مهاجرت کاری آرژانتین

کار در آرژانتین

کار در آرژانتین

متقاضیانی که تمایل به کار در آرژانتین را دارند بایستی از آخرین قوانین و اطلاعات مورد نیاز از شرایط کار و روادید کاری این کشور مطلع شوند. افراد می توانند در این باره با مشاوران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشورت کنند. کشور آرژانتین در قاره آمریکای جنوبی واقع شده است. یکی از کشورهای لاتین می باشد. با کشورهایی چون اروگوئه، پاراگوئه، برزیل و سایر کشورهای لاتین همسایه است. پایتخت آن که دارای دانشگاه های بسیار معتبر و با کیفیتی می باشد، بوئنوس آیرس نام دارد. لازم به ذکر است که کشور آرژانتین از بزرگ ترین کشورهای لاتین است. هر ساله افراد زیادی با اهداف مختلف و بکار گیری روش های متفاوت به کشور آرژانتین مهاجرت می کنند و وارد خاک این کشور می شوند.

بیش از 80% جمعیت و ساکنین و افرادی که مقیم کشور آرژانتین هستند و در این کشور زندگی می کنند، پیرو دین مسیحیت هستند. سایر مردم و ساکنین این کشور لاتین مسلمان، یهودی و یا پیرو سایر ادیان می باشند. نژاد 86% مردم کشور آرژانتین اروپایی می باشد. افرادی با نژادهای دورگه سرخ و سفید، سرخ پوست و همچنین سیاه پوست نیز وجود دارند. با وجود این که ساکنین کشور آرژانتین ملیت های مختلف دارند. نژاد آنها با یکدیگر مشابه نیست. اما در کنار یکدیگر به راحتی زندگی می کنند. در این کشور رفاه اقتصادی وجود دارد.

اینفوگرافیک کار در آرژانتین

بررسی کار در آرژانتین

جهت مشغول به کار شدن در کشور آرژانتین، متقاضیان باید اقدام به دریافت روادید کاری کنند و دریافت روادید کاری ممکن است چندین ماه به طول انجامد. برای دریافت روادید کاری متقاضی باید به دنبال یک شغل مناسب با کمپانی معتبر و یا کارفرمای کمپانی معتبر باشد تا بتواند کارهای مهاجرتی خود را در آرژانتین انجام دهد.

متقاضیان می توانند برای کاریابی در کشور آرژانتین به موسسه های کاریابی، تارنماهای کاریابی و یا روزنامه های مربوطه مراجعه کنند و شغل مناسب خود را بیابند. متقاضی باید با کمپانی و یا کارفرمای کمپانی مربوطه قرارداد رسمی عقد کند. تمامی مشخصات فردی و مسئولیت های متقاضی و همچنین تاریخ شروع فعالیت و پایان قرارداد نیز حتما باید ذکر شود. یکی دیگر از روش هایی که متقاضیان برای یافتن کار در آرژانتین استفاده می کنند، کسب روادید گردشگری و سفر به کشور آرژانتین به عنوان گردشگر و توریست می باشد.

متقاضیان با کسب روادید توریستی و یا گردشگری که مدت اعتبار آن 3 ماه می باشد وارد خاک کشور آرژانتین می شوند. در این مدت می توانند برای یافتن کار و شغل مناسب اقدام کنند. لازم به ذکر است که متقاضیان نمی توانند با روادید توریستی و یا گردشگری مشغول به کار در آرژانتین شوند. در صورتی که متقاضی و یا توریست بعد از ورود به خاک کشور آرژانتین مشغول به کار شود، توسط دولت و پلیس این کشور بازداشت خواهد شد.

بررسی کار در آرژانتین

مهاجرت به آرژانتین

مهاجرت به آرژانتین همانند مهاجرت به سایر کشورهای آمریکایی و سایر کشورهای جهان از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد. متقاضیان می توانند برای ورود به خاک این کشور از راه های مختلفی اقدام کنند. متداول ترین راه های مهاجرت به کشور آرژانتین و ورود به خاک این کشور لاتین به چند بخش تقسیم می شوند:

 • مهاجرت برای مشغول به کار شدن در کشور آرژانتین با کاریابی از طریق روزنامه های، موسسات کاریابی و یا تارنماهای مربوطه
 • مهاجرت به کشور آرژانتین با ارائه مدارک به یک دانشگاه معتبر در این کشور و ادامه تحصیل در دانشگاه های آرژانتینی
 • مهاجرت به کشور آرژانتین برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف تجاری و شروع فعالیت تجاری در این کشور برای توسعه کسب و کار شخصی
 • مهاجرت به کشور آرژانتین برای کسب مجوز جهت تاسیس کمپانی های مختلف و جذب نیروی کار
 • مهاجرت به کشور آرژانتین از طریق پناهندگی

همانطور که گفته شد، متقاضیان می توانند یکی از طرق ذکر شده را با در نظر داشتن شرایط شخصی خود برای مهاجرت انتخاب کنند. مهاجرت برای کار در آرژانتین یکی از بهترین روش های مهاجرتی می باشد که توسط کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت توصیه می شود. زیرا به طور کلی مهاجرت از طریق روادید کاری دارای مزایای بسیاری می باشد. متقاضیان می توانند با بکارگیری این روش اقامت و تابعیت آرژانتین را کسب کنند. اگر مایل به کسب آگاهی درباره شرایط مهاجرت به آرژانتین را دارید، می توانید به مقاله مهاجرت به آرژانتین مراجعه کنید.

عقد قرارداد برای کار در آرژانتین

بعد از یافتن شغل مناسب و کمپانی معتبر، کارفرمای شما باید درخواست شما را به اداره مهاجرت و کار کشور آرژانتین اعلام کند و منتشر پاسخ و تاییدیه باشد. در صورتی که به پرونده شما جواب مثبت داده شد، شما می توانید برای مشغول به کار شدن در کمپانی مورد نظر، مدارک مورد نیاز خود را برای کارفرمای خود ارسال کنید. موارد زیر برای دریافت روادید کار در آرژانتین و کسب تاییدیه الزامی می باشند:

 • داشتن پاسپورتی که دارای اعتبار کافی باشد.
 • ارائه مدارکی که ثابت کنید که سابقه جرم نداشته اید.
 • ارائه مدارکی که محل سکونت شما را در کشور آرژانتین مشخص کند.
 • ارائه 2 الی 4 عدد عکس
 • ارائه مدارک شناسایی
 • تحویل مدارک تحصیلی دانشگاهی و یا فنی و حرفه ای
 • ارائه قرارداد رسمی به همراه امضاء و مهر کمپانی و کارفرما
 • پرداخت 200€ (یورو) برای انجام امور ذکر شده

لازم به ذکر است که مدارک و اسناد ذکر شده حتما باید به زبان اسپانیایی و انگلیسی به صورت رسمی ترجمه شوند. بعد از کسب روادید موقت کار در آرژانتین و ورود به خاک این کشور، متقاضیان به مدت 30 روز (یک ماه) فرصتا دارند تا قرارداد خود را با کمپانی مورد نظر نهایی کنند. سپس روادید موقت کار در این کشور خود را به روادید دائمی تبدیل کنند. افرادی که به فکر کار در آرژانتین هستند باید شرایط مورد نیاز را داشته باشند.

انواع ویزای کار در آرژانتین

خارجی ها برای کار در آرژانتین نیاز به ویزا دارند. گزینه های متعددی در دسترس است که همه آنها به مقدار قابل توجهی روند اداری و 200$-$300 (دلار) هزینه نیاز دارند. انواع ویزای کار در آرژانتین:

 • ویزای کار از متقاضیان می خواهد که یک قرارداد کار معتبر با یک شرکت آرژانتینی تضمین کنند.
 • ویزای کارمندان خارج از کشور برای خارجی هایی اعمال می شود که با یک شرکت چند ملیتی به آرژانتین منتقل می شوند.
 • ویزای دانشجویی اجازه تبادلات فرهنگی از جمله داوطلبی را می دهد. اگرچه برای داوطلب شدن به طور رسمی ویزا لازم است، اما این مقررات به ندرت در عمل اجرا می شود.

اگر قصد دارید به صورت کامل از شرایط کار در این کشور مطلع شوید، می توانید با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشورت کنید.

سوالات متداول در خصوص کار در آرژانتین

در این بخش از مقاله به پاسخ سوالات متداول در خصوص کار در آرژانتین می پردازیم:

 • شرایط مهاجرت به آرژانتین از طریق کار چیست؟ جهت مشغول به کار شدن در کشور آرژانتین، متقاضیان باید اقدام به دریافت روادید کاری کنند و دریافت روادید کاری ممکن است چندین ماه به طول انجامد. برای دریافت روادید کاری متقاضی باید به دنبال یک شغل مناسب با کمپانی معتبر و یا کارفرمای کمپانی معتبر باشد تا بتواند کارهای مهاجرتی خود را در آرژانتین انجام دهد.
 • راه های کاریابی در آرژانتین چیست؟ متقاضیان می توانند برای کاریابی در کشور آرژانتین به موسسه های کاریابی، تارنماهای کاریابی و یا روزنامه های مربوطه مراجعه کنند و شغل مناسب خود را بیابند. یکی دیگر از روش هایی که متقاضیان برای یافتن کار در آرژانتین استفاده می کنند، کسب روادید گردشگری و سفر به کشور آرژانتین به عنوان گردشگر و توریست می باشد. لازم به ذکر است که متقاضیان نمی توانند با روادید توریستی و یا گردشگری مشغول به کار در آرژانتین شوند.
 • مدارک لازم برای ویزای کاری آرژانتین چیست؟ داشتن پاسپورتی که دارای اعتبار کافی باشد.-ارائه مدارکی که ثابت کنید که سابقه جرم نداشته اید.-ارائه مدارکی که محل سکونت شما را در کشور آرژانتین مشخص کند.-ارائه 2 الی 4 عدد عکس-ارائه مدارک شناسایی-تحویل مدارک تحصیلی دانشگاهی و یا فنی و حرفه ای-ارائه قرارداد رسمی به همراه امضاء و مهر کمپانی و کارفرما-پرداخت 200€ (یورو) برای انجام امور ذکر شده
 • آیا محدودیت زمانی برای ویزای کاری آرژانتین وجود دارد؟ بعد از کسب روادید موقت کار در آرژانتین و ورود به خاک این کشور، متقاضیان به مدت 30 روز (یک ماه) فرصتا دارند تا قرارداد خود را با کمپانی مورد نظر نهایی کنند.
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *