مهاجرت به کشور امارات

شرایط اقامت و زندگی در امارات

شرایط اقامت و زندگی در امارات

تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله مفتخر به بررسی شرایط اقامت و زندگی در امارات برای متقاضیان می باشد. کشور امارات به عنوان یکی از قطب های توریستی امروزه جهان، امکان دستیابی به سرمایه های زیاد را برای ساکنان این کشور فراهم می کند. کشور امارات متحده عربی، یکی از کشورهای کوچک جهان است که در جنوب غربی آسیا و در حاشیه خلیج فارس قرار گرفته است. زبان رسمی این کشور عربی است. مردم این کشور مسلمان و سنی مذهب هستند. امارات متحده عربی از 7 ایالت امیر نشین با استقلال ویژه از یک دیگر تشکیل شده است. هر یک از آن ها دارای شرایط ویژه مربوط به خود هستند. همه این امیر نشینان اما تحت نظارت یک خلافت موروثی قرار دارند. شاید جالب باشد که بدانید کمتر از 20% از جمعیت این کشور دارای اصالت اماراتی هستند.

کشور امارات به دلیل قرارگیری در منطقه خاص جغرافیایی دارای آب و هوای گرم است. میزان بارندگی در این کشور به شدت کم است. همین مسئله سبب شده است که این کشور در زمینه کشاورزی کم ترین فعالیت ممکن را داشته باشد. در حال حاضر تنها 1% از خاک این کشور از کیفیت کافی برای سرمایه گذاری بر روی کشاورزی را دارد.

اطلاع از شرایط اقامت و زندگی در امارات

تفاوت بسیار زیادی بین اقامت در کشور امارات و دریافت اقامت این کشور وجود دارد. شما بنا بر دلایل مختلف می توانید وارد خاک این کشور شوید. اما اجازه اقامت در این کشور را نداشته باشید. اگرچه موضوع اصلی این بحث شرایط اقامت و زندگی در امارات است. اما اطلاع از روش های ورود به کشور امارات نیز خالی از لطف نیست. جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله مهاجرت به امارات از اطلاعات شاخصی برخوردار می باشد.

در نمودار زیر میانگین تعداد مهاجرین به این کشور بدین شرح می باشد:

رشد جمعیت و تعداد مهاجرین به کشور امارات

 شرایط تحصیل در امارات

کشور امارات یکی از کشورهایی است که قصد دارد به سرعت در مسیر پیشرفت قدم بردارد. در این مسیر آن ها در تلاشند تا قدرت آموزشی خود را نیز افزایش داده است. موفق به جذب دانشجویان نخبه شوند. آن ها به منظور ترغیب هرچه بیش تر دانشجویان خارجی برای تحصیل در امارات از اساتید برجسته خارجی استفاده می کنند. مقاله تحصیل در امارات به شما کمک خواهد کرد تا اطلاعات بیشتری در همین زمنیه بدست آورید.

انواع و شرایط اقامت و زندگی در امارات

شما برای این که بتوانید وارد کشور امارات شوید باید یک دلیل مشخص داشته باشید. این دلایل باید به تایید کشور امارات برسد تا اجازه پیدا کنید که وارد خاک این کشور شوید. مهم ترین دلایل شما برای ورود به کشور امارات عبارتند از:

  • سرمایه گذاری در امارات
  • تحصیل در امارات
  • کار در امارات
  • دیدار بستگان
  • تجارت
  •  سفر توریستی
  • انجام یک ماموریت
  •  به منظور درمان
  • ورود برای شرکت در یک کنفرانس

در این صورت شما اجازه خواهید داشت که 2 ماه در کشور امارات بمانید. توجه داشته باشید که ویزای شما به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. از این رو باید در تاریخ مشخص شده کشور امارات را ترک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله کار در امارات را از طریق لینک مذکور بررسی بفرمائید.

انواع و شرایط اقامت و زندگی در امارات

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در امارات

یکی دیگر از فرصت هایی که در هنگام بررسی شرایط اقامت و زندگی در امارات باید به آن اشاره کرد، سرمایه گذاری و ثبت شرکت در امارات است. برای سرمایه گذاری در کشور امارات شما باید 1میلیون € درهم) معادل حدودا €250000 (یورو) در این( کشور ملک خریداری کنید. سرمایه گذاری در بخش های دیگر کمی دشوار است. توصیه می کنیم مقاله اقامت از طریق کار در امارات را نیز در همین رابطه مشاهده فرمایید.

هزینه ها و شرایط اقامت و زندگی در امارات

در جدول زیر هزینه های زندگی در امارات به کوشش موسسه سفیران سروش سعادت فراهم شده است:

بخش اول، رستوران
عنوان هزینه به یورو عنوان هزینه به یورو عنوان هزینه به یورو
وعده معمولی 6€ وعده غذا در مک دونالد 6€ بطری آب معدنی 0.3€
3وعده غذا در رستوران متوسط برای دو نفر 36.4€ کاپوچینو 4.1€ نوشابه (0.33لیتر) 0.7€
بخش دوم، سوپرمارکت
یک لیتر شیر 1.3€ قرص 500 گرمی نان 0.9€ یک کیلو برنج سفید 1.3€
12 عدد تخم مرغ 2.2€ 1 کیلو گرم پنیر محلی 8.15€ سینه مرغ پاک شده 5.58€
یک کیلو گوشت گوساله 7.44€ یک کیلوگرم سیب 1.61€ یک کیلوگرم موز 1.33€
یک کیلوگرم پرتقال 1.3€ یک کیلوگرم گوجه 1.08€ یک کیلوگرم سیب زمینی 1.33€
یک کیلوگرم پیاز 0.5€ یک دسته کاهو 1.05€ 1.5 لیتر آب معدنی 0.43€
حمل و نقل عمومی
بلیط یک طرفه 0.97€ بلیط ماهیانه 46€ هزینه تاکسی 2.8€
هر کیلومتر حرکت تاکسی 0.46€ 1 لیتر گازوئیل 0.55€
تفریحات و ورزش
یک ماه هزینه باشگاه 65€ 1 ساعت زمین تنیس 23.2€ بلیط سینما 9.7€
پوشاک
یک جفت شلوار جین مدل لویس 50.4€ لباس متوسط تابستانه
40.5€ یک جفت کفش اسپورت مدل نایکی
74.8€
یک جفت کفش رسمی
73.1
 
بخش چهارم، تاسیسات و تجهیزات
هزینه های انرژی برای یک خانه 85 متری به صورت متوسط 135.7€ اینترنت ماهیانه 87.5€

در این مقاله در رابطه با شرایط اقامت و زندگی در امارات هر آنچه که باید ارائه می شد را ارائه کرده ایم. هزینه های زندگی در این کشور را نیز بررسی کردیم. در صورت تمایل به مهاجرت به کشور امارات می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل نموده است. از اطلاعات ایشان بهرمند شوید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.