودن زمان مهاجرت خود نمایند. این برای کشور شما و هر جایی است که در 3 سال گذشته 1 سال یا بیشتر زندگی کرده اید.

همان طور که می دانید فرایند دریافت ویزای کاری این کشور نسبت به سایر کشور های دیگر دارای تفاوت می باشد امادر این کشور کلیه این فرایند  باید از پلیس فدرال یا ملی این کشور استعلام شود. متاسفانه به طور معمول فرایند دریافت ویزای این کشور زمان بر می باشد. و سند باید دارای یک مهر تاییدیه  در کشور خود داشته باشد و سپس توسط یک مترجم عمومی رسمی در بوئنوس آیرس به زبان اسپانیایی ترجمه خواهد شد. توصیه موسسه ما این می باشد که برای داشتن اطلاعات بیشتر با سفارت  خانه این کشور تماس بگیرید،  و برا ی آشنایی بیشتر با  فرایند این کشور توضیح دهند.

مرحله پنجم -تأیید شدن محل اقامت

اشخاص متقاضی مهاجرت کاری به آرژانتین باید به ایستگاه پلیس محلی خود مراجعه نموده و اقدام به درخواست نمودن گواهینامه de domicilio  کنند هم چنین این اشخاص ملزم می باشند که  فرم مختص به خود را  تکمیل نمایند و در نهایت و پس ار سپری نمودن این مرحله  یک افسر پلیس در ظرف مدت  72 ساعت به  منزل مسکونی این اشخاص مراجعه نموده  و اقدام تأیید نمودن  محل زندگی این اشخاص می کند.

مدارک مورد نیاز مهاجرت کاری به آرژانتین

از جمله مهم ترین مدارک لازم برای دریافت نمودن ویزای کاری این کشورعبارتند از:

  • به همراه داشتن برگه ایی که بیان گر هزینه های شدید، اما قابل اجرا است
  • به همراه داشتن دو قطعه عکس دارای شرایط پاسپورتی
  • به همراه داشتن یک پیش قرارداد با کارفرمایان

با این توضیح که پیش قرارداد یک نامه امضا  شده می باشد که در آن کارفرمای آینده این اشخاص هدف خود را مبنی بر این که قصد استخدام نمودن این اشخاص را دارد بیان می کند.

بررسی فرایند اولین مهاجرت کاری به آرژانتین

اشخاصی که برای اولین بار قصد مهاجرت به آرژانتین را دارند به مراتب دارای فرایند کاری دشوارتری می باشند. این اشخاص برای موفقیت در این فرایند قادر می باشند که زمان دریافت نوبت خود را طور آنلاین انتخاب نمایند. لازم به ذکر می باشد که این اشخاص ملزم می باشند که این کاررا از زمان قبل در خواست دهند، زیرا هرگز نمی توانند که چه مقدار  مهلت انجام این کار را خواهند داشت. هنگامی که  این اشخاص قادر به صحبت کردن با کسی باشند می توانند تمام پرونده های خود را (در بالا ذکر شده) را به آن شخص ارائه دهند و پس از تایید شدن این مدارک ملزم به پرداخت نمودن هزینه و مخارج خود می باشند.

ودر  مرحله بعد این اشخاص اقدام به گرفتن یک برگه دارای اعتبار خواهند کرد با این توضیح که این برگه به نوعی یک سند می باشد که به عنوان یک ویزای موقت کار می کند که برای سی روز طول خواهد کشید. این اشخاص قبل از اقدام به دریافت نمودن ویزای کار از این راه برای رسیدن به شرکت رسمی خود استفاده  نمایند.

پس از به پایان رساندن این مقاله با موضوع شرایط مهاجرت کاری به آرژانتین در صورتی که شما هم برای مطلع شدن از سایر شرایط شرایط مهاجرت کاری به آرژانتین و سایر موضوعاتی نظیر مانند (بورسیه تحصیلی در آرژانتین) یا (تحصیل و اعزام دلنشجو به آرژانتین) دارای تمایل می باشید با مطالعه نمودن این مقالات که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت موجود می باشند می توانید به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *