مهاجرت تحصیلی بلاروس

بورسیه تحصیلی بلاروس

بورسیه تحصیلی بلاروس

بورسیه تحصیلی بلاروس یکی از مزیت های تحصیل در بلاروس می باشد. بنیاد های کشور بلاروس به دانشجویان کمک می کنند که با استفاده از بورسیه تحصیلی به هزینه های تحصیل در بلاروس کمک می کنند. کشور بلاروس کم هزینه ترین کشور اروپایی می باشد. خیلی از دانشجویان بین المللی کشور بلاروس برای ادامه تحصیل  انتخاب می کنند. در کشور بلاروس دانشگاه های معتبر و مورد تایید وزارت علوم قرار گرفته است که به برخی از دانشجویان بورسیه تحصیلی داده می شود.

لازم به ذکر است دریافت بورسیه تحصیلی در بلاروس کاری دشوار می باشد که باید زمان زیادی صرف دریافت بورسیه تحصیلی کنید. و همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد کشور بلاروس ارزان ترین کشور اروپایی می باشد.

شرایط دریافت بورسیه تحصیلی بلاروس

کسانی که بورسیه تحصیلی بلاروس را دریافت می کنند این امکان را دارند که به صورت رایگان به تحصیل خود ادامه دهند. اغلب بورسیه تحصیلی برای دوره های دکترا می باشد و در دوره های کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) بیشتر از دوره های کارشناسی (لیسانس) می باشد.

اگر شما به فکر تحصیل در کشور بلاروس هستید می توان گفت که برای ادامه تحصیل به این کشور انتخاب مناسبی کرده اید. هرچند که هزینه تحصیل در بلاروس کم است اما با این حال دانشجویان بین المللی زیادی در حال ادامه تحصیل هستند. نکته مهم این است که دانشجویان بین المللی در بلاروس به آسانی با توجه به شرایط خود دانشگاه خود را پیدا می کنند و دانشگاه های کشور بلاروس چند فرهنگی می باشند و به تحصیل خود ادامه می دهند. کشور بلاروس دارای سابقه درخشان و حرفه ای در دارا بودن دانشجویان بین المللی با همگی نیاز های تحصیلی و حتی مسائل غیر علمی است.

بورسیه تحصیلی پزشکی بلاروس

بورسیه تحصیلی پزشکی بلاروس در کشور بلاروس در بعضی از دانشگاه های ویژه تدریس می شود. بیشتر دانشجویان غیر اروپایی در دانشگاه های قابل اعتبار در کشور بلاروس در یک سال به تحصیل خود ادامه می دهند. هزینه های جانبی برای موسسات آموزشی عالی برای دانشجویان غیر اروپایی از 2000 تا 4000 دلار بستگی به رشته و دانشگاه شخص دارد.

همه ی مراکز اموزشی بلاروس دارای خوابگاه هستند. که این امکان را دارد دانشجویان بین المللی در بلاروس کمک می کنند که مجوز اقامت این کشور را بدست آورند. دانشجویان تمامی کشور ها برای تحصیل در این کشور این امکان را دارند که ویزای تحصیلی دریافت کنند. مبلغ بورسیه به دانشگاه هایی که شما انتخاب کردید بستگی دارد و این امکان را دارد که به هزینه های تحصیلی شما کمک کند.

بورسیه تحصیلی بلاروس در دانشگاه اروپایی ویلنیوس

طراحی بورس تحصیلی به مدت 3 سال می باشد و کمیسیون دولتی این کشور به دانشجویان بلاروس با 4.5 میلیون یورو به شرایط زیر شامل می شود:

  • کمک هزینه به 170 دانشجوی فوق لیسانس و 35 دانشجوی لیسانس جدید برای دانشگاه علوم انسانی اروپایی
  • هزینه های زندگی بابت دانشجویان بلاروس که به تازگی ثبت نام کردند.
  • کمک هزینه تحصیلی به 100 دانش آموز برای موسسات آموزشی عالی

لازم به ذکر است بورسیه شهریه و هزینه های زندگی با بورسیه ها را می توان تامین کرد. دانشجویان بابت بورسیه تحصیلی باید از کارشناسان شورای وزیران تعیین شود. یکی دیگر از مزیت های تحصیل در بلاروس مدارس شبانه روزی در کشور بلاروس می باشد.

بورسیه بنجامین گیلمن بورسیه تحصیلی بلاروس

یورسیه بنجامین گیلمن هزینه تحصیل را برای دانشجویان محروم بدون اخذ بورسیه به ادامه تحصیل دست پیدا نمی کنند. بیشتر از 2300 کمک هزینه تحصیلی در یک سال تا 5000 دلار برای برنامه های آموزشی در کل دنیا هزینه می شود. حمایت مالی وکم هزینه بینجامین گیلمن به دانش اموختگانی که احتیاج به کمک مالی دارند اعطا میگردد و میتوانند بهره مند شوند. کسانی که در رشته های علوم و مهندسی، قومیت های مختلف و دانشجویان معلول می باشد.

بورسیه تحصیلی بلاروس

برنامه های ملی آموزشی و پروشی در کشور بلاروس بالا می باشد و بورسیه معتبر برای دانشجویان دوره کارشناسی که در حال ادامه تحصیل در رشته های کسب و کار، حقوق، علوم و کشاورزی به زبان انگلیسی و روسی تدریس می شود. این نوع بورسیه تا یک سال برای فرد دانشجو قابل اعتبار است. متقاضیان برای اخذ کمک هزینه تحصیلی با دولت فدرال تماس می گیرند. اندازه بورسیه تحصیلی بلاروس تا 20.000 دلار می باشد.

بورسیه فولبرایت

بورسیه تحصیلی فولبرایت بیشتر بورسیه آزادتر می باشد و به آن دسته از افراد قرار می گیرد که به طور غیر قانونی داخل بلاروس نشده اند. این بورسیه مختصص کشور های اروپا شرقی می باشد. برنامه فولبرایت به دانشجویان بلاروسی کمک هزینه مالی می کنند. آموزش انگلیسی فولبرایت بابت تحصیل با زبان انگلیسی انجام می شود و متخصصان برای یک فرصت مطالعاتی و تحقیقاتی به صورت ماهانه در کشور بلاروس مهاجرت می کنند.

زبان تحصیل در بلاروس

زبان تدریس در بلاروس به زبان انگلیسی و روسی می باشد که بیشتر مواقع و بیشتر رشته ها به زبان انگلیسی تدریس می شود. در کشور بلاروس دریافت بورسیه تحصیلی حتی بدون مدرک زبان هم امکان پذیر می باشد. کسانی که از بورسیه تحصیلی در بلاروس استفاده می کنند این امکان را دارند که در هزینه های زندگی مانند خوراک، پوشاک؛ حمل و نقل و … تامین کنند.

بورسیه تحصیلی بلاروس، همانطور که در ابتدا مقاله گفته شد این است که برای کمک هزینه های زندگی و تحصیل به بعضی از دانشجویان بورسیه داده می شود. برای اطلاعات بیشتر این امکان را دارید که با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با مشاوران حرفه ای و ارشد ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید. مشاوران حرفه ای ما شرایط شما را در نظر می گیرند و بهترین راه را به شما عزیزان پیشنهاد می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *