مهاجرت تحصیلی مالت

بورس تحصیلی در مالتا

بورس تحصیلی در مالتا

کمک هزینه تحصیلی یا دانشجویی و بورس تحصیلی در مالتا برای دانشجویان خارج از کشور در سال 2022 فراوان یافت می شود. این بورس های تحصیلی نوعی کمک مالی نامیده می شود. چندین مورد از این بورس ها وجود دارد که اداره کمک مالی دانشگاه های مالتا در اختیار دانشجویان خارجی قرار می دهد. تحصیل در مالتا یکی از پرطرفدارترین راه های مهاجرت به مالتا است. مالتا یک کشور توریستی و جزیره ای ست. باتوجه به این نکته هزینه های تحصیل و زندگی در مالتا اندکی زیاد است. به همین دلیل دریافت بورسیه تحصیلی می تواند گزینه خوبی برای تسهیل در زندگی و تحصیل در مالتا باشد.

بورس های تحصیلی مالتا توسط دانشگاه های مالتا برای مطالعه یا تحقیق در این دانشگاه ارائه شده است. دانشجویان بین المللی دانشگاه های ارائه دهنده بورس تحصیلی، کارآموزی یا تحصیل را در دانشگاه های بین المللی می توانند انتخاب کنند. پیشنهاد می دهیم برای دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه سفیران سروش سعادت تماس حاصل نمایید.

فرصت های عالی بورس تحصیلی در مالتا

به استثنای ارائه بورس تحصیلی توسط دانشگاه، بسیاری از سازمان های دولتی و نیمه خصوصی یا حتی خصوصی نیز به منظور تحقیق و پژوهش به محققان و دانشجویان خارجی بورس و کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهند. موسسه سفیران سروش سعادت با در اختیار داشتن آخرین لیست ارائه دهندگان بورس تحصیلی در سال 2022 می تواند پاسخگوی تمام سوالات شما در زمینه بورس تحصیلی در مالتا باشد. متقاضیان بورس تحصیلی در مالتا بایستی به انواع بورسیه های تحصیلی این کشور اشراف داشته باشند. لذا ذیلا به صورت کلی بورسیه های تحصیلی مالتا بررسی شده است:

انواع بورسیه تحصیلی در مالتا

ارائه دهندگان بورس تحصیلی در مالتا

اگر قصد دارید در خصوص نحوه، تعداد و نام ارائه دهندگان بورس تحصیلی در مالتا بدانید لیستی از آخرین بورس های بین المللی، کمک های دانشجویی و کمک های مالی که به منظور راهنمایی به شما متقاضیان تهیه کرده ایم را مشاهده نمایید. همچنین ذکر این نکته خالی از لطف نیست که فرم درخواست تحصیلی دانشگاه های مالتا نیز برای اعطاء کمک هزینه تحصیلی به صورت آنلاین در وبسایت های این دانشگاه ها یا موسسات عالی در دسترس است.

 • بورس تحصیلی دانشگاه مالتا (که همچنین به عنوان کمک هزینه تحصیلی دانشگاه مالتا شناخته می شود)
 • بورس تحصیلی مقطع لیسانس دانشگاه مالت
 • کمک هزینه تحصیلی مقطع دکتری دانشگاه مالتا

جهت اطلاع از شرایط تحصیل در مالتا پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله لینک شده می باشد.

بورس تحصیلی دانشگاه هنر مالتا

بورس تحصیلی برای کارشناسی ارشد هنر یک بورس تحصیلی بین المللی است که توسط دانشگاه مالتا برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود. این کمک هزینه تحصیلی کارشناسی ارشد را می توان برای پیشبرد دروس هنری اخذ کرد. 5 آگوست مهلت ارسال درخواست برای بورس تحصیلی برای کارشناسی ارشد هنر است. فرم درخواست بورس تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد رشته هنر را می توان از پایگاه های اینترنتی که دانشگاه ها به اطلاع رسانی در آنها می پردازند اخذ نمود. همچنین جهت اطلاع از شرایط اعزام دانشجو به مالتا می توانید مقاله مشخص شده را مطالعه بفرمائید.

کمک مالی ملل متحد در دانشگاه مالتا

کمک مالی ملل متحد در مالتا، یک بورس تحصیلی بین المللی است. این بورس توسط دولت مالتا برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود. دانشجویان واجد شرایط این بورس باید قصد ادامه تحصیل در مالتا در مقاطع عالی و ارائه یک پروپوزال در علوم پیش رو را داشته باشند. این بورس تحصیلی تنها برای دانشجویان خارجی قابل استفاده است.

همچنین امکان اخذ مدرک کارشناسی ارشد یا اخذ کمک هزینه تحصیلی در مقطع دکتری برای ادامه تحصیل در رشته های زیر وجود دارد:

 • محیط زیست
 • تغییرات اقلیمی
 • تاب آوری در مقابل تغییرات اقلیمی
 • جانور شناسی
 • بیوتکنولوژی
 • حقوق
 • علوم سیاسی
 • فلسفه
 • جامعه شناسی

نکاتی در خصوص بورس تحصیلی در مالتا

آخرین مهلت ارائه درخواست و پر کردن تمام فرم ها و همچنین ارسال آنها به اداره مربوطه در دانشگاه مورد نظر پنجم می هر سال است. به درخواست های پس از این تاریخ طبق هشداری که در قسمت مربوطه همواره ذکر می شود ترتیب اثر داده نمی شود. ارزش پولی بورس تحصیلی معادل پوشش هزینه های تحصیل و یا هزینه ثبت نام به اضافه هزینه اقامت و سایر مزایا است. این بورس تحصیلی پس از ورود به کشور مالتا و اخذ ویزای تحصیلی و اقامت تحصیلی در این کشور قابل دریافت است. البته گاهی ممکن است این بورس به صورت نقد و در همان سال اول و یا به صورت پیش پرداخت با اقساطی که در تمام طول تحصیل پرداخت می شود ارائه گردد. شرایط اخذ اقامت در مالتا به طور کامل در مقاله مذکور شرح داده است

فرصت استثنایی بورس تحصیلی در مالتا

فرصت استثنایی بورس تحصیلی در مالتا

مرکز تکنولوژی های توزیعی Ledger (CDLT) در دانشگاه مالتا UM در حال تلاش برای جذب کاندیدهای مناسب از طریق یک طرح بورس تحصیلی در مالتا است که توسط آژانس فناوری اطلاعات مالتا MITA در دسترس قرار گرفته است. این بورس تحصیلی بخشی از یادداشت تفاهم بین UM و MITA است و در تاریخ 28 اوت 2018 در حضور وزیر امور مالی، اقتصاد دیجیتال و نوآوری در پارلمان راه اندازی شد. این بورس تحصیلی دانشجویان را قادر می سازد که برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بخوانند. این تحصیلات متمرکز بر برنامه هایی که بر روی Blockchain و Distributed Ledger Technologies (DLT) است. در هر رشته و برنامه های کاربردی مختص به آن ارائه شده است.

دانشجویانی که واجد شرایط درخواست هستند شامل افرادی می شوند که با موفقیت پروسه پذیرش را تکمیل می کنند. شرط پذیرش این بورس این است که متقاضی دارای مدرک کارشناسی ارشد حداقل ECTS باشد. فرد باید مستقیما موضوعات Blockchain Distributed Ledger Technologies را تحت پوشش قرار داده باشد. این امر می تواند شامل پایان نامه ها یا پروژه ها باشد. یا باید تز دکترا بر روی Blockchain و Distributed Ledger Technologies تمرکز داشته باشد.

شرایط اخذ بورس تحصیلی در مالتا

معیارهای واجد شرایط بودن برای اخذ بورس تحصیلی در مالتا در ذیل آورده شدهاند.

این معیارها عبارتند از:

 • متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه علوم یا دروس و یا تفکرات نوین باشد.
 • باید در طرح های گذشته قسمتی مربوط به چشم انداز آینده را پوشش داده باشد.
 • متقاضیان باید به برنامه نویسی Matlab و C مسلط باشند.
 • متقاضیان بین المللی باید گواهینامه مهارت زبان انگلیسی بین المللی را در سطح مورد نیاز ارائه دهند.

بورسیه بین المللی کالج مالتا

ارائه بورس تحصیلی کامل کالج بین المللی GCM براساس شایستگی تحصیلی ست. این کالج فرصت هایی فوق العاده برای دانشجویانی که در طول تحصیلات گذشته خود به طور اعلایی به تحصیلات عالی دست یافته اند ارائه می دهد. همچنین این فرصت ها برای کسانی که مایل به تحصیل در لیسانس یا مدرک ارشد در کالج بین المللی مالتا هستند نیز فراهم است

شرایط تمام متقاضیانی که در یکی از دوره های زیر پذیرفته شده اند باید مورد توجه قرار گیرد:

 • MBA – دانشگاه چستر
 • مدرک مدیریت – دانشگاه چستر
 • مدیریت دانش
 • دوره پایه در مدیریت با زبان انگلیسی

سایر شرایط بورسیه تحصیلی مالت

نحوه درخواست به صورت زیر است:

 • فرم درخواست موجود در www.gcmalta.com/how-to-apply را تکمیل کنید.
 • این فرم شامل یک کادر 200 کلمه ای است. در این فرم دلایل خود را برای انتخاب GCM برای ادامه تحصیل خود ارائه می دهید.
 • مدارک تحصیلی را باید بارگزاری کنید.
 • همه آنها را همراه با CV به admissions@gcmalta.com. GCM ارسال کنید.
 • کمک هزینه تحصیلی به کسانی که شایستگی های علمی استثنایی دارند اعطاء می شود.

همه متقاضیان باید مدارک خود را تا یک ژوئیه ارائه دهند. بورس تحصیل در مالتا به 10 نفر از متقاضیانی که دارای معیارهای مورد نیاز می باشند، اعطاء می شود. شایان ذکر است که تحصیل در این کشور می تواند زمینه مناسبی برای کار در مالتا باشد. برای اطلاع از تمام فرصت های اخذ بورس تحصیلی و همچنین اقامت و مهاجرت به مالتا با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.