مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » آمریکا » تحصیل در دانشگاه پاسیفیک آمریکا

تحصیل در دانشگاه پاسیفیک آمریکاتحصیل در دانشگاه پاسیفیک آمریکا شرایط خاص خود را دارد و هر ساله دانشجویان زیادی برای تحصیل در دانشگاه پاسیفیک آمریکا وارد این دانشگاه می شوند. تحصیل در دانشگاه پاسیفیک آمریکا مزایای بسیار زیادی به همراه دارد و دانشجویانی که جهت تحصیل وارد این دانشگاه می شوند، از این مزایا بهره مند خواهند شد. جهت تحصیل در دانشگاه پاسیفیک آمریکا، دانشجویان باید مدارک و شرایط مورد نیاز را دارا باشند و سپس اقدام به ورود به این دانشگاه کنند.

این دانشگاه از بهترین و معتبر ترین دانشگاه های ایالات متحده آمریکا می باشد و دانشجویان و متقاضیان می توانند با تحصیل در این دانشگاه رویا های خود را تبدیل به واقعیت کنند. کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت با ارائه این مقاله قصد دارند تا شما از از شرایط ورود به دانشگاه پاسیفیک، شرایط تحصیل، هزینه های تحصیل، امکانات تحصیل، دوره های تحصیل و سایر موارد مربوطه به صورت کامل مطلع سازند.

درباره دانشگاه پاسیفیک آمریکا

دانشگاه دانشگاه پاسیفیک آمریکا یک مؤسسه خصوصی میباشد که در سال 1849 تاسیس شده است. این دانشگاه دارای دانشجویان کارشناسی ارشد 1،876 دانشجویان کارشناسی است و لازم به ذکر است که این دانشگاه از تقویم تحصیلی مبتنی بر ترم استفاده میکند. رتبه دانشگاه اقیانوس آرام در سال 2019 نسخه بهترین کالج ها، دانشگاه های منطقه ای غرب است. میانگین هزینه های تحصیل در دانشگاه پاسیفیک آمریکا 44،298 دلار می باشد.

کالج هنر و علوم، از طریق آموزش موثر ساخته شده در روابط نزدیک دانشکده و دانشجو، در یک محیط مسکونی، آموزش گسترده ای از هنر های هنری را با تأکید قوی بر خدمات و استفاده از دانش فراهم می کند که فارغ التحصیلان را با توانایی های فکری و کیفی شخصی تولید میکند و آنها را قادر میسازد تا در ارتقاء شغلی شرکت کنند و به جوامع خود کمک کنند. دانشگاه اقیانوس آرام در رتبه 21 دانشگاه های منطقه های غربی قرار دارد.

نسبت دانشجویان و دانش پژوهان در دانشگاه پاسیفیک10: 1 است و 61.2 درصد از کلاس های این دانشگاه با کم تر از بیست دانشجو برگزار میشوند. محبوب ترین رشته های اصلی در دانشگاه پاسیفیک آرام عبارتند از: حرفه های بهداشت و برنامه های مرتبط؛ کسب و کار، مدیریت، بازاریابی و خدمات پشتیبانی مرتبط؛ پارک ها، تفریحات، اوقات فراغت و مطالعات تناسب اندام؛ علوم زیستی و بیومدیکال؛ و علوم اجتماعی. متوسط ​​میزان رضایتمندی دانشجویان ابتدایی از این دانشگاه 80 درصد می باشد.

با مراجعه به مقاله کارآفرینی در آمریکا می توانید از شرایط کارآفرینی این کشور آگاه شوید.

برنامه های تحصیلی دانشگاه پاسیفیک آمریکا

این دانشگاه به طور کامل تأیید شده است و شامل بیش از 80  دوره کارشناسی از جمله 12 برنامه تحصیلی جهشی، بیش از 30  برنامه فارغ التحصیلی و حرفه ای در 11 مدرسه و کالج و یک برنامه آموزش مداوم میشود. لازم به ذکر است که برنامه های جهشی برای دانش آموزان بسیار با استعداد و اختصاص یافته که میخواهند مدرک حرفه ای خود را دنبال کنند طراحی شدند. تمام برنامه ها بسیار رقابتی هستند و نیازمند عملکرد برجسته تحصیلی در دبیرستان و آزمونهای استاندارد هستند.

این دانشگاه فرصت های زیادی را برای متقاضیان برای انجام پژوهش های کارشناسی ارائه میدهد و در طول تحصیلات خود تجربه دنیای واقعی دارد و با نزدیک شدن به اعضای هیات علمی بالا فعالیت میکند.

این دانشگاه تعدادی از مراکز را به عنوان بخشی از مأموریت تحصیلی و پژوهشی متمایز خود حمایت میکند و دانشجویان فرصتهای زیادی برای کار در این موسسات، مشارکت در برنامه ها و تحقیقات جامعه و ایجاد ارتباط برای آینده خود دارند

دانشگاه پاسیفیک کلاس های مختلف را برای آماده سازی حرفه ای دانشجویان با حضور استادان با تجربه ارائه میدهد. دانشگاه پاسیفیک در سطح ملی قرار دارد و جامعه متنوع و پر جنب و جوش دارد. دانشجویان از تجربه تحقیق، خدمات اجتماعی و سایر فرصت ها در زمینه های اصلی خود بهره مند میشوند. محوطه اصلی زیبا در استاککتون، کالیفرنیا، بیش از 80 رشته و برنامه های کارشناسی را ارائه میدهد و دانشگاه های این مرکز در ساکرامنتو و سانفرانسیسکو دارای دوره های تحصیلات عالی و تحصیلات تکمیلی هستند.

 فعالیت های تحصیلی در دانشگاه پاسیفیک

تعدادی از باشگاه های دانشجویی در محوطه دانشگاه، سازمان های یونانی، سازمان های حرفه ای و فعالیت های علمی که به جامعه دانشگاهی باز هستند، وجود دارند. این که آیا شما به دنبال یک علت سیاسی هستید، راهی برای دیدار با مردم ایمان یا قومیت خود، یا به سادگی یک شریک سوار بر اسب سواری دارید یا می خواهید یک کنسرت یا فیلم ببینید، آسان است که فعالیت های جالبی یا رویدادهای اطراف دانشگاه را بیابید.

پردیس استوککتون در دانشگاه پاسیفیک دارای سینما، موزه، چند سالن ورزشی، مرکز تناسب اندام، اجرای نمایشهای تلویزیونی، سالن کنسرت و حتی یک کلوپ شبانه دانشجویی محسوب می شود که میزبان گروه های محلی و کمدی می باشد.

خدمات دانشجویی دانشگاه پاسیفیک آمریکا

با دریافت کارت دانشگاه پاسیفیک، زندگی دانشجویان و متقاضیان با بهره مند شدن از خدمات دانشجویی در این دانشگاه مجهز و پیشرفته بسیار آسان تر و ساده تر می شود. با کسب وام ها، بورسیه ها، بیمه های درمانی، کمک های مالی، خدمات بهداشتی، مشاوره ها و امکان استفاده از امکانات، زندگی دانشجویان در این دانشگاه بسیار لذت بخش خواهد بود.

مراقبت های درمانی دانشگاه پاسیفیک به چند بخش تقسیم می شوند:

Primary Care

Physicals

Immunizations

Counseling Services

Referrals

Telephone Nurse Advice

Women’s Care

Medications

شرایط بیمه در دانشگاه پاسیفیک

شرایط بیمه برای دانشجویان مختلف این دانشگاه به صورت زیر می باشد:

دانشجویان حقوق دان

همه دانشجویان حقوق مدنی در پردیس ساکرامنتو که در 6 یا بیش از شش واحد ثبت نام کرده اند نیاز به بیمه درمانی دارند. شما به طور خودکار در برنامه بیمه بهداشت دانشجویی ثبت نام می کنید و بیمه می شوید؛ مگر اینکه اثبات پوشش قابل مقایسه با مهلت منتشر شده دریافت شود.

دانشجویان کارشناسی ارشد و داروسازی

دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل در تمام دانشگاه هایی که در 9 واحد یا بیش از نه ثبت نام کرده اند نیاز به بیمه درمانی دارند. شما به طور خودکار در برنامه بیمه بهداشت دانشجویی ثبت نام می کنید و بیمه می شوید؛ مگر اینکه اثبات پوشش قابل مقایسه با مهلت منتشر شده دریافت شود.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی

همه دانشجویان تحصیلات تکمیلی در تمامی دانشگاه هایی که در 1 واحد یا بیش از یک واحد ثبت نام کرده اند نیاز به بیمه درمانی دارند. شما به طور خودکار در برنامه بیمه بهداشت دانشجویی ثبت نام می کنید بیمه می شوید؛ مگر اینکه اثبات پوشش قابل مقایسه با مهلت منتشر شده دریافت شود.

دانش آموزان دندانپزشکی (از جمله بهداشت دهان و دندان)

همه دانش آموزان دندانپزشکی در محوطه دانشگاه سان فرانسیسکو که در 1 واحد یا بیش از یک واحد ثبت نام کرده اند نیاز به بیمه درمانی دارند. شما به طور خودکار در برنامه بیمه بهداشت دانشجویی ثبت نام می کنید و بیمه می شوید؛ مگر اینکه اثبات پوشش قابل مقایسه با مهلت منتشر شده دریافت شود.

دانشجویان بین المللی

همه دانشجویان بین المللی که دارای 1 واحد یا بی از یک واحد هستند، صرف نظر از سطح کلاس و برنامه در همه دانشگاه ها، نیاز به بیمه درمانی دارند. شما به طور خودکار در برنامه بیمه بهداشت دانشجویی ثبت نام می کنید و بیمه می شوید؛ مگر اینکه اثبات پوشش قابل مقایسه با مهلت منتشر شده دریافت شود.

در دانشگاه پاسیفیک، 81 درصد از دانشجویان تمام وقت، نوعی کمک مالی مبتنی بر نیازهای خود را دریافت می کنند، و کمک هزینه تحصیلی یا کمک هزینه تحصیلی به طور متوسط ​​نیازمندی 10،672 دلار است.

کالج های دانشکده پاسیفیک

این دانشگاه دارای 11 دانشکده و کالج است که همه چیز را از دوره های کارشناسی تا فارغ التحصیلان، برنامه های تسریع شده، گواهینامه حرفه ای و فرصت های بالقوه برای ورود دوباره به دنیای آموزش فراهم می کند. دانشگاه پاسیفیک برای اندازه های کوچک کلاس، دانشکده اختصاصی و فرصت های فراوانی برای یادگیری دنیای واقعی، از جمله فرصت های تحصیل در خارج از کشور، شناخته شده است.

کالج دانشگاه پاسیفیک

این کالج قدیمی ترین کالج دانشگاه می باشد. بیش از 1600 دانش آموز در 18 واحد مختلف در 31 برنامه اصلی شامل علوم طبیعی، علوم اجتماعی، علوم انسانی و هنرهای زیبا و حرفه ای، تحصیل می کنند. با هدایت بیش از 160 عضو هیئت علمی اختصاص یافته، این کالج توانسته است فارغ التحصیلان خود را برای رهبری در جوامع و شهروندان خود که در جهان متفاوت هستند، آماده کند.

کنسرواتوار موسیقی

برای بیش از 140 سال، کنسرواتوار موسیقی ارائه شده با آموزش مارک های برجسته موسیقی خود را با استفاده از دستاوردهای، یادگیری تجربی از طریق طیف گسترده ای از برنامه های موسیقی با سطح بالا می باشد. کنسرواتوار برای آماده سازی دانشجویان خود برای تبدیل شدن به هنرمندان، معلمان، درمانگران، آهنگسازان، مورخان و رهبران صنعت موسیقی، کنسرواتوار، تجربه آموزشی را در سنت آموزش موسیقی عالی و مهارت های لازم برای موفقیت حرفه ای قرن بیست و یکم فراهم می کند.

دانشکده مهندسی بنرد

این کالج در سال 1923 تاسیس شده است و برنامه ی آن ارائه تجربیات تحول آمیز برای متخصصان در یادگیری، آموزش، و نقش رهبری می باشد.

Eberhardt کالج بیزنس

این کالج در سال 1977 میلادی جهت شرایط آموزش رهبران تجاری هوشمند و نوآورانه را در یک محیط یادگیری مبتنی بر تجربه شخصی ایجاد می کند. مدرک تحصیلی کسب شده از اینمرکز در تمامی نقاط جهان معتبر می باشد و به دانشجویان اجازه می دهد تا با تجربه تحصیلی خود پایه های زندگی حرفه ای خود بسازند.

این مرکز به دانش آموزان کمک می کند تا کار خود را آغاز کنند و دانشجویان را قادر به شناسایی و به روز نمودن منافع حرفه ای خود کنند و آنها را با فرصت های کارآموزی و فرصت های شغلی در گستره وسیعی از صنایع مرتبط می سازد. علاوه بر حمایت آموزشی و حرفه ای این دانشکده، مرکز تحقیقات کسب و کار و سیاست و موسسه کسب و کار خانوادگی از طریق تحقیقات اقتصادی و برنامه ریزی استراتژیک، خدمات و منابع را به جامعه کسب و کار ارائه می دهد.

سایر کالج های دانشگاه پاسیفیک

سایر دانشکده های دانشگاه پاسیفیک عبارتند از:

  • دانشکده فنی و مهندسی.
  • دانشکده مطالعات بین المللی.
  • دانشکده داروسازی و علوم بهداشتی توماس جی.
  • دانشگاه کالج.
  • مکاترونیک دانشکده حقوق.
  • دانشکده دندانپزشکی آرتور دوگونی.
  • دانشکده تحصیلات تکمیلی.

هموطنان عزیز قبل از ورود به خاک کشور آمریکا، حتما باید از هزینه تحصیل و زندگی در آمریکا به صورت کامل مطلع باشند و لازم به ذکر است که شما عزیزان می توانید برای مطلع شدن از شرایط کسب روادید کاری کشور آمریکا و تحصیل در دانشگاه پاسیفیک آمریکا با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *