مهاجرت به کشور آرژانتین

اقامت آرژانتین

اقامت آرژانتین

اطلاع از شرایط قانونی جهت اخذ اقامت آرژانتین مورد توجه بسیاری از متقاضیان بین المللی جهت اخذ مجوز قانونی جهت زندگی در این کشور می باشد. در صورتی که شما هم برای گرفتن حق اقامت آرژانتین دارای تمایل می باشید با اقدام به مطالعه نمودن این مقاله با موضوع اقامت آرژانتین و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با موضوع اقامت آرژانتین به دست آورید.

شرایط اقامت دائم آرژانتین

در اولین مرحله اشخاص متقاضی اقامت آرژانتین در راستای موفقیت در زمینه دست یابی به اقامت دائم این کشور ملزم به دریافت نمودن یکی از انواع مختلف ویزاهای این کشور می باشند. هدف ما در نوشتن این مقاله آشنا ساختن شما با انواع راه های اخذ اقامت این کشور می باشد. انواع ویزاهای این کشور عبارتند از:

  • ویزای تحصیلی
  • ویزای کاری
  • ویزای سرمایه گذاری
  • ویزای ازدواج و تولد

در بخش های بعدی به بررسی انواع ویزاهای این کشور می پردازیم:

بررسی ویزای کاری و اقامت آرژانتین

این کشور دارای 2 نوع ویزای کاری می باشد که عبارتند از:

یک نوع ویزای کاری آرژانتین که مختص کسب و کارهای کوتاه مدت می باشند. از این رو مجوز داشتن اقامت برای 30 روز را خواهد داد. همچنین یک نوع ویزای کاری دیگر در این کشور وجود دارد که نام آن ویزای شخص ثالث می باشد. لازم به ذکر می باشد که برای موفقیت در زمینه این فرآیند کارفرمای این شخص در وزارت مهاجرت این کشور اقدام به ثبت نام کردن کرده باشد. همچنین مجوز لازم برای استخدام نمودن کارگرانی با تابعیت خارجی را داشته باشند. این اشخاص ملزم می باشند که برای گرفتن این نوع ویزا با یک شخص کار فرما دارای ارتباط باشند. موفق به دریافت نمودن یک پیشنهاد کاری دریافت نمایند. به طور معمول مدت زمان لازم برای معتبر بودن این نوع ویزا یک الی 3 سال می باشد.

بررسی ویزای کاری و اقامت آرژانتین

چگونگی دریافت مجوز از طریق ویزای دانشجویی آرژانتین

ویزای دانشجویی که تنها مختص اشخاصی می باشد که موفق به دریافت پذیرش درمیان دانشگاه های تایید شده دولت این کشور مورد پذیرش قرارگرفته اند.

این نوع ویزا که دارای تناسب با نوع دوره متقاضیان صادر می شود. درزمانی که تعدادی از دانشجویان با تابعیت خارجی اقدام به تحصیل در آرژانتین می کنند در این صورت می توانند به انجام کار پاره وقت بپردازند. با این توضیح که این نوع ویزا که در ابتدا یکی از انواع اقامت موقت می باشد. در نهایت پتانسیل تبدیل شدن اقامت دائم این کشور را دارد. البته شرط لازم این فرآیند این می باشد که شخص ملزم می باشد پس از موفقیت در گرفتن شرایط تبدیل اقامت تحصیلی به کاری را فراهم سازید.

شرایط ویزای سرمایه گذاری آرژانتین

این نوع ویزا مختص افرادی می باشد که قصد سرمایه گذاری در آرژانتین را دارند. حداقل درآمد این اشخاص بایستی به میزان 2000$ (دلار) به ازای هر ماه باشد. در صورتی که این اشخاص توانایی سرمایه گذاری در میان این کشور را داشته باشند، می توانند برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری اقدام نمایند. در نهایت این اشخاص ملزم به داشتن یک گواهی صادر شده دارای اعتبار که به وسیله یک دولت و یا سازمان مورد تایید قرار گرفته باشد.

مدارک مورد نیاز دریافت اقامت دائم آرژانتین

جهت دریافت اقامت قانونی این کشور ارائه مدارک زیر الزامی می باشد:

  • به همراه داشتن گواهی تولد شخص
  • به همراه داشتن اصل پاسپورت و به انضمام رونوشت این مدرک
  • به همراه داشتن مدرکی که بیانگر داشتن سابقه اقامت در کشور مبدا باشد.
  • به همراه داشتن مدرکی که بیانگر تمکن مالی شخص باشد.

با ارائه مدارک فوق شرایط جهت اخذ اقامت آرژانتین برای متقاضیان هموارتر خواهد بود. همچنین مدارک لازم جهت اخذ اقامت این کشور با توجه به ملیت متقاضی متفاوت خواهد بود. کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده همراهی شما در تمامی مراحل مهاجرت به آرژانتین خواهند بود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.