مهاجرت کاری هلند

اقامت کاری کشور هلند

اقامت کاری کشور هلند

شرایط  اقامت کاری کشور هلند چیست؟

آیا اقامت کاری کشور هلند امکان پذیر است؟

اقامت کاری کشور هلندچه امتیازاتی دارد؟

چگونه می توان برای اقامت کاری کشور هلند اقدام کرد؟

آیا اقامت کاری کشور هلند برای افراد غیر از اتحادیه اروپا مقدور است؟

آیا برای اقامت کاری کشور هلند داشتن مدرک زبان اجباری است؟

آیا اقامت کاری کشور هلندبدون قرارداد با کارفرمای هلندی مقدور است؟

آیا با اقامت کاری کشور هلند می توان به اقامت دائم هلند رسید؟

آیا اقامت کاری کشور هلند یکی از راههای اخذ اقامت در هلند است؟

آیا با اقامت کاری کشور هلند می توان به تابعیت هلند رسید؟

مدارک نیاز برای اخذ اقامت کاری کشور هلند چیست؟

چگونه می توان برای اقامت کاری کشور هلند اقدام کرد ؟ این مقاله در باب اقامت کاری کشور هلند نگارش شده است و به تمامی سوالات شما در باب اقامت کاری کشور هلند پاسخ می دهد .

قانون کار

چنانچه شهروند اتحادیه اروپا نیستید باید مجوز لازم  کار در هلند را دریافت نمایید. اشخاص تبعه غیر از اتحادیه اروپا که علاقمند کار موقت به مدت کمتر از سه ماه  در کشور هلند هستند مانند  کارگران فصلی ، دانشجویان  ، پناهجویان ، کارکنان یک شرکت بین المللی که شعبه دوم کمپانی آنها در کشور هلند واقع شده است  و  باید از IND اجازه  کاربگیرند.

یک کار فرما فقط زمانی میتواند کار را به خارج از اتحادیه اروپا بفرستد که کارفرما هیچ کارگری برای استخدام از EEA پیدا نکرده باشد. ۵هفته حداقل آن پوریشن کاری  خالی مانده  باشد و پیدا کردن جیگزین برای آن  کارسختی باشد و UWV تشخیص دهد جایگزین فرد مناسب برای آن شغل  کارسختی باشد. کارفرما حتمن باید به مدت سه ماه در هلند و سه ماه در اتحادیه اروپا تمام مراحل برای پیدا کردن کارگرمورد نیاز از جمله تبلیغات اینترنتی  در سایتهای معتبر کاریابی و  تبلیغات چاپی  در روزنامه های رایج را انجام داده باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ  ویزای کار کشور هلند

 • پاسپورت معتبر و ارائه کپی از ویزای قبلی در صورت وجود
 • ارائه  رزرو بلیط  رفت و برگشت
 • گرفتن بیمه حداقل ۳۰٫۰۰۰یورو
 • رزرو هتل یا ارائه اجاره نامه
 • ارائه نامه تمکن مالی
 • ارائه ترجمه مدارک شغلی و بیمه
 • دعوتنامه از کارفرمای هلندی

اقامت کاری کشور هلند

چنانچه ملاحظه فرمودید داشتن قراردادکاری با کارفرمای هلندی از راه امری بسیار دشوار است . قاعدتا کشورهایی که ویزاهای جستجوی کار دارند برای کاریابی در اولیت قراردارند . کشورهایی نظیر آلمان و اتریش که به متقاضی کار در اروپا مجوز کار و اقامت 6 ماهه می دهند .

 • که برای مدت 6 ماه اجازه اقامت و مجوز کار تمام وقت دارند .
 • و با عقد قرارداد کاری می توانند اقامت کاری دریافت کرده و پس از طی 3 سال کار مدام با پرداخت مالیات درخواست کارت اقامت دائم دهند.
 • نظیر اکثر کشورهای اروپایی در هلند  بازار کار برای متقاضیان کار بسیار رقابتی است.
 • اگر دانش زبان هلندی ندارید . سایت  Jobsinnetwork.comبه شما برای پیدا کردن شغل مورد نظر کمک می کند.سایتهای اینترنتی مجاز به شکل خصوصی و دولتی به شما در زمینه کاریابی کمک می کند .
 • برای تک تک آنها رزومه بفرستید و منتظر پاسخ باشید .
 • اگر تا 4 الی 5 هفته سپری شد و پاسخی دریافت نکردید به آنها تلفن کنید و کار را پیگیری نمایید.
 • رزومه شما باید حتمن با استاندارهای هلند مطابفت داشته باشد.
 • اینترنت سریع ترین و ساده ترین کار برای کاریابی است.
 • اکثر شرکتها مشاغل مورد نیاز خود را در سایتهای کاریابی آگهی می کنند.

موسسات کاریابی:

در ادامه سه سایت معتبر برای کاریابی در هلند به شما معرفی می شود : NationaleVacature Bank (در هلند)، Intermediair و Monsterboard. اسن سایتها از بهترین سایتهای کاریابی در هلند هستند. یکی از راههای کاریابی در هلند از طریق ارتباطات با اشخاص است . افرادی که ارتباطات گسترده دارند خیلی بهتر و سریعتر کار پیدا می کنند . آگهی ها یکی از راههای رایج کاریابی در هلند است.

روزنامه های هلندی را بخرید و در بخش تبلیغات به دنبال شغل مورد نظر خود بگردید . نسخه های شنبه همه روزنامه های ملی مانند الجزایر دگلباد ، NRC Handelsblad ، de Telegraaf و د ولکسکرانت ،پرازپیشنهادات شغلی هستند. از روزهای دوشنبه تا جمعه ها می توانید روزنامه های  رایگان را در ایستگاه های اتوبوس و قطار پیدا کنید. در ایستگاههای مترو نیز می توانید تبلیغات کاریابی یکسری از مشاغل را پیدا کنید.

خدمات استخدامی دولتی

خدمات اشتغال عمومی ( UWV Werkbedrijf ) نقش مهمی در بازار کار هلندیدارد. UWV Werkbedrijf درجستجوی کار به متقاضیان کارکمک می کند. آنها در شهرهای مختلف قرار دارند و متخصصان این کار اطلاعات و مشاوره را برای افراد مورد نیاز شغل ارائه می دهند. خدمات استخدامی عمومی از شبکه وسیعی از سایت های دولتی و آژانس های استخدامی استفاده می کند.

آژانس های استخدام خصوصی

یک منبع واقعا خوب برای کاریابی ، uitzendbureaus (آژانسهایاستخدامی) وheadhunters است. آنها موقعیت های شغلی  بلند مدت یا موقت را ارائه می دهند. بسیاری از شرکت ها از این سازمان ها برای یافتن و استخدام نیرو استفاده می کنند. شما می توانید CV خود را به آژانس ارسال کنید و یا از طریق وب سایت خود از یکی از واحدهای کاریابی درخواست کنید.

اگر رزومه شما مطابق با معیارهای مورد نیاز باشد، آژانس با شما تماس خواهد گرفت تا یک قرار ملاقات داشته باشید. اغلب اوقات شما قادر به پیدا کردن یک شغل مناسب هستید . اگر در ابتدای امر خیلی سختگیر نباشید .

در این مقاله به بررسی اقامت کاری در هلند پرداختیم . چنانچه ملاحظه فرمودید دریافت مجوز کار در هلند و ویزای کار در هلند کار دشواری است . اگر علاقمند به کار در اتحادیه اروپا هستید. موسسات مهاجرتی می توانند به شما در دریافت ویزای کار و ویزای جستجوی کار کمک می کنند . برای دریافت اطلاعات مورد نیاز جهت اقامت کاری کشور هلند با موسسه سفیران سروش سعادت تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان ارشد این موسسه بهره مند شوید .

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *