مهاجرت کاری سنگاپور

ویزای کاری سنگاپور

کسب ویزای کاری سنگاپور دارای شرایط خاصی می باشد و متقاضیان و کارکنانی که می خواهند اقدام به کسب ویزای کاری سنگاپور کنند، حتما باید مدارک و شرایط مورد نیاز را داشته باشند. متقاضیان زیادی برای کسب اطلاعات و آگاهی درباره سنگاپور و شرایط مهاجرت به این کشور و همچنین هزینه های زندگی و اقامت در سنگاپور به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه می کنند و لازم به ذکر است که کارشناسان و متخصصان ما همواره آماده ی همراهی و یاری همه هموطنان عزیز می باشند.

برای مهاجرت به کشور سنگاپور و کسب و دریافت اقامت و تابعیت این کشور، متقاضیان میتوانند از راه های زیر اقدام کنند:

  • مهاجرت جهت کار در کمپانی های معتبر سنگاپور.
  • مهاجرت جهت سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در سنگاپور.
  • مهاجرت جهت تحصیل در دانشگاه های سنگاپور.
  • مهاجرت جهت ازدواج با شهروند سنگاپوری.
  • کسب اقامت و گذرنامه سنگاپور از طریق تولد.

درباره ی سنگاپور

کشور سنگاپور یکی از پیشرفته ترین و مدرن ترین کشور های دنیا می باشد که در بخش جنوب غربی آسیا واقع شده است و اکثر مردم این کشور در شهر سنگاپور زندگی می کنند زیرا سایر مناطق این کشور را جنگل های بارانی تشکیل داده اند. در کشور سنگاپور منابع و ذخیره های معدنی ناچیزی وجود دارند و فعالیت های اصلی این کشور در زمینه ی اقتصاد به چند بخش تقسیم می شوند:

  • خدمات.
  • چینی.
  • تولیدات الکترونیکی.
  • صنایع دستی.

این کشور در سال هزار و نهصد و شصت و پنج میلادی مستقل شد و قبل از آن کشور سنگاپور در دست کشور هایی چون مالزِی، انگلستان و ژاپن قرار گرفته بود. در جدول زیر به برخی از اطلاعات درباره سنگاپور اشاره شده است:

سنگاپور پایتخت
سنگاپور بزرگترین شهر
جمهوری نوع حکومت
انگلیسی، ماندارین تامیل مالایی زبان رسمی
710 کیلومتر مربع مساحت
بیش از 5 میلیون نفر جمعیت
دلار سنگاپور واحد پول
UTC+8 منطقه ی زمانی
+65 پیش شماره تلفن
.sg دامنه اینترنتی

همانطور که می دانید، این کشور از لحاظ اقتصادی شرایط فوق العاده مطلوبی دارد و اکثر افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند، به فکر کسب اقامت دائمی و زندگی در این کشور میباشند. این کشور در دهه ی اخیر رشد اقتصادی ده درصدی داشته است و لازم به ذکر است که تولیدات ناخالصی داخلی کشور سنگاپور به بیش از یک و نیم میلیارد دلار میرسد. بیش از پنجاه درصد جمعیت این کشور نیروی کار محسوب می شوند و هیج فقیری در این کشور وجود ندارد.

انواع روادید کاری

افرادی که قصد دارند در کشور سنگاپور مشغول به تحصیل شوند، حتما باید ویزای کاری سنگاپور و مجوز کار در این کشور پیشرفته را کسب کنند. در این بخش کارشناسان موسسه مهاجرتی و حقوقی سفیران سروش سعادت قصد دارند تا شما را با انوع ویزای کاری سنگاپور آشنا کنند.

روادید کارکنان حرفه ای

EP

این روادید مخصوص متخصصان، مدیران، مدیر عاملان، مدیران اجرایی و سایر افرادی می باشد که در ماه بیش از سه هزار و ششصد دلار درآمد دارند.

EnterPass

کارآفرینان خلاق برای کارآفرینی در کشور سنپگاپور و یا ایجاد کسب و کار در این کشور باید روادید کارآفرینی کسب کنند. لازم به ذکر است که جهت کسب این روادید، متقاضیان باید هر ماه حداقل سه هزار دلار درآمد داشته باشند.

PEP

متقاضیان و کارکنانی که دارای مهارت و توانایی در انجام یک کار خاص می باشند می توانند این روادید را به راحتی کسب کنند. کسب این روادید نیاز به داشتن دعوت نامه از کارفرمای یک کمپانی معتبر ندارد و متقاضیان می توانند با داشتن هشت هزار دلار درآمد در ماه این روادید را کسب کنند. این روادید تنها پنج سال معتبر خواهد بود و قابل تمدید نمی باشد.

روادید کارکنان نیمه حرفه ای

S PASSPORT

کارکنانی که سطح مهارت و توانایی آن ها در انجام یک کار “متوسط” می باشد، می توانند این روادید را کسب کنند و لازم به ذکر است که معیار های تعیین سطح مهارت متقاضیان با در نظر گرفتن مواردی چون مهارت کاری، درآمد، تحصیلات و سایر موارد مرتبط انجام می شوند. متقاضیانی که قصد دارند این روادید را کسب کنند باید حداقل دو هزار و دویست دلار درآمد داشته باشند.

F.W. Work Permit

کارکنان خارجی که در زمینه های ساخت و ساز، کشتی سازی و خدمات دریایی توانایی دارند و به عنوان نیروی کار نیمه ماهر شناخته می شوند، می توانند این روادید را جهت اشتغال در سنگاپور کسب کنند.

M.W.P. Work Permit

این روادید برای کارکنان بین المللی که قصد دارند به صورت موقت در کشور سنگاپور کار کنند مناسب می باشد و لازم به ذکر است که این روادید تنها دو ماه معتبر می باشند.

P.A. Work Permit

متقاضیان و کارکنانی (سطح ماهر) که می خواهند در هتل های و مرکز های تفریحی کشور سنگاپور مشغول به کار شوند می توانند این روادید را کسب کنند.

C.N. Work Permit

پرستاران کودکان چهار ماهه می توانند با کسب این روادید برای مشغول به کار شدن در کشور سنگاپور به این کشور مهاجرت کنند.

M.J.B. Visa

این روادید برای رفت آمد مدیران، سرمایه گذاران و کارآفرینانی می باشد که در کشور سنگاپور فعالیت تجاری دارند.

روادید کاری محصلان

T.E. Passport

دانشجویان دوره ی لیسانس که مشغول به تحصیل در دانشگاه های کشور سنگاپور می باشند می توانند با کسب این مجوز مشغول به کار در زمینه ی کاری مرتبط با رشته ی تحصیلی خود کنند. حداقل درآمد دانشجویان جهت کسب این مجوز باید سه هزار دلار سنگاپور در ماه باشد.

W.H. Program

دانشجویان و متقاضیانی که از هجده الی بیست و پنج سال سن دارند و مدرک لیسانس و فوق لیسانس خود را از دانشگاه های سنگاپور کسب کرده اند می توانند با کسب این روادید به مدت شش ماه در کشور سنگاپور مشغول به کار شوند.

T.W. Permit

این روادید شش ماه معتبر می باشد و دانش آموزانی که مهارت خاصی در انجام کاری ندارند، با کسب این روادید می توانند در دوره های کارآموزی در کشور سنگاپور شرکت کنند.

روادید مخصوص خانواده

D Pass

این روادید برای همسر و فرزندان افراد که دارای اس پاس و پاسپورت کاری دارند مناسب است.

روادید بلند مدت

روادید بلند مدت خانواده برای والدینی مناسب می باشند که برای ملاقات فرزندان خود می خواهند به کشور سنگاپور سفر کنند. ویزای کاری سنگاپور در صورتی به متقاضیان ارائه می شود که متقاضیان و کارکنان شرایط لازم را دارا باشند. شما عزیزان اگر به فکر اخذ اقامت سنگاپور هستید می توانید با مشورت با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *