مهاجرت کاری عمان

استخدام برنامه نویس در عمان

استخدام برنامه نویس در عمان

استخدام برنامه نویس در عمان که از کشورهای عربی مرفه و متمدن در آسیا و خاورمیانه است در چندین سال اخیر افزایش یافته است. برنامه نویسی کامپیوتر در دانشکده فناوری اطلاعات شامل چندین دانش و مهارت ارزشمند است. این به نوبه خود به این دلیل است که فرآیند نوشتن کد یا بهتر بگوییم کد منبع نیاز به تخصص در بسیاری از مهارت‌های مختلف دارد. هر کسی که عاشق برنامه نویسی است، دوره برنامه نویسی کامپیوتر در عمان بهترین انتخاب است. به نوبه خود چه در برنامه نویسی کامپیوتری تازه کار هستید و چه نیاز به آموزش برنامه نویسی کامپیوتری پیشرفته تر دارید. برنامه نویسی بهترین مهارت های مبتدی را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این منطق و دانش را برای شروع نرم افزار برنامه نویسی پس از تکمیل توسعه نرم افزار ارائه می دهد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص مهاجرت کاری به عمان مشاور شماست.

استخدام و کار برنامه نویسی در عمان

برنامه نویسی کامپیوتری به برنامه نویسان در مورد نحوه فکر کردن، عمل کردن و غیره را به برنامه نویسان آموزش می دهد. به نوبه خود برنامه نویسی کامپیوتری فرآیند نوشتن و تست و اشکال زدایی را آموزش می دهد. ناگفته نماند عیب یابی و حفظ کد منبع برنامه کامپیوتری. بنابراین دستورات به زبان برنامه نویسی کامپیوتر نوشته می شوند. ناگفته نماند که برنامه نویسی یا کدنویسی در سراسر جهان مهارت کمیاب است. چندین مورد از کاربردی ترین دوره ها در صنعت را می توان در School Of IT دریافت کرد. بنابراین برنامه های برنامه نویسی موجود عبارتند از برنامه نویسی جاوا ، برنامه نویسی سی شارپ c#، برنامه نویسی پایتون، برنامه نویسی C++ و برنامه نویسی ویژوال بیسیک آموزش Net Framework و Microsoft Certified Professional Developer،MCTS متخصص فناوری گواهی مایکروسافت و Microsoft Certificate Solutions Developer (MCSD) را فراموش نکنید.

حقوق برنامه نویسی در عمان

حقوق توسعه دهندگان و برنامه نویسان در عمان از 1320OMR (ریال)در ماه حداقل حقوق متوسط تا 2240OMR (ریال) در ماه حداکثر متوسط ​​حقوق، حداکثر واقعی بالاتر است متغیر است. حقوق متوسط ​​​​1560OMR (ریال) در ماه است، به این معنی که نیمی (50%) از افرادی که در برنامه نویسان و برنامه نویسان کار می کنند کمتر از 1560OMR (ریال) درآمد دارند در حالی که نیمی دیگر بیش از 1560OMR (ریال) درآمد دارند. 25% از افرادی که در توسعه دهندگان و برنامه نویسان کار می کنند کمتر از 1290OMR (ریال)درآمد دارند در حالی که 75% از آنها بیش از 1290OMR (ریال) درآمد دارند. همچنین از نمودار، 75% از افرادی که در Developers و Programmers کار می کنند کمتر از 1820OMR (ریال) درآمد دارند در حالی که 25% بیش از 1820OMR درآمد دارند.

در نمودار زیر شاهد نرخ اشتغال در حوزه برنامه نویسی در عمان می باشید:

نرخ اشتغال در حوزه برنامه نویسی در عمان

تحصیل و استخدام برنامه نویس در عمان

با یک دوره پاره وقت در School Of IT، حرفه خود را در صنعت IT به سرعت به جلو ببرید. به نوبه خود دوره های پاره وقت به متخصصان شاغل اجازه می دهد در حین کار به یک مجموعه مهارت جدید تبدیل شوند. برای شروع حرفه ای در IT آماده اید؟ کدنویسی را به عنوان دانشجوی تمام وقت در دانشکده فناوری اطلاعات یاد بگیرید. بنابراین کار خود را در برنامه نویسی در عمان آغاز کنید. زمانی که هنوز در دبیرستان هستید با یادگیری کدنویسی برای آینده آماده شوید. با یادگیری کدنویسی در حین کار، خود یا شرکتتان را ارتقا دهید. در کل همه دوره های برنامه نویسی ما در سوئد با هدف توسعه مهارت های شما هستند. بنابراین به شما بینش ارزشمندی در زمینه های مختلف می دهد. به نوبه خود به شما قدرت می دهد تا در مورد شغل و آینده ارزشمند خود تصمیم بگیرید.

در جدول زیر شاهد نرخ افزایش حقوق در عمان در حوزه برنامه نویسی در عمان می باشید:

نرخ افزایش سال
21% 2020
21% 2021
21% 2022

مزایا استخدام برنامه نویس در عمان

در مجموع این کار فشرده و متمرکز بر حرفه است تا شما را از دیگران جلوتر قرار دهد. در کل شما را برای دنیای برنامه نویسی آماده می کند. بنابراین به عنوان یک مهارت بسیار موثر برای مطالعات بیشتر در هر یک از گواهینامه های مایکروسافت عمل می کند. به نوبه خود دانش و مهارت های کار در محیط برنامه نویسی صنعت فناوری اطلاعات را توسعه خواهید داد. می توانید مقاله مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار عمان را بررسی کنید.

مزایای کار به عنوان برنامه نویس در عمان عبارتند از:

 • ارائه اقامت مبله به کارمند و خانواده او برای کار در دفتر مرکزی از تاریخ ورود به سلطنت.
 • بیمه کارمند در برابر خطرات و حوادث طبق مقررات قانون بیمه.
 • بیمه درمانی برای کارمند، همسر و سه نفر از فرزندان زیر 21 سال.
 • بلیط هواپیما برای کارمند، همسر و سه نفر از فرزندان او که زیر 21 سال در هنگام ورود، خروج و مرخصی سالانه (هر سال یک بار) هستند. همچنین کمک هزینه اضافه بار برای کارمند و خانواده. بازپرداخت بلیط سالیانه 75% کرایه بلیط است.

مزایا استخدام برنامه نویس در عمان

شرایط استخدام برنامه نویس در عمان

علاوه بر این تبدیل شدن به یک توسعه دهنده به خوبی شناخته شده است. بنابراین آنچه هر دانش آموز یاد می گیرد با ارزش است و بنابراین به زندگی شما ارزش می بخشد. علاوه بر این، شما این امکان را دارید که به برنامه ‌نویس راه حل ‌های خبره تبدیل شوید. گواهی برنامه ‌های فروشگاه ویندوز. به نوبه خود عمدتاً بر استفاده از سی شارپ و ویژوال استودیو به عنوان IDE تمرکز دارد. در مجموع می تواند به لطف اعتبار سنجی که گواهی MCSD ارائه می دهد، مهارت های شما را متمایز کند. دانش گسترده ای در زمینه ریاضیات و فناوری حسگر به دست خواهید آورد، که به شما امکان می دهد سیستم های کامپیوتری را با دنیای فیزیکی از نقطه نظر مهندسی ادغام کنید، شرایطی را برای کارایی و دقت بیشتر، مزایای اقتصادی ایجاد کنید. شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه دستگاه های مختلف را توسعه دهید.

می توانید از موسسات معتبر کاریابی در عمان نیز کمک بگیرید. در پایان دوره برنامه نویسی کامپیوتر، دانش آموزان در مورد موارد زیر دانش قابل استفاده خواهند داشت:

 • OOP برنامه نویسی شی گرا را درک کنید
 • قادر به درک کلاس های همراه با Objects باشید.
 • با اپراتورها انواع داده ها را درک کنید.
 • اعلان متغیر از جمله مقداردهی اولیه را به طور کامل درک کنید.
 • روش ها، توابع همراه با کد ترتیبی.
 • تصمیم گیری: اگر عبارات به موارد تغییر اشاره نمی کنند.
 • حلقه ها، یعنی یک do while، برای حلقه و حلقه
 • با توجه به کامنت گذاری، شکست کد و استانداردهای نامگذاری.
 • درک درستی از IDE ها، اپلت ها همراه با برنامه های کاربردی انتشار داشته باشید.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص شرایط مهاجرت کاری و اخذ ویزای کار عمان و همچنین اقامت از طریق کار در عمان مشاوره تخصصی کامل ارائه می دهد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.