مهاجرت کاری موناکو

کار علوم آزمایشگاهی در موناکو

کار علوم آزمایشگاهی در موناکو

اگر می خواهید برای کار علوم آزمایشگاهی در موناکو خود را آماده کنید در قدم اول باید در خصوص این حوزه علم و دانش و تخصص خود را افزایش دهید. یکی از راه های آن تحصیل در علوم آزمایشگاهی و رشته های مرتبط می باشد. در موناکو در خصوص این رشته و این حوزه طیف های مختلفی وجود دارد. یکی از سطوح جالب برای کار در آزمایشگاه در این کشور کار در فضای آزمایشگاه های محیط زیست می باشد. دپارتمان علوم و کاربردهای هسته ای برنامه اصلی 2 آژانس بین المللی انرژی هسته ای را برای، تکنیک های هسته ای برای توسعه و حفاظت از محیط زیست را اجرا می کند. این برنامه اصلی شامل برنامه های فردی در زمینه مواد غذایی و کشاورزی، بهداشت انسان، منابع آب، محیط زیست و فن آوری های تابش است.

این برنامه ها توسط آزمایشگاه های موناکو پشتیبانی می شوند. هدف برنامه اصلی افزایش ظرفیت کشورهای عضو برای تأمین نیازهای اساسی انسان و ارزیابی و مدیریت محیط های دریایی و زمینی از طریق استفاده از تکنیک های هسته ای و ایزوتوپی در برنامه های توسعه پایدار است. بخش آزمایشگاه های محیط زیست آژانس بین المللی انرژی هسته ای متشکل از 4 آزمایشگاه است که 3 آزمایشگاه در موناکو و دیگری در زیبرسدورف واقع شده است. این بخش از کشورهای عضو در افزایش ظرفیت استفاده از تکنیک های هسته ای و ایزوتوپی برای درک فرآیندهای زیست محیطی دریایی، زمینی و جوی و شناسایی و رسیدگی به مشکلات زیست محیطی ناشی از آلاینده های رادیواکتیو و غیر رادیواکتیو و تغییرات آب و هوایی پشتیبانی می کند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مسیر مهاجرت کاری به شما مشاوره می دهد.

مهارت های لازم کار علوم آزمایشگاهی در موناکو

آزمایشگاه مرکز پشتیبانی تحلیلی برای تحلیل ایزوتوپی و عناصر کمیاب، آلاینده های آلی و رادیونوکلئیدهای با عمر طولانی در محیط دریایی است. این مواد مرجع، روش ها را پیشنهاد می کند و آزمایش های مهارت و مقایسه های آزمایشگاهی را برای برنامه های تضمین کیفیت برای تعیین آلاینده های غیر هسته ای انجام می دهد. این برنامه با همکاری آزمایشگاه های منطقه ای برنامه های نظارت دریایی را اجرا می کند و آموزش هایی را در زمینه تکنیک های تحلیلی و اندازه گیری در شیمی ارائه می دهد. تکنسین های آزمایشگاه باید گزارش را به رئیس آزمایشگاه و با راهنمایی کارکنان حرفه ای ارائه دهد. همچنین او باید آزمایشات مربوط به تحقیقات و کارهای تحقیقاتی در حال انجام ارائه دهد. این آزمایش ها را روی عناصر کمیاب در نمونه های دریایی و توسعه و انطباق تکنیک های مورد استفاده برای تسهیل اجرای برنامه در کشورهای عضو انجام می دهد.

در لیست زیر برخی از مهارت ها و توانایی لازم و دانش لازم برای کار در آزمایشگاه های موناکو را مشاهده می کنید:

 • علم شیمی
 • شیمی تجزیه
 • توانایی پیاده سازی استاندارد ISO 17025 و اقدامات آزمایشگاهی مناسب
 • آشنایی با آلاینده ها، بیوتوکسین ها و باقی مانده ها در غذا و محیط زیست
 • توانایی تجزیه و تحلیل آلاینده های غیر آلی موجود در نمونه های زیست محیطی دریایی و محیطی
 • شیمی تحلیلی غیر آلی
 • توانایی استفاده از تکنیک های تحلیلی برای تعیین عناصر کمیاب و رادیونوکلیدهای با عمر طولانی

مهارت های لازم کار علوم آزمایشگاهی در موناکو

مسئولیت و کارهای علوم آزمایشگاهی در موناکو

تکنسین آزمایشگاه بیشتر در امر تعمیر و نگهداری تجهیزات آزمایشگاهی مشارکت دارد و از عملیات کلی پشتیبانی می کند و با اجرای تمرینات عملی و معیارهای ارزیابی، به طور فعال در آموزش و پرورش همکاران شرکت می کند. تهیه نمونه و تجزیه و تحلیل برای عناصر کمیاب و رادیونوکلیدهای با عمر طولانی در نمونه های محیطی دریایی را نیز انجام می دهد. همچنین می توانید با استفاده از سایر تکنیک های تحلیلی و شرایط تحلیلی بهینه شده، در به روزرسانی و اعتبارسنجی روش های تحلیلی برای تعیین عناصر کمیاب و رادیونوکلیدهای با عمر طولانی در نمونه های محیطی دریایی کمک کنید. با تهیه نمودارهای کیفیت بر اساس تجزیه و تحلیل منظم مواد مرجع و اعمال تغییرات مصوب در روش های مورد استفاده در آزمایشگاه برای بهبود کیفیت داده ها، به کارمندان ارشد در تهیه روش های عملیاتی استاندارد و در اجرای سیستم کیفیت آزمایشگاه کمک کنید.

وظایف یک تکنسین آزمایشگاهی در موناکو

برای آموزش سایر کارآموزان در آزمایشگاه در زمینه تعیین عناصر کمیاب در نمونه های محیطی دریایی و ارائه مشارکت در مأموریت های نمونه گیری برای جمع آوری، و ذخیره نمونه ها، کمک فنی کنید. متصدی ممکن است کار خود را در مناطقی که در معرض مواد رادیواکتیو قرار دارند انجام دهد. بنابراین، به عنوان یک کارگر در معرض شغل، وی باید توسط سرویس پزشکی پاکسازی شود و مطابق با مقررات ایمنی پرتوی آژانس بین المللی انرژی هسته ای تحت یک برنامه مناسب نظارت بر تابش و بهداشت قرار می گیرد. برای پشتیبانی از دستیابی به اولویت های تیم یا بخش، کار خود را برنامه ریزی و سازماندهی می کند و تغییرات احتمالی را در نظر می گیرد و برنامه های احتمالی را پیشنهاد می کند.

شرایط خوب کار در موناکو و نرخ بیکاری پایین در این کشور مرفه از دلایل مهاجرت اشخاص به این کشور است. در نمودار زیر نرخ بیکاری موناکو را مشاهده می کنید:

نرخ بیکاری در موناکو

شرایط کار علوم آزمایشگاهی در موناکو

به صورت شفاهی و کتبی به روشی روشن، مختصر و بی طرفانه ارتباط برقرار می کند. برای گوش دادن و درک چشم اندازهای دیگران وقت می گذارد و راه حل هایی را پیشنهاد می دهد. در زمینه تعریف نتایج واقعی و روشن کردن نقش ها، مسئولیت ها و نتایج مورد انتظار در متن برنامه وزارت بخش ابتکار عمل می کند. نتایج خود را واقع بینانه ارزیابی می کند و از درس های آموخته شده نتیجه گیری می کند. فعالانه به دستیابی به نتایج تیم کمک می کند. از تصمیمات تیمی پشتیبانی می کند. با جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات، روابط و الگوهای حیاتی را در بین داده ها شناسایی می کند و راه حل های عملی ارائه می دهد. برای درک و برآوردن یا رفع نیازهای آنها، ارتباطات موثری با مشتری برقرار می کند. راه هایی برای اطمینان از رضایت مشتری پیدا می کند.

حقوق ماهیانه کار در موناکو میزان مناسبی است. برخی از شرایط لازم برای کار در آزمایشگاه های موناکو را در لیست زیر مشاهده می کنید:

 • تحصیلات متوسطه
 • تخصص در شیمی
 • دانش پایه در مورد آمار
 • حداقل 4 سال سابقه کار مرتبط
 • تسلط شفاهی و کتبی انگلیسی خوب

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اخذ ویزای کاری کشور موناکو به شما مشاوره می دهد و شرایط کار و مهاجرت به موناکو را به سمع و نظر شما می رساند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *