مهاجرت تحصیلی دانمارک

رشته جراحی زنان و زایمان در دانمارک

رشته جراحی زنان و زایمان در دانمارک

تحصیل رشته جراحی زنان و زایمان در دانمارک که زیر شاخه رشته پزشکی است، موضوعی است که هر ساله مورد توجه دانشجویان بسیاری قرار گرفته است. این کشور، یک کشور بسیار کارآمد و کارآمد، به خاطر برتری دانشگاهی شهرت دارد. این کشور که به طور رسمی پادشاهی دانمارک است، خانه بیش از 5.78 میلیون نفر است. این کشور یک کشور شمال اروپا است و با آلمان مرز مشترک دارد. این کشور مجمع الجزایری متشکل از 443 جزیره، با زمینی هموار با سواحل شنی، ارتفاع کم و آب و هوای معتدل است. در سال 1397 این کشور بخشی از اتحادیه کالمار بود که شامل سوئد و نروژ نیز می شود.

در سال 1523، سوئد از این اتحادیه خارج شد. این کشور و نروژ تا سال 1814، پس از جنگ های ناپلئون، تحت یک پادشاه باقی ماندند. در سال 1973، این کشور با حفظ واحد پولی خود به عضویت جامعه اقتصادی اروپا، که اکنون به عنوان اتحادیه اروپا شناخته می شود، شد. این کشور همچنین یکی از اعضای موسس ناتو، OECD و سازمان ملل بود. برای اینکه اطلاعات بیشتری درباره رشته جراحی زنان و زایمان در دانمارک کسب کنید، این نگارش که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نگارش شده است را مطالعه کنید.

تحصیل رشته جراحی زنان و زایمان در دانمارک

این کشور با قدمت موسسات آموزش عالی به سال 1479، سابقه ارائه آموزش را دارد. 5 نوع موسسه در دانمارک وجود دارد. این ها عبارتند از:

 • دانشگاه ها
 • کالج های دانشگاهی
 • موسسات آموزش عالی هنری
 • مدارس آموزش و پرورش دریایی
 • دانشگاهیان بازرگانی

دانشگاه ها برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را در رشته های مختلف ارائه می دهند. کالج های دانشگاه، دوره های حرفه ای را ارائه می دهند و دانشجویان را برای ورود به حرفه آماده می کنند. موسسات هنری مدارسی هستند که دوره های هنر و طراحی را تدریس می کنند. موسسات آموزش و پرورش دریایی دوره های متمرکز بر تحقیق و تمرین ارائه می دهند. آکادمی های بازرگانی برنامه های دو ساله آکادمی حرفه ای و مدرک کارشناسی حرفه ای را ارائه می دهند. این کشور از فرآیند بولونیا پیروی می کند. بنابراین مدرک تحصیلی شما در یک موسسه دانمارکی در سطح بین المللی به رسمیت شناخته می شود.

8 دانشگاه در دانمارک و همچنین بسیاری از مؤسسات آموزش عالی دیگر وجود دارد. شما 5 دانشگاه دانمارک را در رتبه بندی 500 دانشگاه جهانی QS در سال 2023 خواهید یافت. برای تحصیل رشته جراحی زنان و زایمان در دانمارک دانشگاه های زیر توصیه می شود:

تحصیل رشته جراحی زنان و زایمان در دانمارک دانشگاه

هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

شهریه ای که می پردازید به این بستگی دارد که اهل کجا هستید. اگر اهل یکی از کشورهای اتحادیه اروپا یا EEA هستید، می توانید به صورت رایگان در دانشگاه های این کشور شرکت کنید. اگر اهل هر کشور دیگری هستید، هزینه تحصیل را پرداخت خواهید کرد. هزینه ها در هر موسسه متفاوت است و همچنین در چه مقطعی تحصیل می کنید.

هزینه تحصیل در زیر آمده است:

پارامترهزینه به کرون دانمارک در سال
کمترین45000DKK
بیشترین120000DKK

بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان وجود دارد و این بورسیه ها توسط موسسات فردی و همچنین طرح های دیگر ارائه می شود. هزینه زندگی در دانمارک شما به محل زندگی شما بستگی دارد، زیرا شهرهای بزرگتر گرانتر از شهرها و شهرهای کوچکتر خواهند بود. به طور متوسط، باید بین 6000DKK تا 13500DKK (کرون دانمارک) در ماه بودجه داشته باشید. آن ها عبارتند از:

 • محل اقامت
 • مواد غذایی
 • سفر

بیمه درمانی هزینه دیگری است که دانشجویان باید در نظر بگیرند. در حالی که برخی شرایط وجود دارد که مراقبت های بهداشتی اورژانسی رایگان است، ممکن است نیاز باشد که تحت پوشش بیمه نامه باشید. در مورد اینکه آیا به بیمه درمانی نیاز دارید یا خیر، با موسسه خود بررسی کنید. اگر شهروند نوردیک، اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس هستید، می توانید در طول تحصیل خود در دانمارک کار کنید، بدون هیچ محدودیتی، اما به مجوز کار نیاز دارید. اگر اهل هر جای دیگری هستید، می توانید تا 20 ساعت در هفته در طول ترم و تمام وقت در ماه های ژوئن، جولای و آگوست کار کنید. شما همچنین به مجوز کار نیاز دارید.

ویزای تحصیلی دانمارک

بسته به اینکه اهل کجا هستید، ممکن است برای تحصیل در دانمارک به ویزای دانشجویی نیاز داشته باشید. دانشجویان اتحادیه اروپا یا EEA یا دانشجویان سوئیس نیازی به ویزا ندارند. با این حال، پس از ورود باید برای اجازه اقامت اقدام کنید. برای درخواست مجوز، باید پاسپورت، عکس پاسپورت و نامه پذیرش از موسسه خود را به اداره ایالتی محلی خود ارائه دهید. اگر اهل هر کشور دیگری هستید، برای تحصیل در این کشور باید ویزا دریافت کنید. قبل از ورود به کشور باید مجوز اقامت داشته باشید. برای واجد شرایط بودن برای مجوز تحصیل در این کشور، باید هر بخش از مدارک درخواستی را ارسال کنید. اگر چیزی گم شده یا جعل شده باشد، احتمالا درخواست شما رد خواهد شد.

مدارک زیر برای اخذ ویزای تحصیلی دانمارک باید ارائه شود:

 • نامه رسمی پذیرش از دانشگاه شما
 • تفکیک دقیق برنامه تحصیلی شما
 • 1 پاسپورت معتبر و عکس های پاسپورتی
 • فرم ST1 تکمیل شده
 • مدرک مهارت زبان انگلیسی یا دانمارکی (این بستگی به زبانی دارد که در آن تحصیل خواهید کرد)
 • شواهدی مبنی بر اینکه شما منابع مالی لازم برای زندگی در این کشور را دارید.
 • جزئیات ترتیبات زندگی شما
 • رسید پرداخت هزینه درخواست
 • گواهی بیمه مسافرتی

کار در حوزه رشته جراحی زنان و زایمان در دانمارک

کار در حوزه رشته جراحی زنان و زایمان در دانمارک

رشته جراحی زنان و زایمان در دانمارک و مامایی اساسا قلمرویی بسیار متمرکز است. کسانی که در این تخصص فعالیت می کنند، متخصصان پزشکی هستند که در بارداری و سایر مواردی که در دستگاه های زنان رخ می دهد، در حالی که خانم باردار است، برنامه ریزی برای بچه دار شدن دارد یا به تازگی بچه ای به دنیا آورده است، تخصص دارند. به جرات می توان گفت که این عرصه همه چیز درباره بارداری است. کسانی که این کار را انجام می دهند به عنوان متخصص زنان و زایمان نامیده می شوند و به شدت با زنان مرتبط است.

مدیریت موثر زایمان و زایمان مستلزم استفاده متعادل از شیوه های پزشکی و جراحی است. زنان باردار در حال زایمان حق برخورداری از پزشکانی را دارند که می توانند موانع زایمان را در حین صعود مدیریت کنند و بتوانند بیماران را در صورت لزوم به سطح بالاتر مراقبت منتقل کنند. اکثر عوارض مامایی که نیاز به اینتروژن جراحی را ایجاب می‌کنند، در زایمان پیش می‌آیند. انسداد زایمان به دلایل متعدد، از جمله ارائه نادرست و جثه بزرگ جنین، می تواند به یکی از تعدادی از فرآیندها برای تسهیل زایمان نیاز داشته باشد. پس از زایمان، خونریزی ناشی از علل متعدد، شامل پارگی و آتونی رحم، می تواند به همین ترتیب یکی از تعدادی از فرآیندهای نجات دهنده را برای کمک به توقف ادامه خونریزی ضروری کند. دکتر دات در رسیدگی به موارد پیچیده جراحی مامایی متخصص است.

دستمزد کار در دانمارک برای متخصصان زنان و زایمان در نمودار زیر آمده است:

دستمزد کار در دانمارک برای متخصصان زنان و زایمانمتقاضیان عزیز برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره رشته جراحی زنان و زایمان در دانمارک می توانند با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارتباط برقرار کنند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *