مهاجرت کاری آلمان

موسسات کاریابی در کشور آلمان

موسسات کاریابی در کشور آلمان

اکثریت افراد در سراسر جهان به دلیل این که اقتصاد و صنعت آلمان در سطح پیشرفته ای قرار دارد، به دنبال اشتغال در این کشور هستند. راه های مختلفی برای این امر وجود دارد که از جمله آنها می توان به موسسات کاریابی در کشور آلمان اشاره نمود. در مجموع، شرایط خاصی از سوی دولت آلمان برای اشتغال افراد خارجی در این کشور تعیین شده است که به نظر دشوار می آید، اما با برنامه ریزی های و دارا بودن شرایط مناسب می توان به آن دست یافت. البته وجود یک مشاور و راهنما در این زمینه الزامی به نظر می رسد که پیشنهاد ما مشاوران و وکلای موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت است. این موسسه از کلیه قوانینی که در حال حاضر در این کشور حاکم است، به صورت آنلاین مطلع بوده و در اختیار فرد مهاجر قرار می‌دهد. بنابراین با مراجعه به این موسسه، مهاجرت خود به آلمان یا سایر کشورها را تضمین نمایید.

شرایط ایده‌آل برای اشتغال در آلمان

آلمان رتبه پنجم را در زمینه بزرگترین اقتصاد جهان دارا بوده و همین موضوع سبب مهاجرت افراد زیادی به کشور آلمان شده است. شرایط کار در آلمان و اشتغال در این کشور اگرچه به ظاهر دشوار می باشد، اما این کشور به دلیل شرایط اقتصادی و صنعتی بسیار قوی، همواره از افراد متخصص و با مهارت در زمینه های شغلی مختلف استقبال ویژه ای به عمل می آورد. بنابراین این نکته را مد نظر داشته باشید که برای اشتغال در شغل مورد نظر، لازم است مهارت لازمه را داشته باشید. در این زمینه چندین مورد مهم می تواند به موفقیت فرد مهاجر در اشتغال او در آلمان مثمر ثمر باشد که از جمله آنها می توان به دارا بودن مدرک دانشگاهی در شغل مورد نظر، تسلط و داشتن دانش کافی و لازم در زبان های انگلیسی یا آلمانی و نیز برخورداری از سوابق کاری و تخصصی اشاره نمود. این عوامل مهاجرت کاری فرد متقاضی را نسبتا تضمین نموده و به سهولت می تواند به روش اشتغال در آلمان، وارد خاک این کشور شود. برای مراجعه به موسسات کاریابی در کشور آلمان بهتر است این مدارک را در دست داشته باشید.

موسسات کاریابی در کشور آلمان

موسسات کاریابی در کشور آلمان

موسسات کاریابی در کشور آلمان بسیار معتبر هستند و فهرستی از انواع موقعیت های شغلی در زمینه های مختلف را در اختیار دارند که در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. نام برخی از این موسسات در جدول زیر آورده شده است.

    TmL-professional Sp.zo.o. bundesagentur  fur arbeit (آژانس فدرال)
Contacts & Management

Stresemannstraße, 28, 28

Düsseldorf, 40210

    Proco Global Frankfurt

An der Welle, 4

Frankfurt, 60322

Accenture Germany

Recruitment agencies in Germany

TTA Personal GmbH

Warschauer Str., 39

Berlin, 10243

Germany

Hays

Willy-Brandt-Platz 1-3

Mannheim, 68161

Germany Show map

    English Language Jobs

Melrose 42

6922 BD Duiven

FOR Offshore Spouse Career Centre
S & W

Charlottenstr. 17

Berlin10117

Germany

stuwex

Waldenserstr. 2-4

Berlin10551

Germany

Job Center Berlin-Lichtenberg

Gotlindestr. 93

Berlin10365

Germany

Lichtenberg

Job Point Neukölln

Karl-Marx-Str. 131

U-Bhf Karl-Marx-Str

Berlin12043

Germany

Az Personalkonzepte

Wilmersdorfer Str. 108-111

Berlin10627

Germany

Agentur für Arbeit Berlin Süd

Sonnenallee 282

Berlin12057

Germany

Bip Dientleistungen

Friedrichstr. 191

Berlin10117

Germany

randstad

Friedrichstr. 148

Berlin10117

Germany

Mietkoch freelance-cook

paster-behrends-str. 59

Berlin12359

Germany

    Az Futuro – Trabajar en Alemania

Schwarzwaldstraße, 18

Tuttlingen, 78532

Germany

حقوق و دستمزد مشاغل در آلمان

در بررسی موضوع موسسات کاریابی در کشور آلمان، میزان حقوق و دستمزد از جمله موضوعات مهمی است که برای فرد مهاجر در اولویت قرار دارد. چرا که هر شخصی برای مهاجرت کاری به کشورهای خارجی، کشوری را انتخاب می نماید که بالاترین حقوق و دستمزد را داشته باشد. آلمان در زمره کشورهای اروپایی قرار دارد که بالاترین حقوق و دستمزد را در سطح جهان به افراد شاغل در این کشور پرداخت می نماید. برای مثال درآمد سالیانه ای که برای مشاغل مختلف فارغ التحصیلان دانشگاهی در نظر گرفته شده است، از 30.000 £ به بالا است. دانشجویانی که به صورت پاره وقت در شغل مورد نظر خود مشغول کار هستند، به ازای هر ساعت کار، تقریبا مبلغ 6 الی 15 $ پرداخت می گردد و بدین ترتیب می توانند “هزینه زندگی در آلمان را تحت پوشش قرار دهند. مالیات بر درآمد از قوانین مالیاتی این کشور محسوب می گردد و هر فرد شاغل در آلمان با توجه به این که میزان حقوق وی چقدر است، بایستی مالیات مربوطه را بپردازد. این مالیات حتی به 50 % نیز می رسد.

ویزای جست و جوی کار در آلمان

همان‌طور که در ابتدای مقاله «موسسات کاریابی در کشور آلمان» گفته شد برای اشتغال در آلمان مدارک خاصی مورد نیاز است. پس از جمع آوری مدارک معتبر و مورد تایید، اکنون بایستی فرم اخذ ویزای جست و جوی کار در آلمان را از سفارت آلمان تقاضا نمایید. پس از تکمیل و ارائه فرم مذکور، برای فرد مهاجر وقت مصاحبه در نظر گرفته می‌شود. وی با در دست داشتن مدارک خود در تاریخ مقرر که از سوی سفارت تعیین گردیده است، در سفارت حاضر شده و مورد مصاحبه قرار می گیرد تا صلاحیت و تاییدیه او برای کار در آلمان اثبات گردد. ویزای جست و جوی کار در آلمان حداکثر به مدت 6 ماه صادر می گردد و فرد مهاجر در این مدت زمان بایستی شغل مورد نظر خود را پیدا کند. در صورتی که موفق نگردد، بایستی به کشور خود بازگردد. اما چنانچه موفق به یافتن شغل مورد علاقه خود شود، می تواند نسبت به اخذ “ویزای کاری آلمان اقدام نماید. مدت اعتبار این ویزا ابتدا یکساله بوده و در صورت تمدید قرارداد طرفین می توان آن را چندین سال تمدید نمود. با گذشت پنج سال کار و اقامت در آلمان می توان اقامت دائم در آلمان را درخواست داد.

قرارداد شغلی و حقوق کار در آلمان

فرد خارجی که نسبت به مهاجرت به آلمان اقدام نموده و با مراجعه به موسسات کاریابی در کشور آلمان، برای اشتغال راهی این کشور می شود، بایستی قرارداد کاری با کارفرمای خود داشته باشد. در متن این قرارداد مواردی از جمله مدت قرارداد، میزان حقوق و دستمزد، نحوه پرداخت حقوق، پاداش و مزایا و تاریخ قرارداد، مشخص و قید می گردد. برخی کارفرمایان آلمانی دستمزد فرد را با در نظر گرفتن 13 ماه پرداخت می نمایند و برخی نیز آن را به صورت 14 ماهه می پردازند.

اگر به دنبال مهاجرت به آلمان هستید، توصیه می گردد از وجود وکلا و مشاوران زبده در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت استفاده نمایید. ایشان پرونده مهاجرتی شما را به صورت تضمینی پذیرفته و در کوتاه ترین زمان قانونی به ثمر می رسانند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *