مهاجرت به کشور مجارستان

اقامت مجارستان با خرید ملک

اقامت مجارستان با خرید ملک

اگر به دنبال آسان ترین راه برای کسب اقامت اروپا هستید باید بدانید که اقامت مجارستان با خرید ملک یکی از ساده ترین هاست. اگر شما آماده سرمایه گذاری در زمینه ملک هستید،کسب اقامت مجارستان از طریق املاک و مستغلات برایتان راه گشا خواهد بود. وکلای حرفه ای در موسسه سفیران سروش سعادت می توانند سریع ترین و مطمئن ترین راه هار خرید ملک در مجارستان را به شما نشان دهند.

مجارستان در قلب اروپا

دلایل بسیاری برای انگیزه اقامت مجارستان با خرید ملک وجود دارد که در زیر بدان ها می پردازیم. کشور مجارستان هم عضو اتحادیه اروپا و هم در حوزه شنگنقرار دارد. با اخذ اقامت مجارستان، شما و خانواده تان می توانید بدون ویزابه اکثر کشورهای اروپا سفر کنید. درست است که پایتخت مجارستان به اندازه دیگر شهرهای اروپاییمانند پاریس یا لندن معروف نباشد اما با توجه به نظر توریست ها و مهاجران، محبوبیت بیشتری پیداکرده است. مجارستان در مرکز جغرافیایی قاره اروپا قرار دارد. این امر ارتباطات مسافرتی را به کشورهای دیگر و نیزاقصی نقاط اروپا تسهیل می کند. نرخ ارتکاب جرم در این کشور کم است و هزینه های زندگی بسیار مقرون به صرفه است. در عین حال شما می توانید زیبایی را در معماری و طبیعت محلی این کشور تجربه کنید.

سرمایه گذاری در املاک

بنا بر پیش بینی ها هر سال رشد 15 درصدیدر حوزه املاک و مستغلات وجود دارد. همچنین شما می توانید هر زمان که بخواهید ملک خود را به فروش برسانید. این امر باعث می شود این نوع سرمایه گذاری کاملا امن و سودآور باشد. تعیین کننده ی اصلی بازار اجاره، میزان تقاضای مستاجران است. اگر شما دارای دو یا چند آپارتمان در کشور مجارستان باشید، می توانیداز تامین معیشت خود در این کشور اطمینان حاصل کنید. وجود شرایط لازم به منظور اخذ اقامت مجارستان برای خود و خانواده تان یک اصل اساسی است، اقامت مجارستان با خرید ملک راهی مطمئن است. کارشناسان ما می توانند برای پیدا کردن املاک و مستغلات مناسب در مجارستان به شما مشاوره بدهند. همچنین می توانیم به شما در زمینه یافتن مستاجر قابل اطمینان برای ملکتان در مجارستان کمک برسانیم. فرآیندخرید ملک در کشور مجارستان به قدری سریع است، که شاید سر جمع بیش از ۲ تا ۳ ماه به طول نیانجامد.

فرصت های آموزشی عالی

هنگامی که شما به یک مهاجر در کشور مجارستان تبدیل می شوید، می توانید برای خانواده تان از روش «اتحاد متحد» استفاده کنید. این روش بدین صورت است که همسر و فرزندان زیر 18 سال شما می توانند به تبع شما به مجارستان مهاجرت کنند. برای فرزندان جوانتان می توانید از فرصتهای آموزشی ابتدایی و متوسطه استفاده کنید. اگر فرزندی دارید که بیش از هجده سال سن دارد می تواند در یکی از دانشگاه های خوب در شهر بوداپست ادامه تحصیل دهد. دانشگاه های مجارستان در نقاط کشور نیز بسیار تامل برانگیز خواهند بود بنابراین می توانند برای ویزای دانشجویی درخواست دهند.

اخذ اقامت از طریق خرید ملک

اکنون یک راه سریع و آسان برای تبدیل شدن به یکشهروند اتحادیه اروپا، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مجارستان است.

این برنامه شبیه به برنامه های معروف موجود در اسپانیایا پرتغال است. با این تفاوت که هزینه های بسیار کمتر و زمان پردازش بسیار کوتاه تری را باید سپری کنید.لذا ساده ترین و بهترین راه اقامت مجارستان با خرید ملک است. موسسه سفیران سروش سعادتمطمئن ترین راه های کسب اقامت مجارستان را به شما معرفی خواهد کرد.

خرید حداقل دو آپارتمان

اگر می خواهید همزمان با اقامت مجارستان با خرید ملک معیشت خود را نیز تامین کنید به شما پیشنهاد می دهیم دو آپارتمان بخرید. در مجموع 200،000 یورو برای این منظور نیاز دارد. در ابتدا نیاز دارید خانه ای که به بودجه تان می خورد را انتخاب کنید. این امر سپس شامل مراحل اداری و قانونی می شود. این مراحل حدود ۱۰ درصد از مبلغ خرید شما را در بر می گیرد. زمان مورد نیاز برای تمام این مراحل حدود سه ماه است.

گام های اصلی

اقامت مجارستان با خرید ملک را می توانید در کنار یک راه دیگر که همان راه اندازی شرکت است در نظر بگیرید. تشکیل شرکت در مجارستان سریع ترین و ساده ترین راه راه اندازی شرکت در اتحادیه اروپا است. زیرا فقط 2-3 روز کاری طول می کشد. هر کدام از شرکا فارغ از ملیتی که دارند تنها باید پاسپورت خود را به عنوان سند شناسایی ارائه دهند. شما مجبور هستید فقط برای بازکردن حساب بانکی خود به مجارستان بروید. شما می توانید فعالیت خود را بلافاصله شروع کنید. فعالیت اصلی شما مدیریت اموال به عنوان درآمد شرکت از اجاره اموال خریداریشده است. از طریق شرکت فیش مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا را به صورت بالفعلدریافت می کنید. شما همچنین قادر به انجام سایر انواع تجارت در مجارستان در اتحادیه اروپا اگر بخواهید.

خریداری املاک برای تاسیس شرکت

فعالیت تجاری شما عمدتا از اجاره املاک و مستغلات خریداری شده شما شروع می شود. برای شروع کسب و کار شما ممکن است، ملزم به خرید اموال شوید. پس از آن باید مستاجرهایی قابل اعتماد پیدا کنید. در مجارستان (بیشتر در بوداپست) انواع مختلف املاک و مستغلات وجود دارد. گستره وسیعی از انتخاب ها من جمله آپارتمان های جدید و قدیمی برای خرید وجود دارد. شبکه گسترده ما، به شما کمک می کند که (حداقل دو قطعه) املاک و مستغلات را انتخاب کنید که بهترین درآمد را برای شما ایجاد کند.

درخواست اقامت

اگر شما در حال انجام یک کسب و کار موفق و پردرآمد و ثابت در مجارستان هستید واجد شرایط برای اقامت نیز هستید. یک طرح کسب و کار جامع، شرکت شما را تأیید می کند و از درخواست اقامت شما حمایت می کند. علاوه بر این، اگر شما اقامت کسب کنید، می توانید خانواده خود (همسر و فرزندان زیر سن قانونی) را همراه خود ببرید. به طور کلی، ما می توانیم  گام به گام راهنماییتان کنیم و به شما کمک خواهیم کرد.

مراحل خرید املاک و مستغلات در مجارستان

تشکیل شرکت، ثبت شرکت و کمک به بازپرداخت حساب های بانکی سال اول حسابرسی باید انجام شود. سایر موارد در ادامه شرح داده شده :

  1. ثبت در اداره پست / دفتر پست الکترونیکی
  2. ایجادیک طرح جامع کسب و کار
  3. جستجوی املاک برای پیدا کردن بهترینآنها
  4. کسب مشاور حقوقی جامع برای خرید
  5. درخواست اقامت برای خود و خانواده تان

اخذ اقامت مجارستان با خرید ملک پیچیده گی هایی دارد و برای اینکه کوتاه ترین و مطمئن ترین راه را طی کنید می توانید تجارب وکلای حرفه ای و بین المللی موسسه سفیران سروش سعادت استفاده نمایید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *