مهاجرت کاری ایسلند

استخدام برنامه نویس در ایسلند

استخدام برنامه نویس در ایسلند

استخدام برنامه نویس در ایسلند در سال های اخیر همواره مورد توجه موسسات کاریابی و سایت های کاریابی بوده است. این رشته یکی از رشته های پر تقاضا در اروپاست و ایسلند نیز از این قاعده مستثنی نیست. البته بازار کار کشور ایسلند بسیار کوچک است و جمعیت کمی نیز دارد. اما افرادی که دارای مهارت و تجربه در این رشته هستند می توانند با استخدام در شرکت های مختلف خصوصی یا دولتی در این رشته مشغول به کار شوند. برنامه نویس ها در حال حاضر در ایسلند نیز حقوق خوبی دریافت می کنند و آینده شغلی خوبی دارند. توصیه می کنیم در امر مهاجرت حتما با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشورت کنید تا بهترین تصمیم را بگیرید.

شغل برنامه نویسی در ایسلند

برنامه نویسان کامپیوتر نرم افزار را طراحی، توسعه و آزمایش می کنند و اطمینان حاصل می کنند که نرم افزار از بهترین شیوه ها در عملکرد، قابلیت اطمینان و امنیت پیروی می کند. برنامه نویسان کامپیوتر می توانند روی توسعه اپلیکیشن های موبایل، کدنویسی بازی های ویدئویی، برنامه نویسی وب سایت ها و موارد دیگر کار کنند. بیل گیتس مخترع مایکروسافت و مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیس بوک، همگی چه وجه مشترکی دارند؟ آنها قبل از اینکه به‌عنوان رؤیاپرداز، کارآفرین و حتی میلیونر شناخته شوند، به ‌عنوان چیز دیگری شناخته می ‌شدند: برنامه ‌نویسان کامپیوتر. اما ممکن است تعجب کنید که زندگی یک برنامه نویس چگونه است و شما تنها نیستید.

پاسخ ساده این است: نوشتن نرم افزار کامپیوتری. با این حال، با شغل برنامه نویسی در ایسلند، ممکن است متوجه شوید که وظایف مختلفی را انجام می دهید. همانطور که مردم آب و هوا را بررسی می‌کنند، اعداد و ارقام را بررسی می‌کنند، بازی ‌های ویدیویی انجام می‌دهند و پست ‌های دوستان خود را در انواع وسیع ‌تری از دستگاه ‌های دیجیتال لایک می ‌کنند، محبوبیت برنامه ‌نویسی کامپیوتری افزایش یافته است.

مهارت ها و شرایط اولیه استخدام برنامه نویس در ایسلند:

شرایظ استخدام برنامه نویس در ایسلند

الزامات استخدام برنامه نویس در ایسلند

لیسانس در علوم کامپیوتر به دانشجویان اجازه می دهد تا روی مشکلات دنیای واقعی در طراحی و توسعه نرم افزار کامپیوتر کار کنند. این می تواند راه خوبی برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس خوب باشد. گزینه های دیگر شامل لیسانس برنامه نویسی و توسعه بازی است که شما را نه تنها برای بازی ها و شبیه سازی ها، بلکه برای توسعه برنامه های کاربردی نرم افزاری نیز آماده می کند. در نهایت، یک لیسانس در فناوری اطلاعات با تمرکز توسعه نرم افزار وجود دارد. برنامه‌ های فارغ ‌التحصیلی وجود دارند که می‌توانند با داشتن مدرک کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات با تمرکز بر توسعه برنامه‌ های کاربردی نرم ‌افزار یا طراحی وب، این مهارت ‌ها را به سطح بالاتری برسانند.

الزامات استخدام برنامه نویس در ایسلند به شرح زیر است:

 • داشتن مدرک کارشناسی در مهندسی نرم افزار یا علوم کامپیوتر
 • تجربه کاری در این زمینه در شرکت های معتبر
 • کار با برنامه های کاربردی در این زمینه
 • مسلط به زبان های برنامه نویسی مختلف مانند دات نت، سی اس اس، جاوا اسکریپت و …
 • توانایی مدیریت پروژه
 • توانایی کار تیمی
 • تسلط به زبان
 • واجد شرایط کار در ایسلند

در شکل زیر دانشگاه های برتر جهت تحصیل در ایسلند برای تحصیل رشته برنامه نویسی را می بینید:

دانشگاه های ایسلند برای تحصیل

آینده استخدام برنامه نویس در ایسلند

با توانایی خلاق و تحلیلی، کار در صنایع مختلف و ورود به بازار کار در حال رشد، هرگز زمان بهتری برای دنبال کردن رویای خود برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس کامپیوتر وجود نداشته است. برنامه نویسان کامپیوتر چیزهای زیادی نامیده می شوند، از برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار گرفته تا طراحان کامپیوتر، برنامه نویسان و تحلیلگران سیستم. به یاد داشته باشید، رشته برنامه نویسی کامپیوتر در بهترین حالت، بیش از 60 سال قدمت ندارد، بنابراین آنچه برنامه نویسان کامپیوتر نامیده می شوند و برنامه نویسان کامپیوتر انجام می دهند، پیوسته در حال پیشرفت است و آینده استخدام برنامه نویس در ایسلند نیز روشن است.

طبیعتاً، برنامه نویسان، حل‌کننده‌ های مسائل فناوری هستند که می‌ دانند برنامه ها چگونه کار می‌ کنند. آنها معمولاً مهارت های تحلیلی خوبی دارند، خلاق هستند و می توانند تمرکز خود را حفظ کنند و حتی به کوچکترین جزئیات نیز توجه کنند.

آینده استخدام برنامه نویس در ایسلند

وظایف برنامه نویس در ایسلند

وظایف برنامه نویس در ایسلند با توجه به نوع پوزیشن فرد متنوع است. ما به دستگاه‌های زیادی متکی هستیم، از تلفن ‌های هوشمند و لپ‌تاپ ‌هایمان گرفته تا سیستم ‌های ناوبری ماهواره ‌ای و ردیاب ‌های تناسب اندام. برنامه نویسان رایانه مطمئن می شوند که فناوری تلفن همراه، قابل حمل و پوشیدنی ما به آرامی و قابل اعتماد کار می کند. برنامه نویسان کامپیوتر مسئول تجزیه و تحلیل نیازهای مشتریان خود هستند. سپس، آنها نرم افزاری را طراحی، توسعه و آزمایش می کنند که این نیازها را برآورده می کند. برنامه نویسان همچنین از تخصص خود برای اطمینان از توسعه نرم افزار مطابق با استانداردهای صنعت و بهترین شیوه ها در عملکرد، قابلیت اطمینان و امنیت استفاده خواهند کرد.

 • آنها با طراحان و برنامه نویسان دیگر برای برنامه ریزی هر قطعه از برنامه یا نرم افزار کار می کنند و سپس تعیین می کنند که هر قسمت چگونه با هم کار می کند.
 • آنها در درجه اول کد را با استفاده از زبان های مختلف از جمله پایتون، سی پلاس پلاس و جاوا می نویسند که یک کامپیوتر می تواند بخواند.
 • برای اطمینان از اینکه همه چیز به درستی کار می کند، برنامه نویسان کامپیوتر تکرارهای مکرر طراحی، توسعه، ادغام اجزای نرم افزار، آزمایش و دریافت بازخورد از مشتریان را انجام می دهند.
 • پس از اینکه یک برنامه یا برنامه به آرامی کار می کند و به کار می رود، برنامه نویسان کامپیوتر عملکرد نرم افزار موجود را به روز می کنند و گسترش می دهند.

برای بررسی روش های کسب اقامت در ایسلند مقاله لینک شده در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت را مطالعه کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *