شرایط در در کره جنوبی

اخذ اقامت کره جنوبی

اخذ اقامت کره جنوبی

اخذ اقامت کره جنوبی در سال 2020 از راه های مختلفی برخوردار می باشد که در این نگارش به این مبحث به صورت کامل نیز پرداخته می شود. با توجه به شرایط زندگی و کار در کشور کره جنوبی هر ساله متقاضیان زیادی تلاش می کنند به کشور که جنوبی مهاجرت کرده و اقامت این کشور را به دست آورند. برای اخذ اقامت کره جنوبی راه های مختلفی وجود دارد که متقاضیان باید با توجه به شرایط خود بهترین راه را انتخاب کنند. کارشناسان و وکلاء مجرب موسسه سفیران سروش سعادت با فعالیت موفق در عرصه مهاجرت در نوشتار پیش رو سعی دارد به بررسی شرایط اخذ اقامت کره جنوبی بپردازند. اگر کشور کره جنوبی را برای مهاجرت و اقامت انتخاب کرده اید تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

کشور کره جنوبی

این کشور با نام رسمی جمهوری کره با مساحتی بالغ بر 100222 کیلومتر در شرق آسیا و بخش جنوبی شبه جزیره کره جای گرفته است. شهر سئول یکی از شهرهای مدرن و صنعتی کشور کره جنوبی بوده که به عنوان پایتخت این کشور نیز شناخته می شود. شهر سئول به عنوان یکی از بزرگترین کلان شهرها در دنیا شناخته می شود. کشور کره جنوبی دارای 51302044 نفر جمعیت می باشد، از این تعداد حدودا 10 میلیون نفر در شهر سئول ساکن هستند. به طوری که می توان گفت یک چهارم از جمعیت کل کره جنوبی در شهر سئول اقامت دارند. زبان رسمی در کره جنوبی زبان کره ای می باشد. واحد پول در این کشور وون با علامت اختصاری KRW می باشد.

اخذ اقامت کره جنوبی از طریق تحصیل

یکی از راه های اخذ اقامت کره جنوبی تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی این کشور می باشد. دانشجویان خارجی و بین المللی می توانند بدون وجود محدودیت در تمامی مقاطع تحصیلی مشغول به تحصیل شوند. زبان تحصیل در دانشگاه های کره جنوبی زبان کره ای و زبان انگلیسی می باشد. برای تحصیل در این کشور لازم است دانشجو با ارائه مدارکی مانند: مدارک تحصیلی و ریز نمرات، مدرک زبان معتبر، گواهی تمکن مالی و پاسپورت به دانشگاه مورد نظر پذیرش دانشگاه را به دست آورد. دانشجویانی که قصد دارند به زبان کره ای ادامه تحصیل دهند ولی تسلط کامل به این زبان ندارند می توانند پیش از ورود به دانشگاه در دوره های آموزشی زبان شرکت کنند.

هزینه های تحصیل در این کشور گران نیست، حداقل هزینه های لازم برای شهریه تحصیلی در کره جنوبی سالانه بین 5.000 الی 6.000$ (دلار) می باشد. اگر قصد دارید پس از تحصیل اقامت کره جنوبی را به دست آورید می توانید با تغییر ویزای تحصیلی به ویزای کاری مشغول به کار شوید و اقدامات لازم را جهت اخذ اقامت کره جنوبی انجام دهید.

اخذ اقامت کره جنوبی از طریق کار

با توجه به نرخ پایین بیکاری در کشور کره جنوبی، فرصت های شغلی بسیار مناسب و حقوق و دستمزد بالا در این کشور متقاضیان بسیاری برای کار کشور کره جنوبی را انتخاب می کنند. متقاضیانی که قصد دارند مهاجرت کاری به کره جنوبی را تجربه کنند باید از کارفرما یا موسسه ای در این کشور دعوت نامه شغلی دریافت کنند. برای یافتن کار در کره جنوبی می توانید از وب سایت های معتبر کاریابی، موسسات کاریابی و روزنامه های استفاده کنید. شما می توانید با مطالعه مقاله موسسات کاریابی در کره جنوبی اطلاعات بیشتر و کاملتری در این رابطه کسب نمایید.

پس از دریافت دعوت نامه شغلی فرد می توانید با ارائه مدارک زیر به سفارتخانه یا کنسولگری کشور کره جنوبی در خواست خود را برای اخذ ویزای کار اعلام نماید.

 • دریافت فرم مربوطه و تکمیل آن
 • پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزا کار و ارائه رسید آن
 • مدرک معتبر زبان
 • مدارک تحصیلی
 • گواهی عدم سوء پیشینه تایید شده
 • پاسپورت معتبر
 • دعوت نامه شغلی دریافت شده
 • 3 قطعه عکس پاسپورتی
 • بیمه سلامت

اخذ اقامت کره جنوبی از طریق کار

اخذ اقامت کره جنوبی از طریق تولد

طبق قوانین کشور کره جنوبی تابعیت در این کشور بر اساس سیستم خون به فرد اعطاء می شود. اگر فرد از پدر و مادری با تابعیت کشور کره جنوبی در خاک این کشور متولد شود تابعیت کشور کره جنوبی را به دست می آورد. باید به این نکته اشاره کرد که شرایطی برای کودکان متولد شده در خاک کره جنوبی وجود دارد که بنا بر آن شرایط می توانند تابعیت کشور کره جنوبی را دریافت کنند.

 • کودکی که در کشور کره جنوبی متولد از پدر و مادری نامعلوم متولد شده باشد.
 • زمانی که کودک متولد شده در این کشور رها شده باشد.

سرمایه گذاری در کره جنوبی

یکی از روش های اخذ اقامت کره جنوبی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ژاپن می باشد. دولت این کشور با در نظر گرفتن کمک هزینه و عفو پرداخت مالیات در مناطق آزاد از سرمایه گذاران خارجی استقبال می کند. با توجه به این برنامه، در طول چند سال اخیر تعداد سرمایه گذاران خارجی در کشور کره جنوبی رشد چشمگیری داشته است. فردی که قصد دارد در کشور کره جنوبی سرمایه گذاری کند باید حداقل 265.000$ (دلار) سرمایه داشته باشد. برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کشور کره جنوبی لازم است فرد دارای مدرک دانشگاهی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه پیشنهاد می شود مقاله اخذ اقامت کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری را مطالعه کنید.

در این مقاله سعی داشتیم اطلاعات مختصری در رابطه با اخذ اقامت کره جنوبی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب مناسب ترین راه برای مهاجرت و اخذ اقامت از کره جنوبی با توجه به شرایط خود با کارشناسان حرفه ای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *