مهاجرت به کشور سنت کیتس

درباره سنت کیتس

سنت کیتس در کارائیب شرقی واقع شده است که مردم این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند. جمعیت این کشور 54.821 نفر می باشد و مساحت این کشور 261 کیلو متر مربع می باشد. در سال 1984 طرح تابعیت اقتصادی سنت کیتز و نویز را تاسیس کرد و این طرح گذرنامه دوم را طولانی ترین طرح تاسیس شده دنیا می باشد. این کشور از دیدنی های زیادی برخوردار می باشد مانند آتشفشان های خفته ی پوشیده از سر سبزی، کوه های زیبا و جنگل های سر سبز می باشد. سنت کیتس از سال 1983 از کشور انگلستان مستقل شد. هر چند دولت هنوز هم قسمتی از کشور بریتانیا می باشد و توسط دموکراسی پارلمانی انگلیس بدست می آید و رئیس دولت نمایندگی ملکه الیزابت می باشد.کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت درباره سنت کیتس ، اقامت از طریق تحصیل در سنت کیتس، اقامت از طریق کار در سنت کیتس، اقامت از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس، اقامت از طریق تولد در سنت کیتس، اقامت از طریق ازدواج در سنت کیتس،مهاجرت تحصیلی به سنت کیتس و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تخصصی و حرفه ای ارائه می دهند.

درباره سنت کیتس

از سال 1983 به بعد این کشور از کشور انگلیس (بریتانیا) به صورت کامل مستقل شد و فدراسیونی راه اندازی شد. مساحت نویس 93.2 و مساحت سنت کیتس 168.4 کیلو متر مربع می باشد. فدراسیون این دو جزیره واقع در دریای کارائیب در قاره آمریکا که از دو جزیره به صورت کامل استقلال یافت. پایتخت این کشور در جزیره بزرگ تر با نام سنت کیتس می باشد. این کشور تا سال 1983 مستمعره کشور انگلیس بود.

درباره موقعیت سنت کیتس

این کشور در سواحل غربی دریایی کارائیب و در سواحل شرقی اقیانوس اطلس واقع شده است.

 درباره مردم سنت کیتس

جمعیت این کشور تقریبا 45 هزار نفر می باشد که بیشتر این افراد آفریقایی می باشند. کسانی که در این کشور ساکن هستند خود را کیتیشن معرفی می کنند.

درباره زبان سنت کیتس

مردمان این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کند و تقریبا تمامی مردمان این کشور باسواد هستند.

درباره پایتخت سنت کیتس

شهرBASSETERRE بزرگ ترین و پایتخت این کشور می باشد.

درباره اقتصاد سنت کیتس

اقتصاد این کشور بر اساس صنعت کاشت و برداشت نیشکر می باشد. در سال های قبل بی ارزش بودن این محصول باعث شده که خسارات زیادی به این کشور وارد شود. دلار آمریکایی با دلار این کشور زیاد فرقی ندارد و ارزش هر دو تقریبا یکسان می باشد. فعالیت های تجاری و بانکی در این کشور به صورت پیشرفته انجام می شود.

کارشنسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت درباره سنت کیتس، اقامت از طریق کار در سنت کیتس، اقامت از طریق تحصیل در سنت کیتس، اقامت از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس، اقامت از طریق تولد در سنت کیتس، اقامت از طریق ازدواج در سنت کیتس و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تخصصی و حرفه ای ارائه می دهند.

بابت دریافت تابعیت و پاسپورت سنت کیتس و نویس

بابت دریافت تابعیت سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه گذاری در سال 1984 انجام می شود و درآمد و قدیمی ترین طرح تابعیت از طریق سرمایه گذاری در دنیا صورت می گیرد. فرد در ازای مشارکت در توسعه سنت کیتس، سرمایه گذاران خوشنام و بدون سوء سابقه مهلت اقدام بابت دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور را دارند.

مزایای تابعیت سنت کیتس و نویس

 • زمان پردازش پرونده 3 تا 4 ماه می باشد.
 • انجام سرمایه گذاری بعد از صدور نامه قبولی شخص درخواست کننده توسط دولت
 • اعطای تابعیت در تمام عمر
 • به رسمیت شناخته شدن تابعیت چند گانه
 • امکان اقامت در ایرلند
 • امکان دریافت ویزای مولتی ده ساله آمریکا به آسانی
 • احتیاجی به مصاحبه نمی باشد.
 • عدم نیاز به مسافرت به سنت کیتس و نویس در زمان پردازش پرونده
 • عدم شرایط تحصیلی و مهارت زبان بابت پذیرش پرونده
 • عدم نیاز به اقامت در این کشور
 • عدم تعلق داشتن مالیات بر درآمد در تمام دنیا
 • امکان ویزای همراه برای خانواده و فرزندان زیر 30 سال و والدین بالای 62 سال

 

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه درباره سنت کیتس، اقامت بعد از تحصیل در سنت کیتس، اقامت از طریق کار در سنت کیتس، اقامت از طریق سرمایه گذاری در سنت کیتس، اقامت از طریق تولد در سنت کیتس، اقامت از طریق ازدواج در سنت کیتس و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تخصصی و حرفه ای ارائه می دهند و در کنار شما عزیزان هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *