مهاجرت تحصیلی مالت

بورس تحصیلی در مالتا

شرایط بورس تحصیلی در مالتا

فرصت های بین المللی، کمک هزینه تحصیلی یا دانشجویی و بورس تحصیلی در مالتا برای دانشجویان خارج از کشور در سال ۲۰۱۹ فراوان یافت می شود. این بورس های تحصیلی به عنوان کمک مالی نامیده می شود و چندین مورد از این بورس ها وجود دارد که اداره کمک مالی دانشگاه های مالتا در اختیار دانشجویان خارجی قرار می دهد.

بورس های تحصیلی مالتا توسط دانشگاه های مالتا برای مطالعه یا تحقیق در این دانشگاه ارائه شده است. دانشجویان بین المللی دانشگاه های ارائه دهنده بورس تحصیلی در مالتا، کارآموزی یا تحصیل را در دانشگاه های بین المللی می توانند انتخاب کنند، پیشنهاد می دهیم اطلاعات موثق را از موسسه سفیران سروش سعادت کسب نمایید.

فرصت های منحصر به فرد

به استثنای ارائه بورس تحصیلی توسط دانشگاه، بسیاری از سازمان های دولتی و نیمه خصوصی یا حتی خصوصی نیز به منظور تحقیق و پژوهش به محققان و دانشجویان خارجی بورس و کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهند. موسسه سفیران سروش سعادت با در اختیار داشتن آخرین لیست ارائه دهندگان بورس تحصیلی در سال ۲۰۱۹ می تواند پاسخگوی تمام سوالات شما در زمینه بورس تحصیلی در مالتا باشد.

ارائه دهندگان بورس تحصیلی

اگر قصد دارید در خصوص نحوه، تعداد و نام ارائه دهندگان بورس تحصیلی در مالتا بدانید لیستی از آخرین بورس های بین المللی، کمک های دانشجویی و کمک های مالی که به منظور راهنمایی به شما متقاضیان تهیه کرده ایم را مشاهده نمایید. همچنین ذکر این نکته خالی از لطف نیست که فرم درخواست تحصیلی دانشگاه های مالتا نیز برای اعطای کمک هزینه تحصیلی به صورت آنلاین در وبسایت های این دانشگاه ها یا موسسات عالی در دسترس است.

  • بورس تحصیلی دانشگاه مالتا (که همچنین به عنوان کمک هزینه تحصیلی دانشگاه مالتا شناخته می شود)
  • بورس تحصیلی مقطع لیسانس دانشگاه مالت،
  • کمک هزینه تحصیلی مقطع دکتری دانشگاه مالتا

بورس تحصیلی کارشناسی ارشد هنر

بورس تحصیلی برای کارشناسی ارشد هنر یک بورس تحصیلی بین المللی است که توسط دانشگاه مالتا برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود. این کمک هزینه تحصیلی کارشناسی ارشد را می توان برای پیشبرد دروس هنری اخذ کرد. 5 آگوست مهلت ارسال درخواست برای بورس تحصیلی برای کارشناسی ارشد هنر است. فرم درخواست بورس تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد رشته هنر را می توان از پایگاه های اینرترنتی که دانشگاه ها به اطلاع رسانی در آنها می پردازند اخذ نمود.

کمک مالی ملل متحد در دانشگاه مالتا

کمک مالی ملل متحد در مالتا، یک بورس تحصیلی بین المللی است که توسط دولت مالتا برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود. دانشجویان واجد شرایط این بورس باید قصد ادامه تحصیل در مالتا در مقاطع عالی و ارائه یک پروپوزال در علوم پیش رو را داشته باشند. این بورس تحصیلی تنها برای دانشجویان خارجی قابل استفاده است.

همچنین امکان اخذ مدرک کارشناسی ارشد یا اخذ کمک هزینه تحصیلی در مقطع دکتری برای ادامه تحصیل در رشته های مربوط به محیط زیست، تغییرات اقلیمی، تاب آوری در مقابل تغییرات اقلیمی، جانور شناسی، بیوتکنولوژی، حقوق، علوم سیاسی، فلسفه و جامعه شناسی نیز وجود دارد.

نکاتی در خصوص بورس تحصیلی

آخرین مهلت ارائه درخواست و پر کردن تمام فرم ها و همچنین ارسال آنها به اداره مربوطه در دانشگاه مورد نظر پنجم می هر سال است. به درخواست های پس از این تاریخ طبق هشداری که در قسمت مربوطه همواره ذکر می شود ترتیب اثر داده نمی شود.

ارزش پولی بورس تحصیلی معادل پوشش هزینه های تحصیل و / یا هزینه ثبت نام + اقامت و سایر مزایا است. این بورس تحصیلی پس از ورود به کشور مالتا و اخذ ویزای تحصیلی و  اقامت تحصیلی در این کشور قابل دریافت است. البته گاهی ممکن است این بورس به صورت نقد و در همان سال اول و یا به صورت پیش پرداخت با اقساطی که در تمام طول تحصیل پرداخت می شود ارائه گردد.

یک فرصت استثنایی

مرکز تکنولوژی های توزیعی Ledger (CDLT) در دانشگاه مالتا UM  در حال تلاش برای جذب کاندیداهای مناسب از طریق یک طرح بورس تحصیلی در مالتا است که توسط آژانس فناوری اطلاعات مالتا MITA  در دسترس قرار گرفته است. این بورس تحصیلی بخشی از یادداشت تفاهم بین UM و MITA است و در تاریخ 28 اوت 2018 در حضور وزیر امور مالی، اقتصاد دیجیتال و نوآوری در پارلمان راه اندازی شد.

این بورس تحصیلی دانشجویان را قادر می سازد که برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بخوانند. این تحصیلات متمرکز بر برنامه هایی که بر روی Blockchain و Distributed Ledger Technologies (DLT) است و در هر رشته و برنامه های کاربردی مختص به آن ارائه شده است.

دانشجویانی که واجد شرایط درخواست هستند شامل افرادی می شوند که با موفقیت پروسه پذیرش را تکمیل می کنند. شرط پذیرش این بورس این است که متقاضی  دارای مدرک کارشناسی ارشد حداقل ECTS باشد و مستقیما موضوعات  Blockchain Distributed Ledger Technologies را تحت پوشش قرار داده باشد که این امر می تواند شامل پایان نامه ها یا پروژه ها باشد یا تز دکترایش بر روی Blockchain و Distributed Ledger Technologies تمرکز داشته باشد.

شرایط اخذ بورس تحصیلی

معیارهای واجد شرایط بودن برای اخذ بورس تحصیلی در مالتا عبارتند از:

  • متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه علوم یا دروس و یا تفکرات نوین باشد.
  • باید در طرح های گذشته قسمتی مربوط به چشم انداز آینده را پوشش داده باشد.
  • متقاضیان باید به برنامه نویسی Matlab و C مسلط باشند.
  • متقاضیان بین المللی باید گواهینامه مهارت زبان انگلیسی بین المللی را در سطح مورد نیاز ارائه دهند.

بورس بین المللی کالج مالتا

با ارائه بورس تحصیلی کامل بر اساس شایستگی تحصیلی، کالج بین المللی  GCM  قصد دارد فرصت های جدیدی را برای دانشجویانی که در طول تحصیلات گذشته خود به طور غیرمعمول به تحصیلات عالی دست یافته اند و مایل به تحصیل در لیسانس یا مدرک ارشد در کالج بین المللی مالتا هستند ارائه دهد. واجد شرایط بودن: تمام متقاضیانی که در یکی از دوره های زیر پذیرفته شده اند: (MBA – دانشگاه چستر) (مدرک مدیریت – دانشگاه چستر) (مدیریت دانش) (دوره پایه در مدیریت با زبان انگلیسی)

معیارهای دیگر

نحوه درخواست: فرم درخواست موجود در www.gcmalta.com/how-to-apply  را تکمیل کنید. این فرم شامل یک کادر 200 کلمه ای است که دلایل خود را برای انتخاب GCM برای ادامه تحصیل خود ارائه می دهید، مدارک تحصیلی را باید بارگزاری کنید و همه آنها را همراه با CV به admissions@gcmalta.com. GCM  ارسال کنید. کمک هزینه تحصیلی به کسانی که شایستگی های علمی استثنایی دارند اعطا می شود.

همه متقاضیان باید مدارک خود را تا 1 ژوئیه ارائه دهند. این بورس تحصیلی در مالتا به 10 نفر از متقاضیانی که دارای معیارهای مورد نیاز می باشند، اعطا می شود. برای اطلاع از تمام فرصت های اخذ بورس تحصیلی و همچنین اقامت و مهاجرت به مالتا با موسسه سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *