مهاجرت تحصیلی سنت کیتس

بورس تحصیلی سنت کیتس

شرایط بورس تحصیلی سنت کیتس

کلیه متقاضیان مهاجرت به کشور سنت کیتس با موفقیت در زمینه اخذ بورس تحصیلی سنت کیتس می توانند از شرایط خوبی برای مهاجرت و هم چنین تحصیل در این کشور بهره مند شوند.  در صورتی شما هم علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری  در زمینه شرایط اخذ بورس تحصیلی سنت کیتس می باشید این فرصت را دارید تا با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به اطلاعات جامعی دست یابید.

آشنایی با تاریخ ایجاد بورس تحصیلی سنت کیتس

برنامه بورسیه های تحصیلی در این کشور از سال 1983 میلادی آغاز شد که این طرح برای این است که این کشور جدید را در امر آموزش به جلو هدایت کند.هم چنین در سال 1989 میلادی سازمان کمک های رسمی سنت کیتس تاسیس شد که ارزش بورسیه های تحصیلی از 300$و تا 750$ شروع میشد و به همین دلیل این طرح و بورسیه تحصیلی تا 5 سال دیگر نیز تمدید می شود.

در سال 1994میلادی بورسیه تحصیلی در حوزه کارائیپ به کشور سنت کیتس رسید و تا سال 1999 میلادی ارزش این بورسیه ها به 300000$ افزایش پیدا کرد که نشان گر روند رو به رشد آموزش و پرورش سنت کیتس بوده که برای رسیدن به این هدف های توسعه ایی خود از سال 2077 تحولی عظیم درفرایند بورس احصیلی سنت کیتس  بویژه در رشته های فنی ایجاد شد به نحوی که کالج های آمریکایی بر روی این بورسیه ها نظارت ویژه ای کردند و از طرف این کالج ها بورسیه های تحصیلی هم در سنت کیتس و هم خارج از آن اما در حالت کلی از لحاظ آموزش پیشرفت زیادی در امر آموزش در سالهای اخیر صورت نگرفته است.

بررسی انواع بورس تحصیلی در سنت کیتس

متقاضیان برای موفقیت در زمینه کسب بورس تحصیلی سنت کیتس ملزم به داشتن معیار و شاخص های زیادی می باشند  هم چنین این اشخاص ملزم به مورد تائید بودن از طرف محل آموزشی  مختصبه خود می باشند و بیشتر این بورس تحصیلی به دانشجویان حوزه ی کارائیب داده می شود و به و نحوه در یافت این بورسیه تحصیلی به چگونگی روابط دولت ها و هم چنین نهاد های آموزشی منطقه ی آمریکای جنوبی بستگی دارد و اکثر دانشجویان برتر سنت کیتس برای ادامه ی تحصیل خارج از این کشور را انتخاب می کنند که مقصد آنها آمریکا و برزیل برای گرفتن بورسیه تحصیلی است.

بورس های تحصیلی بر اساس شایستگی معمولا به دانشجویان بر اساس شایستگی آنها اعطا می شود و بیشتر در زمینه های ورزشی ، علمی ،هنری و سایر فعالیت های دانش اموز که دستاورد های بالاتری به نسبت دیگر دانش اموزان دارا باشند به آنه بورس های تحصیلی آکادمیک تعلق می گیرد که بنا به نوع رشته و مقطع آنها این ارقام متفاوت است علاوه بر این نوع کمک ها برخی از بورس های تحصیلی در سنت کیتس به افراد و خانواده هایی تعلق می گیرد که از لحاظ سطح اجتماعی و درآمد در جایگاه مناسبی قرار ندارند و نمی توانند از پس هزینه ای تحصیل خود بر بیایند برای دریافت این نوع از بورسیه ها باید عضو سازمانی معلوم وشناخته شده در سنت کیتس باشند که رزومه ی زندگی آنها مشخص باشد و سپس از این طریق می توانند درخواست بورسیه و کمک هزینه تحصیلی در سنت کیتس را کنند.در دامه این مقاله به شرح برخی از این بورسیه ها خواهیم پرداخت.

 

بورس تحصیلی سنت کیس برای دانش آموزان فارغ التحصیل

بورس تحصیلی فارغ التحصیلی به دانش آموزانی داده می شود  که در رشته تحصیلی خود فارغ التحصیل شده باشند.و با اخذ این نوع از  بورس تحصیلی د می خواهند در دانشگاه  و برنامه تحصیلی DVM شرکت کنند. میزان این نوع از بورسیه تحصیلی 5000 $ برای ترم اول می باشد.
لازم به ذکر می باشد که متقاضیان واجد شرایط که نمی توانند مدرک تحصیلی دریافت کنند، به طور خودکار یک بورس تحصیلی در یافت می کنند که مبلغ آن به میزان  500 $ می باشد. برای در یافت این نوع از بورس تحصیلی دانش آموزان ملزم به دارا بودن شراطی می باشند که برخی از آنها عبارتند از :

  • پرداخت نمودن حق الزحمه اولیه برای ثبت نام در این دانشگاه
  • ارائه توصیه نامه ای از دبیرستانی که دانش آموز در آن فارغ التحصیل شده
  • ارائه پیشنهاد پذیرش تحصیلی برای متقاضیان بورس تحصیلی سنت کیتس

لازم به ذکر می باشدکه علاوه بر الزامات اولیه واجد شرایط در بالا، معیارهای زیر نیز در هنگام انتخاب متقاضیان واجد شرایط و برای دریافت این بورس مورد توجه قرار می گیرند هم چنین متقاضیان ملزم به ارسال مواد درخواست شده طبق قسمت “نحوه درخواست”  قانونی می باشند و هم چنین این بورس تحصیلی فقط برای دانش آموزان ورودی دوره اول آماده می باشد.

نحوه درخواست بورس تحصیلی بین المللی سنت کیتس

در کشور سنت کیتس یک بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی شخص متقاضی ارائه می شود هم چنین  ارائه کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان بین المللی  بر اساس موفقیت های علمی جامع  دانشجویان می باشد.
مبلغ این نوع از بورسیه به میزان 8000 $  برای ترم اول و برای 2 ترم اضافی متقاضیان می باشد که این میزان در مجموع 24000 $ می باشد.برای موفقیت در اخذ این نوع از ویزا متقاضیان ملزم به داشتن شرایط ویژهای می باشند که برخی از آنها عبارتند از

  1. متقاضی باید یک دانشجوی بین المللی باشد که تمام اعتبارات پیشین را در موسسه غیر آمریکایی تکمیل کرده باشد.
  2. متقاضی باید دارای استانداردهای RUSVM و هم چنین استانداردهای دانشگاهی، برای پذیرش درمقاطع دانشگاهی باشد مانند کار داوطلبانه و تحقیق و توصیه نامه ها را داشته باشد.
  3. متقاضی باید نامه فعلی ورود به RUSVM را داشته باشد.

لازم به ذکر می باشد که متقاضیان واجد شرایط فقط می توانند برای دریافت یک بورس تحصیلی بین المللی به طور خودکار و برای تصمیم گیری در مورد پذیرش از کمیته پذیرش اعضای هیات علمی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

در صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله بورس تحصیلی سنت کیتس علاقه مند به موضوع مهاجرت تحصیلی به این کشور شدید این فرصت را دارید تا با مراجعه نمودن به سایر مقالات  تحصیلی موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتسو یا معرفی دانشگاه های سنت کیتس به اطلاعات جامعی دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *