مهاجرت کاری بلغارستان

اقامت از طریق کار در بلغارستان

اقامت از طریق کار در بلغارستان

در میان روش های مهاجرتی به کشور بلغارستان می توان روش اقامت از طریق کار در بلغارستان را پیشنهاد نمود که از اهمیت بالایی برخوردار است. شخص می تواند در هر کشور اروپایی کار، تحصیل یا زندگی کند. این کشور در جنوب شرقی اروپا، نزدیک به 7000000 نفر جمعیت دارد. پایتخت این کشور صوفیه می باشد که بزرگ ترین شهر این کشور می باشد. مردم به زبان بلغاری صحبت می کنند. برخی از افراد به زبان انگلیسی مسلط هستند و صحبت می کنند. دین و مذهب این کشور مسیحیت است. کشور های یونان، ترکیه، یوگوسلاوی و رمانی با این کشور هم مرز است. کارشناسان ارشد ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت به بلغارستان شما را راهنمایی می فرمايند.

روش های مهاجرت به بلغارستان

انواع روش های قانونی اخذ اقامت این کشور بدین شرح می باشد:

 • اقامت از طریق تحصیل
 • اقامت از طریق کار
 • اقامت از طریق ازدواج
 • اقامت از طریق ثبت شرکت
 • اقامت از طریق تولد فرزند
 • اقامت از طریق سرمایه گذاری

شرایط دریافت اقامت بلغارستان از طریق سرمایه گذاری

یکی از سریع ترین راه های مهاجرت به این کشور، سرمایه گذاری در بلغارستان می باشد. ما به افرادی که از توانایی بالایی برخوردار هستند پیشنهاد می کنیم. شرایط دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری به شرح زیر می باشد:

 1. شخص غیراروپایی باشد
 2. ارائه پاسپورت معتبر ضروری می باشد
 3. شخص مدارک مورد نیاز و مبلغ سرمایه گذاری را داشته باشد
 4. عدم سوء پیشینه جنایی یا کیفری
 5. شخص باید به این کشور سفر کنند تا بتواند سرمایه گذاری انجام دهد
 6. شخص قدرت وکالت و منعقد کردن قرارداد های سرمایه گذاری مسلط را داشته باشد

از این رو رشد تولید ناخالصی داخلی در این کشور در نمودار زیر شرح داده شده است:

رشد تولید ناخالص داخلی بلغارستان

اقامت از طریق کار در بلغارستان

برای اقامت از طریق کار در بلغارستان باید به زبان مردم این کشور یعنی بلغاری و انگلیسی تسلط داشته باشید. مسلط بودن به این زبان برقراری با جامعه و مردم این کشور نقش بسیار مهمی را دارند. دریافت ویزای کار یک روش رقابتی می باشد. از این رو دارای مدرک تحصیلی و مهارت در یک کسب و کار و یک شغل حرفه ای بسیار تاثیر گذار می باشد. بعد از بررسی و ارزیابی شرایط و تاییدیه مدارک ویزای موقت کار در بلغارستان بابت شخص صدور می گردد. بعد از گذشت 5 سال کار و پرداخت مالیات در این کشور این امکان به وجود می آید. درخواست اقامت دائم برای شما امکان پذیر باشد.

راه های اقامت از طریق کار در بلغارستان

3 راه بابت دریافت اقامت از طریق کار در این کشور وجود دارد:

 1. در روش اول به شما پیشنهاد شغلی از کشور های مورد نظر می شود. قوانین مربوط به خود را دارند. شخص یا شرکت که به شخص متقاضی پیشنهاد شغلی می دهد. کارفرما به مدت 2 ماه ابتدا در کشور بلغارستان آگهی کار می زند. از این رو اگر شخصی پیدا نشد، به مدت دو ماه در کل کشور های اتحادیه اروپا آگهی می زند و در صورت عدم دستیابی به کارمند مورد نظر و ثابت کردن آن به سفارت آن کشور می توانند شخص را به کار دعوت کنند.
 2. در روش دوم دریافت ویزای کار در این کشور و دریافت اقامت از طریق کار و دریافت پیشنهاد شغلی است که امروز فقط به تعداد کمی از کشور های این نوع ویزا را دارد. کشور ها قوانین معین مربوط به خود را دارند.
 3. در روش سوم بابت دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری، این امکان وجود دارد چند نفر با هم یک شرکت را تاسیس کنند و مشغول به کار می شوند. این روش یکی از روش های عاقلانه و قانونی می باشد که در نهایت منجر به اقامت دائم می شود. این کشور به دلیل این که به تازگی عضو کشور های شنگن شده است. بسیاری از مردم به فکر مهاجرت به این کشور می باشند که از این طریق به کشور های دیگر اروپایی مهاجرت کنند.

راه های اقامت از طریق کار در بلغارستان

اقامت از طریق تولد فرزند در کشور بلغارستان

دریافت اقامت در کشور بلغارستان بر طبق سیستم خون می باشد. به عبارت دیگر وقتی یک طفلی به دنیا می آید از راه پدر خود تابعیت اخذ می کند. در صورتی که پدر و مادر (والدین) از تابعیت کشور بلغارستان نباشد فرزند این امکان را ندارد به اقامت این کشور دسترسی پیدا کند. در مورد تابعیت از طریق تولد این امکان وجود دارد که این روش غیر ارادی می باشد. از طریق تولد قوانین موجود در این کشور به شخص تعلق نمی گیرد.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت از طریق تحصیل در بلغارستان، اقامت از طریق کار، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ثبت شرکت و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما عزیزان به صورت تخصصی ارائه می دهند.

بررسی وضعیت حقوقی در بلغارستان بابت دریافت ویزای کار بلغارستان

این کشور دارای یک سیستم قانونی سیویل لا می باشد. به عبارت دیگر قوه قضائیه تحت نظارت وزارت دادگستری می باشد. دادگاه عالی اداری و دیوان عالی کشور بالاترین دادگاه های تجدید نظر را دارند. نظارت بر قوانین در دادگاه های تحت سلطه دارند. وظیفه شورای عالی قضایی سیستم را مدیریت می کند. قضاوت را مشخص می کنند. قوه قضاییه این کشور یکی از بدترین و ابتدایی ترین قوه قضاییه اروپا می باشد. از این رو جهت مهاجرت و اطلاع از هزینه‌ زندگی در بلغارستان پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله مذکور می باشد.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در بلغارستان، مهاجرت از طریق ثبت شرکت در بلغارستان، مهاجرت از طریق تحصیل در بلغارستان، اقامت از طریق کار در بلغارستان، اقامت از طریق ازدواج به بلغارستان و غیره به صورت تلفنی و حضوری با مشاورین ما مشاوره تحصصی دریافت کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *