مهاجرت به کشور آرژانتین

اقامت آرژانتین

اقامت کشور آرژانتین

در صورتی که شما هم برای گرفتن حق اقامت آرژانتین دارای تمایل می باشید با اقدام به مطالعه نمودن این مقاله با موضوع اقامت آرژانتین و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با موضوع اقامت آرژانتین به دست آورید.

شرایط اقامت دائم آرژانتین

در اولین مرحله اشخاص متقاضی اقامت آرژانتین درراستای موفقیت در زمینه دست یابی به اقامت دائم این کشور  ملزم به دریافت نمودن یکی از انواع مختلف ویزاهای این کشور می باشند.هدف ما در نوشتن این مقاله آشنا ساختن شما با انواع راه های اخذ اقامت این کشور می باشد. انواع ویزا های این کشور عبارتند از:

اقامت آرژانتین

نوع اول -ویزای توریستی

کلیه اشخاصی که دارای تابعیت کشور آمریکا می باشند و همچنین کلیه اشخاصی که دارای تابعیت هشتاد کشور مختلف می باشند برای ورود به این کشور فقط نیاز به گذرنامه دارای اعتبار دارند. ودیگرنیازسی به داشتن ویزای این کشور ندارند.

هم چنین کلیه این اشخاص قادر می باشند که در مدت زمانی که مدتش به میزان نود روز باشد در این صورت حتی بدون نیاز داشتن به دریافت نمودن ویزا در این کشور می توانند حق  اقامت این کشور البته فقط از نوع کوتاه مدت را داشته باشند.

ویزای اقامت موقت

درصورتی که این اشخاص می خواهند بیشتر  از مدت سی روز در این کشور اقامت داشته باشند.در این صورت ملزم می باشند که برای ویزای اقامت موقت خود درخواست دهند.بهترین نوع اقامت موقت ویزای کاری این کشور می باشد که درصورت دارا بودن شرایط فراهم خواهد شد.

ویزای اقامت دائم

در راستای درخواست نمودن اقامت دائم این کشور، شخص متقاضی ملزم به داشتن سابقه کارکه مدت زمان آن برای دو سال باشد می باشند.هم چنین این اشخاص ملزم می باشند که برای مدت دو سال به وسیله اقامت موقت سابقه اقامت در این کشور را داشته باشند. و در نهایت این اشخاص ملزم به ارائه  کلیه مستندات مختص به ویزای خود می باشند.

نوع دوم- ویزای کاری آرژانتین

این کشور دارای دو نوع  ویزای کاری مختلف می باشد که عبارتند از:

یک نوع ویزای این کشور که مختص کسب و کارهای می باشد که به صورت  کوتاه مدت می باشند و مجوز داشتن اقامت برای سی روز را خواهد داد.

همچنین یک نوع ویزای کاری دگ در این کشور وجود دارد که نام آن  ویزای شخص ثالث  می باشد که  مختص اشخاصی می باشد که علاقه مند به زندگی کرد در میان این کشور می باشند.

لازم به ذکر می باشد که برای موفقیت در زمینه این فرایند کارفرمای این شخص در وزارت مهاجرت این کشور اقدام به ثبت نام کردن کرده باشد و هم چنین مجوز لازم برای استخدام نمودن کارگرانی با تابعیت خارجی را داشته باشند.

این اشخاص ملزم می باشند که برای  گرفتن این نوع ویزا با یک شخص کار فرما  دارای ارتباط باشند و موفق به دریافت نمودن یک پیشنهاد کاری دریافت نمایند.به طور معمول مدت زمان لازم برای  معتبر بودن این نوع ویزا یک الی سه سال می باشد.

نوع سوم -ویزای دانشجویی آرژانتین

ویزای دانشجویی که تنها مختص اشخاصی می باشد که موفق به دریافت پذیرش درمیان دانشگاه های تایید شده دولت این کشور مورد پذیرش قرارگرفته اند.

این نوع ویزا  که دارای تناسب با نوع دوره ی این اشخاص صادر می شود درزمانی که تعدادی از دانشجویان با تابعیت خارجی  اقدام به تحصیل نمودن درمیان این کشور می کنند در این صورت می توانند به انجام کار پاره وقت بپردازند با این توضیح که این نوع ویزا که در ابتدا یکی از انواع اقامت موقت  می باشد در نهایت پتانسیل تبدیل شدن اقامت دائم  این کشور  را دارد.البته  شرط لازم این فرایند این می باشد که شخص ملزم می باشد  پس از موفقیت در گرفتن شرایط تبدیل اقامت تحصیلی به کاری را فراهم سازید.در این صورت بهترین کار ممکن این می باشد که  این اشخاص قادر می باشند که بعد از موفقیت در به اتمام رساندن  دوران تحصیلی خود در میان این کشور به توانددبه کاری که با رشه تحصیلی خود دارای تناسب باشد به فعالیت بپردازند.

نوع چهارم – ویزای سرمایه گذاری آرژانتین

این نوع ویزا مختص اشخاصی می باشد که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند با این توضیح که این اشخاص ملزم می باشند که میزان در آمد خود که

حداقل درآمد این اشخاص به میزان  دو هزار دلار به ازای هر ماه باشد را داشته باشند.در صورتی که این اشخاص توانایی سرمایه گذاری در میان این کشور را داشته باشند، می توانند برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری اقدام نمایند در نهایت این اشخاص ملزم به داشتن یک گواهی صادر شده دارای اعتبار که به وسیله  یک دولت و یا سازمان مورد تایید قرار گرفته باشد.

نوع پنجم-ویزای تولد آرژانتین

این ویزا مختض اشخاصی می باشد که والدینشان دارای تابعیت آرژانین باشند در این صورت کلیه این اطفال حتی اگر در بیرون از خاک این کشور به دنیا آمده باشند می توانند برا داشتن اقامت این کشور اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز دریافت اقامت دائم آرژانتین 

  • به همراه داشتن گواهی تولد شخص
  • به همراه داشتن اصل پاسپورت و به انضمام رونوشت این مدرک
  • به همراه داشتن مدرکی که بیان گر داشتن سابقه اقامت در کشور مبدا باشد.
  • به همراه داشتن مدرکی که بیان گر تمکن مالی شخص باشد.

با این توضیح که کلیه این اسناد ذکر شده بدون در نظر گرفتن نوع اقامت و هم چنین دلایل  اصلی می باشد که درراستای درخواست نمودن اقامت دائم در  این کشوردارای ضرورت می باشد.

پس از به پایان رساندن این مقاله با موضوع اقامت آرژانتین در صورتی که شما هم برای مطلع شدن از سایر شرایط اقامت آرژانتین و سایر موضوعاتی نظیر مانند (شرایط مهاجرت کاری به آرژانتین) یا (تحصیل و اعزام دلنشجو به آرژانتین) دارای تمایل می باشید با مطالعه نمودن این مقالات که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت موجود می باشند می توانید به اطلاعات جامعی دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *