مهاجرت تحصیلی ایسلند

رشته بازیگری در ایسلند

رشته بازیگری در ایسلند

تحصیل رشته بازیگری در ایسلند در چندین دانشگاه و موسسه تخصصی بازیگری و تئاتر برای دانشجویان بین المللی در کشور زیبای ایسلند در دسترس است. در رشته بازیگری دانشجویان می آموزند چگونه با استفاده از زبان بدن و صدای خود و چهره و حتی نفس کشیدن خود احساس مختلف را به دیگران منتقل نمایند. این رشته از رشته های پرطرفدار در جهان محسوب می شود. در ایسلند نیز به همین ترتیب است زیراکه بسیاری از جوانان و نوجوانان رویای معروفیت و بازیگری را در سر می پرورانند. حال در این میان دانشجویانی که قصد تحصیل در یک کشور خاص و منحصر به فرد را دارند ممکن است به مهاجرت به ایسلند فکر کنند. دانجشویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور خود را دارند به دانشگاه ها و زبان تحصیل و هزینه های تحصیل توجه می کنند.

در مجموع می توان گفت کشور ایسلند شرایط خوبی را برای تحصیل بازیگری برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند. در این کشور دانشجویان می توانند به شرط اثبات تسلط به زبان انگلیسی به این زبان تحصیل کنند. براساس گزارشات دانشجویان مهاجر غیر بومی هزینه های تحصیل مانند شهریه و هزینه اجاره خانه و هزینه زندگی مناسب است. البته در صورتی که بتوانید سبک زندگی دانشجویی را الگوی خود قرار دهید. در ایسلند دانشگاه ها نیز دانشجویان بین المللی بسیاری را سالانه پذیرش می کنند. دانشگاه های این کشور نیز رتبه های خوبی را در عرصه جهانی کسب کرده اند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سابقه ای عالی شما را در جهت مهاجرت و اخذ ویزا و و پذیرش تحصیلی از دانشگاه های یاری می رساند.

مهاجرت به یک کشور مستلزم داشتن اطلاعات عمومی درباره این کشور می باشد. در نمودار زیر مهم ترین اطلاعات را مشاهده می کنید:

درباره ایسلند

بررسی تحصیل رشته بازیگری در ایسلند

این رشته تکنیک ها و روش های اساسی بازیگری را برای آماده شدن بر روی صحنه و یا نمایش تلویزیونی آموزش می دهد. استادان توجه ویژه ای ایده ها و بیان بدنی و قدرت صدا نشان می دهند. برنامه های درسی نیز پایه محکمی را برای حرفه بازیگری در فیلم، تلویزیون یا روی صحنه یا ادامه یک دوره درام یا فیلم سازی در جاهای دیگر فراهم می کند. برخلاف بسیاری از برنامه های نمایشی و بازیگری، دانشگاه ها و اکثرا موسسات آکادمیک برای تقویت و بالا بردن اعتماد به نفس بازیگری به حضور در مقابل دوربین تأکید دارند. این گام مهم به دانشجویان این فرصت را می دهد تا اصول تولید فیلم را نیز یاد بگیرند، زیرا آنها در طول دوره تحصیل خود در بسیاری از پروژه های فیلم کار می کنند.

برنامه ها و یا دوره های کاربردی خارج از درس و کارگاه ها و سمینارهای متفاوتی نیز وجود دارد که دانشجویان می توانند در آن ها شرکت کنند. در ایسلند آموزش ها معتبر و سیستماتیک است و آموزش حرفه ای چالش برانگیزی با بالاترین استاندارد در هنر بازیگری در اختیار شما قرار می گیرد.در طول تحصیل شما هنرپیشگی را تمرین خواهید کرد و اصول کار بازی و حتی فیلم سازی را با کار در تیم های مشترک با دانش آموزان سایر گروه ها در مدرسه ها فرا خواهید گرفت. این همکاری در کنار مطالعات بازیگری در طول هر ترم اجرا می شود. مدرسان نیز بازیگران، کارگردانان، خوانندگان، و فیلمسازان موفق و معتبر هستند که از طیف گسترده ای از زمینه ها و تجربیات اطلاع دارند.

تحصیل رشته بازیگری و یا کارگردانی در ایسلند بیشتر در موسسات تخصصی و خصوصی دنبال می شو تا دانشگاه ها. در نمودار زیر شاهد این امر می باشید:

مراکز تحصیل رشته بازیگری در ایسلند

دروس رشته بازیگری در ایسلند

شما با درک صحیح از روش ها و تعهدات کاری بازیگر حرفه ای و با اعتماد به نفس و استقلال یک هنرمند خلاق بالغ، از رشته بازیگری فارغ التحصیل خواهید شد. این که بخواهید به عنوان یک بازیگر حرفه ای یا یک فیلمساز تبدیل شوید یا تصمیم به ادامه تحصیل در جای دیگر داشته باشید بستگی به شرایط و علاقه شما دارد. پس از فارغ التحصیلی و یا حتی در سال های آخر تحصیل خود، شما یک شبکه ارزشمند از ارتباطات را شروع خواهید کرد که آغاز آن در دانشگاه و یا در مدرسه محل تحصیل شما شروع می شود، از دانش آموزان و دانشجویان همکار خود در همه بخش ها می توانید ارتباطات خود را گسترش دهید تا بتوانید پروژه های متنوعی بسازید.

اینکه چه دروسی را خواهید آموخت و چه مواردی را آموزش خواهید دید برای شما جذاب است. در جدول زیر برخی از دروس بازیگری در ایسلند را مشاهده می کنید:

سال تحصیلی دروس
سال اول بازیگری و حرکت- بازیگری و صداگذاری- تکنیک بازیگری- تاریخچه فیلم
سال دوم کارگاه بازیگری- پروژه-تدوین- صدابرداری- کار با تجهیزات
سال سوم تاریخچه درام- سریال های تلویزیونی- زبان بصری و کاربرد آن-
سال چهارم فیلم سازی معاصر- فیلمنامه نویسی- پروژه پایان نامه ترم

دروس رشته بازیگری در ایسلند

مدرسه فیلم ایسلند

یکی از انتخاب های شما برای تحصیل در ایسلند تحصیل در مدرسه فیلم ایسلند است. مدرسه فیلم ایسلند از شما استقبال می کند تا هنر و صنعت فیلم و نمایش را مطالعه کنید. این دانشکده تخصص منحصر به فرد و گسترده ای را ارائه می دهد که شما را از بهترین آموزش ها و آموزش های حرفه ای در صنعت فیلم و نمایش به غنی می کند. رویکرد شخصی و یا گروهی در این مدرسه تخصصی دانش آموز را قادر می سازد تا به حداکثر نتایج موفق برسد. این مدرسه در بزرگ ترین شهر و در پایتخت یعنی در شهر در ریکیاویک واقع شده است. به همین دلیل شما با اسکان در این شهر و تحصیل در مدرسه فیلم ایسلند به راحتی به همه موارد دسترسی دارید.

کار پس از تحصیل در ایسلند و فرصت های شغلی که در ایسلند برای رشته بازیگری وجود دارد موارد مختلفی است که برای فارغ التحصیلان مهم می باشد. در لیست زیر فرصت های شغلی رشته بازیگری در ایسلند را مشاهده می کنید:

  • بازیگر تئاتر و تلویزیون و سینما
  • دستیار کارگردان
  • دستیار تولید
  • مدیر بازیگران
  • کارگردان
  • تهیه کننده اجرایی
  • تهیه کننده
  • دستیار تهیه کننده
  • بازیگردان
  • مدیر تولید

برای ماجراجویی و کسب تجربه خارق العاده در رشته بازیگری و یا در مطالعه صنعت و هنر فیلم و شگفتی های سینما به دنبال تحصیل در ایسلند باشید. دانشگاه هنر ایسلند نیز برای تحصیل رشته بازیگری مناسب می باشد. این دانشگاه یک نهاد خودگردان است که تحصیلات عالی را در زمینه هنرهای زیبا و تئاتر ارائه می دهد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت شما را در مسیر تحصیل در مقاطع مختلف ایسلند یاری می کند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *