مهاجرت تحصیلی انگلستان

بهترین شهر دانشگاهی انگلستان برای تحصیل

بهترین شهر دانشگاهی انگلستان برای تحصیل

بهترین شهر دانشگاهی انگلستان برای تحصیل:لندن یک شهر بزرگ است و بهترین شهر انگلستان برای تحصیل و زندگی است. شما امکان تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان را دارید که بین بهترینها در جدول رتبه بندی جهانی قرار دارند و نحوه تدریس و تحقیق درجه اول را ارائه میدهند. در لندن بیش از 40 دانشگاه و کالج آموزش عالی وجود دارد که یکی از خوشه های بزرگ آموزشی دنیا محسوب میشود. حدود 30 هزار تنوع رشته ای در پردیس های دانشگاهی انگلستان از انسانشناسی به طراحی گرفته تا مدیریت به جانورشناسی ارائه میشود، که تمام آنها در دانشگاههای لندن نیز ارائه می شوند.

بهترین شهر دانشگاهی انگلستان برای تحصیل

جمعیت: 8.2 میلیو نفر (آمار سال 2011)

جمعیت دانشجویی: حدود 400 هزار نفر

 

دانشجویان بین الملل برای تحصیل در انگلستان، لندن را به دیگر شهرها ترجیح میدهند. با در نظر گرفتن دانشجویان حاضر از 200 کشور به راستی لندن دنیایی در بطن یک شهر است. در واقع امکان ایجاد یک شبکه جهانی از دوست و همکار وجود دارد که تا سرار طول عمر شما ادامه خواهد داشت. لندن شهری چند فرهنگی است. بیش از 300 زبان در این شهر صحبت میشود و تنها تعداد محدودی از زبانها هست که نشان داده نشده است. هیچ جای دیگری برای موقعیت تحصیلی با لندن نمیتواند رقابت کند چراکه تلفیقی از برترینهای آموزشی، میراث فرهنگی و هنری غنی و مزکر تجارت جهانی محسوب میشود.

 

این که شما علاقه مند به پارک یا بار، سالن های تئاتر یا سینما، خرید و یا گشت و گذار، موزه ها یا گالری های هنری، رقص بدون توقف در طول تعطیلات آخر هفته و یا خوردن هر غذاهای زیر آفتاب  هستید، لندن می تواند نیازهای شما را تامین کند.

 

لندن اقامتگاهی برای بیش از 100 هزار دانش آموزان بین المللی از 200 کشور مختلف است بدین معنا که دانشجویان بین المللی در لندن بیشتر از هر شهر دیگری در جهان است.

 

لندن یکی از مهم ترین مراکز مالی جهان است، بنابراین برای فارغ التحصیلانی که در فکر جستجوی کار دانشجویی در انگلستان هستند فرصت های شغلی بساری نهفته است. در عین حال یکی از مهم ترین شهرهای جهان در زمینه رسانه و هنر، بعلاوه به عنوان یک میزبان از صنایع مختلف بشمار میرود.

لندن پايتخت انگلستان تا قبل از خروج انگليس از اتحاديه اروپا پرجمعيت ترين شهر اتحاديه اروپا بود. اکنون نيز لندن بزرگترين و مهم ترين شهر انگلستان و يکي از ديدني ترين شهرهاي جهان مي باشد. لندن مرکز مالي و تجاري و اقتصادي اروپا مي باشد. لندن داراي يکي از بهترين سيستم هاي حمل و نقل جهان مي باشد. با توجه به اينکه آب و هواي لندن در اکثر اوقات سال باراني و ابري است، بهترين فصل براي سفر به لندن فصل تابستان مي باشد. لندن بهترين شهر انگلستان براي زندگي و تحصيل مي باشد. با توجه به اين که لندن يکي از مراکز مالي و اقتصادي مهم اروپا مي باشد، بنابراين فرصت هاي شغلي در لندن براي فارغ التحصيلان دانشگاهي در اين کشور بسيار است. لندن شهري است که بيشترين دانشجوي خارجي را در جهان دارد. بيش از 100 هزار دانش آموز و دانشجوي بين المللي از بيش از 200 کشور جهان در لندن مشغول به تحصيل مي باشند.
البته در نظر داشته باشد که لندن يکي از گران ترين شهرهاي جهان نيز مي باشد و همين امر ممکن است متقاضيان تحصيل در انگلستان را به شهري غير از لندن جذب نمايد.

منچستر يکي از زيباترين و توريستي ترين و قديمي ترين شهرهاي انگلستان مي باشد. هم چنين منچستر پس از شهرهاي بيرمنگام و برادفورد بيشترين تعداد مسلمان را در خود جاي داده است که اکثراً از کشور پاکستان مي باشند.

شهر ليورپول نيز چهارمين شهر پرجمعيت انگلستان مي باشد. ليورپول دانشگاه هاي مهمي چون جان مورز ليورپول، دانشگاه ليورپول سنت ادوارد و دانشگاه موپ ليورپول را در خود جاي داده است.

بيرمنگام تا قبل از جنگ جهاني دوم يکي از ثروتمندترين شهرهاي انگلستان بود. به همين دليل هم اکنون يکي از توريستي ترين شهرهاي انگلستان است.

شهر شفيلد از ديگر شهرهاي بزرگ انگلستان براي زندگي مي باشد. شفيلد به عنوان امن ترين و سبزترين شهر انگلستان نيز شناخته شده است. دانشگاه شفيلد در سال 1897 در اين شهر تأسيس شده است. اين شهر پايين ترين ميزان هزينه دانشجويان را به خود اختصاص داده است.

از شهرهاي دانشجويي انگلستان مي توان به ليدز، سنت اندروز و بلفاست در ايرلند شمالي اشاره نمود.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *