شرایط در آفریقای جنوبی

هزینه تحصیل و زندگی در آفریقای جنوبی

هزینه تحصیل و زندگی در آفریقای جنوبی

برای مهاجرت به آفریقای جنوبی جهت زندگی در ابتدا بایستی از هزینه تحصیل و زندگی در آفریقای جنوبی آگاهی یافته و مورد بررسی قرار دهید. کیفیت زندگی و رفاه اجتماعی در آفریقای جنوبی در سطح خوبی در اختیار ساکنین این کشور قرار دارد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می تواند اطلاعات بیشتری را از طریق این مقاله به شما ارائه نماید تا جهت مهاجرت به آفریقای جنوبی بهترین گزینه را انتخاب کنید. در موضوع هزینه تحصیل و زندگی در آفریقای جنوبی ضروری است که با نحوه زندگی در این کشور و همچنین هزینه های زندگی در آفریقای جنوبی آشنایی داشته باشید. از این رو دانستن درباره کشور آفریقای جنوبی بسیار تاثیرگذار است. کشور آفریقای جنوبی در قاره آفریقا واقع گردیده است.

از این رو زبان رسمی مردم این کشور، انگلیسی است. ناگفته نماند که ساکنین آفریقای جنوبی به 9 زبان آفریقایی دیگر نیز تسلط داشته و تکلم می کنند. کشورهای موزامبیک، نامیبیا، لسوتو، بوتسوانا، زیمباوه و سوازیلند از همسایگان کشور آفریقای جنوبی می باشند. این کشور بین اقیانوس های منجمد شمالی، اطلس و هند محصور شده است. آفریقای جنوبی در حوزه اقتصادی و اجتماعی دارای سطح بالایی است. به عبارت دیگر رفاه و امنیت در سطح این کشور برقرار می باشد.

بررسی هزینه تحصیل و زندگی در آفریقای جنوبی

از نکات جالب کشور آفریقای جنوبی این است که 3 شهر کیپ تاون، پرتوریا و بلومفونتن به عنوان پایتخت های این کشور شناخته شده است. به عبارت دیگر کشور آفریقای جنوبی دارای 3 پایتخت است. شهر ژوهانسبورگ از جمله شهرهای آفریقای جنوبی است که عنوان پرجمعیت ترین و بزرگ ترین شهر را گرفته است. هزینه های زندگی در شهر کیپ تاون در مقایسه با شهر تهران، به میزان %50.22 پایین تر می باشد. واحد شمارش پول آفریقای جنوبی، رند است.

مستحضر هستید که کالج و دانشگاه های کشور آفریقای جنوبی از لحاظ رتبه بندی در زمینه کیفیت آموزشی و سطح علمی دارای رتبه های بالایی می باشند. هزینه های مربوط به تحصیل در آفریقای جنوبی همانند سایر کشورها به مقطع و نوع رشته تحصیلی و همچنین به دانشگاه انتخابی از سوی دانشگاه مرتبط و متغیر است. این هزینه ها حدودا بین مبالغ 8000$ الی $11000 (دلار) در هر سال خواهد بود.

بررسی هزینه تحصیل و زندگی در آفریقای جنوبی

هزینه‌ های بیمه درمانی در آفریقای جنوبی

ارائه بیمه به شهروندان آفریقای جنوبی به 2 صورت دولتی و خصوصی است. بیمه های دولتی دارای محدودیت بوده و خدمت درمانی محدودی را به مردم این کشور ارائه می نماید. اما بیمه های خصوصی زمینه های درمانی بیشتری را تحت پوشش خود قرار می دهد. از این رو، شهروندان این کشور بیمه خصوصی را به بیمه دولتی ترجیح می دهند. حتی هزینه های بیمارستان های بسیار مجهز و پیشرفته نیز از سوی بیمه های خصوصی تامین می گردند. هزینه بیمه های خصوصی این کشور متعلق به یک خانواده دارای 4 عضو، مبلغی معادل €103 الی €206 (یورو) به صورت ماهیانه می باشد. جهت اطلاع از شرایط اقامت در آفریقای جنوبی ابتدا مقاله مذکور را بررسی بفرمائید.

هزینه های اقامت در آفریقای جنوبی

در سال های اخیر، هزینه‌های اقامت در آفریقای جنوبی با افزایش روبرو شده است. اما این هزینه‌ها همچنان درمقایسه با سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی در سطح پایینی قرار دارد. سیستم زندگی مردم آفریقای‌جنوبی اینگونه است که به داشتن خانه شخصی علاقه زیادی دارند. از این رو مالک بودن برای افراد این کشور از اولویت‌ های مهم و اصلی زندگی آنها محسوب می‌ گردد. این کشور در صنعت توریسم بسیار فعال و قوی است. به‌ همین دلیل خانه‌ هایی در این کشور وجود دارند که به مدت 3 ماه به صورت اجاره‌ ای در اختیار افراد توریست قرار داده می‌ شوند. هزینه‌ های ذیل مربوط به موضوع هزینه تحصیل و زندگی در آفریقای جنوبی است که شامل‌ مخارج اقامت و هزینه زندگی در آفریقای جنوبی شده و به‌ شرح ذیل است:

  • هزینه مربوط به اجاره یک واحد آپارتمان تک خوابه در مرکز شهر= €308 (یورو) در ماه
  • هزینه مربوط به اجاره یک واحد آپارتمان تک خوابه در خارج شهر= €259 (یورو) در ماه
  • هزینه مربوط به اجاره یک واحد آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر= به قیمت €790 (یورو) در ماه
  • هزینه مربوط به اجاره یک واحد آپارتمان 3 خوابه در خارج شهر= به قیمت €662 (یورو) در ماه

اکنون که با زندگی در آفریقای جنوبی و هزینه تحصیل و زندگی در آفریقای جنوبی آشنا شدید، می‌ توانید در این خصوص بهتر تصمیم‌ گیری کنید. همچنین می‌ توانید از راهنمایی و مشاوره‌ های حضوری یا تلفنی (رایگان) توسط وکلا و مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نیز استفاده کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.