مهاجرت کاری اسلواکی

10 شغل پر درآمد در اسلواکی

10 شغل پر درآمد در اسلواکی

10 شغل پر درآمد در اسلواکی شامل مشاغل مختلفی در دسته بندی ها متفاوت می شوند که کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این نوشتار به آنها اشاره می کنند. با کسب آگاهی درباره 10 شغل پر درآمد در اسلواکی، مهاجران خارجی می توانند بهترین فیلد یا زمینه کاری را برای کار در این کشور انتخاب کنند. اکثر مهاجران برای کار و کسب اقامت کاری اسلواکی اقدام به مهاجرت به این کشور می کنند که با مزایای بی شماری همراه می باشد زیرا این کشور یکی از اعضای EU و منطقه شنگن می باشد.

جراحی در صدر لیست 10 شغل پر درآمد در اسلواکی

جراحان به دلیل ماهیت بحرانی شغل خود در صدر لیست 10 شغل پر درآمد در اسلواکی قرار دارند. حرفه جراحی شامل ریسک بالایی است و به دانش گسترده و یک مسیر یادگیری طولانی نیاز دارد. جراحان عمل و اقدامات پزشکی را بر روی بیماران انجام می دهند. تبدیل شدن به یک جراح تنها در صورتی امکان پذیر می باشد که متقاضیان در یک دوره دانشگاهی شرکت کنند و معمولا این دوره ها از 5 تا 6سال به طول می انجامند.

مهمترین دوره هایی که افراد برای تبدیل شدن به یک جراح باید تکمیل کنند عبارتند از:

ردیف دوره ها
1 دوره پزشکی 5 ساله (جراحی)
2 1 دوره آموزش عمومی 2 ساله
3 2 سال آموزش جراحی در بیمارستان (آموزش عملی)
4 6 سال آموزش تخصصی (در صورت نیاز)

درآمد یک پزشک جراح در کشور اسلواکی می تواند از 3810€ تا 12800€ (یورو) باشد.

قضات یکی از 10 شغل پر درآمد در اسلواکی

قضات یکی از 10 شغل پر درآمد در اسلواکی می باشد زیرا یک قاضی در کشور اسلواکی می تواند 3200€ تا 10800€ (یورو) درآمد داشته باشد. قضات به دلیل مسئولیت های کلانی که با شغلشان در ارتباط است، حقوق بسیار بالایی می گیرند. تصمیم گیری در مورد سرنوشت مردم کار آسانی نیست و دستمزد بالا کاملاً توجیه می شود.

عوامل مهم برای کار به عنوان قاضی در اسلواکی عبارتند از:

عوامل مهم برای کار به عنوان قاضی در اسلواکی

وظایف اصلی یک قاضی عبارتند از:

 • شنیدن اتهامات طرف های تحت پیگرد و مدافع
 • گوش دادن به شهادت شاهد
 • اجرای قانون در مورد پذیرش شواهد
 • مطلع شدن از متهمان درباره حقوق آنها
 • آموزش به هیئت منصفه
 • تعیین گناه یا بی گناهی متهمین در دادگاه کیفری
 • تعیین مسئولیت یا خسارت ها در پرونده های مدنی

یک قاضی برای کار در اسلواکی حتما باید دارای مهارت های خاصی باشد. این مهارت ها عبارتند از:

مهارت ها توضیحات
مهارت های منطق و استدلال برای تجزیه و تحلیل پرونده های پیچیده و قانونی
دانش حقوقی داشتن آگاهی کامل از رویه های کیفری و مدنی و غیره
مهارت نوشتن برای نوشتن نظرات روشن، تفاهم نامه ها و سایر اسناد
مهارت های میانجی گری برای حل و فصل اختلافات و ترویج حل و فصل

وکالت یکی از 10 شغل پر درآمد اسلواکی

هر ساله برخی از وکلای تحصیل کرده در کشورهای خارجی بخصوص کشورهای ثالث برای کسب درآمد بالا، با مهاجرت کاری به اسلواکی وارد بازار کار این کشور می شوند. به دلیل اصلی اینکه وکلا از حقوق بسیار بالایی در اسلواکی بهره مند می شوند این است که از دید مشترین این افراد دارای ارزش درک بسیار بالایی می باشند. متوسط حقوق وکلا در کشور اسلواکی از 2590€ تا 8720€ (یورو) می باشد. یک وکیل مشاوره حقوقی به مردم، سازمان های دولتی و مشاغل ارائه می دهد و در صورت لزوم نماینده آنها می شود. وکلا اسناد حقوقی را تهیه کرده و قوانین، مقررات و احکام را تفسیر می کنند. عمر یک وکیل به طور متوسط ​​7 سال در دانشگاه می گذرد. این افراد معمولا 4 سال از دوره تحصیلی خود را در مدارس Undergraduate و 3 سال از دوره تحصیلی خود را در مدارس حقوق سپری می کنند.

حقوق کار و مسئولیت های شغلی مدیران بانک در اسلواکی

اگر به فکر زندگی در اسلواکی هستید، بهتر است در نظر داشته باشید که مدیریت بانک می تواند با حقوق €2.440 (یورو) تا €8.210 (یورو) در ماه همراه باشد و یکی از 10 شغل پر درآمد در اسلواکی به شمار می رود. مدیران بانک نظارت بر فعالیت های روزانه شعبه خود، نظارت بر کارکنان و کار بر جذب مشتری جدید را به عهده دارند. ساعات کاری این افراد از 35 تا 40 ساعت در هفته می باشد و به طور کلی تبدیل شدن به یک مدیر بانک از 2 روش اصلی امکان پذیر است.

این سه روش عبارتند از:

 • کسب مدرک دانشگاه
 • کارآموزی

CEO یکی از 10 شغل پر درآمد در اسلواکی

مدیر عاملان در درجه اول مسئول موفقیت یا عدم موفقیت سازمان های کامل هستند. پاداش عظیم و میزان درآمد بالای آنها به دلیل گستردگی تأثیر و همچنین خطرات ناشی از آن است. محدوده حقوق یک رئیس ستادهای اجرای در اسلواکی می تواند از 2.290 تا €7.690 (یورو) در ماه باشد. مدیر ارشد اجرایی (مدیرعامل یا CEO) مسئولیت کلی در ایجاد، برنامه ریزی، اجرا و ادغام جهت استراتژیک یک سازمان را بر عهده دارد. این شامل مسئولیت کلیه مؤلفه ها و بخش های یک تجارت است. وظایف شغلی یک مدیرعامل (CEO) در یک شرکت یا سازمان بسته به مأموریت، محصول، اهداف و نیازهای عملیاتی سازمان برای سودآوری متفاوت است.

CFO یکی از 10 شغل پر درآمد در اسلواکی

CFO یکی از 10 شغل پر درآمد در اسلواکی

CFO یا یک مدیر ارشد مالی در کشور اسلواکی می تواند از 2140€ تا 7180€ (یورو) در ماه درآمد داشته باشد. هر شغلی که مربوط به مدیریت پول باشد، به طور خودکار واجد شرایط پرداخت زیاد است. CFO بودجه ها، هزینه ها، مخارج و درآمد را مدیریت می کند که به طور مستقیم بر عملکرد سازمان تأثیر می گذارد. بیشتر CFO های شرکت های بزرگ دارای مدارک تحصیلی مرتبط با امور مالی مانند کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، کارشناسی ارشد علوم (از طریق امور مالی یا حسابداری)، CFA و سایر موارد مرتبط می باشند.

کار در اسلواکی به عنوان ارتودنتیست

ارتودنتیست ها در صنعتی فعالیت می کنند که مردم مایل به پرداخت هزینه های بالایی برای یک سرویس هستند، این امر به طور مستقیم ارتودنتیست ها را در بین بهترین مشاغل با پرداخت هزینه قرار می دهد و میزان حقوق آنها در اسلواکی از 2060€ (یورو) تا 6920 (یورو) در ماه می باشد. ارتودنتیست ها دندانپزشکان متخصصی هستند که تخصص آنها در تراز مناسب فک ها و دندان ها است. به دلیل تعداد کمی از دندانپزشکان که در رشته ارتودنسی پیشرفت می کنند، به نظر می رسد این شغل یکی از پرتقاضاترین مشاغل در کشور اسلواکی باشد و افرادی که در این زمینه تخصص دارند و به فکر کاریابی در اسلواکی هستند، می توانند به راحتی شغل مورد نظر خود را پیدا کنند. در جدول زیر به مهمترین مهارت ها و وظایف ارتودنتیست ها اشاره شده است.

این مهارت ها و وظایف عبارتند از:

مهارت ها وظایف و مسئولیت ها
شناسایی و استفاده صحیح از وسایل دندانپزشکی ارزیابی و درمان ناهنجاری ها در دهان، دندان ها و فک ها
توجه به جزئیات تشخیص مشکلات ناشی از صورت و دهان
تشخصی قوی توصیه به درمان اصلاحی
نظارت نظارت بر پیشرفت درمان اصلاحی

تدریس یکی از مشاغل پر درآمد در اسلواکی

اساتید کالج جزء افراد برتر و معتبرترین مشاغل هستند. تبدیل شدن به یک استاد حرفه ای آسان نیست و مستلزم پشتکار است که تا حدودی به همین دلیل آنها در کشور اسلواکی از 1.830 تا €6.150 (یورو) در ماه درآمد کسب می کنند.

مهمترین وظایف اساتید کالج یا دانشگاه عبارتند از:

 • طراحی و تدوین برنامه درسی برای دانشجویانی که رویکردهای نوآورانه ای دارند.
 • ارائه طیف وسیعی از برنامه های تدریس برای دانشجویان
 • تضمین آموزش در چارچوب تضمین کیفیت دانشکده یا دانشگاه
 • انجام پذیرش و ارزیابی دانشجویی
 • تنظیم، علامت گذاری و ارزیابی آزمون ها
 • توسعه، پیاده سازی و هماهنگی استراتژی تحقیقاتی کالج یا دانشگاه
 • نظارت بر پروژه های دانشجویی
 • توسعه توانایی دانشجویان را برای شرکت در گفتمان های انتقادی و تفکر عقلانی
 • ترویج و توسعه روحیه و انسجام تیمی
 • اطمینان حاصل کردن از مطابقت طراحی و روش های تدریس با استانداردهای آموزشی و مقررات بخش

خلبانی یکی از 10 شغل پر درآمد در اسلواکی

یکی دیگر از مشاغلی که در لیست 10 شغل پر درآمد در اسلواکی قرار گرفته است، خلبانی می باشد. خلبانان با انواع هواپیما پرواز می کنند و در هر دو بخش هواپیمایی کشوری و نظامی کار می کنند. خلبانان کنترل و مسئولیت کامل در مورد ایمنی کلی، کارایی و عملکرد صحیح پروازهایی را که انجام می دهند دارند. هر پرواز بسته به اندازه هواپیما و مسیری که در نظر گرفته شده است، دو یا چند خلبان دارد که ارشد ترین خلبان به عنوان کاپیتان فعالیت می کند. اگر در این حرفه کار کنید، مسئولیت تهیه یک نقشه تفصیلی پرواز، مطالعه مسیر، گزارش های هواشناسی و برنامه زمان عزیمت و ورود را بر عهده خواهید داشت. درآمد یک خلبان در کشور اسلواکی از 1530€ تا 5130€ (یورو) می باشد.

میزان درآمد و شرایط کار مدیران بازاریابی در اسلواکی

برای اینکه یک مدیر بازاریابی خوب باشید باید تخیل و اشتیاق داشته باشید، به دنبال روندها و محصولات باشید و یک ذهن متفکر روشن و دارای مهارت های ارتباطی خوب نیز باشید. بازاریابی یک حوزه گسترده است و اگر آرزو و مهارت لازم برای اشتغال در این زمینه را دارید، فرصت های کاری به طور گسترده در دسترس است. شما اکثرا با شرکت های تجاری کار خواهید کرد اما می توانید راه خود را به امور خیریه و نهادهای عمومی بیابید. مدیران بازاریابی در هیئت مدیره کلیه شرکت های بزرگ، خیریه ها و نهادهای مختلف دولتی کار می کنند.

این کار با فشار بالا همراه می باشد و مدیران بازاریابی باید کمی در مورد تمام جنبه های عملکرد شرکت خود آگاهی کامل داشته باشید. حقوق مدیران بازاریابی در کشور اسلواکی می تواند از 1370€ تا 4620€ (یورو) باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از بهترین مشاغل در کشورهای خارجی می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *