مهاجرت کاری دانمارک

مهاجرت کاری به دانمارک

مهاجرت کاری به دانمارک

آیا شما هم متمایل به گرفتن اقامت کشور دانمارک میباشید ؟ ایا میدانید که یکی از روشهای گرفتن اقامت این کشور از طریق مهاجرت کاری به دانمارک میسر میباشد؟ آیا در موضوع مهاجرت کاری به دانمارک شما هم دارای اطلاعاتی میباشید؟ اگر شما هم تمایل به داشتن اطلاعاتی در زمینه مهاجرت کاری به دانمارک هستید با خواندن این مقاله و همچنین مراجعه به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و  اقدام به مشاوره نمودن با و کلا و مشاورین این موسسه که در زمینه گرفتن اقامت کشورهای مختلف دنیا و کلیه امور مهاجرتی دارای تخصص میباشند. از اطلاعات جامعی در این زمینه ها و به خصوص در موضوع  مهاجرت کاری به دانمارک  بهره مند شوید.

محبوبیت گرفتن اقامت کشور دانمارک

تعداد زیادی از اشخاص که موفق به فارغ التحصیل شدن از نقاط مختلف دنیا میشوند. به دنبال مهاجرت از روش کار می باشند .  واضح میباشد که مهاجرت نمودن از روش  تخصصی از جمله بهترین راه های مهاجرت می باشد. ولی دانستن این نکته حائز اهمیت است که اقدام به  مهاجرت نمودن از روش ویزای کاری می بایست به کشورهایی صورت بگیرد که در پایان کار برای شخص شما و همچنین خانواده شما امکان گرفتن اقامت را به وجود آورد در حال حاضر کشورهایی که در سطح بین المللی به مانند کشور استرلیا ، کشور کانادا و همچنین دانمارک از طریق تخصص، به دنبال جذب نمودن نیروی کار لازم مبیاشند .

دلایل نگرانی برخی از اشخاص متقاضی مهاجرت به سایر کشورها

ناگفته نماند که مهاجرت به کشور استرالیا و کشور کانادا در راستای فرآیند کاری بسیار طولانی و وقت گیر میباشد با این توضیح که میزان مدت زمان این امر دست کم به میزان سه سال طول میکشد پس در نتیجه انتخاب خوبی برای امر مهاجرت نمیباشد.

در نتیجه بهتر این میباشد که برای اقدام به مهاجرت کاری میبایست کشوری را انتخاب نمایید که در محدود ترین زمان مناسب  فرصت انجام  فرآیند مهاجرتی اشخاص متقاضی مهاجرت کاری به دانمارک انجام شود، به دلیل اینکه در موضوع مهاجرت نمودن و علی الخصوص در زمینه مهاجرت مهاجرت کاری ، تحول قانون ها بسیار نمایانگر میباشد .

نقطه ضعف ویزای کاری

از آنجا که میدانید، در موضوع  مهاجرت آن هم از روش گرفتن ویزای حرفه ای و  تخصص دربیشتر موارد و در میان لیستی که از جانب سفارت خانه برای شغل های مورد نیاز  صادر میشود، همچنین باعث حذف شدن یکسری از مشاغل میشود و این موضوع میتواند در موضوع مهاجرت باعث خلل شود. در بین تمامی کشورهایی که از روش پیدا نمودن کار در کشور خارجی اقدام به صدور ویزا مینمایند ، لازم به ذکر است که فقط کشور دانمارک میباشد که برای گرفتن ویزا دارای فرایند یکساله میباشد.

آشنایی با مزیتهای کشور دانمارک

این کشور که از لحاظ رفاه اجتماعی، در رتبه اول شادترین ومرفه ترین کشور های دنیا انتخاب شده است با در نظر گرفتن به نوع ویزایی که اقدام به صدور آن می نماید میتواند بهترین گزینه برای مهاجرت از نوع کاری باشد.

مزیت ویزای کاری کشور دانمارک

گرفتن ویزای کاری این کشور که یکی از بهترین روشهای مهاجرت برای نفراتی میباشد است که هدف تحصیل نمودن در مقاطع کارشناسی ارشد و یا بالاتر برای انجام دادن کار در این کشور را دارند اقدام این امر می نمایند. این نوع ویزا که در برگیرنده یک سری از مایحتاج و نیازمندی ها برای گرفتن ویزا می باشد که هریک در برگیرنده امتیاز به خصوصی میباشد اگر اشخاص متقاضی مهاجرت کاری به دانمارک قادر باشند که ویزای کاری این کشور را اخذ نمایید؛ گرفتن اقامت نیز برای این اشخاص قطعی و حتمی میباشد.

شروط لازم برای گرفتن ویزای کاری دانمارک

  1. داشتن مدرک تحصیلی فقط اشخاص متقاضی مهاجرت کاری به دانمارک که  موفق به گرفتن مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر را دارا می باشند ، قادر به برخورداری از این امتیازات  این مرحله می شوند .  در نتیجه بهتر این میباشد که بی خطر و  بدون ریسک اقدام به انجام این کار  نمایید  و در هیچ صورتی از مدرک گرفته پایین تر  ابرای گرفتن این نوع ویزا این نوع  ویزا درخواست ندهد .
  2. داشتن سابقه کار برای پشت سر گذاشتن این مرحله سابقه کار ی به میزان   دست کم سه سال به بالا که  دارای ارتباط با رشته تحصیلی  مورد نیاز باشد. الزامی است  با این توضیح  که داشتن سابقه بیمه از شروط لازمه این مرحله میباشد.
  3. داشتن  مدرک زبان اشخاص متقاضی که  برای  گرفتن ویزای کاری این کشور  در این مرحله  ملزم به داشتن مدرک زبان که  معادل آیلتس  شش و نیم  در  سوابق کاری خود میباشند. البته ناگفته نماند که این نمره  در امتیاز بندی  گزینه ها فرق میکند ، اما در بد ترین  شرایط هم نمره 5/6 کافی میباشد.
  4. داشتن شرایط سنی درنتیجه ، بیان نکته مهمی که دارای اهمیت فراوان میباشد ، این نکته میباشد که اشخاص متقاضی مهاجرت کاری به دانمارک که نهایتاً تا  سن چهل  سالگی  قادر به گرفتن ویزای کار ی این کشور میباشند تا قبل از رسیدن به این سن میبایست اقدام نمایند.

شرایط افراد متاهل بابت دریافت ویزای کاری کشور دانمارک

اشخاص متقاضی مهاجرت کاریابی به دانمارک ملزم به در نظر گرفتن این نکته میباشند که برای گرفتن ویزای کاری  این کشور ؛در صورتی که شخص ازدواج کرده باشد میبایست به طور معمول یک تا سه ماه را در این کشور سپری نماید و بعد از سپری نمودن این مدت  برای گرفتن ویزای همسر و همچنین فرزندان خود اقدام نماید. بیان این موضوع واجب میباشد که در این مورد هم راه حلی وجود دارد و شخص متقاضی مهاجرت کاری به دانمارک قادر هست که همسر خود و در بعضی اوقات فرزندانش را  به همراه خود به این کشور بیاورد.

مهلت زمان لازم برای ورود به کشور دانمارک پس از گرفتن اقامت این کشور

بعد از موفق شدن به گرفتن ویزای کشور دانمارک، شخص متقاضی مهاجرت کاری به دانمارک چیزی حدودپنج ماه زمان دارد تا موفق به خارج شدن از کشور شود و بتواند خود را وارد خاک کشور دانمارک نماید.  بعد از ورود به خاک این کشور، شخص متقاضی ملزم به سپری کردن کلیه مراحل معرفی نمودن خود به اداره پلیس کشور دانمارک میباشد، شخص متقاضی قادر به این هست که بعد از سپری نمودن تمامی این مراحل، در راستای مهاجرت همسر و همچنین فرزندان خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است در اواخر هر دوره یعنی تا پایان هر سال این نوع ویزا تا یک سال قابل تمدید میباشد و شخص دارنده ویزای کار قادر به این هست که تا سه سال در کشور دانمارک حضور داشته باشند.

و نیز در صورت پیدا نمودن کار و پرداخت کردن حق بیمه و همچنین مالیات، قادر به این میباشد که پس از سپری نمودن سه سال برای گرفتن اقامت کشور دانمارک اقدام نماید. در صورتی که شخص متقاضی در مدت زمانی به میزان سه سال،  و فقط برای ده ماه کار کند و همچنین اقدام به پرداخت مالیات نماید؛ قادر به این هست که اقامت چهار ساله دریافت نماید و بعد از این دوران شخص موفق به گرفتن اقامت دائم این کشور میشود.

یک دیدگاه برای “مهاجرت کاری به دانمارک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *