مهاجرت کاری برزیل

کارآفرینی در برزیل

اقامت برزیل

در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع کارآفرینی در برزیل می باشید با مطالعه نمودن مقاله کارآفرینی در برزیل و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با موضوع کارآفرینی در برزیل به دست آورید.

دلایل پیشرفت کارآفرینی در برزیل

این کشور که در طی بیست سال گذشته با پیشرفت های اقتصادی فراوانی برخوردار بوده است از جمله اصلی ترین این موارد می توان به این موارد اشاره نمود:

 • وجود یک محیط اقتصادی پویا در میان این کشور
 • وجود شرایط اقتصادی و همچنین وجود اساتید مجرب اقتصادی
 • داشتن جایگاه مناسب در رتبه بندی های کار آفرینی در سطح جهان
 • در صد بیکاری در میان این کشور بسیار پائین می باشد.
 • این کشور دارای بیشترین میزان حداقل دستمزد می باشد.
 • این کشور دارای یک برنامه دولتی می باشد که خانواده های فقیر امکان نگهداری فرزندان خود در میان مدارس را دارند
 • این کشور دارای اینترنت پر سرعت می باشد که باعث رشد روز افزون کار آفرینی در میان این کشور شده است.

با این حال، امر کارآفرینان در این کشور که با نوآوری و همچنین رقابت فشره در سطح جهانی با چالش های فراوان مواجه شده است شوند.

بررسی شرایط اقتصادی برزیل

این کشور که در بر گیرنده اقتصادی متنوع و هم چنین پیشرفته مختص اشخاصی می باشد که علاقه مند به کار کردن در کشوری دیگر می باشند و می تواند از جمله گزینه های مناسب و در خور باشد. این کشور قادر می باشد که در زمینه های گوناگون و مختلف اقدام به استخدام نمودن  نیروی انسانی متخصص کند.

هم اکنون این کشور دارای نهمین رتبه از لحاظ راه اندازي كسب و كار در سر تا سر دنیا می باشد این کشور توانسته که میزبان  پانزده  ميليون كارآفرين از سایر کشور های دنیا باشد.با این توضیح که میزان  اعتماد اشخاصی که به کارآفرین در  این کشور می پردازند افزایش چشم گیری داشته که به نسبت ماه قبل نشان میدهد که میزان  اعتماد کارآفرینی این اشخاص رو به افزایش می باشد.

در صورتی کارآفرینی در این کشور منجربه اخذ اقامت این کشور شده و به شخصی که قد کار آفرینی دارد می تواند کمک کند که به اقتصاد این کشور تاثیر گذار باشندو همچنین میتواند منجر به کاهش نرخ بیکاری در این کشور شود.

طبق آمار ارائه شده درشش سال پیش، میزان تورم سالانه در برزیل فقط به میزان پنج در سال بوده هم چنین میزان درآمد متوسط ​​خانوار در این کشور به طور پیوسته افزایش پیدا کرده است  میزان تولید ناخالص داخلی در این کشور به ازای هر سال به میزان 7.5 درصد افزایش یافته است. نرخ تورم سالانه به میزان 9.4 درصد در سال می باشد که توانسته یک چشم انداز اقتصادی مناسب برای این کشور فراهم نماید.

مدارک مورد نیاز اشخاص متقاضی کاریابی در برزیل

از جمله مهمترین مدارکی که شخص متقاضی کارآفرینی در این کشور ملزم به ارائه این مدارک می باشد عبارتند از:

به همراه داشتن رزومه و سابقه کاری

 • با این توضیح که رزومه اشخاص متقاضی کارآفرینی  در این کشور باید مختصر و خاص باشد،برای نمونه داشتن دو برگه از رزومه استاندارد می باشد.
 • این اشخاص در زمان ارائه دادن مدارک ملزم به تاکید نمودن بر دست آوردهای بزرگ مختص به خود و همچنین کلیه نقاط قوت خود می باشند.
 • کلیه این مدارک باید اسکن شده باشد.
 • کلیه این مدارک در بر گیرنده کلمات کلیدی باشد.
 • کلیه این مدارک در بر گیرنده تخصص های خود باشد.
 • کلیه این مدارک باید با توجه به شغل و حرفه ای که این اشخاص خواهان آن می باشند تنظیم شده باشد.

داشتن لینک پروفایل

این اشخاص نباید به پروفایل مختص به خود به دید یک مدرک یا سند نگاه نمایند؛ در صورتی که پروفایل  مختص به این اشخاص به عنوان یک نمایش از نوع کتبی محسوب می شود  که بیان گر این موضوع می باشد که هویت این اشخاص را مشخص نماید و  بیان گر پیشنهادات ارائه شده از جانب کارفرمایان می باشد.

مدارک بیانگر شخصیت اجرایی و یا نمایه مدیریتی باشد

با این توضیح که این مدارک در بر گیرنده یک روایت کوتاه از زندگی این اشخاص باشد و به موضوعاتی در چهار چوب قالب داستان مربوط به زندگی این اشخاص که در بر گیرنده کلیه مشکلات و سختی های مربوط به  زندگی این اشخاص می باشد که با آن رو به رو شده اند و  یا برای اشخاص که هدف توضیح دادن نمایه مدیریتی باشند بتوانند میزان قدرت مدیریتی مختص به خود را نشان دهند.

مدارکی که بیانگر مختصری از بازار یابی شخصی خود باشد

این  دسته از مدارک در بر گیرنده یک عکس  دارای شرایط پاسپورتی یا و یک عکس که بیان گر زندگی گذشته این شخص باشد که  بتواند نشان دهنده سابقه حرفه ای این اشخاص باشد.

مدارک مربوط به کارت شبکه کار

این کار ت در بر گیرنده کلیه این اطلاعات می باشد:

اسم اشخاص متقاضی کار آفرینی ،اهداف صنعتی این اشخاص ،بیان نمودن برند تجاری این اشخاص شماره تلفن همراه این اشخاص ،ایمیل  مختص به این اشخاص ، در اختیار قرار دادن آدرس فضاهای مجازی این اشخاص مانند  فیس بوک و توییتر

نحوه مدیریت شرکت بیزینسی این اشخاص به این صورت می باشد که بایدقادر به استخدام نمودن تعدای از اشخاصی باشد که دارای تابعیت برزیلی باشند  با این توضیح که به هر مقدار که تعداد این اشخاص بیشتر باشد شانس استخدام شدن هم بیشتر می شود.

توصیه وکلای ما

اگر شما هم پس از مطالعه نمودن مقاله کارآفرینی در برزیل برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع کارآفرینی در برزیل علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر بورسیه تحصیلی برزیل و یا تحصیل و اعزام دانشجو به برزیل به اطلاعات زیادی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *