مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت اسان وسریع به کانادا

مهاجرت اسان وسریع به کانادا

مهاجرت اسان وسریع به کانادا از سایر تقاضای این روزه افراد در خصوص زندگی و کار در این کشور برتر، پهناور و زیبا محسوب می گردد. برای موفق شدن در مسیر مهاجرت به کشور کانادا و تأیید مهاجرت به کانادا باید اقدامات بسیاری انجام شود و لازم به ذکر می باشد که ورود به خاک کشور کانادا ممکن است تبدیل به پروسه ای طولانی شود. اما اگر می دانید چه گزینه هایی در دسترس است، می توانید تغییرات موفقیت خود را بهبود بخشیده و از عدم موفقیت در پروسه مهاجرت به کشور کانادا، ناامیدی و تاخیر خودداری کنید.

در این نوشتار متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت خلاصه ای از پنج روش مهاجرتی آورده شده است که نحوه مهاجرت به کانادا را به شما نشان می دهد و به شما اطلاعات کافی درباره 5 روش مهاجرت اسان وسریع به کانادا را ارائه میدهد. در کشور کانادا به دلیل وجود فرصت های شغلی مختلف و بورسیه های تحصیلی گوناگون، متقاضیان و مهاجران زیادی اقدام به کسب ویزای این کشور میکنند.

مهاجرت اسان وسریع به کانادا از طریق برنامه ورود اکسپرس

برنامه مهاجرت کانادا که به مهاجران امکان می دهد در کانادا به عنوان یک کارگر ماهر از برنامه ورود سریع زندگی و کار کنند. سیستم جدید به شهروندی و مهاجرت کانادا اجازه می دهد تا مهاجران ماهر و یا دارای مدارک مربوطه را تحت برنامه های مهاجرت اقتصادی فدرال، ارزیابی و استخدام و انتخاب کنید:

 • برنامه کارگر ماهر فدرال (FSWP)
 • برنامه معاملات ماهر فدرال (FSTP)
 • کلاس تجربه کانادا (CEC)

برنامه ورود سریع و یا Express Entry همچنین به استان ها و ایالت های منحصر به فرد اجازه می دهد تا از این سیستم استفاده کنند تا بتوانند نامزد های مناسبی را به عنوان بخشی از برنامه های انتخاباتی استان انتخاب کنند تا خواسته های بازار کار برآورده شود.

مهاجرت به کانادا از طریق حمایت و اسپانسرشیپ خانواده

اتحاد خانواده همچنان گوشه ای از سیاست مهاجرت کانادا است. خانواده هایی که در شهر های مختلف کشور کانادا زندگی می کنند، در صورتی که شرایط مورد نیاز را دارا باشند، قادر به ارسال دعوت نامه دولتی برای بستگان و اعضای خود برای مهاجرت به کشور کانادا و زندگی در بهترین شهرهای کانادا می باشند. برای اینکه واجد شرایط حمایت از خویشاوند خود باشید، باید یک شهروند کانادایی یا دارای مجوز اقامت دائم کشور کانادا باشید. حمایت مالی و پشتیبانی خانواده ها از بستگان خود برای مهاجرت به کانادا از طریق حمایت و اسپانسرشیپ خانواده به صورت زیر می باشد:

 • همسر و فرزندان زیر 22 سال (برخی موارد استثنا در این مورد وجود دارد)
 • حمایت از والدین یا مادربزرگ و پدربزرگ (در حال حاضر این گزینه امکان پذیر نمی باشد)

با این حال، متقاضیان و خانواده های ساکن در کشور کانادا می توانند والدین یا مادربزرگ و پدربزرگ خود را با ویزای سوپر کانادا به این کشور بیاورند.

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار LMIA

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا ابتدا پیشنهادات شغلی کانادا را دریافت می کنند، برای ویزای کار اقدام می کنند و بر این اساس، به کانادا مهاجرت می کنند. LMIA شامل تامین امنیت یک پیشنهاد کاری در کانادا، داشتن کارفرمای کانادایی برای LMIA هر چند سرویس کانادا و سپس متقاضی درخواست برای اجازه کار پس از LMIA تایید شده است اعمال می شود. این روند بسیار سخت و پیچیده می باشد اما می تواند به اقامت دائم کانادا منجر شود.

مهاجرت اسان وسریع به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت اسان وسریع به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری برای افرادی مناسب می باشد که دارای سرمایه بسیار بزرگ می باشند و یا می توانند ثابت کنند که دارای یک کسب و کار موفق و یا بیزنس عالی می باشند. این افراد با مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانند به کمک تجربه کاری و سرمایه گذاری خود به رشد و شکوفایی اقتصاد و شرایط کشور کانادا کمک کنند. در اصل دو برنامه سرمایه گذاری در کشور کانادا وجود دارد:

 • برنامه سرمایه گذاری فدرال
 • برنامه سرمایه گذاری کبک

هر دو برنامه تا حدودی مشابه می باشند و نیاز دارند که متقاضیان سرمایه بزرگ و با ارزشی داشته باشند و برای یک دوره 5 ساله سرمایه گذاری بزرگی را در یک صندوق سرمایه گذاری مصوب انجام دهند. مهاجران سرمایه گذار می توانند همسر و فرزندان خود را به عنوان وابسته به برنامه های خود بیاورند و در کشور کانادا ساکن شوند و سپس اقدام به کسب اقامت و تابعیت در کشور کانادا کنند. این افراد می بایست درباره شرایط مهاجرت به کانادا اطلاعات کافی بدست بیاورند تا دچار ضرر و زیان و ورشکستگی نشوند و سرمایه خود را از دست ندهند.

سرمایه گذاری در کانادا

از مهم ترین دلایل مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موقعیت قوی جغرافیایی و بخشی (به عنوان مثال هوافضا، خودرو، زیست پزشکی، رسانه های دیجیتال، کشاورزی)
 • کانادا یکی از سالم ترین سیستم های بانکی جهان می باشد
 • افراد با ملیت های گوناگون، با اعتماد به نفس، خلاق، کارآفرین و با فرهنگ در این کشور زندگی می کند
 • نرخ پایین مالیات قانونی و حاشیه ای مؤثر برای مشاغل

مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری از بهترین روش های مهاجرت اسان وسریع به کانادا به شمار می رود و متقاضیان خارجی می توانند با سرمایه گذاری در این کشور میزان سرمایه خود را به طور چشمگیری توسعه و گسترش دهند. از بهترین روش های سرمایه گذاری در کشور کانادا می توانند به تاسیس کمپانی، سرمایه گذاری در بخش کارآفرینی و امنیت اشاره کرد.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های نامزد استان (PNP)

PNP مسیر تبدیل شدن به یک روشی محبوب برای مهاجرت به کانادا به شمار می رود. استان های کانادایی مانند آلبرتا، انتاریو، بریتیش کلمبیا و سایر استان ها و ایالت ها برنامه های مهاجرتی خود را توسعه داده اند که اغلب منجر به یک روند مهاجرت اسان وسریع به کانادا می شود. بیشتر PNP ها برای واجد شرایط بودن به یک کار شغلی از یک کارفرمای کانادایی نیاز دارند. اگر به فکر مهاجرت اسان وسریع به کانادا و یا سایر کشور های پیشرفته دنیا هستید و قصد دارید مشغول به تحصیل شوید، کار کنید و یا در این کشور های در زمینه های مختلف سرمایه گذاری کنید، می توانید با متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

1 دیدگاه برای “مهاجرت اسان وسریع به کانادا

 1. arash seifi گفت:

  مهاجرت اسان وسریع به کانادا از داخل ایران چقدر احتمال موفقیت داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *