مهاجرت به کشور استرالیا

پناهندگی در اسپانیا در سال 2019

پناهندگی در اسپانیا روشی است که به تازگی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و در مورد پناهندگی اطلاعات کافی ندارد. در ابتدا لازم است بدانید که موسسه ما در مورد پناهندگی خدماتی ارائه نمی دهند و این مقاله صرفا در مورد مشکلات و خطرات پناهندگی می باشد که آگاهی شما در مورد پناهندگی بیشتر شود.

موسسه ی سفیران سروش سعادت به شدت شما را به سمت مهاجرت قانونی توصیه میکند. معمولا دو نوع اقدام پناهندگی داریم. مدل اول اینکه:فرد خود را از طریق قانونی به کشور مورد نظر میرسانند و پس از آن در کشور مورد نظر اعلام پناهندگی میکنند. البته ممکن است فرد پس از رسیدن به کشور مورد نظر با پاسپورت جعلی این اقدام را رقم بزند و یا اینکه با معرفی کردن خود به صورت بی هویت دست به این اقدام بزند.

مدل دوم پناهندگی که مسیری پر ریسک و پر خطر میباشد فرد از ابتدا خود را از طریق راه زمینی و یا دریایی و به هر صورت اصطلاحا از طریق قاچاقی خود را به کشور مورد نظر رسانده واقدام مورد نظر خود را رقم میزند.که البته این مدل از اقدام بسیار خطرناک میباشد و ممکن است در این مسیر جان خد را از دست بدهند. معمولا از لحاظ آماری: از هر ده نفر در این زمینه 2 نفر جان خود را از دست میدهند.

شرایط پناهندگی در اسپانیا

کسانی که در مورد کشور خودشان مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند در این کشور درخواست اقامت پناهندگی دهند. دلیل های دیگر که باعث پناهندگی می باشد می توان گفت نژاد، مذهب، جنسیت، نظر های سیاسی می توانند باعث پناهندگی شود. لازم به ذکر است این افراد باید بندانند که دیگر به کشور خوشان اجازه ندارند برگردند. در حال حاضر اکثر کشورهای اروپایی در زمینه ی جذب پناهنده فعالیتی ندارند و اکثر پرونده ها با عدم موفقیت روبرو میشوند.و متقاضیان از کشور دیپورت میشوند.

محل های پناهندگی در اسپانیا در سال 2019

  • مرز قلمروی اسپانیا
  • فرودگاه ها
  • دفاتر مهاجرتی

پناهندگی در اسپانیا در سال 2019

شما این امکان را دارید که در کشور خودتان باشید اما برای کشور اسپانیا درخواست پناهندگی دهید. شرایط پناهندگی در اسپانیا به دلایل زبر می باشد:

  1. کسانی که زیر نظر سازمان ملل هستند به غیر امور پناهندگان کمیساریای عالی سازمان ملل
  2. کسانی که کشورشان به تعهدات برای شهروندان خود عمل نکرده است
  3. کسانی که به جرم و جنایت، جنایت علیه بشریت و جنایت جدی مرتکب شده اند.
  4. کسانی که به آزار و اذیت و جرم های سازمان ملل و بنیان گذاران مرتکب شده اند.

پناهندگی در اسپانیا در سال 2019

دولت اسپانیا نسبت به پناهندگی در این کشور بسیار شرایط سختی را گذاشته است و چون پناهندگی یک پروسه بسیار زیادی دارد که اگر این افراد نتوانند دلیل منطقی و قابل قبولی را نشان دهند درخواست پناهندگی شان رد می شود و شخص باید به کشور خود باز گردد. لازم است دوباره به این نکته اشاره کنیم که مهاجرت به اسپانیا از راه پناهندگی خطرات زیادی دارد و به صورت قانونی نمی باشد.

مهاجرت از طریق پناهندگی یکی از بدترین راه های مهاجرت می باشد و با پایان خوب همراه نیست. به همین علت در سال 2016 دریای مدیترانه به دریای مرگ برای پناهندگان شناخته شد. بر اساس آمار سازمان ملل نزدیک پنج هزار نفر از پناهندگان فوت شدند. پناهندگی در اسپانیا، همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مورد پناهندگی خدماتی ارائه نمی دهد و شما می توانید با مشاوران حرفه ای ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید و مشاوران حرفه ای ما بهترین راه مهاجرت به صورت قانونی به شما عزیزان پیشنهاد می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *