مهاجرت به کشور سنگاپور

اخذ اقامت سنگاپور

اخذ اقامت سنگاپور

اخذ اقامت سنگاپور از طریق روش های مختلف امکان پذیر بوده و هر کدام دارای قوانین، مقررات و شرایط خاصی برای متقاضیان خارجی می باشد. برای کسب اقامت و تابعیت کشور سنگاپور راه های مختلفی وجود دارد. متقاضیان می توانند با کسب روادید مختلف وارد کشور سنگاپور شوند. سپس با گذشت چند سال امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت این کشور امکان پذیر خواهد بود.

کشور سنگاپور از مدرن ترین و پیشرفته ترین کشورهای دنیا می باشد. در بخش جنوب غربی قاره ی آسیا واقع شده است. شایان ذکر است که این کشور دارای شرایط اقتصادی فوق العاده مطلوب می باشد. متقاضیانی که قصد دارند اقامت دائمی و پاسپورت این کشور را کسب کنند حتما باید تاثیر مثبتی در اقتصاد سنگاپور داشته باشند.

شرایط زندگی در کشور سنگاپور

کشور سنگاپور از بهترین کشورهای دنیا جهت تحصیل، کار، زندگی، تجارت و همچنین کارآفرینی می باشد. زیرا به طور کلی شرایط اقتصادی این کشور در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. مردم این کشور در رفاه کامل زندگی می کنند. یکی از مهم ترین مواردی که باعث می شود تا متقاضیان اقدام به کسب اقامت دائمی کشور سنگاپور کنند. وجود امنیت در این کشور و پایین بودن درصد اعتیاد و دزدی نسبت به سایر کشورهای دنیا می باشد. در کشور سنگاپور دانشگاه های بسیار معتبری دارد. اکثر دانشگاه های این کشور در سطح جهانی قرار دارند. لازم به ذکر است که معتبرترین دانشگاه های کشور سنگاپور در بین 50 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته اند.

کسب اقامت و پاسپورت این کشور مدرن همراه با مزایای بسیاری می باشد. برای مثال متقاضیان می توانند به همراه خانواده خود به این کشور مهاجرت کنند. اقامت در کشور سنگاپور باعث می شود تا متقاضیان به همراه اعضاء خانواده بتوانند در این کشور مشغول به کار، تحصیل و همچنین فعالیت تجاری شوند. در صورتی که متقاضیان بیش از 5 سال ساکن این کشور باشند، می توانند مقیم همیشگی آن محسوب شوند. سپس پاسپورت سنگاپوری کسب کنند. به یاد داشته باشید که افراد زیر 18 سال در صورتی که بخواهند در کشور سنگاپور زندگی کنند، باید بعد از رسیدن به سن قانونی، به مدت 2 سال به خدمت سربازی بروند.

شرایط کسب اقامت دائمی کشور سنگاپور

متقاضیانی که قصد دارند اقامت دائمی این کشور را کسب کنند، باید شرایط زیر را دارا باشند:

  • داشتن بستگان و اعضاء خانواده (پدر، مادر و همسر) که دارای تابعیت سنگاپور باشند.
  • داشتن فرزندانی که قبل از رسیدن به سن قانونی تابعیت سنگاپور را کسب کرده باشند.
  • افرادی که به عنوان سرمایه گذار یا کارآفرین در کشور سنگاپور شناخته می شوند.

مهاجرت به سنگاپور و مقیم شدن در این کشور از راه های مختلفی ممکن می باشد. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره با مشاوران و کارشناسان ما با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

اخذ اقامت سنگاپور از طریق برنامه ازدواج

یکی دیگر از روش های اخذ پاسپورت سنگاپور ازدواج در این کشور می باشد. متقاضیان در صورتی می توانند گذرنامه این کشور را از طریق ازدواج کسب کنند که همسر آن ها اهل کشور سنگاپور باشد. برای ازدواج کردن با یک شهروند سنگاپوری در این کشور، متقاضیان باید با کسب روادید توریستی، 15 روز زود تر از ازدواج وارد خاک کشور سنگاپور شوند. متقاضیان بعد از ازدواج باید مدارک و اسناد ازدواج را به اداره مهاجرت سنگاپور تحویل دهند. بدین ترتیب بعد از 6 ماه اقامت این کشور پیشرفته را کسب کنند.

در صورتی که زوجین بیش از 5 سال به صورت مشترک با هم زندگی کنند، همسر خارجی می تواند اقامت این کشور را کسب کند. در صورتی که 2 سال از کسب اقامت دائمی این کشور بگذرد، متقاضی می تواند گذرنامه کشور سنگاپور را به دست بیاورد. در باب اطلاع از شرایط و هزینه زندگی در ژاپن مطالعه مقاله مذکور به شما پیشنهاد داده می شود.

اخذ اقامت سنگاپور از طریق برنامه ازدواج

شرایط سرمایه گذاری در کشور سنگاپور

سرمایه گذاری در سنگاپور مزایا و موارد مثبت زیادی به همراه دارد. افرادی که در برای اقتصاد و صنعت کشور سنگاپور مفید باشند، می توانند گذرنامه این کشور را به راحتی کسب کنند. سرمایه گذاری می تواند در زمینه های تاسیس کمپانی، خرید مسکن و املاک، کارآفرینی و سایر مواردی که در تجارت و اقتصاد این کشور نقش مثبتی دارند انجام شود. برای کسب اقامت و مقیم شدن در کشور سنگاپور از طریق خرید املاک متقاضیان باید بیش از $500000 (دلار) سرمایه داشته باشند. همچنین افرادی که قصد دارند در کشور سنگاپور اقدام به تاسیس کمپانی کنند، باید سرمایه کافی داشته باشند. برای مثال برای تاسیس کمپانی های با مسئولیت محدود، متقاضیان باید حداقل 2.5 میلیون $ (دلار) سرمایه داشته باشند.

متقاضیانی که قصد کارآفرینی در کشور سنگاپور را دارند نیز می توانند در صندوق معاملات سرمایه گذاری کنند. خرید خانه در کشور سنگاپور موجب کسب اقامت و تابعیت نخواهد شد. متقاضیان باید به صورت مستقیم در اقتصاد این کشور موثر باشند. برای مثال کارآفرینی و تاسیس کمپانی از بهترین روش های کسب اقامت و سپس تابعیت می اشند. سرمایه گذاران با داشتن 5 سال سابقه کار در کشور سنگاپور و پرداخت مالیات های مربوطه، می توانند مقیم همیشگی کشور سنگاپور شوند. در صورتی که 2 سال از کسب اقامت دائمی این کشور بگذرد، متقاضیان می توانند گذرنامه این کشور را به دست بیاورند.

کسب روادید تحصیلی کشور ژاپن

یکی دیگر از راه های ورود به کشور سنگاپور، کسب ویزای تحصیلی ژاپن می باشد. در شرایط خاص می تواند تبدیل به اقامت و تابعیت کشور سنگاپور شود. متقاضیان بین المللی با دریافت روادید تحصیلی، می توانند جهت تحصیل به کشور سنگاپور مهاجرت کنند. متقاضیان باید بعد از اتمام دوره های تحصیلی خود، با تبدیل روادید خود به روادید کاری مشغول به کار شوند. از این رو امکان تحصیل در مقاطع مختلف در این کشور امکان پذیر خواهد بود.

اخذ اقامت سنگاپور از طریق ویزای کار

یکی از راه های ورود به کشور سنگاپور، کسب روادید کاری و مهاجرت به این کشور جهت کار می باشد. متقاضیان باید در نظر داشته باشند که این روش راه ساده برای کسب تابعیت و گذرنامه نخواهد بود. افرادی که قصد دارند روادید کاری کشور سنگاپور را به دست بیاورند، باید از کارفرمای یک کمپانی معتبر در کشور سنگاپور جاب آفر داشته باشند. برای کسب دعوت نامه متقاضیان باید از 20 الی 50 سال داشته باشند. متقاضیان جهت کسب اقامت و تابعیت کشور سنگاپور باید بیش از 5 سال در این کشور مشغول به کار شوند.

در صورتی که متقاضیان 2 سال متوالی در این کشور مقیم باشند، می توانند گذرنامه را به دست بیاورند. بطور کلی جهت اخذ اقامت سنگاپور متقاضیان می توانند از راه های مختلفی اقدام کنند. شما عزیزان اگر قصد دارید به صورت کامل از این روش ها و راه ها مطلع شوید، می توانید با تعیین تایم قبلی جهت کسب اطلاعات به دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *