مهاجرت تحصیلی بلاروس

بورسیه تحصیلی بلاروس

بورسیه تحصیلی بلاروس

بورسیه تحصیلی بلاروس یکی از مزیت های تحصیلی می باشد زیرا به دانشجویان کمک می کند که با استفاده از بورسیه تحصیلی هزینه ها را بکاهند. این کشور کم هزینه ترین کشور اروپایی می باشد. خیلی از دانشجویان بین المللی این کشور برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند. در این کشور دانشگاه های معتبر و مورد تایید وزارت علوم قرار گرفته است که به برخی از دانشجویان بورسیه تحصیلی داده می شود. لازم به ذکر است دریافت بورسیه تحصیلی در بلاروس کاری دشوار می باشد. از این رو باید زمان زیادی صرف دریافت بورسیه تحصیلی کنید. کشور بلاروس ارزان ترین کشور اروپایی می باشد. این مقاله توسط تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در باب بورسیه تحصیلی بلاروس نگارش شده است.

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی بلاروس

کسانی که بورسیه تحصیلی بلاروس را دریافت می کنند این امکان را دارند که به صورت رایگان به تحصیل خود ادامه دهند. اغلب بورسیه تحصیلی برای دوره های دکترا می باشد و در دوره های کارشناسی ارشد بیشتر از دوره های کارشناسی می باشد. اگر شما به فکر تحصیل در کشور بلاروس هستید می توان گفت که برای ادامه تحصیل به این کشور انتخاب مناسبی کرده اید. هرچند که هزینه تحصیل در بلاروس کم است. اما با این حال دانشجویان بین المللی زیادی در حال ادامه تحصیل هستند.

نکته مهم این است که دانشجویان بین المللی در بلاروس به آسانی با توجه به شرایط خود دانشگاه خود را پیدا می کنند. دانشگاه های کشور بلاروس چند فرهنگی می باشند و به تحصیل خود ادامه می دهند. کشور بلاروس دارای سابقه درخشان و حرفه ای در دارا بودن دانشجویان بین المللی با همگی نیازهای تحصیلی و حتی مسائل غیر علمی است.

بورسیه تحصیلی پزشکی بلاروس

بورسیه تحصیلی پزشکی بلاروس در کشور بلاروس در بعضی از دانشگاه های ویژه تدریس می شود. بیشتر دانشجویان غیر اروپایی در دانشگاه های قابل اعتبار در کشور بلاروس در یک سال به تحصیل خود ادامه می دهند. هزینه های جانبی برای موسسات آموزشی عالی برای دانشجویان غیر اروپایی از 2000$ الی 4000$ (دلار) بستگی به رشته و دانشگاه شخص دارد.

همه مراکز آموزشی بلاروس دارای خوابگاه هستند. دانشجویان بین المللی در بلاروس کمک می کنند که مجوز اقامت این کشور را به دست آورند. دانشجویان تمامی کشورها برای تحصیل در این کشور این امکان را دارند که ویزای تحصیلی را دریافت کنند. مبلغ بورسیه به دانشگاه هایی که شما انتخاب کردید بستگی دارد. این امکان را دارد که به هزینه های تحصیلی شما کمک کند. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله اعزام دانشجو به بلاروس را مطالعه بفرمائید.

بورسیه تحصیلی پزشکی بلاروس

بورسیه تحصیلی بلاروس در دانشگاه اروپایی ویلنیوس

طراحی بورس تحصیلی به مدت 3 سال می باشد. کمیسیون دولتی این کشور به دانشجویان بلاروس با 4.5 میلیون € (یورو) به شرایط زیر شامل می شود:

  • کمک هزینه به 170 دانشجوی کارشناسی ارشد و 35 دانشجوی کارشناسی جدید برای دانشگاه علوم انسانی اروپایی
  • هزینه های زندگی بابت دانشجویان بلاروس که به تازگی ثبت نام کردند.
  • کمک هزینه تحصیلی به 100 دانش آموز برای موسسات آموزشی عالی

لازم به ذکر است بورسیه شهریه و هزینه های زندگی با بورسیه ها را می توان تامین کرد. دانشجویان بابت بورسیه تحصیلی باید از کارشناسان شورای وزیران تعیین شود. یکی دیگر از مزیت های تحصیل در بلاروس مدارس شبانه روزی در کشور بلاروس می باشد.

بورسیه بنجامین گیلمن بورسیه تحصیلی بلاروس

یورسیه بنجامین گیلمن هزینه تحصیل را برای دانشجویان محروم بدون اخذ بورسیه به ادامه تحصیل دست پیدا نمی کنند. بیشتر از 2300 کمک هزینه تحصیلی در یک سال تا 5000$ (دلار) برای برنامه های آموزشی هزینه می شود. حمایت مالی وکم هزینه بینجامین گیلمن به دانش آموختگانی که احتیاج به کمک مالی دارند اعطاء می گردد و می توانند بهره مند شوند. کسانی که در رشته های علوم و مهندسی، قومیت های مختلف و دانشجویان معلول می باشد.

برنامه های ملی آموزشی و پرورشی در این کشور بالا می باشد. بورسیه معتبر برای دانشجویان دوره کارشناسی که در حال ادامه تحصیل در رشته های کسب و کار، حقوق، علوم و کشاورزی به زبان انگلیسی و روسی تدریس می شود. این نوع بورسیه تا یک سال برای فرد دانشجو قابل اعتبار است. متقاضیان برای اخذ کمک هزینه تحصیلی با دولت فدرال تماس می گیرند. اندازه بورسیه تحصیلی این کشور تا 20000$ (دلار) می باشد.

هزینه تحصیل و زندگی در بلاروس

این کشور، یکی از کشورهایی است که باید برای داشتن دانشگاه های عالی که تحصیلات در سطح جهانی را از اروپا ارائه می دهند. این کشور خانه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان بین المللی بوده است که در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند. برای تکمیل مدرک در این کشور، باید چندین هزینه پرداخت شود که شامل شهریه دانشگاه، هزینه ها و هزینه های زندگی روزانه یک دانشجوی معمولی، و محل اقامت و اجاره مسکن برای کل اقامت آن ها می شود. در این کشور، یک دانشجوی بین ‌المللی باید شهریه ‌ای بین 2000$ الی 4000$ (دلار) بپردازد که این کشور را به یکی از ارزان‌ ترین مقاصد برای تحصیل تبدیل می ‌کند.

هزینه های روزانه دانشجویان حدود 150$ الی 200$ (دلار) در ماه مشخص شده است و این بستگی به میزان صرفه جویی شما دارد. بنابراین، یاد بگیرید که چگونه کارهای خانگی و آشپزی را انجام دهید تا هزینه های ماهانه خود را کاهش دهید. خوابگاه برای دانشجویان بسیار ارزان است و در خوابگاه های دانشگاه بین 15$ الی 50$ (دلار) است که بستگی به مشترک بودن یا نبودن اتاق شما دارد. در حالی که آپارتمان ها و اقامتگاه های خارج از آن حدود 200$ الی 250$ (دلار) در ماه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه تحصیل در بلاروس مقاله مذکور را مطالعه بفرمائید.

زبان تحصیل در بلاروس

زبان تدریس در بلاروس به زبان انگلیسی و روسی می باشد که بیشتر مواقع و بیشتر رشته ها به زبان انگلیسی تدریس می شود. در این کشور دریافت بورسیه تحصیلی حتی بدون مدرک زبان هم امکان پذیر می باشد. کسانی که از بورسیه تحصیلی در این کشور استفاده می کنند این امکان را دارند که در هزینه های زندگی مانند خوراک، پوشاک، حمل و نقل و غیره تامین کنند.

بورسیه تحصیلی این کشور، همانطور که در ابتدا مقاله گفته شد این است که برای کمک هزینه های زندگی و تحصیل به بعضی از دانشجویان بورسیه داده می شود. برای اطلاعات بیشتر این امکان را دارید که با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با مشاوران حرفه ای و ارشد ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید. مشاوران حرفه ای ما شرایط شما را در نظر می گیرند. بدین ترتیب بهترین راه را به شما عزیزان پیشنهاد می دهند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *