مهاجرت کاری بلغارستان

اقامت از طریق کار در بلغارستان

اخذ اقامت از طریق کار در بلغارستان

کشور بلغارستان با دارا بودن فرهنگ اروپایی این امکان را دارند که بسیار کشوری مطلوب برای تحصیل و زندگی میباشد. شخص می تواند در هر کشور اروپایی کار، تحصیل یا زندگی کند. این کشور در جنوب شرقی اروپا، نزدیک به هفت میلیون نفر جمعیت دارد. پایتخت این کشور صوفیه میباشد که بزرگ ترین شهر این کشور می باشد. مردم به زبان بلغاری صحبت می کنند و برخی از افراد به زبان انگلیسی مسلط هستند و صحبت می کنند. دین و مذهب این کشور مسیحیت میباشد. کشور های یونان، ترکیه، یوگوسلاوی و رمانی با این کشور هم مرز میباشد. دارای آب و هوای سرد و کوهستانی میباشد.کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت به بلغارستان، مهاجرت به بلغارستان از طریق تحصیل، مهاجرت به بلغارستان از طریق سرمایه گذاری، اقامت از طریق کار در بلغارستان و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما عزیزان مشاوره تخصصی ارائه میدهند.

روش های مهاجرت به بلغارستان

 • اقامت از طریق تحصیل در بلغارستان
 • اقامت از طریق کار در بلغارستان
 • اقامت از طریق ازدواج در بلغارستان
 • اقامت از طریق ثبت شرکت در بلغارستان
 • اقامت از طریق تولد فرزند در بلغارستان
 • اقامت از طریق سرمایه گذاری در بلغارستان

شرایط دریافت اقامت بلغارستان از طریق سرمایه گذاری

یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به این کشور، سرمایه گذاری می باشد که ما به افرادی که از توانایی بالایی برخوردار هستند پیشنهاد می کنیم. شرایط دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری به شرح زیر می باشد:

 1. شخص غیر اروپایی باشد
 2. ارائه پاسپورت معتبر ضروری می باشد
 3. شخص مدارک مورد نیاز و مبلغ سرمایه گذاری را داشته باشد
 4. عدم سوء پیشینه جنایی یا کیفری
 5. شخص باید به این کشور سفر کنند تا بتواند سرمایه گذاری انجام دهد
 6. شخص قدرت وکالت و منعقد کردن قرارداد های سرمایه گذاری مسلط را داشته باشد

اقامت از طریق کار در بلغارستان

برای اقامت از طریق کار در بلغارستان باید به زبان مردم این کشور یعنی بلغاری و انگلیسی تسلط داشته باشید. مسلط بودن به این زبان برقراری با جامعه و مردم این کشور نقش بسیار مهمی را دارند. دریافت ویزای کار یک روش رقابتی می باشد و دارای مدرک تحصیلی و مهارت در یک کسب و کار و یک شغل حرفه ای بسیار تاثیر گذار می باشد. بعد از بررسی و ارزیابی شرایط و تاییدیه مدارک ویزای موقت کار بابت شخص صدور می گردد که بعد از گذشت پنج سال کار و پرداخت مالیات در این کشور این امکان به وجود می آید که درخواست اقامت دائم برای شما امکان پذیر باشد.

اقامت از طریق تولد فرزند در کشور بلغارستان

دریافت اقامت در کشور بلغارستان بر طبق سیستم خون می باشد که به عبارت دیگر وقتی یک طفلی به دنیا می آید از راه پدر خود تابعیت اخذ می کند و در صورتی که پدر و مادر (والدین) از تابعیت کشور بلغارستان نباشد فرزند این امکان را ندارد به اقامت این کشور دسترسی پیدا کند. در مورد تابعیت از طریق تولد این امکان وجود دارد که این روش غیر ارادی می باشد و از طریق تولد قوانین موجود در این کشور به شخص تعلق نمی گیرد.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت از طریق تحصیل در بلغارستان، اقامت از طریق کار در بلغارستان، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در بلغارستان، مهاجرت از طریق ثبت شرکت در بلغارستان و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما عزیزان به صورت تخصصی ارائه می دهند.

 

راه های اقامت از طریق کار در بلغارستان

سه راه بابت دریافت اقامت از طریق کار در این کشور وجود دارد:

 1. در روش اول به شما پیشنهاد شغلی از کشور های مورد نظر می شود که قوانین مربوط به خود را دارند. شخص یا شرکت که به شخص متقاضی پیشنهاد شغلی می دهد. کارفرما به مدت دو ماه ابتدا در کشور بلغارستان آگهی کار می زند و اگر شخصی پیدا نشد، به مدت دو ماه در کل کشور های اتحادیه اروپا آگهی می زند و در صورت عدم دستیابی به کارمند مورد نظر و ثابت کردن آن به سفارت آن کشور می توانند شخص را به کار دعوت کنند.
 2. در روش دوم دریافت ویزای کار در این کشور و دریافت اقامت از طریق کار و دریافت پیشنهاد شغلی است که امروز فقط به تعداد کمی از کشور های این نوع ویزا را دارد و کشور ها قوانین معین مربوط به خود را دارند.
 3. در روش سوم بابت دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری، این امکان وجود دارد چند نفر با هم یک شرکت را تاسیس کنند و مشغول به کار می شوند. که این روش یکی از روش های عاقلانه و قانونی می باشد که در نهایت منجر به اقامت دائم می شود. این کشور به دلیل این که به تازگی عضو کشور های شنگن شده است بسیاری از مردم به فکر مهاجرت به این کشور می باشند که از این طریق به کشور های دیگر اروپایی مهاجرت کنند.

بررسی وضعیت حقوقی در بلغارستان بابت دریافت ویزای کار بلغارستان

این کشور دارای یک سیستم قانونی سیویل لا می باشد به عبارت دیگر قوه قضائیه تحت نظارت وزارت دادگستری می باشد. دادگاه عالی اداری و دیوان عالی کشور بالاترین دادگاه های تجدید نظر را دارند و نظارت بر قوانین در دادگاه های تحت سلطه دارند. وظیفه شورای عالی قضایی سیستم را مدیریت می کند و قضاوت را مشخص می کنند و قوه قضاییه این کشور یکی از بدترین و ابتدایی ترین قوه قضاییه اروپا می باشد.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در بلغارستان، مهاجرت از طریق ثبت شرکت در بلغارستان، مهاجرت از طریق تحصیل در بلغارستان، اقامت از طریق کار در بلغارستان، اقامت از طریق ازدواج به بلغارستان و غیره به صورت تلفنی و حضوری با مشاورین ما مشاوره تحصصی دریافت کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *