مهاجرت کاری نروژ

10 شغل پر درآمد در نروژ

10 شغل پر درآمد در نروژ

آگاهی از 10 شغل پر درآمد در نروژ به متقاضیانی که قصد کار را دارند، کمک می کند تا به دنبال یافتن شغل در بهترین زمینه های کاری در کشور نروژ باشند. تا با در نظر گرفتن مدرک تحصیلی و توانایی های خود از بالاترین میزان حقوق و درآمد بهره مند شوند. در ادامه با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همراه باشید تا با ده شغل برتر در کشور نروژ و شرایط کار و مسئولیت های افراد در این مشاغل به صورت کامل آشنا شوید.

پزشکی داخلی یکی از مشاغل پر درآمد در نروژ

پزشکان داخلی در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ رتبه نخست را به خود اختصاص داده اند. پزشکان داخلی متخصصانی هستند که دانش و تخصص بالینی را در تشخیص، درمان و مراقبت افراد مختلف در سراسر طیف از سلامت تا بیماری پیچیده به کار می گیرند. آنها به ویژه در تشخیص مشکلات پزشکی پیچیده، در مراقبت مداوم از بیماری های مزمن و مراقبت از بیماران با بیش از یک بیماری، به خوبی آموزش دیده اند. متخصصان داخلی بطور معمول بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند بیماری قلبی، فشار خون بالا، دیابت، چاقی و بیماری مزمن ریه را معالجه می کنند. یک متخصص داخلی ممکن است با سایر پزشکان در زمینه های پزشکی مشورت کند یا ممکن است توسط یک متخصص دیگر برای مشاوره با بیمار فراخوانده شود. میانگین درآمد ماهانه پزشکان داخلی در کشور نروژ 19000$ (دلار) است.

پرتودرمانی در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ

پرتودرمانی یکی از مواردی است که در لیست 10 شغل پر درآمد در کشور نروژ قرار گرفته است. افرادی که در زمینه پرتودرمانی مشغول به کار می شوند با انجام آزمایش های پرتودرمانی، سرطان و سایر بیماری ها را در بیماران درمان می کنند. این افراد معمولا در بیمارستان ها، مطب پزشکان و مراکز درمانی کار می کنند. بیشتر مشاغل پرتودرمانی در کشور نروژ به صورت تمام وقت کار می کنند. رادیوتراپیست ها از پرتوهای نور تابشی برای تعیین و درمان تومورهای سرطانی طبق برنامه ای که توسط رادیولوژیست و انکولوژیست تعیین شده است استفاده می کند.

آنها همچنین مسئولیت ایمنی بیماران خود را برای مشاهده و مستندسازی هرگونه واکنش در مورد درمان، بروز کردن نمودارها و پاسخ به هرگونه سؤال مربوط به رادیولوژی که ممکن است یک بیمار باشد، بر عهده دارند. همچنین وظیفه یک پرتودرمانی این است که تجهیزات را حفظ و از کلیه مقررات ایمنی در رابطه با قرار گرفتن در معرض اشعه استفاده کند. میانگین درآمد رادیوتراپیست ها در کشور نروژ 16000$ (دلار) در ماه است.

مدیر عامل در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ

یکی دیگر از بهترین مشاغلی که در جزو 10 شغل پر درآمد در نروژ است، شغل مدیر عاملی می باشد. یک مدیر عامل در کشور نروژ بر فعالیتهای تجاری یک شرکت نظارت می کند و گزارش های خود را به مدیرعامل ارائه می دهد. این فرد تضمین می کند که شرکت رویه های عملیاتی و مالی مؤثری دارد. همچنین به عنوان مدیر عملیات، مدیر مالی یا مدیر عامل اصلی شناخته می شود. مدیر عامل به طور عمده در اجرای برنامه های کسب و کار شرکت نقش بسیار مهمی دارد و با در نظر گرفتن نوع تجارت یا کسب و کار شرکت، اهداف مختلفی را برای شرکت تعیین می کند.

طراحی و اجرای عملیات تجاری، ایجاد سیاست هایی که فرهنگ و چشم انداز شرکت را ترویج کند، نظارت بر عملکرد شرکت و کار مدیران و سایر موارد مشابه از اصلی ترین وظیفه های یک مدیر عامل در شرکت می باشند. حداقل درآمد یک مدیر عامل در کشور نروژ 11000$ (دلار) در ماه است.

مدیریت مالیات در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ

مدیران مالیات در کشور نروژ وظیفه دارند تا مشاغل را با مقررات مختلف مالیاتی محلی، ایالتی و فدرال تبعیت کنند. آنها اقدامات لازم را انجام داده و سیاست هایی را برای مقابله با حوزه های مختلف مربوط به مالیات تدوین می کنند. مدیران مالیاتی برآوردها، تحلیل ها، برنامه ریزی ها و تحقیقات را انجام می دهند و بر حسابرسی نظارت می کنند. مدیران مالیات در درجه اول وظیفه تهیه دقیق و تشکیل اسناد مالیاتی ایالتی و فدرال را بر عهده دارند. علاوه بر این، مدیران مالیات استراتژی ها و سیاست های مالیاتی را توسعه می دهند که به مشتری یا تجارت کمک می کند تا قوانین و مقررات مالیاتی محلی و فدرال را حفظ کند.

سرانجام، مدیران مالیات برای شناسایی مشکلات مالیاتی و ارائه راه حلها تلاش می کنند. مدیران مالیاتی می توانند برای مشاغل داخلی مشغول به کار شوند یا به عنوان مشاور برای چندین مشتری کار کنند. مدیریت مالیات نیز در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ قرار گرفته است زیرا یک مدیر مالیات می تواند به طور میانگین 10000$ (دلار) در ماه در این کشور درآمد داشته باشد.

مدیریت فنی در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ

مدیر فنی یک مقام عالی در استودیوی تلویزیونی یا تئاتر است. آنها بر همه جنبه های جهت فنی در زمینه نور، صدا و تجهیزات نظارت دارند. یک مدیر فنی برای تهیه پیش نویس مفاهیم و تجهیزات فنی لازم با مدیر همکاری نزدیک دارد. علاوه بر این، یک مدیر فنی با مدیر تولید ارتباط برقرار می کند و از وضعیت بودجه جاری و مخارج مورد انتظار آنها را مطلع می کند. بیشتر کارکنان این جایگاه در نقش های مرتبط فعالیت خود را شروع می کنند و از آنجا که دانش خود را در زمینه های مختلف مربوط به فناوری تولید کسب می کنند، پیشرفت می کنند. مقام مدیر فنی نیاز به لیسانس در رشته کامپیوتر یا رشته مرتبط دارد.

از آنجا که مدیران فنی بر همه جنبه های تولید نظارت دارند، باید تجربه بسیار خوبی در این زمینه داشته باشند. افرادی که در یک محیط مشارکتی خوب کار می کنند و به جزئیات توجه زیادی می کنند، در این زمینه کاری موفق خواهند شد. در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ درآمد مدیران فنی به بیش از 10200$ (دلار) در ماه می رسد.

مدیریت فنی در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ

مدیریت کلی در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ

یک مدیر کل در کشور نروژ مسئولیت کلی و گسترده ای برای یک تجارت یا یک واحد تجاری در یک سازمان بزرگتر دارد. این نقش به ویژه در سازمان های بزرگ جهانی یا چند ملیتی که در آن مشاغل در خطوط تولید، گروه های مشتری یا جغرافیا سازماندهی می شوند متداول است. مدیر کل به طور معمول به عنوان بالاترین مدیر اجرایی واحد فعالیت می کند و مسئولیت استراتژی، ساختار، بودجه، افراد، نتایج مالی و معیارهای کارت امتیازی را بر عهده دارد.

وظایف و مسئولیت های یک مدیر کل زمینه های زیادی را در بر می گیرد، اما این موارد متداول ترین موارد هستند:

 • نظارت بر عملکرد روزانه واحد تجاری یا سازمان
 • اطمینان حاصل کردن از ایجاد و اجرای استراتژی طراحی شده برای رشد تجارت
 • هماهنگی توسعه اهداف کلیدی عملکرد برای عملکردها و گزارشهای مستقیم
 • مدیریت مستقیم مدیران و مدیران کلیدی عملکردی در واحد تجاری
 • اطمینان حاصل کردن از توسعه برنامه های تاکتیکی برای دستیابی به اهداف و اهداف هدفمند

حداقل درآمد یک مدیر کل در کشور نروژ 9500$ (دلار) در ماه می باشد.

مدیریت بازاریابی یکی از پر درآمد در نروژ

یک مدیر بازاریابی در کشور نروژ وظیفه هدایت، راهنمایی و رهبری یک بخش بازاریابی را به عهده دارد. مدیر بازاریابی معمولاً بازاریابی یک تجارت، سازمان، محصول خاص یا گروهی از محصولات را مدیریت می کنند. بسته به تمرکز صنعت و نیازهای شرکت، نقش یک مدیر بازاریابی در کشور نروژ می تواند بسیار متفاوت باشد. به طور کلی، مدیر بازاریابی فرایند بازاریابی را از تحقیق و برنامه ریزی گرفته تا اجرای و تجزیه و تحلیل مدیریت می کند.

در بیشتر موارد، مدیر بازاریابی مسئولیتهای شغلی زیر را به عده دارد:

 • شرکت در توسعه برندهای تجاری و ابتکارهای هویت شرکت
 • توسعه و پیاده سازی برنامه های بازاریابی، از جمله تقویم ها و برنامه های تبلیغاتی ، معرفی محصولات جدید و سایر پروژه های بازاریابی
 • توسعه داده و مدیریت بودجه بازاریابی
 • توسعه برنامه های پیش بینی فروش و مارک محصول
 • ایجاد و رشد سهم بازار هدف
 • نظارت بر هزینه ها و بودجه ها

میانگین درآمد ماهانه مدیران بازاریابی در کشور نروژ 9600$ (دلار) است.

مدیریت تجارت یکی از مشاغل پر درآمد در نروژ

نقش یک مدیر تجارت نظارت و رهبری عملیات و کارکنان یک شرکت است. آنها طیف وسیعی از وظایف را برای اطمینان از بهره وری و کارآیی شرکت از جمله اجرای استراتژی های تجاری، ارزیابی عملکرد شرکت و نظارت بر کارکنان انجام می دهند. مدیران تجارت و کسب و کار مسئولیت نظارت بر فعالیتهای یک شرکت و کارمندان را بر عهده دارند. کسب و کارهای کوچک برای حفظ هماهنگی کارگران با اهداف شرکت، به مدیر تجارت تکیه می کنند. مدیران کسب و کار در سازمانهای بزرگتر نتیجه فعالیت ها و کارهای شرکت به مدیران ارشد گزارش می دهند، اما در یک شرکت کوچک، مدیر تجارت ممکن است صاحب شرکت باشد یا مستقیماً نتیجه فعالیت ها و کارهای شرکت را به مالک آن گزارش دهد. حداقل درآمد یک مدیر کسب و کار در شرکت های کشور نروژ 9000$ (دلار) است.

مدیریت فروش در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ

مدیران فروش با ارائه راهنمایی، آموزش و مربیگری، تعیین سهمیه فروش و اهداف، ایجاد برنامه های فروش، تجزیه و تحلیل داده ها، اختصاص بخش های فروش و ایجاد تیم خود، تیم فروش را هدایت می کنند. مدیران فروش تیم های فروش با عملکرد بالا را ایجاد و پرورش می دهند و آنها را به سمت پیش بینی درآمد ضربه و برآورده کردن نیازهای مشتری سوق می دهند.

مدیران فروش اهداف و سهمیه های فروش را تعیین می کنند، یک برنامه فروش می سازند، داده ها را تجزیه و تحلیل می کنند، آموزش های فروش و مناطق های فروش را تعیین و مشخص می کنند، اعضای تیم فروش خود را راهنمایی می کنند و در روند استخدام و اخراج مشارکت می کنند. در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ درآمد مدیران فروش در کشور نروژ به بیش از 9000$ (دلار) در ماه می رسد.

مدیریت پروژه در لیست 10 شغل پر درآمد در نروژ

مدیران پروژه مسئول برنامه ریزی و نظارت بر پروژه ها هستند تا اطمینان حاصل کنند که آنها به موقع و در چارچوب بودجه به اتمام می رسند. مدیران پروژه منابع پروژه را برنامه ریزی و تعیین می كنند، بودجه را آماده می كنند، بر پیشرفت نظارت می كنند و ذینفعان را از كل مراحل مطلع می كنند و شایان ذکر است که این همه در محدوده اهداف و چشم انداز یک شرکت انجام می شود. مدیران پروژه در طیف گسترده ای از پروژه ها از جمله ساخت و ساز، فناوری اطلاعات، منابع انسانی و بازاریابی مشغول به کار می شوند.

هماهنگی منابع داخلی و اشخاص ثالث یا فروشندگان برای اجرای بی عیب و نقص پروژه ها، اطمینان حاصل کردن از تحویل به موقع کلیه پروژه ها، ایجاد و نگهداری اسناد جامع پروژه، برقراری و حفظ روابط با فروشندگان و سایر موارد از جمله مسئولیت های مدیران پروژه در نروژ هستند. درآمد ماهانه یک مدیر پروژه در کشور نروژ به 8400$ (دلار) می رسد. هموطنان عزیزی که قصد کار در نروژ و همچنین مهاجرت کاری به نروژ را دارند می توانند به مقاله های مربوطه که توسط کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه شده اند مراجعه کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *