مهاجرت تحصیلی لوکزامبورگ

رشته اقتصاد در لوکزامبورگ

رشته اقتصاد در لوکزامبورگ

یکی از اولویت های دانشجویان بین المللی برای تحصیل در خارج از کشور تحصیل در خارج یا تحصیل رشته اقتصاد در لوکزامبورگ می باشد. رشته اقتصاد یکی از رشته های مفید و ضروری در جهان محسوب می شود. در این کشور چندین دانشگاه خوب و بین المللی وجود دارد که دانشجویان از سراسر جهان را می پذیرد. تحصیل در کشوری پیشرفته و مدرن مزایا بسیاری دارد و بسیاری از دانشجویان این کشور را به دلیل وجود دانشگاه های معتبر انتخاب می کنند. تحصیل در لوکزامبورگ برای دانشجویان بین المللی سرشار از تجربه های فرهنگی و تحصیلی ارزشمند است. دانشجویان می توانند در طول تحصیل خود در این کشور به صورت پاره وقت کار کنند و درآمد کسب کنند. البته هزینه های تحصیل در این کشور به نسبت دیگر کشورهای اروپایی کمتر است.

تحصیل یکی از دوره های مهم زندگی هر شخصی است که آینده فرد را دستخوش تغییرات بزرگی می کند. تحصیل در کشور لوکزامبورگ نیز می تواند شما را درگیر تغییرات خوبی کند و منجر به بهبود زبان شما و تحصیل شما شود. پس از اتمام تحصیل خود در این کشور می توانید در مقاطع علمی بالاتر تحصیل کنید و یا آنکه با اخذ اقامت کاری در این کشور مشغول به کار شوید. اینکه کدام را انتخاب کنید بستگی به اهداف آینده شما دارد. البته که در هر 2 صورت مدارک و شرایط خاصی لازم است. مشورت با یک نیرو متخصص که مطلع از پستی و بلندی مسیر دارد بسیار هوشمندانه و لازم است. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مسیر شما را یاری خواهد کرد.

تحصیل در لوکزامبورگ

اگر شما یک دانشجوی اروپایی هستید که به دنبال حرکت بعدی خود هستید، یک برنامه پیشرفته در موسسه دانشگاهی جامع اتحادیه اروپا می تواند کلید گشودن یک حرفه شغلی کامل و الهام بخش و یا دنیای از دعلم و دانش باشد. لوکزامبورگ، یک کشور امن و صلح آمیز با فرصت های اقتصادی و شغلی پویا، باید در بالای لیست شما باشد. لوکزامبورگ به عنوان یک قطب مالی جهانی پیشرو، آماده همکاری برای فردا است. یکی از راه های انجام این کار، آماده سازی نسل بعدی تغییر دهندگان حقوق، اقتصاد و دارایی برای رویارویی با چالش های نوظهور و یافتن راه حل های جدید و نوآورانه است. از طریق پروژه ها و فرصت های کارآموزی، شما بخشی از جامعه تجاری بین المللی لوکزامبورگ خواهید شد.

مزایای بسیاری برای تحصیل رشته اقتصاد در این کشور وجود دارد. در لیست زیر برخی از مزایا را به شما معرفی می کنیم:

 • فرصت ادامه تحصیل در دانشگاه های برتر جهان
 • غرصت های شغلی خوب و مناسب در جهان
 • پایه قوی از علم و دانش
 • مهارت های عملی و تجارب عالی
 • تخصص در زمینه تحصیلی
 • تسلط کامل بر زبان انگلیسی
 • داشتن اطلاعات چند فرهنگی و بین المللی

تحصیل رشته اقتصاد در لوکزامبورگ

دانشگاه لوکزامبورگ مشتاق است تا یکی از دانشگاه های خوب در اروپا با فضای بین المللی و شخصیت های میان رشته ای باشد. این تبادل متقابل تحقیق و تدریس را پرورش می دهد و مربوط به کشور آن است. این دانشگاه در سراسر جهان به دلیل تحقیق و تدریس در مناطق هدف شناخته شده است و خود را به عنوان یک مدل ابتکاری برای آموزش عالی معاصر اروپا معرفی می کند. دارایی اصلی دانشگاه، کارکنان دانشگاهی و دانشجویان با انگیزه، با استعداد و خلاق و محققان جوانی است. دانشکده حقوق، اقتصاد و دارایی رشته اقتصاد را ارائه می دهد. 3 مقطع کارشناسی، 4 برنامه کارشناسی ارشد مدیریت و اقتصاد و شش کارشناسی ارشد از قوانین ، و همچنین چندین دوره های آموزش مداوم. همچنین شامل دانشکده دکترا در رشته حقوق و دانشکده دکترا در اقتصاد و دارایی است.

حدود 2500 دانشجو از 90 ملیت مختلف در این دانشکده ثبت نام کرده اند. کارکنان دانشگاهی از 18 ملیت مختلف در دانشکده تدریس می کنند. آموزش و پژوهش از مجاورت موسسات اروپایی، مرکز مالی بین المللی برجسته لوکزامبورگ و جامعه تجاری پر جنب و جوش آن بهره مند می شود. آنها پروژه های تحقیقاتی خود را در زمینه های اقتصاد عمومی و اقتصاد سیاسی اجرا می کنند. با استفاده از تئوری اقتصاد خرد برای بررسی تأثیر نهادها دولت ها، سازمان های بین المللی بر سیاست گذاری نحوه کار آنها، چگونگی طراحی بهتر آنها و چگونه آنها بر سیاست اقتصادی تأثیر می گذارند. مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد، شامل دوره های اصلی در اقتصاد خرد، اقتصاد کلان و اقتصاد سنجی می شوند.

در این کشور دانشجویان بسیاری از کشور های مختلف با با ملیت های مختلف در حال تحصیل هستند. در نمودار زیر شاهد ملیت های دانشجویان در لوکزامبورگ هستید:

ملیت های دانشجویان در لوکزامبورگ

تحصیل رشته اقتصاد در دانشگاه لوگزامبورگ

دانشگاه لوکزامبورگ دانشگاهی است تحقیقاتی و بین المللی که دانشجویان بین المللی می توانند در این دانشگاه در رشته اقتصاد تحصیل کنند. این برنامه آموزشی مهارت ها و دانش هایی را در اختیار محققان قرار می دهد که به آنها امکان می دهد چالش های موجود در فضای اقتصادی را بپذیرند و خود را آماده بررسی و تجزیه تحلیل مشکلات و مسائل اقتصادی کنند. همچنین دانشجویان می توانند در این دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی به زبان انگلیسی نیز تحصیل کنند. هدف اصلی این رشته در لوکزامبورگ کسب قوانین و استانداردهای لازم در تجزیه و تحلیل تجارت است. این رشته مهارت های بسیاری را برای دانشجویان ترسیم می کنند که یکی از ان ها قدرت استدلال و تجزیه تحلیل است.

دروس رشته اقتصاد در لوکزامبورگ

دروس رشته اقتصاد در لوکزامبورگ

تحصیل مقطع کارشناسی در لوکزامبورگ و تجزیه و تحلیل سازمانی موجب می شود فرآیندهای کسب و کار انجام شده در یک سازمان را درک کنید، تغییر مورد نیاز را شناسایی کنید و مطالعات امکان سنجی را به همراه تجزیه و تحلیل ریسک آماده کنید. همچنین تجزیه و تحلیل کسب و کار یعنی شناسایی نیازهای تجاری و تعیین راه حل برای مشکلات تجاری را خواهید آموخت. همچنین خواهید توانست عملکرد سازمان را بهینه کنید و اهداف این ارگان را شفاف سازی و در جهت رسیدن به آن تلاش کنید. آموزش ها در این رشته به صورت فشرده در مهارت های علمی و انتقال، مشارکت در مدارس، کنفرانس ها و کارگاه می باشد. دانشجویان می توانند در دوره های مهارتی جانبی که در این دانشگاه در رشته اقتصاد برگزار می شود شرکت و اطلاعات خود و مهارت های خود را افزایش دهند.

مهم ترین دروس و دوره های تحصیل به زبان انگلیسی در لوکزامبورگ در رشته اقتصاد را در لیست زیر مشاهده می کنید:

 • مبانی تجزیه و تحلیل تجارت
 • فرایندهای تجاری و نیازهای تجاری
 • سازماندهی فرآیند تجزیه و تحلیل تجارت
 • ایجاد نیازهای تجاری
 • تجزیه و تحلیل نیازها
 • اعتبار سنجی راه حل

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص اعزام دانشجو به لوکزامبورگ متقاضیان را راهنمایی می کند. لذا می توانید با این موسسه تماس بگیرید تا مشاوران متخصص به سوالات شما پاسخ دهند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *