مهاجرت تحصیلی مالت

اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا

اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا

اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا  می تواند یکی از از روش های موفقیت آمیز در زمینه گرفتن حق اقامت دائم این کشور زیبای اروپایی باشد. پس در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعات بیشتری در رابطه با موضوع اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا می باشید در ادامه این مقاله همراه ما باشید. البته برای آشنایی بیشتر با شرایط این کشور زیبای اروپایی می توانید به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت  مراجعه فرمایید.

آشنایی بیشتر با مزایای اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا

هزینه های تحصیل و زندگی در کشور مالتا بسیار پایین و مناسب می باشد. همچنین این کشور از امنیت اجتماعی بالایی برخورداراست . همین مزایا باعث شده است که این کشور مورد توجه افرادی که می خواهند برای تحصیل به کشور های خارجی مهاجرت کنند شود . کشور مالتا برای دانشجویان خود بورسیه های تحصیلی متنوعی را در نظر گرفته است که با استفاده از این بورسیه های تا حدی هزینه های دانشجویان در این کشور کاهش می یابد . برای مهاجرت تحصیلی به مالتا دانشجویان باید به سفارت اتریش مراجعه کنند زیرا کشور مالتا در ایران سفارت ندارد .

شرایط بورسیه تحصیلی مالتا

شرایط بورسیه تحصیلی مالتا به این صورت است که دانشجویانی که برای تحصیل به کشور مالتا مهاجرت می کنند در تلاش هستند که بتوانند بورسیه تحصیلی مالتا را دریافت کنند . دریافت بورسیه تحصیلی مالتا به دلیل کاهش هزینه های دانشجویان باعث می شود که دانشجویان راحت تر و با خیال آسوده تر به تحصیل خود بپردازند.

شرایط سنی متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا

داوطلبان برای دریافت بورسیه تحصیلی مالتا در مقطع کارشناسی باید دارای سن بین ۱۸ تا ۱۹ سال باشند .

داوطلبان برای دریافت بورسیه تحصیلی مالتا در مقطع کارشناسی ارشد باید دارای سن ۲۴ سال باشند .

داوطلبان برای دریافت بورسیه تحصیلی مالتا در مقطع دکتری باید دارای سن ۲۷ سال باشند.

شرایط زبان متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا

برای موفقیت در زمینه دریافت بورسیه تحصیلی مالتا علاوه بر شرایط سنی داوطلبان باید دارای مدرک زبان و معدل بالا در مقاطع قبلی خود باشند . علاوه بر موارد ذکر شده تسلط داوطلبان به زبان کشور مالتا و داشتن مقالات بین المللی ISI تأثیر فراوانی در افزایش شانس داوطلبان دارد

مدت زمان تحصیل برای فرایند اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور مالتا بین ۳ تا ۵ سال زمان لازم دارد.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور مالتا بین ۱ تا ۲ سال زمان لازم دارد.

تحصیل در مقطع دکتری در کشور مالتا بین ۱ تا ۳ سال زمان لازم دارد.

در ادامه به معرفی دانشگاه هایی که دانشجویان در کشور مالتا می توانند از آن ها بورسیه تحصیلی دریافت کنند می پردازیم.

معروف ترین دانشگاه های این کشور عبارتند از:

دانشگاه علوم جهانگردی مالتا

دانشگاه علوم جهانگردی مالتا که یکی از دانشگاه های کشور مالتا است،در زمینه های جهانگردی و صنعت توریسم به آموزش دانشجویان می پردازد . دانشجویان این دانشگاه پس از گذشت ترم اول تحصیل خود در این دانشگاه می توانند برای دریافت بورسیه تحصیلی اقدام نمایند . البته دانشجویان برای تحصیل در این دانشگاه باید به زبان انگلیسی مسلط باشند . اگر دانشجویان به زبان انگلیسی مسلط نباشند باید در دوره های زبان انگلیسی در کشور مالتا که تقریباً بین ۶ تا ۹ ماه زمان لازم دارد شرکت نمایند و هزینه ی این دوره را که ۶۰۰۰ یورو است پرداخت نمایند .

آشنایی با بورسیه تحصیلی متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا

معروف ترین بورسیه های تحصیلی موجود در این کشور عبارتند:

بورسیه تحصیلی دانشگاه دولتی uom

دانشگاه دولتی uom که در کشور مالتا واقع است . تقریباً ۱۱ هزار دانشجو در حال تحصیل در این دانشگاه هستند و از این تعداد تقریباً ۶۵۰ نفر دانشجویان خارجی هستند . دانشجویان این دانشگاه می توانند از بورسیه تحصیلی استفاده نمایند.

برای رشته های پزشکی در مالتا و رشته دندانپزشکی در کشور مالتا در هر سال فقط تعداد ۳۰ نفر می توانند پذیرش دریافت نمایند . دانشجویانی که برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی و رشته های مرتبط بتوانند پذیرش دانشگاه های مالتا را دریافت نمایند حتماً باید در دوره ی A-LEVEL در کالج های مالتا شرکت نمایند .  طول دوره ی کالج در کشور مالتا ۲ سال می باشد پس از گذشت این دو سال داوطلبان می توانند برای دریافت بورسیه تحصیلی مالتا اقدام نمایند .

معمولاً دانشجویان مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری  دارای تحصیل رایگان در کشور مالتا هستند و می توانند از بورسیه تحصیلی مالتا استفاده نمایند . معمولاً بورسیه تحصیلی مالتا در قالب کمک هزینه هایی نیز به دانشجویان ارائه می شود.

نکات مهم متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا

یکی از نکات مهمی که متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا باید به آن توجه داشته باشند این است که در کشور مالتا دانشگاه های انگلیسی نیز وجود دارد . افرادی که موفق شوند در دانشگاه های انگلیسی کشور مالتا پذیرش بگیرند و تحصیل نمایند پس از گذشت ۳ ترم تحصیلی می توانند از دانشگاه های کشور انگلیس پذیرش بگیرند .

لازم به ذکر می باشد که در این کشور دوره ها و هم چنین برنامه های تحصیلی از نوع بین المللی چندان زیادی  وجود ندارد، ولی  تعدادی از انواع  بورسیه های  تحصیلی در این کشور وجود دارد . و وجود این تعداد بدین معنا نمی باشد که این کشور برای ثبت نام نمودن از دانشجویان بین المللی اقدام به ایجاد  فرصت های تحصیلی زیادی کرده است.

با توجه به پایان رسیدن مقاله اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا اگر شما هم برای تحصیل نمودن در این کشور زیبای اروپایی بیشتر علاقه مند شدید این فرصت را دارید تا به مراجعه نمودن به لینک های نظیر  دکترا در مالتا یا مهاجرت تحصیلی به مالتا به اطلاعات کامل تری دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *