مهاجرت تحصیلی اروگوئه

رشته آسیب شناسی در اروگوئه

رشته آسیب شناسی در اروگوئه از رشته های تخصصی در بخش پزشکی است. اروگوئه مانند سایر کشورهای آمریکای جنوبی دوره های متنوعی را ارائه می کند. رشته های پزشکی همراه با تخصص های مختلف با توجه به اهمیت و کارایی آن در دانشگاه های مختلف این کشور ارائه می شود. دوره ها به زبان اسپانیایی برگزار می شوند. رشته آسیب شناسی یا همان پاتولوژی در اروگوئه پس از تحصیل پزشکی عمومی به صورت دوره های تخصصی و رزیدنتی ارائه می شود. برای تحصیل رشته های پزشکی در بهترین مقاصد دنیا می توانید از کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشاوره بگیرید.

تحصیل رشته آسیب شناسی در اروگوئه

آسیب شناسی یکی از شاخه های مهم علم پزشکی و یکی از رشته های اصلی در پزشکی و تشخیص نوین است. وظیفه پاتولوژی استفاده از روش های مختلف برای بررسی علل بیماری، پاتوژنز و تغییرات پاتولوژیک ارگانیسم از جمله تغییرات عملکرد، متابولیسم و ​​مورفولوژی است. تحصیل رشته آسیب شناسی در اروگوئه می تواند مبنای نظری لازم برای درک وقوع و توسعه بیماری ها را فراهم کند. برای تعیین ایمنی، اثربخشی و مکانیسم اثر عوامل درمانی بالقوه، ارزیابی جامع تغییرات پاتولوژیک ضروری است. آسیب شناسی نقش مهمی در ارزیابی ایمنی ترکیبات سرب به عنوان کاندیدای دارویی بالقوه ایفا می کند.

تحصیل رشته آسیب شناسی در اروگوئه حرفه ای را برای اعتبار سنجی فرآیند کشف دارو ارائه می دهد تا با بحران تکرارپذیری داده ها مقابله کند که مانع بزرگی برای تحقیق و توسعه دارو است و ممکن است منجر به شکست و ریسک بالای سرمایه گذاری شود. خدمات پاتولوژیک گسترده را می توان برای حمایت از مطالعات انجام شده در شرایط آزمایشگاهی یا به عنوان یک سرویس مستقل مورد استفاده قرار داد.

در جدول زیر دانشگاه های ارائه کننده جهت تحصیل رشته آسیب شناسی در اروگوئه معرفی شده اند:

ردیف دانشگاه
1 دانشگاه کاتولیک اروگوئه
2 دانشگاه پزشکی جمهوری اروگوئه
3 دانشگاه سالتو

شرایط کار در رشته آسیب شناسی در اروگوئه

اکثر متخصصان در این زمینه می توانند انتظار داشته باشند که زمان زیادی را صرف برنامه ریزی پروژه های تحقیقاتی خود، تحقیق در مورد یافته های دانشمندان دیگر و شرکت در جلسات با سایر پزشکان کنند. آنها باید توانایی دریافت اطلاعات زیادی را در یک زمان و حوصله تکمیل پروژه های تحقیقاتی گاهی طولانی داشته باشند. آنها باید کارگران دقیق و دقیقی داشته باشند، این امر به ویژه برای متخصصانی که برای تشخیص بیماری کار می کنند، زمانی که یافته های آنها جزء حیاتی مراقبتی است که بیمار دریافت می کند، صادق است. آنها اغلب به تنهایی کار می کنند، اما مهارت های ارتباطی عالی برای ارائه شواهدی از یافته های خود به صورت کتبی یا شفاهی ضروری است.

از آنجایی که زمینه آسیب شناسی بسیار گسترده است، شرایط کار در رشته آسیب شناسی در اروگوئه بسیار متفاوت خواهد بود. با این حال، آسیب شناسان اغلب در بیمارستان ها، ادارات، کلاس های درس و آزمایشگاه ها کار می کنند. یک متخصص معمولی در این زمینه می تواند انتظار داشته باشد که یک هفته کاری 40 ساعته کار کند، اما بسته به صنعتی که در آن مشغول به کار هستند، ممکن است هفته کاری بیش از 40 ساعت پیش بینی شود. ساعات کار متفاوت است و اغلب در یک شیفت چرخشی است.

درآمد متخصصین آسیب شناسی در اروگوئه

درآمد متخصصین آسیب شناسی در اروگوئه با توجه به نوع فعالیت متفاوت است. افرادی که در زمینه دانشگاهی کار می کنند دانش خود را به دانشجویان پزشکی، همکاران پزشکی و سایر کارآموزان در سطوح مختلف منتقل می کنند. محققان در زمینه پاتولوژی از علوم آزمایشگاهی برای مدل ‌های بیماری، مطالعات بالینی و سایر برنامه ‌های تجربی برای پیشرفت بیشتر دانش میدانی، درک و گزینه‌های درمانی برای بیماری‌های مختلف استفاده می‌کنند. این اطلاعات هم برای درمان و هم برای تشخیص تهاجمی‌تر بیماران در آینده استفاده می‌شود. متخصصانی که در آزمایشگاه ‌های بالینی یا محیط ‌های پزشکی کار می‌کنند به عنوان پزشکان مشاوری عمل می‌کنند که دانش خود را در زمینه تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی و بافتی به منظور تشخیص و درمان بیماری در بیماران توسعه داده و به کار می‌گیرند.

توجه به این نکته مهم است که متخصصانی که در صنعت پزشکی کار می کنند ممکن است در مرحله پس از مرگ نیز با بیماران کار کنند. تحقیقات با این بیماران برای مطالعه بیماری یا تعیین اینکه آیا مرگ یک قتل بوده یا به دلایل طبیعی استفاده می شود. درآمد متخصصین آسیب شناسی در اروگوئه برای کار در اروگوئه به شرح زیر است:

 

وظایف آسیب شناسان در اروگوئه

وظایف آسیب شناسان در اروگوئه با توجه به نوع پست آنها متفاوت است. از جمله وظایف آسیب شناسان در اروگوئه می تواند:

 • بافت کلیه بیمار را زیر میکروسکوپ بررسی کنید تا مشخص شود که آیا بیمار نیاز به پیوند دارد یا خیر.
 • انجام کالبد شکافی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فرد به دلیل قتل یا علل طبیعی فوت کرده است. این اطلاعات می تواند برای کمک به حل یک جرم مورد استفاده قرار گیرد.
 • آزمایش خون یک زن باردار را بررسی کنید تا مشخص شود که آیا فرزندی که او حامله است سالم به دنیا می آید یا خیر.

انواع پاتولوژیست ها:

 • پاتولوژیست تشریحی
 • آسیب شناس بالینی
 • پزشک قانونی
 • سیتوپاتولوژیست
 • متخصص نوروپاتولوژی
 • آسیب شناس مولکولی
 • آسیب شناس شیمیایی
 • آسیب شناس ژنتیک
 • ایمونوپاتولوژیست

لیسانس علوم زیستی در اروگوئه

در حالی که مدرک خاصی در اروگوئه برای تحصیل در مقطع لیسانس لازم نیست، آسیب شناسان مشتاق تمایل دارند درس های خود را در لیسانس علوم زیستی در اروگوئه متمرکز کنند. آنها باید از یک برنامه مدرک کارشناسی معتبر با دوره های پیش نیاز پزشکی مانند میکروبیولوژی، بیوشیمی و آناتومی انسان فارغ التحصیل شوند. همچنین کلاس های انگلیسی، ریاضیات پیشرفته و آمار توصیه می شود. اکثر دانشکده های پزشکی به معدل خوب نیاز دارند و ممکن است فقط آن دسته از کاندیداهایی را انتخاب کنند که در صدر کلاس فارغ التحصیلی خود قرار بگیرند.

در طول تحصیل در مقطع کارشناسی، کسب تجربه ای که آنها را از سایر متقاضیان دانشکده پزشکی متمایز می کند و آنها را برای حرفه انتخابی خود آماده می کند، برای دانشجویان مهم است. این تجربه ممکن است شامل داوطلب شدن در بیمارستان، انجام خدمات اجتماعی و کار تحقیقاتی باشد. برنامه ‌های سایه شغلی بسیار ارزشمند هستند، که به دانشجویان اجازه می‌ دهد پاتولوژیست ‌ها و سایر پزشکان را در طول یک روز کاری دنبال کنند. برای اعزام دانشجو به اروگوئه در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مقالات مربوط را مطالعه کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.