مهاجرت کاری سوئیس

راه اندازی کسب و کار در سوئیس

کسب و کار در سوئیس

به صورت کلی دو روش برای انجام فعالیت و شروع کسب و کار در این کشور وجود دارد، یا شما باید یک شرکت راه اندازی کنید، یا به عنوان معامله گر مستقل در یک گروه مستقل مشغول به کار کردن باشید. این کشور یکی از گزینه های می باشد که به عنوان یک کارگر غیر آزاد یا کارفرمای خود مطرح کرده است. در برخی بخش های کلیدی برای همکاری و  کمک به راه اندازی کسب و کار در سوئیس و ساختار حقوقی این کشور را که برترین روش را انجام می شود.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه اقامت از طریق کار در سوئیس، خرید بیزنس در سوئیس، اقامت از طریق تحصیل در سوئیس، راه اندازی کسب و کار در سوئیس، اقامت از طریق سرمایه گذاری در سوئیس، اقامت از طریق خرید ملک در سوئیس، تحصیل رایگان در سوئیس، معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در سوئیس و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تخصصی و حرفه ای ارائه می دهند.

شرایط راه اندازی کسب و کار در سوئیس

ابتدا شما برای راه اندازی یک شغل باید ایده قوی داشته باشید که آیا کسب و کاری که می خواهید انجام دهید موفقیت آمیز و درآمد دارد یا خیر. برای انتخاب یک شغل مناسب باید ساختار قانونی داشته باشد. شما باید نیاز های شهروندان این کشور را بدانید که محصولات و خدمات آن ها را ارائه دهید. افراد خارجی باید اصول و شرایط کشور را رعایت کنند.

شرکت های خصوصی جهت راه اندازی کسب و کار در سوئیس

شرکت استاندارد، شرکت سهامی جزء شایع ترین نوع شرکت ها می باشد. شرکت های خصوصی باید صاحبان کسب و کار برای خودشان فعالیت کنند مثل فارغ التحصیلان و شرکت های کوچک انجام دهند و در اتاق های بازرگانی ثبت نام کنند و به صورت قطعی باید فروش داشته باشند.

در شرکت سهامی عام در سوئیس، شرکای عمومی دارای مسئولیت نامحدود می باشد که امروزه شرکای محدود این امکان را دارند تا مبلغ توافق شده پرداخت کنند و از درآمد به دست آمده که از قبل توافق کردند استفاده کنند. ثبت نام در اتاق بازرگانی به صورت اجباری می باشد. شرکت سهامی عام شایع ترین شرکت های تجاری می باشد. جایی که شرکت به منظور یک نهاد حقوقی مستقل در نظر گرفته می شود که مسئولیت محدود به ارزش دارایی شرکت می باشد و حداقل مقدار صاحبان سهام 100.000 فرانک می باشد که 50.000 فرانک آن باید ابتدا و به صورت کامل پرداخت شود.

شرکت با مسئولیت محدود در سوئیس

یکی از نهاد های حقوقی شرکت با مسئولیت محدود امکان پذیر می باشد. این نوع شرکت احتیاج به حداقل حقوق صاحبان سهام 20.000 فرانک دارد که 10.000 فرانک را باید ابتدا به صورت کامل پرداخت کنند.  سوئیس دارای سیستم دوگانه برای دریافت مجوز کار به کارگران بین المللی است. کارکنان عضو شهروندی اتحادیه اروپا از توافق نامه جنبش آزاد افراد بهره مند می شود.

مجوز کار بابت کسانی که از کشور های بین المللی از منطقه اتحادیه اروپا که واجد شرایط باشد. ساختار و کیفیت حسابداری بسته به میزان مالی شرکت دارد. شرکت هایی که بیش از دو آستانه زیر در دو سال کسب و کار پیوسته دارند باید حساب های خود را به صورت عادی مورد بررسی قرار بدهند :

  • تراز نامه کل 20 میلیون فرانک
  • درآمد 40 میلیون فرانک
  • متوسط کارمند تمام وقت 250 در سال مشغول به کار هستند.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه راه اندازی کسب و کار در سوئیس، اقامت از طریق کار در سوئیس، اقامت از طریق تحصیل در سوئیس، اقامت از طریق سرمایه گذاری در سوئیس، اقامت از طریق خرید ملک در سوئیس، اقامت از طریق تولد در سوئیس، معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در سوئیس، تحصیل رایگان در سوئیس و غیره به شما سروران عالی قدر به صورت تخصصی و حرفه ای مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری ارائه می دهند.

مزایا و معایب شرکت در سوئیس

شرکت ها باید به صورت کانتون ها مستقل باشند و به ثبت رسیده باشد. یک SARL احتیاج به سرمایه کمتری نیاز می باشد. مزایای و معایب درباره ی شرکت های این کشور وجود دارد مانند: آسان بودن انجام شغل و فعالیت ها، سرمایه های بزرگ نمی خواهد و مدیریت کمتری وجود دارد. یکی از عیب های این شرکت ها این است که شخص می تواند ورشکسته شود.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه راه اندازی کسب و کار در سوئیس، اقامت از طریق کار در سوئیس، اقامت از طریق سرمایه گذاری در سوئیس، اقامت از طریق تحصیل در سوئیس، اقامت از طریق خرید ملک در سوئیس، معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در سوئیس؛ تحصیل رایگان در سوئیس و غیره به صورت تلفنی و حضوری مشاوره تخصصی و حرفه ای ارائه می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *