مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » چگونگی اخذ اقامت دائم برزیل

چگونگی اخذ اقامت دائم برزیلدر صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع چگونگی اخذ اقامت دائم برزیل می باشید با مطالعه نمودن مقاله چگونگی اخذ اقامت دائم برزیل و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

بررسی روش های مهاجرت به برزیل

همانطور که در سایر مقالات مطالعه نمودید مهاجرت به برزیل از راه های گوناگونی امکان پذیر است و هر فبه شرایط موجود خود می تواند یکی از روش های مهاجرت نمودن به این کشور پیدا نمایید.

همان طور که ذکر شد  مهاجرت به این کشور  از روش های بسیاری ممکن می باشید برخی از این روش ها عبارتند از:

  • روش سرمایه گذاری و ثبت شرکت تجاری در این کشور
  • روش اشتغال به کار دراین کشور
  • روش شروع تحصیل در این کشور
  • روش تولد فرزند در این کشور
  • روش ازدواج در این کشور
  • روش پناهندگی

در ادامه این مقاله به بررسی نمودن برخی از این روش ها خواهیم پرداخت

چگونگی اخذ اقامت دائم برزیل

روش اول _اخذ ویزای برزیل از روش پیدا نمودن کار

شخصی که قصد دارد از این روش اقامت دائم این کشور را به دست آورد و همچنین به این کشور مهاجرت نماید ملزم به داشتن شرایطی مهاجرتی گوناگون و متفاوتی می باشد.از جمله برخی از این روش ها دارای اعتبار عبارتند از تحصیل نمودن در رشته های تحصیلی خاص ، داشتن تخصص و  مهارت های ویژه

بیان این نکته حائز اهمیت می باشد که در اولین مرحله شخص ملزم به تحویل دادن سابقه و رزومه ای می باشند که باید به این کشور ارسال نمایند و بعد از موفقیت در سپری نمودن مدت زمان لازم برای بررسی نمودن این مدت که بر طبق شرایط فرد ،  و هم چنین ارائه مدارکی که  مورد قبول  قرار خواهد گرفت. ودر صورتی که  مورد قبول شخص واقع شد فرد می تواند برای مهاجرت نمودن  به این کشور اقدامات لازم را انجام  خواهند داد. در این روش به شخص متقاضی پیشنهاد خواهد شد تلاش درتحویل دادن  سابقه کاری دارای اعتبار و کاملی از خود داشته باشد.

روش دوم_ اخذ ویزای برزیل از روش ازدواج

از جمله دیگر روش های ممکن برای مهاجرت نمودن  به این کشور و همچنین روش دریافت نمودن اقامت دائم این کشور روش ازدواج با یک شخصی که دارای تابعیت این کشور باشد. در این صورت این شخص می تواند که دارای تابعیت این کشور می باشد می تواند با این روش در خواست اخذ اقامت دائماین کشور را به دست آورند. و بتوانند در خواست خود را  به وسیله پلیس قسمت مهاجرت این کشور و هم چنین سازمان کنسول گری موجود در میان این کشور را ثبت

روش سوم _اخذ ویزای برزیل از روش تولد در این کشور

از جمله دیگر روش های پر طرفدار برای مهاجرت نمودن به این کشور روش تولد فرزند در میان این کشور می باشد.

اشخاص متقاضی مهاجرت نمودن به این کشور با به دنیا آوردن نوزاد در میان این کشور برای داشتن حق اقامت و حق تابعیت خود و فرزندان خود در میان این کشور را به دست آورند.

لازم به ذکر می باشد که مدت زمان مورد نیاز برای موفقیت در زمینه دریافت نمودن حق اقامت این کشور از روش تولد،برای فرزند این اشخاص به میزان، چندین  ماه و برای والدین این فرزند به صورت تقریبی تا مدت زمانی به میزان یک سال به زمان نیاز دارد این اشخاص قادر می باشند که بعد از سپری نمودن یک سال از زمان درخواست نمودن حق  اقامت خود در میان این کشور را اعلام نمایید.

روش چهارم_ اخذ ویزای برزیل از روش سرمایه گذاری

از جمله دیگر روش های مهاجرت نمودن به این کشور که اشخاص متقاضی مهاجرت به این کشور  قادر می باشند که از این روش  در زمینه مهاجرت نمودن  به این کشور استفاده  خواهند کرد روش سرمایه گذاری در میان این کشور می باشد .

با این توضیح که این اشخاص برای موفقیت در مهاجرت نمودن به این کشور از  روش سرمایه گذاری ملزم می باشد که  دارای سر مایه ای به میزان حداقل پنجاه و پنج الی هفتاد هزار دلار آمریکا دلار را به عنوان سرمایه ابتدایی این کشور را به دست آورند تا  قادر باشند که در میان این کشور صنعتی و پیشرفته اقدام به سرمایه گذاری نمایند .

با این توضیح که از این  روش در میان این کشور قادر می باشند که حق اقامت این کشور برای مدت زمان یک سال خود را به دست آورند.

و بعد از به اتمام رساندن  اعتبار اقامت این کشور قادر به تمدید نمودن اقامت این کشور را تمدید نمایند . بعد از سپری نمودن مدت پنج سال،این اشخاص قادر به دریافت نمودن حق اقامت دائم این کشور خواهند شد و می توانند حق اقانت موقت خود را ربه حق اقامت دائم تبدیل نمایند.

روش پنجم_اخذ ویزای برزیل از روش تحصیل

در نهایت آخرین روش ممکن برای مهاجرت نمودن به این کشور روش تحصیل نمودن در  میان این کشور روش  اخذ ویزای تحصیلی این کشور می باشد .

این روش به دلیل داشتن امنیت و همچنین میزان کم مخارج و کم هزینه بودن این روش  توانسته که تعداد زیادی از اشخاص موجود در سرتاسر جهان را جذب نماید.

بیان این نکته حائز اهمیت می باشد که  باشد که در صورتی گرفتن  بورسیه تحصیلی  این کشور برای  اشخاصی که داری شرایط لازم می باشند ممکن نمی باشد و دارای شرایط خاص مختص به خود می باشد.

از جمله مقاطع تحصیلی موجود در این کشور که شامل بورسیه ی تحصیلی دراین کشور می باشد مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و مقطع دکتری می باشد.

زبان تدریس در میان دانشگاه های این کشور  ویژه مقطع لیسانس زبان پرتغالی می باشد و همچنین این مقطع در مدت زمانی به میزان چهار سال  به زمان نیاز دارد و هم چنین زبان تدریس در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری  بر اساس دانشگاه شخص متقاضی ، می تواند به زبان انگلیسی و یا زبان پرتغالی می باشد.

توصیه وکلای ما

اگر شما هم پس از مطالعه نمودن مقاله چگونگی اخذ اقامت دائم برزیل برای داشتن اطلاعاتی بیشتر در رابطه با موضوع کارآفرینی در برزیل علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر (بورسیه تحصیلی برزیل) و یا (تحصیل و اعزام دانشجو به برزیل) به اطلاعات زیادی دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *