مهاجرت به کشور اوکراین

پناهندگی در اکراین

پناهندگی در اکراین

یکی از روش های مهاجرت پناهندگی در اکراین می باشد. راه های دیگر مهاجرت سرمایه کذاری در اکراین، مهاجرت به اکراین از راه ازدواج، مهاجرت به اکراین از راه تحصیل می باشد. در ابتدا در نظر داشته باشید که مهاجرت از طریق پناهندگی شرایط سخت و طاقت فرسایی دارد که موسسه ما هیچ خدماتی برای این روش ارائه نمی کنند.

درباره کشور اکراین

کشور اکراین در اروپای شرقی می باشد. کشور اکراین از سمت شرق با کشور روسیه و از سمت شمال با کشور بلاروس هم مرز می باشد. پایتخت کشور اکراین شهر کی یف است. به زبان اکراینی حرف می زنند.

قوانین پناهندگی در اکراین

تابعیت در کشور اکراین از طریق پدر و مادر انجام می شود یعنی اگر شخصی پدر یا مادر اکراینی داشته باشد فرزند نیز تابعیت کشور اکراین را می گیرد. و کسی که تابعیت کشوری را دریافت کند این امکان را دارد که از مزایای کشور استفاده کند. در این قانون گفته شده است که تنها راه وارد شدن به این کشور پناهندگی نیست.

درخواست پناهندگی

شخص بابت درخواست پناهندگی در کشور اکراین باید پاسپورت خود را به ماموران دولتی بدهد و ویزا برای فرد صورت می گیرد و تا مدت سه ماه این ویزا زمان دارد و فرد این امکان را دارد که تا مدت شش ماه تمدید کند. با توجه به دستور قوه قضاییه شخص به احتمال زیاد به مدت شش ماه باید بازداشت شود و مردم برای پروسه پناهندگی به عنوان اقامت صورت می گیرد.

اگر شخص در کشور اکراین می توانید اعلام پناهندگی کنید. قوانین پناهندگی در کشور اکراین فرد متقاضی حق خارج شدن از کشور اکراین به کشور اروپا را هم به مدت سه سال ندارند اگر انجام نشود مجوز وارد شدن به اکراین را هم از دست می دهند.

شرایط دریافت پناهندگی در اکراین

شرایط دریافت پناهندگی در اکراین دارای 6 مرحله متوالی می باشد که در ادامه بین موارد توضیح داده خواهد شد :

  1. هویت شخصی فرد مشخص و ثابت شود.
  2. دلایل کافی برای پناهندگی داشته باشد.
  3. انگشت نگاری صورت بگیرد.
  4. متقاضی باید مصاحبه کند.
  5. سطح زبان
  6. تست رایگان پزشکی انجام شود.

پناهندگی در اکراین، همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت خدماتی برای این پروسه ندارد. و این مقاله برای آگاهی شما از این راه طاقت فرسا و سخت می باشد. برای مهاجرت به صورت قانونی این امکان را دارید با مشاوران ارشد و حقوقی ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید و با توجه به شرایط بهترین راه مهاجرت را به شما عزیزان پیشنهاد می کنند.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *