مهاجرت کاری آرژانتین

کار در آرژانتین

کار در کشور آرژانتین

متقاضیانی که قصد کار در آرژانتین و یا مشغول به کار شدن و اشتغال در این کشور را دارند میتوانند برای کسب اطلاعات مورد نیاز و همچنین مطلع شدن از شرایط کار در آرژانتین و شرایط کسب روادید مخصوص کار در آرژانتین با کارشناسان و مشاوران ما در موسسه سفیران سروش سعادت مشورت کنند.

همانطور که میدانید کشور آرژانتین در قاره آمریکای جنوبی واقع شده است و یکی از کشور های لاتین میباشد و با کشورهایی چون اروگوئه، پاراگوئه، برزیل و سایر کشورهای لاتین همسایه میباشد و پایتخت آن که دارای دانشگاه های بسیار معتبر و با کیفیتی میباشد، بوئنوس آیرس نام دارد و لازم به ذکر است که کشور آرژانتین از بزرگ ترین کشورهای لاتین میباشد که هر ساله افراد زیادی با اهداف مختلف و بکار گیری روش های متفاوت به کشور آرژانتین مهاجرت میکنند و وارد خاک این کشور میشوند

بیش از هشتاد درصد جمعیت و ساکنین و افرادی که مقیم کشور آرژانتین هستند و در این کشور زندگی میکنند، پیرو دین مسیحیت هستند و سایر مردم و ساکنین این کشور لاتین مسلمان، یهودی و یا پیرو سایر ادیان میباشند. نژاد هشتاد و شش درصد مردم کشور آرژانتین اروپایی میباشد اما لازم به ذکر است که افرادی با نژاد های دورگه سرخ و سفید، سرخ پوست و همچنین سیاه پوست نیز وجود دارند. با وجود این که ساکنین کشور آرژانتین ملیت های مختلف دارند و نژاد آنها با یکدیگر مشابه نیست، اما در کنار یکدیگر به راحتی زندگی می کنند و در این کشور رفاه اقتصادی وجود دارد.

کار در آرژانتین

مهاجرت به کشور آرژانتین

مهاجرت به کشور آرژانتین همانند مهاجرت به سایر کشورهای آمریکایی و سایر کشور های جهان از راههای مختلفی امکان پذیر میباشد و متقاضیان میتوانند برای ورود به خاک این کشور از راه های مختلفی اقدام کنند. متداول ترین راه های مهاجرت به کشور آرژانتین و ورود به خاک این کشور لاتین به چند بخش تقسیم میشوند:

 • مهاجرت برای مشغول به کار شدن در کشور آرژانتین با کاریابی از طریق روزنامه های، موسسات کاریابی و یا تارنما های مربوطه.
 • مهاجرت به کشور آرژانتین با ارائه مدارک به یک دانشگاه معتبر در این کشور و ادامه تحصیل در دانشگاه های آرژانتینی.
 • مهاجرت به کشور آرژانتین برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف تجاری و شروع فعالیت تجاری در این کشور برای توسعه کسب و کار شخصی.
 • مهاجرت به کشور آرژانتین برای کسب مجوز جهت تاسیس کمپانی های مختلف و جذب نیروی کار.
 • مهاجرت به کشور آرژانتین از طریق پناهندگی.

همانطور که گفته شد، متقاضیان میتوانند یکی از راههای ذکر شده را با در نظر داشتن شرایط شخصی خود برای مهاجرت انتخاب کنند و مهاجرت برای کار در آرژانتین یکی از بهترین روش های مهاجرتی میباشد که توسط کارشناسان و متخصصان موسسه سفیران سروش سعادت توصیه میشود زیرا به طور کلی مهاجرت از طریق روادید کاری دارای مزایای بسیاری میباشد و متقاضیان میتوانند با بکار گیری این روش اقامت و تابعیت آرژانتین را کسب کنند. اگر مایل به کسب آگاهی درباره شرایط مهاجرت به آرژانتین را دارید، میتوانید به مقاله ی “مهاجرت به آرژانتین” مراجعه کنید.

مهاجرت برای کار در آرژانتین

جهت مشغول به کار شدن در کشور آرژانتین، متقاضیان باید اقدام به دریافت روادید کاری کنند و دریافت روادید کاری ممکن است چندین ماه به طور بینجامد. برای دریافت روادید کاری متقاضی باید به دنبال یک شغل مناسب با کمپانی معتبر و یا کارفرمای کمپانی معتبر باشد تا بتواند کار های مهاجرتی خود را در آرژانتین انجام دهد.

متقاضیان میتوانند برای کاریابی در کشور آرژانتین به موسسه های کاریابی، تارنما های کاریابی و یا روزنامه های مربوطه مراجعه کنند و شغل مناسب خود را بیابند اما به یاد داشته باشید که متقاضی باید با کمپانی و یا کارفرمای کمپانی مربوطه قرارداد رسمی عقد کند و تمامی مشخصات فردی و مسئولیت های متقاضی و همچنین تاریخ شروع فعالیت و پایان قرارداد نیز حتما باید ذکر شود. یکی دیگر از روش هایی که متقاضیان برای یافتن کار در آرژانتین استفاده می کنند، کسب روادید گردشگری و سفر به کشور آرژانتین به عنوان گردشگر و توریست می باشد.

متقاضیان با کسب روادید توریستی و یا گردشگری که مدت اعتبار آن سه ماه می باشد وارد خاک کشور آرژانتین می شوند و در این مدت میتوانند برای یافتن کار و شغل مناسب اقدام کنند. لازم به ذکر است که متقاضیان نمیتوانند با روادید توریستی و یا گردشگری مشغول به کار در آرژانتین شوند و در صورتی که متقاضی و یا توریست بعد از ورود به خاک کشور آرژانتین مشغول به کار شود، توسط دولت و پلیس این کشور بازداشت خواهد شد. با ما همراه باشید تا درباره شرایط کار در آرژانتین اطلاعات کسب کنید.

عقد قرارداد در آرژانتین

بعد از یافتن شغل مناسب و کمپانی معتبر، کارفرمای شما باید درخواست شما را به اداره مهاجرت و کار کشور آرژانتین اعلام کند و منتشر پاسخ و تاییدیه باشد. در صورتی که به پرونده ی شما جواب مثبت داده شد، شما می توانید برای مشغول به کار شدن در کمپانی مورد نظر، مدارک مورد نیاز خود را برای کارفرمای خود ارسال کنید. موارد زیر برای دریافت روادید کار در آرژانتین و کسب تاییدیه الزامی می باشند:

 • داشتن پاسپورتی که دارای اعتبار کافی باشد.
 • ارائه مدارکی که ثابت کنید که سابقه ی جرم نداشته اید.
 • ارائه مدارکی که محل سکونت شما را در کشور آرژانتین مشخص کند.
 • ارائه دو الی چهار عدد عکس.
 • ارائه مدارک شناسایی.
 • تحویل مدارک تحصیلی دانشگاهی و یا فنی و حرفه ای.
 • ارائه قرارداد رسمی به همراه امضا و مهر کمپانی و کارفرما.
 • پرداخت دویست یورو پول برای انجام امور ذکر شده.

لازم به ذکر است که مدارک و اسناد ذکر شده حتما باید به زبان اسپانیایی و انگلیسی به صورت رسمی ترجمه شوند. بعد از کسب روادید موقت کار در آرژانتین و ورود به خاک این کشور، متقاضیان به مدت سی روز ( یک ماه) فرصتا دارند تا قرارداد خود را با کمپانی مورد نظر نهایی کنند و سپس روادید موقت کار در آرژانتین خود را به روادید دائمی کار در آرژانتین تبدیل کنند.

کلام پایانی

افرادی که به فکر کار در آرژانتین هستند باید شرایط مورد نیاز را داشته باشند و اگر قصد دارید به صورت کامل از شرایط کار در آرژانتین مطلع شوید، می توانید با مشاورین موسسه سفیران سروش سعادت مشورت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *