مهاجرت سرمایه گذاری در مالتا

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور مالتا

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا یکی از راه هایی است که افراد به کمک آن می توانند در مسیر زندگی خود تغییرات مهمی ایجاد کنید. ورود سرمایه شما به مالتا یک سرمایه گذاری مطمئن برای شما خواهد بود و نیازی به نگرانی در رابطه با از دست دادن ثمره زندگی شما وجود نخواهد داشت. ما می توانیم به شما بگوییم که اگر به دنبال سرمایه گذاری و اقامت در خارج از کشور هستید، جزیره کوچک مالتا می تواند یک گزینه بسیار مناسب برای شما باشد. ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با توجه به همین مسئله، تشریح چگونگی اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا را در دستور کار قرار داده ایم.

گلدن ویزای مالتا

از سال 2015، کشور مالتا با ارائه ویزای طلائی به همه ی شهروندان غیر اروپایی این اجازه را می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن اجازه اقامت در این کشور را بدست آورند. به کمک این ویزا شما می توانید در تمام نقاطی که عضو اتحادیه اروپا هستند بدون نیاز به ویزای دیگری سفر کنید. به کمک این ویزای طلائی حتی سفر به کشور سوئیس نیز برای شما بدون نیاز به ویزای تفریحی یا هر ویزای دیگر امکان پذیر خواهد بود.

علاوه بر این شما با هیچ گونه محدودیت زمانی نیز روبرو نخواهید شد چرا که ویزای شنگن تنها 90 روز اعتبار دارد اما به کمک ویزای طلائی شما می توانید نامحدود در این کشور ها سفر کنید. در صورتی که کشور شما امکان دریافت تابعیت کشور دیگری را به صورت قانونی نمی پذیرد، اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا می تواند به معنای دریافت تابعیت این کشور بدون نیاز به تغییر ملیت یا پذیرش تابعیت کشور دیگر بعنوان تابعیت دوم باشد.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا

سرمایه گذاری در مالتا از طریق خرید ملک

یکی از راه هایی که به کمک آن می توانید به اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا امید داشته باشید، خرید ملک در این کشور است. برای خرید ملک شما باید حداقل 320هزار یورو هزینه کنید. البته می توانید با سرمایه ای 270هزار یورویی در شهر غودش یا جنوب مالتا، نیز موفق به اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا شوید.

در صورتی که نمی توانید یک ملک در کشور مالتا خریداری کنید، می توانید یک ملک را به مدت 5 سال کرایه کنید. حداقل میزان اجاره سالیانه این ملک باید 12000 یورو باشد. مقاله «خرید ملک در مالتا» توسط مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نگارش شده است و در همین رابطه اطلاعات مناسبی در اختیار شما قرار خواهد داد.

سرمایه گذاری دولتی در مالتا

یکی دیگر از روش هایی که به کمک آن می توانید به اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا امید داشته باشید سرمایه گذاری دولتی در این کشور است. در این صورت باید حداقل 18 ساله باشید و البته اثبات کنید که سالیانه 100هزار یورو درآمد در خارج از خاک مالتا خواهید داشت.

در این حالت سرمایه اولیه شما باید 30 هزار یورو باشد و 5500 یورو را نیز باید بعنوان طی کردن پروسه اداری به دولت این کشور پرداخت کنید. مهم ترین عاملی که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از این طریق راهی مالتا شوید، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه قضایی است. مطالعه مقاله «سرمایه گذاری در مالتا» اطلاعات بیش تری در این زمینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

راه های دیگر سرمایه گذاری در مالتا

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در مالتا، نوعی از سرمایه گذاری است که به کمک آن افراد می توانند اقامت این کشور را در یک بازه زمانی 4 ماهه بدست آورند. این روش از سرمایه گذاری در کشور هایی نظیر پرتغال، اسپانیا، ایتالیا و یونان نیز امکان پذیر است. افراد می توانند با پرداخت 500هزار یورو به صورت یکجا و سرمایه گذاری در یکی از بخش های اقتصادی در کشور مالتا، به سرعت اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا را بدست آورند.

دریافت شهروندی مالتا از طریق سرمایه گذاری

در صورتی که قصد دارید در اولین فرصت ممکن شهروندی کشور مالتا را بدست آورید، می توانید از سرمایه گذاری در این کشور استفاده کنید. پس از 12 ماه از شروع سرمایه گذاری شما در کشور مالتا، اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا برای شما امکان پذیر می شود. البته شما مختار خواهید بود که پس از این مدت، مشخص شده، تابعیت این کشور را بدست آورید و به یک شهروند اروپایی تبدیل شوید.

مزایای دریافت شهروندی مالتا

در صورتی که شهروندی کشور مالتا را بدست آورید، امکانات و فرصت های فراوانی برای شما ایجاد می شود. مهم ترین این فرصت ها عبارتند از؛

  • امکان سفر به 28 کشور عضو اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا،
  • امکان سفر به 160 کشور جهان بدون نیاز به ویزا،
  • امکان تجارت در همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا،
  • امکان تحصیل در تمامی کشور های اروپایی با شرایط ویژه،
  • امکان دریافت اجازه کار و اقامت در سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا،
  • امکان دریافت پاسپورت اروپایی برای فرزندان.

سرمایه مورد نیاز

برای اینکه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا برای شما ممکن شود یا به زبان ساده تر بتوانید گلدن ویزای کشور مالتا را بدست آورید، باید مقدار مشخصی پول را وارد این کشور کنید. حداقل سرمایه ای که توسط شما باید به کشور مالتا وارد شود، 650 هزار یورو است و به ازای هر یک نفر اضافه شما همسر و فرزندان کمتر از 18 سال باید 25000 یورو دیگر سرمایه داشته باشید. سرمایه مورد نیاز برای ورود فرزندان 18 تا 26 ساله در کشور مالتا، 50هزار یورو است.

کلام پایانی

یکی از مسائلی که باید با جدیت نسبت به آن توجه داشت سرمایه گذاری ایمن در کشور مالتا است. ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با توجه به تجربه خود در پرونده های قبلی می توانیم در کنار شما، آنچه که می تواند شما را به اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در مالتا برساند را فراهم آوریم.

در کشور مالتا روش های مختلفی به عنوان روش های سرمایه گذاری پذیرفته شده است و این روش ها همگی به گونه ای طراحی شده اند که می توانند امنیت سرمایه گذاری شما را تضمین کنند. تنها مسئله ای که در این زمینه می تواند برای شما مهم باشد، زمینه ایست که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *